„ZITICITY“ dvigubina kurjerių pajėgumus Vilniuje ir Kaune

1

„ZITICITY“ dvigubina kurjerių pajėgumus Vilniuje ir Kaune

Griežtinant karantiną, ribojant judėjimą ir fizinių, ne maisto parduotuvių veiklą, e. prekybos srautai auga ne valandomis, o minutėmis. Per dvi savaites pristatymo paslaugų teikėjas „ZITICITY“ sulaukė tris kartus daugiau užsakymų. Todėl siekdamas užtikrinti, kad visos siuntos pasieks gavėjus laiku, „ZITICITY“ plečia kurjerių tinklą ir kviečia vilniečius bei kauniečius gelbėti Kalėdas kartu.

„Saugus apsipirkimas internetu tapo ne tik papildoma prevencine priemone, dabar tai – neišvengiama būtinybė. Ypač tiems, kas dar nespėjo iki galo pasirūpinti dovanomis ir pasiruošti šventėms. Stengiamės padėti ne tik verslams bei pirkėjams, bet ir norintiems uždirbti papildomų pajamų, sako „ZITICITY vadovas ir bendraįkūrėjas Laimonas Noreika.

Per dvi savaites paklausa siuntų pristatymui išaugo trigubai

Siekiant apriboti judėjimą iš namų, daugeliui Lietuvos gyventojų skubus pristatymas per kurjerį tapo vienu pagrindinių apsipirkimo internetu elementų.

Remiantis „ZITICITY skaičiavimais, per pastarąsias 14 dienų užsakymai greitiems pristatymams išaugo trigubai. Jeigu gruodžio pradžioje dienos užsakymams įvykdyti pakako 130 kurjerių, dabar šis skaičius gerokai viršija 400.

Noreika neslepia, kad spartus augimas yra nemenkas iššūkis iš techninės ir operacinės pusės, todėl svarbu gebėti greitai ir lanksčiai reaguoti į bet kokius pokyčius bei prisitaikyti prie situacijos.

„Iš anksto ruošdamiesi gruodžio mėnesio šurmuliui, ženkliai patobulinome koordinacinius procesus, efektyvinome siuntų pakrovimą „urban hub” miestų saugyklose bei dar labiau optimizavome pristatymo maršrutus. Toliau darome viską, kad siuntų paėmimo ir pristatymo laikas būtų kaip įmanoma trumpesni ir kuo daugiau prekių pasiektų gavėjus jeigu ne tą pačią, tai kitą dieną, aiškina L. Noreika.

„ZITICITY kviečia prisijungti norinčius uždirbti papildomų pajamų

Paklausai augant, „ZITICITY taip pat aktyviai plečia kurjerių tinklą Vilniuje ir Kaune. Remiantis paskutiniais skaičiavimais, pristatymo paslaugų teikėjas ieško virš 200 kurjerių Vilniuje ir daugiau nei 100 kurjerių Kaune, kurie padėtų saugiai pristatyti Kalėdas į namus.

„Norime padėti ne tik verslams bei gavėjams, bet suteikti naujų galimybių ir tiems, kurie šiuo metu liko be pastovių pajamų šaltinio. Tam, kad taptumėte kurjeriu reikia turėti individualios veiklos pažymėjimą, nuosavą automobilį ir norą papildomai uždirbti. Esu įsitikinęs, kad stengdamiesi išvien išgelbėsime nuotolines Kalėdas, sako L. Noreika.

Ruošdamasi rekordiniam gruodžio mėnesiui, „ZITICITY komanda iš anksto pasirūpino papildomu kiekiu termo krepšių, aprangos ir kortelių skaitytuvų.

Bekontakčiai pristatymai – prioritetinis pristatymo būdas

Siekdami kiek įmanoma labiau sumažinti riziką ir užtikrinti maksimalų gavėjų bei kurjerių saugumą,  „ZITICITY vykdo bekontakčius pristatymus. 

„Kurjerių, klientų ir siuntų gavėjų saugumas buvo ir yra mūsų pagrindinis prioritetas. Rūpinamės tuo kiekviename pristatymo etape, tikina L. Noreika.

Gavėjai turi galimybę už prekes atsiskaityti kortele pristatymo metu, tačiau raginama tai daryti internetinėje parduotuvėje iš anksto ir tokiu būdu apsaugoti save bei atvykusį kurjerį. Jeigu visgi už prekes atsiskaitoma siuntos atsiėmimo metu, patariama naudoti bekontaktę banko kortelę.

Pranešimą paskelbė: Karolina Prokopovič, ZITICITY

Kiti skelbimai:
 
ALTERCORE 353 Black 44
 
Elements Calming Shampoo Šampūnas jautriai galvos odai, 1000ml
 
ALTERCORE Roca Vegan Black 40
 
Hydration Kit Drėkinamasis plaukų priežiūros rinkinys, 1vnt
 
Crocs™ Classic Bae Clog Womens Lime Zest 42,5

Rekomenduojame

Prof. A. Avižienis: „Boeing 737 MAX“ katastrofas lėmė neįdiegti papildomi jutikliai

Prof. A. Avižienis: „Boeing 737 MAX“ katastrofas lėmė neįdiegti papildomi jutikliai

Dviejų naujų lėktuvų „Boeing 737 MAX“ katastrofos, kuriose žuvo 346 žmonės, įvyko todėl, kad nebuvo įdiegti papildomi, dubliuojantys atakos kampo jutikliai (angl. Angle-of-Attack, AoA), kurie būtų papildę du AoA jutiklius, jau esančius ant abiejų „737 MAX“ lėktuvo priekio šonų. Šį teiginį virtualioje konferencijoje Taipėjuje, Taivane birželio 22 dieną pristatė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir Kalifornijos […]

Net 85 proc. Lietuvos gyventojų svarbu, kad geležinkelis keltų kuo mažesnį triukšmą

Net 85 proc. Lietuvos gyventojų svarbu, kad geležinkelis keltų kuo mažesnį triukšmą

Šiemet įsibėgėjęs 24 mln. vertės projektas „Triukšmo mažinimo priemonių geležinkeliuose įrengimas“ – tik dalis geležinkelio triukšmą slopinančių priemonių, kurias įgyvendina „LTG Infra“ vystydama ir modernizuodama šalies geležinkelio tinklą. Gyventojų apklausos duomenys rodo, jog net 85 proc. Lietuvos gyventojų svarbu, kad geležinkelis keltų kuo mažesnį triukšmą ir net 71 proc. dėl triukšmo nenorėtų gyventi šalia geležinkelio. […]

The Minister and Ryanair management discussed matters on investment opportunities in Kaunas airport

The Minister and Ryanair management discussed matters on investment opportunities in Kaunas airport

On Tuesday, Minister of Transport and Communications Marius Skuodis met with the management of the Irish airline company Ryanair in the Ministry to discuss the company’s plans regarding further investment into aircraft maintenance infrastructure in Kaunas airport and regional development opportunities upon the completion of Rail Baltica. The meeting was attended by Director of Operations […]

Bendraamžiai: kelias Vilnius–Utena ir susisiekimo ministras

Bendraamžiai: kelias Vilnius–Utena ir susisiekimo ministras

Utenos rajono savivaldybėje Seimo nario Gintauto Palucko kvietimu birželio 21 d. lankėsi susisiekimo ministras Marius Skuodis su komanda.  Svečiai susitiko su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu, savivaldybės administracijos vadovais, skyrių vedėjais, Utenos apskrities savivaldybių merais ir administracijų vadovais, verslo atstovais, žiniasklaida. Susitikimuose taip pat dalyvavo Seimo nariai Gintautas Paluckas, Edmundas Pupinis, Lietuvos automobilių kelių […]

A. Kuezada: nusitaikėme į perspektyvią aviacijos sritį, kuri svarbi ir Šiauliams, ir Lietuvai

A. Kuezada: nusitaikėme į perspektyvią aviacijos sritį, kuri svarbi ir Šiauliams, ir Lietuvai

2022 metais Lietuva prisijungs prie išskirtinio verslo žemėlapio: šalių, kuriose orlaiviai ne tik remontuojami, bet ir pertvarkomi iš keleivinių į šiuo metu ypač paklausius krovininius. Strateginį investuotoją „Aviatic MRO“ pritraukusio Šiaulių oro uosto vadovė Aurelija Kuezada pastebi, kad keleiviai į skrydžius grįžta pakankamai atsargiai, tačiau oro krovinių paklausa jau viršija iki pandemijos buvusį lygį, todėl […]

Jau šiemet pradedama rengtis magistralinio kelio Vilnius–Utena rekonstrukcijai, visą kelią atnaujinti planuojama iki 2025 m. pabaigos

Jau šiemet pradedama rengtis magistralinio kelio Vilnius–Utena rekonstrukcijai, visą kelią atnaujinti planuojama iki 2025 m. pabaigos

Susisiekimo ministerija informuoja, kad vienintelį šalies magistralinį kelią su betono danga – A14 Vilnius–Utena – siekiama visiškai rekonstruoti iki 2025 m. pabaigos. Šio kelio rekonstravimo planą ir numatomus darbų etapus susisiekimo ministras Marius Skuodis šiandien pristatė Utenoje vykusiame susitikime su šio regiono savivaldybių atstovais ir visuomene. „Jau šiais metais prasidės parengiamieji darbai, kad „amžiaus statybomis“ […]