Žmonės. Procesai. Technologijos.

Žmonės. Procesai. Technologijos.

Transporto ir logistikos sritis yra pirmaujanti pagal IT sprendimų įdiegimo kiekį. Bepilotės skraidyklės, bepiločiai automobiliai, procesų uberizacija.  Tai, ką prieš 20 metų matėme tik futuristiniuose filmuose, šiandien tapo realybe. Kaip keičiasi bendravimas sektoriuje B2B ir kokia yra situacija krovinių gabenimo rinkoje, pasakoja Marina Rybčik, „AsstrA“ darbo su svarbiais klientais specialistė.

Paprastas gyvas bendravimas ar šiuolaikinės komunikacijos priemonės. Ko šiandien ieško Klientai? 

Santykių „vadybininkas-klientas“ sistema transformuojasi. Pastarųjų penkerių metų bendravimo tendencija – dialogo perkėlimas į „online“ erdvę, į pokalbius internetu ir pranešimų gaviklius. Keičiasi dalykinio bendravimo etiketas: skambučiai telefonu arba Skype jau derinami taip pat, kaip ir „gyvi“ susitikimai. Skambinti be pranešimo ir įsiveržti į pašnekovo informacinę erdvę yra nederamas elgesys. Pavyzdžiui, e-commerce ir paslaugų srityje tiesioginis kontaktas tapo visiškai minimalus. Užsisakyti taksi ir užsirašyti pas gydytoją dabar galima tiesiog prisijungus prie atitinkamos sistemos.

Kaip IT sprendimai keičia bendravimo su Klientais stilių ir formą?

Globalizacija ir technologijų vystymasis ištrina sienas ir diktuoja naują dalykinių santykių ritmą. Atsiranda biržos portalai, projektinės erdvės, kuriose keičiamasi informacija apie atitinkamus gabenimus. IT sprendimų įdiegimas padeda sutaupyti bendravimo laiko  ir mažina atstumus tarp informacijos siuntėjo ir gavėjo. Procesų automatizacija ir greitai besivystantys technologiniai instrumentai leidžia logistikos pasauliui gyventi toje pačioje laiko juostoje.

„AsstrA“ prioritetas diegiant automatizacijos procesus – saugumas ir perduodamos informacijos patikimumas. Todėl įmonių grupė „AsstrA“ vysto savus IT resursus. Teikdami paslaugas korporatyviniams klientams mes diegiame elektroninį keitimąsi duomenimis – EDI

 (Electronic Data Interchange). Siekdami užtikrinti skaidrumą kiekviename etape (Supply Chain Visibility) bendradarbiaujame su pasauliniu lyderiu „Shippeo“. Įdiegta ir krovinių stebėjimo sistema „Track & Trace“. Bendradarbiaujant su transporto paslaugų tiekėjais sukurtas portalas „Tiekėjo kabinetas“.

Kokiais kriterijais remiasi Klientas šiandien pasirinkdamas logistikos paslaugų tiekėją?

Prioritetu išlieka patirtis. Toks pats reikšmingas veiksnys yra tik greitis: užklausų apdorojimas, pristatymas, papildomos su gabenimu susijusios paslaugos. Naujų technologijų įdiegimas optimizuoja išteklius – žmogiškuosius, laiko, finansinius – ir spartina procesus. Rutininis darbas automatizuojamas, o darbuotojai toliau atlieka ekspertines ir kontroliuojančias funkcijas.

Greitesnis kiekvieno etapo įgyvendinimas taupo Kliento laiką. Daugybei kompanijų tai yra didesnis prioritetas negu, pavyzdžiui, maža kaina. Versle žaidimo taisykles diktuoja galutinis vartotojas, tai yra kiekvienas iš mūsų. Procesų optimizavimo poreikis ir yra technologijų vystymosi vektorius.

Kokios tendencijos lemia ateities verslo komunikaciją?

Auga dėmesys informacijos internete saugumui. Europos Sąjungoje 2018 metais buvo priimtas BDAR (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) – asmens duomenų apsaugos įstatymas. Į pasaulinį žiniatinklį patenka didelis kiekis „jautrios“ informacijos, kuri patekus į piktavalių rankas gali būti panaudota prieš jos savininką.

Globalizacija ištrina sienas tarp valstybių. Tai atveria naujas darbo migracijos perspektyvas. Tarpžemyniniai skrydžiai ir tarptautinės kompanijos daro pasaulį „kompaktišką“ ir pažįstamą. Bendravimą su Klientais lemia korporatyvinės vertybės, kurios yra bendros kompanijos veiklos regionuose.

Pranešimą paskelbė: Anastasiia Onoshko, AsstrA Associated Traffic AG

Kiti skelbimai:
 
Danne Shave Gel Skutimosi gelis, 120ml
 
Odinis dėklas Gillette skustuvams RT6, 1 vnt.
 
Sun Spark Shampoo Šampūnas apsaugantis nuo saulės spindulių, 250ml
 
White Tea Miracle Face & Neck Mask Veido kaukė su baltąja arbata, 1vnt.
 
Infra Silk Infusion Šilko kompleksas plaukams, 15ml
Pirmą kartą Kaune: įvairiaspalvių troleibusų ekspozicija po atviru dangumi

Pirmą kartą Kaune: įvairiaspalvių troleibusų ekspozicija po atviru dangumi

Sekmadienį, spalio 27 d., Savanorių prospektas taps didžiausia gatvės meno galerija. Atsisveikindami su Kaunu, senieji spalvoti „Škoda“ troleibusai kvies kauniečius ir miesto svečius į paskutinį susitikimą. Vienoje pagrindinių miesto gatvių lauks net 50 eksponatų, o jų viduje – įvairios pramogos. Atsisveikinant su senaisiais ir pasitinkant į miestą atvykstančius naujus bei modernius „Solaris“ troleibusus, beveik ketvirtį […]

  Straipsniai »
„airBaltic“ Lietuvoje šiemet aptarnavo 18% daugiau keleivių

„airBaltic“ Lietuvoje šiemet aptarnavo 18% daugiau keleivių

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ per pirmuosius devynis 2019 m. mėnesius Lietuvoje skraidino 390 000 keleivių. Tai yra 18% daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. „Judėdami į priekį, mes planuojame toliau didinti tiesioginių skrydžių skaičių iš visų trijų Baltijos šalių sostinių. Matome augančią vietinę paklausą Baltijos šalyse, todėl siūlome geriausią susisiekimą su šiuo regionu“, – […]

  Straipsniai »
Kelionė automobiliu ir maistas: kaip sutaupyti?

Kelionė automobiliu ir maistas: kaip sutaupyti?

Pripažinkime – ne visi keliaudami turi galimybių pietauti brangiausiuose restoranuose: kartais neišvengiamai tenka pataupyti. Tad dalijamės patarimais, kaip pernelyg nepaploninti savo piniginės. Ieškokite valgyklų, nebrangių mažų kavinių arba maitinkitės toliau nuo centro nutolusiose užeigėlėse Visai neseniai internete nuskambėjo istorija, kai japonų turistai už spagečius, jūrų gėrybes ir vandenį sumokėjo 350 eurų, o dar 80 eurų […]

  Straipsniai »
„Busworld Europe“ parodoje naujos kartos miesto autobuso „Scania Citywide“ premjera

„Busworld Europe“ parodoje naujos kartos miesto autobuso „Scania Citywide“ premjera

Briuselyje vykstančioje didžiausioje pasaulyje keleivinio transporto parodoje „Busworld Europe“ švedų sunkiojo transporto gamintoja „Scania“ pirmą kartą pristatė naujos kartos elektra varomą autobusą „Scania Citywide“ miesto ir priemiesčių maršrutams. Naujasis autobusas itin patrauklus visoms rinkoms ir skirtingų poreikių vartotojams, nes gali būti varomas ir kitais alternatyviais bei tradiciniais degalais. „Mes didžiuojamės galėdami klientams pasiūlyti plačiausią alternatyvių […]

  Straipsniai »