0.00 €

Automobiliu dažymas Vilniuje nėra tokia populiari paslauga, kadangi dažymas yra labiau autoservisaskosmetinė procedūrą, o nepageidaujamos spalvos automobilis nėra trikdis juo važiuoti. Kokios priežastys dažniausiai lemia automobilio dažymo poreikį?

Remontas po avarijų

Nesvarbu kokia yra avarija, visuomet nukenčia kėbulas, kuris yra sulankstomas, subraižomas ar kitaip apgadinamas. Norint suremontuoti taip, kad automobilis atgautų savo pirminę išvaizdą reikia ne tik išlyginti kėbulą, bet ir nudažyti. Šiuolaikinės technologijos lengvai leidžia parinkti idealiai tokį patį dažų atspalvį, tad nudažius vieną automobilio dalį ji nė kiek nesiskirs nuo viso automobilio spalvos.

Automobilio dažymas keičiant spalvą

Yra spalvos kurios mums tinka ir kurios ne, vienos išryškina mūsų privalumus, o kitos pabrėžia trūkumus. Tas pats su automobiliais. Dažnai tenka išgirsti, jog pavažinėjus su automobiliu suvokiama, jog spalva neatskleidžia automobilio charakterio. Skamba juokingai? Tačiau užkietėję automanai tuo tvirtai tiki, todėl automobilip perdažymas išties dažnas būtent dėl šios priežasties.

Gelbėjimasis nuo „senatvės“

Automobiliai sensta, jų „odoje“ įsirėžia raukšlės, atsiranda dėmės. Kitaip, automobilis rūdyja, pradeda luptis dažai. Turint omenyje, jog Lietuvoje vidutinis automobilių amžius 17 metų, tai išties rimta ir dažnai pasitaikanti problema.

Įvairios smulkmenos

Viena automobilių dažymu užsiimančio autoserviso klientė pasakojo, jog „prisidirbo“. Pravažiavusi pro remontuojamą kelio ruožą, pastebėjo ant sidabrinio automobilio juodus asfalto ar smalos taškelius, ruoželius, kurie taip paprastai nenorėjo nusiplauti. Tad ji paėmusi kempinėlę juos labai sėkmingai nušveitė. Deja, paaiškėjo jog šveitimas ne tik nepadėjo, o tik padarė daugiau žalos – automobilis pasipuošė šviesenėmis dėmėmis. Norint panaikinti „boružėlės“ taškučius teko patikėti automobilį specialistams.

Kaip jau minėta, šiais laikais dažus įmanoma parinkti itin tiksliai, todėl net keli taškeliai ant vidurio durelių gali būti sėkmingai uždažyti lygiai tokia pat spalva ir nė kiek nessukelti įtarimo,jog kažkas daryta automobiliui.

Kiti skelbimai:
 
AUDIMAS Trumpa tampri marginta suknelė 20FL-012 Water Printed XL
 
AUDIMAS Ilgi daugiafunk.paplūdimio šortai 2011-518 Dutch Blue 56
 
AUDIMAS Parka su pašiltinimu THERMORE 2011-407 India Ink L
 
Nike 22-97-15-7 Black 15 42,5
 
AUDIMAS Atsegamas džemp. medv. vidumi 20LT-406 Black XL