„ZITICITY“ dvigubina kurjerių pajėgumus Vilniuje ir Kaune

1

„ZITICITY“ dvigubina kurjerių pajėgumus Vilniuje ir Kaune

Griežtinant karantiną, ribojant judėjimą ir fizinių, ne maisto parduotuvių veiklą, e. prekybos srautai auga ne valandomis, o minutėmis. Per dvi savaites pristatymo paslaugų teikėjas „ZITICITY“ sulaukė tris kartus daugiau užsakymų. Todėl siekdamas užtikrinti, kad visos siuntos pasieks gavėjus laiku, „ZITICITY“ plečia kurjerių tinklą ir kviečia vilniečius bei kauniečius gelbėti Kalėdas kartu.

„Saugus apsipirkimas internetu tapo ne tik papildoma prevencine priemone, dabar tai – neišvengiama būtinybė. Ypač tiems, kas dar nespėjo iki galo pasirūpinti dovanomis ir pasiruošti šventėms. Stengiamės padėti ne tik verslams bei pirkėjams, bet ir norintiems uždirbti papildomų pajamų, sako „ZITICITY vadovas ir bendraįkūrėjas Laimonas Noreika.

Per dvi savaites paklausa siuntų pristatymui išaugo trigubai

Siekiant apriboti judėjimą iš namų, daugeliui Lietuvos gyventojų skubus pristatymas per kurjerį tapo vienu pagrindinių apsipirkimo internetu elementų.

Remiantis „ZITICITY skaičiavimais, per pastarąsias 14 dienų užsakymai greitiems pristatymams išaugo trigubai. Jeigu gruodžio pradžioje dienos užsakymams įvykdyti pakako 130 kurjerių, dabar šis skaičius gerokai viršija 400.

Noreika neslepia, kad spartus augimas yra nemenkas iššūkis iš techninės ir operacinės pusės, todėl svarbu gebėti greitai ir lanksčiai reaguoti į bet kokius pokyčius bei prisitaikyti prie situacijos.

„Iš anksto ruošdamiesi gruodžio mėnesio šurmuliui, ženkliai patobulinome koordinacinius procesus, efektyvinome siuntų pakrovimą „urban hub” miestų saugyklose bei dar labiau optimizavome pristatymo maršrutus. Toliau darome viską, kad siuntų paėmimo ir pristatymo laikas būtų kaip įmanoma trumpesni ir kuo daugiau prekių pasiektų gavėjus jeigu ne tą pačią, tai kitą dieną, aiškina L. Noreika.

„ZITICITY kviečia prisijungti norinčius uždirbti papildomų pajamų

Paklausai augant, „ZITICITY taip pat aktyviai plečia kurjerių tinklą Vilniuje ir Kaune. Remiantis paskutiniais skaičiavimais, pristatymo paslaugų teikėjas ieško virš 200 kurjerių Vilniuje ir daugiau nei 100 kurjerių Kaune, kurie padėtų saugiai pristatyti Kalėdas į namus.

„Norime padėti ne tik verslams bei gavėjams, bet suteikti naujų galimybių ir tiems, kurie šiuo metu liko be pastovių pajamų šaltinio. Tam, kad taptumėte kurjeriu reikia turėti individualios veiklos pažymėjimą, nuosavą automobilį ir norą papildomai uždirbti. Esu įsitikinęs, kad stengdamiesi išvien išgelbėsime nuotolines Kalėdas, sako L. Noreika.

Ruošdamasi rekordiniam gruodžio mėnesiui, „ZITICITY komanda iš anksto pasirūpino papildomu kiekiu termo krepšių, aprangos ir kortelių skaitytuvų.

Bekontakčiai pristatymai – prioritetinis pristatymo būdas

Siekdami kiek įmanoma labiau sumažinti riziką ir užtikrinti maksimalų gavėjų bei kurjerių saugumą,  „ZITICITY vykdo bekontakčius pristatymus. 

„Kurjerių, klientų ir siuntų gavėjų saugumas buvo ir yra mūsų pagrindinis prioritetas. Rūpinamės tuo kiekviename pristatymo etape, tikina L. Noreika.

Gavėjai turi galimybę už prekes atsiskaityti kortele pristatymo metu, tačiau raginama tai daryti internetinėje parduotuvėje iš anksto ir tokiu būdu apsaugoti save bei atvykusį kurjerį. Jeigu visgi už prekes atsiskaitoma siuntos atsiėmimo metu, patariama naudoti bekontaktę banko kortelę.

Pranešimą paskelbė: Karolina Prokopovič, ZITICITY

Kiti skelbimai:
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Rekomenduojame

Pristatyta į Lietuvą atkeliaujanti nauja, nuotoliniu būdu valdomų automobilių pritaikymo technologija

Pristatyta į Lietuvą atkeliaujanti nauja, nuotoliniu būdu valdomų automobilių pritaikymo technologija

Artimiausiu metu Lietuvos vartotojams bus pristatyta į šalį atkeliaujanti nauja technologinė galimybė – per nuotolį valdomų automobilių techninis funkcionalumas ir pritaikymas automobilių dalijimosi srityje. Šios technologijos pranašumus, kurie viešai bus pademonstruoti kitą savaitę, su susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu susitikime trečiadienį aptarė automobilių dalijimosi paslaugas Baltijos šalyse teikiančios įmonės „CityBee“ vadovai.   „Lietuvos transporto sektorius, kaip […]

Susisiekimo ministerijos tikslas – Lietuvoje registruotų orlaivių skrydžiai į JAV

Susisiekimo ministerijos tikslas – Lietuvoje registruotų orlaivių skrydžiai į JAV

Lietuva sieks gauti JAV federalinės aviacijos administracijos (FAA) leidimą Lietuvoje registruotiems orlaiviams vykdyti skrydžius į JAV. Susisiekimo ministerija pavedė Transporto kompetencijų agentūrai įgyvendinti projektą, kad iki 2023 m. sausio 1 d. būtų sėkmingai atliktas skrydžiams organizuoti reikalingas FAA auditas ir gautas šios organizacijos leidimas. „Siekiame, kad Lietuvoje registruoti orlaiviai galėtų organizuoti skrydžius į JAV, veikti […]

Kaip elgtis išvydus švyturėlius: patarė nedaryti kelių esminių klaidų

Kaip elgtis išvydus švyturėlius: patarė nedaryti kelių esminių klaidų

Rudenį į gatves pajudant vis daugiau transporto priemonių nesnaudžia ir specialiųjų transporto priemonių vairuotojai. Dažnai jie kelią pro intensyvų eismą skinasi apie save pranešdami švyturėliais, į kuriuos privalu reaguoti visiems eismo dalyviams. Draudimo bendrovės ERGO atstovas primena, kaip reikėtų reaguoti į skirtingų spalvų švyturėlius ir elgtis kelyje, kad nebūtų sukeliamos pavojingos situacijos. Stebėkite aplinką ERGO […]

„IAA MOBILITY 2021“ parodoje debiutavo naują vairavimo patirtį suteikiantis „Huawei AR–HUD“

„IAA MOBILITY 2021“ parodoje debiutavo naują vairavimo patirtį suteikiantis „Huawei AR–HUD“

Rugsėjo antrą savaitę Miunchene, Vokietijoje, surengtoje 2021 m. Tarptautinėje mobilumo parodoje (IAA MOBILITY 2021) „Huawei“ pristatė naujausios kartos papildytos realybės projekcinį vairuotojo ekraną (AR-HUD). Šis sprendimas automobilio priekinį stiklą paverčia pirmojo asmens vaizdo (First Person View) ekranu, kuriame, pasitelkiant pažangias technologijas, integruotos saugumo, informacijos ir pramogų funkcijos, sukuriančios visiškai naują vairavimo patirtį. Turėdama daugiau nei […]

Oro vežėjo  „Alitalia“ nebeliks: pataria, kaip elgtis jos bilietus įsigijusiems vartotojams

Oro vežėjo „Alitalia“ nebeliks: pataria, kaip elgtis jos bilietus įsigijusiems vartotojams

Oro vežėjų rinka ruošiasi svarbiems pokyčiams: nuo spalio 15 d. Italijos vyriausybei priklausiusią  aviakompaniją „Alitalia“ pakeis „Italia Trasporto Aereo“ bendrovė, plačiau žinoma kaip ITA.  Finansinių problemų „Alitalia“ turėjo jau anksčiau, tačiau koronaviruso pandemija padėtį dar pablogino, todėl po mėnesio lėktuvai su „Alitalia“ ženklu bus visam laikui nutupdyti. Ką reikia žinoti šio oro vežėjo bilietus įsigijusiems […]

„Wizz Air“ pilotų atlyginimus grąžina į priešpandeminį lygį

„Wizz Air“ pilotų atlyginimus grąžina į priešpandeminį lygį

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air” šiandien praneša, kad nuo š. m. spalio 1 d pilotams grąžina tokius atlyginimus, kokie jie buvo prieš pandemiją. Pilotų atlyginimus oro linijų bendrovės buvo priverstos mažinti prasidėjus COVID-19 pandemijai; „Wizz Air“ – vienos pirmųjų oro linijų, nusprendusių juos atstatyti. Įmonė taip pat skelbia, kad, norėdama įgyvendinti savo […]