Žmonės. Procesai. Technologijos.

Žmonės. Procesai. Technologijos.

Transporto ir logistikos sritis yra pirmaujanti pagal IT sprendimų įdiegimo kiekį. Bepilotės skraidyklės, bepiločiai automobiliai, procesų uberizacija.  Tai, ką prieš 20 metų matėme tik futuristiniuose filmuose, šiandien tapo realybe. Kaip keičiasi bendravimas sektoriuje B2B ir kokia yra situacija krovinių gabenimo rinkoje, pasakoja Marina Rybčik, „AsstrA“ darbo su svarbiais klientais specialistė.

Paprastas gyvas bendravimas ar šiuolaikinės komunikacijos priemonės. Ko šiandien ieško Klientai? 

Santykių „vadybininkas-klientas“ sistema transformuojasi. Pastarųjų penkerių metų bendravimo tendencija – dialogo perkėlimas į „online“ erdvę, į pokalbius internetu ir pranešimų gaviklius. Keičiasi dalykinio bendravimo etiketas: skambučiai telefonu arba Skype jau derinami taip pat, kaip ir „gyvi“ susitikimai. Skambinti be pranešimo ir įsiveržti į pašnekovo informacinę erdvę yra nederamas elgesys. Pavyzdžiui, e-commerce ir paslaugų srityje tiesioginis kontaktas tapo visiškai minimalus. Užsisakyti taksi ir užsirašyti pas gydytoją dabar galima tiesiog prisijungus prie atitinkamos sistemos.

Kaip IT sprendimai keičia bendravimo su Klientais stilių ir formą?

Globalizacija ir technologijų vystymasis ištrina sienas ir diktuoja naują dalykinių santykių ritmą. Atsiranda biržos portalai, projektinės erdvės, kuriose keičiamasi informacija apie atitinkamus gabenimus. IT sprendimų įdiegimas padeda sutaupyti bendravimo laiko  ir mažina atstumus tarp informacijos siuntėjo ir gavėjo. Procesų automatizacija ir greitai besivystantys technologiniai instrumentai leidžia logistikos pasauliui gyventi toje pačioje laiko juostoje.

„AsstrA“ prioritetas diegiant automatizacijos procesus – saugumas ir perduodamos informacijos patikimumas. Todėl įmonių grupė „AsstrA“ vysto savus IT resursus. Teikdami paslaugas korporatyviniams klientams mes diegiame elektroninį keitimąsi duomenimis – EDI

 (Electronic Data Interchange). Siekdami užtikrinti skaidrumą kiekviename etape (Supply Chain Visibility) bendradarbiaujame su pasauliniu lyderiu „Shippeo“. Įdiegta ir krovinių stebėjimo sistema „Track & Trace“. Bendradarbiaujant su transporto paslaugų tiekėjais sukurtas portalas „Tiekėjo kabinetas“.

Kokiais kriterijais remiasi Klientas šiandien pasirinkdamas logistikos paslaugų tiekėją?

Prioritetu išlieka patirtis. Toks pats reikšmingas veiksnys yra tik greitis: užklausų apdorojimas, pristatymas, papildomos su gabenimu susijusios paslaugos. Naujų technologijų įdiegimas optimizuoja išteklius – žmogiškuosius, laiko, finansinius – ir spartina procesus. Rutininis darbas automatizuojamas, o darbuotojai toliau atlieka ekspertines ir kontroliuojančias funkcijas.

Greitesnis kiekvieno etapo įgyvendinimas taupo Kliento laiką. Daugybei kompanijų tai yra didesnis prioritetas negu, pavyzdžiui, maža kaina. Versle žaidimo taisykles diktuoja galutinis vartotojas, tai yra kiekvienas iš mūsų. Procesų optimizavimo poreikis ir yra technologijų vystymosi vektorius.

Kokios tendencijos lemia ateities verslo komunikaciją?

Auga dėmesys informacijos internete saugumui. Europos Sąjungoje 2018 metais buvo priimtas BDAR (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) – asmens duomenų apsaugos įstatymas. Į pasaulinį žiniatinklį patenka didelis kiekis „jautrios“ informacijos, kuri patekus į piktavalių rankas gali būti panaudota prieš jos savininką.

Globalizacija ištrina sienas tarp valstybių. Tai atveria naujas darbo migracijos perspektyvas. Tarpžemyniniai skrydžiai ir tarptautinės kompanijos daro pasaulį „kompaktišką“ ir pažįstamą. Bendravimą su Klientais lemia korporatyvinės vertybės, kurios yra bendros kompanijos veiklos regionuose.

Pranešimą paskelbė: Anastasiia Onoshko, AsstrA Associated Traffic AG

Kiti skelbimai:
 
Camper Oruga K200157 Black 014 38
 
Converse Chuck Taylor All Star Hi White/White 36,5
 
Camper Imar Copa K200929 White Natural 36
 
Vagabond Anni 4937-001 Black 37
 
Crocs™ Funlab Unicorn Charm Sandal Kids Lavender 28

Rekomenduojame

Taisyklės galioja ir dviračių takuose: ką pamiršta eismo dalyviai?

Taisyklės galioja ir dviračių takuose: ką pamiršta eismo dalyviai?

Dviračių sezonui įsibėgėjant, į miestų gatves ir užmiesčio kelius išrieda vis daugiau dviratininkų. Deja, dar ne visi dviračiais važinėja saugiai. Specialistai primena, kad tiek lekiant dviračių takais miestuose, tiek minant pedalus užmiestyje, svarbu atminti dviratininkams galiojančias taisykles ir reikalavimus, o taip pat – žinoti nerašytas taisykles, kurios leis prie vairo jaustis saugiau. Dviračių takas – […]

J. Narkevič: Dengiamos dėl karantino sunkumus patyrusių leidėjų išlaidos

J. Narkevič: Dengiamos dėl karantino sunkumus patyrusių leidėjų išlaidos

Vyriausybei skyrus 597 tūkst. AB Lietuvos pašto teikiamoms periodinių leidinių pristatymo kaimo vietovėse ir miestuose paslaugoms kompensuoti, leidėjams bus padengtos periodinių leidinių pristatymo išlaidos už 2 mėn.  „Mes žinome ir suprantame, kad periodinių leidinių leidėjai prasidėjus karantinui tapo pažeidžiami, susidūrė su nežinomybe, ar sugebės išlikti šiais sudėtingais laikais. Tikime, jog kompensuodami leidinių pristatymo išlaidas prisidėsime […]

Svarbūs Šiaulių regiono projektai sulaukė didžiosios dalies – net 84 Seimo narių palaikymo!

Svarbūs Šiaulių regiono projektai sulaukė didžiosios dalies – net 84 Seimo narių palaikymo!

Šiaulių miesto vadovai pastaruoju metu itin stengėsi, kad į Vyriausybėje rengiamą ekonomikos skatinimo planą, dar vadinamą Ateities ekonomikos DNR planu, patektų ir keletas ne tik miestui, regionui, bet ir visai šaliai svarbių projektų – Šiaulių oro uosto infrastruktūros išvystymo ir geležinkelio vėžės į Šiaulių LEZ teritoriją atstatymo projektai. Dabar Šiaulių iniciatyva sulaukė itin rimto palaikymo […]

Ruošiantis į kelionę lėktuvu: patarimai keliautojams oro uostuose

Ruošiantis į kelionę lėktuvu: patarimai keliautojams oro uostuose

Palengva grįžtanti keleivinė aviacija skrydžių pasiilgusiems keliautojams kelia vis daugiau džiaugsmo. Vis dėlto daugelyje šalių galiojant įvairiems apribojimams ir saugumo priemonėms, keliautojams būtina atsiminti tam tikrus pokyčius oro uostuose ir orlaiviuose. Siekiant palengvinti skrydžio pasiruošimo procesą, Lietuvos oro uostai primena pagrindines kelionių šiuo metu taisykles, padėsiančias užtikrinti jūsų ir aplinkinių saugumą. Namų darbai – atlikti […]