„Wizz Air” tęsia plėtrą Italijoje: septintąją bazę atidaro Venecijoje

„Wizz Air” tęsia plėtrą Italijoje: septintąją bazę atidaro Venecijoje

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air“ didina skrydžių pasiūlą į Italiją ir iš jos – bendrovė atidaro bazę Venecijos Marko Polo tarptautiniame oro uoste. Tai – jau septintoji „Wizz Air“ bazė strategiškai svarbioje Italijos rinkoje. Čia bus bazuojami 2 Airbus A321neo orlaiviai, iš Venecijos lėktuvai skraidys 4 naujais vietiniais ir 9 tarptautiniais maršrutais.  Bilietų būsimiems skrydžiams jau dabar galima įsigyti bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 Eur*.

„Wizz Air“ Italijoje veikia nuo 2004 m., per šį laikotarpį bendrovė dviem šimtais maršrutų į ir iš Italijos skraidino daugiau kaip 40 mln. keleivių. Oro linijos toliau plečia savo tinklą bei didina keleivių skaičių, tuo pačiu vartotojams siūlydamos prieinamas kainas ir puikų aptarnavimą.

Italijoje iki šiol veikė šešios „Wizz Air“ bazės Milano Malpensos, Katanijos, Palermo ir Bario, Neapolio ir Romos Fjumičino oro uostuose. Bazės Venecijoje atidarymas ne tik paspartins regiono ekonomikos augimą, bet ir sukurs daugiau kaip 70 naujų darbo vietų oro linijose ir daugiau kaip 800 darbo vietų kitose glaudžiai susijusiose pramonės šakose**.

Du Airbus A321neo lėktuvai keleivius skraidins 16 naujų krypčių į Kaljarį, Neapolį, Lamecijos Termę, Lampedūzą, Kasablanką, Reikjaviką, Mykonos salą, Santoriną, Fuerteventūrą, Tenerifę, Maljorkos Palmą, Taliną, Londono Lutoną, Tel Avivą, Prahą ir Šarm el Šeichą. Planuojama, kad platus „Wizz Air“ krypčių tinklas paskatins vietinį turizmą, į regioną pritrauks daugiau kapitalo ir sujungs Veneciją su trimis iki šiol neatrastomis kryptimis: Reikjaviku Islandijoje, Talinu Estijoje ir Fuerteventūros sala Kanaruose. Šiuo metu su „Wizz Air“ iš Venecijos jau galima skristi į Kataniją Sicilijoje, Tiraną, Albanijoje,  Kišiniovą Moldovoje, Makedonijos sostinę Skopjė, Bukareštą, Klužo-Napoką, Jasai ir Timišoarą Rumunijoje, Sankt Peterburgą bei Kijevo Žuljanų oro uostą.

Kviečia jungtis prie lojalumo programos

„Wizz Air“ neseniai pristatė Italijos rinkai skirtas „WIZZ Discount Club“ nuolaidų klubo išskirtinės narystės sąlygas. Dvylikai mėnesių narystę įsigiję keleiviai visiems skrydžiams Italijos viduje gaus nuolaidą tais atvejais, kai bilieto kaina viršys 14.99 Eur. Be to, esant galimybei, jiems bus pasiūlyta papildoma 2 Eur nuolaida „WIZZ Priority“ paslaugai. Nuolaidų klubo narystę įsigyti galima vos nuo 19,99 Eur per metus.

„Wizz Air“ yra investicinio lygio reitingą turinti bendrovė, kurios vidutinis orlaivių amžius sudaro 5,4 metų. Įmonė naudoja šiuo metu ekonomiškai ekologiškiausius „Airbus A320“ ir „Airbus A320neo“ orlaivius. Venecija yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, ir „Wizz Air“ yra pasiryžusi prisidėti prie miesto išsaugojimo, naudodama efektyviausius lėktuvus, kurie skleidžia 50% mažiau triukšmo ir naudoja 20% mažiau degalų. Bendras Italijoje skraidančių „Wizz Air“ orlaivų amžiaus vidurkis – 0.9 metų. Į tvarumą orientuota bendrovė šiuo metu yra pateikusi didžiausią Airbus A320neo lėktuvų užsakymą (250 vnt.), kurie iki 2030 m. leis ketvirtadaliu sumažinti kiekvieno „Wizz Air“ keleivio ekologinį pėdsaką.

„Wizz Air“ savo tinkle sustiprino higienos priemones ir taiko dezinfekuotų kelionių sistemą, kuri   užtikrina keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą. Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte naują „Wizz Air“ sveikatos ir saugos vaizdo įrašą.

„Džiaugiuosi galėdamas paskelbti, kad Venecijos Marko Polo oro uoste atidarome „Wizz Air“ bazę. Tai dar vienas svarbus pasiekimas mūsų bendrovei ir šio regiono keleiviams. 16 naujų maršrutų į 9 šalis ir 10 jau egzistuojančių maršrutų į 7 šalis rodo mūsų įsipareigojimą didinti Italijos vidinį ir tarptautinį maršrutų tinklą. Du nauji, modernūs, aplinkai draugiški lėktuvai Airbus A321neo skleidžia 50% mažiau triukšmo ir padės saugoti Venecijos istorinį turtą bei kaimynines vietoves. Mūsų komanda su šypsena laukia pirmųjų keleivių „Wizz Air“ lėktuvuose”, – trečiadienį vykusioje spaudos konferencijoje sakė Robertas Carey, „Wizz Air Group“ prezidentas.

* Kaina į vieną pusę, įskaitant administravimo mokestį. Įskaičiuotas vienas rankinis krepšys (maksimalūs matmenys: 40 x 30 x 20 cm). Bagažo vežimėliui ir kiekvienam registruoto bagažo vienetui taikomi papildomi mokesčiai. Kaina taikoma tik rezervuojant wizzair.com ir WIZZ mobiliojoje programėlėje. Vietų skaičius nurodytomis kainomis yra ribotas.

**  Tarptautinė oro uostų taryba (ACI) rekomenduoja sukurti 750 darbo vietų kiekvienam pervežtam 1 milijonui keleivių per metus.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 144 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivio parką. „Wizz Air“ komanda, sudaryta iš aviacijos profesionalų, siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per 2021 finansinius metus (jie baigėsi 2020 m. kovo 31 d.) pirmuoju pasirinkimu įvardijo 40 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ). Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2020 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei suteikė „Air Transport Awards“. Šiuo apdovanojimu pripažįstami asmenys ir organizacijos, kurios išsiskyrė savo puikiais rezultatais, naujovėmis ir paslaugomis. Žurnalas „World Finance Magazine“ bendrovę pripažino tvariausia oro linijų įmone 2021 m.

Pranešimą paskelbė: Agnė Jašinskienė, UAB ADVERUM

Kiti skelbimai:
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Rekomenduojame

Eismoinfo.lt pradeda dirbti žiemos ritmu

Eismoinfo.lt pradeda dirbti žiemos ritmu

Nuo spalio 15 dienos VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcija) Informacijos skyriaus operatoriai pradeda dirbti žiemos ritmu ir daugiausia dėmesio skirs kelių būklės stebėsenai ir operatyviam vairuotojų informavimui apie rudenį ir žiemą dažnai besikeičiančias eismo sąlygas. Pranešimai apie kelių būklę ir eismo sąlygas svetainėje eismoinfo.lt bus skelbiami mažiausiai du kartus per parą […]

Esama Lietuvos kelių būklė netenkina – Seimui svarstyti teikiami Susisiekimo ministerijos siūlomi pokyčiai

Esama Lietuvos kelių būklė netenkina – Seimui svarstyti teikiami Susisiekimo ministerijos siūlomi pokyčiai

Susisiekimo ministerija siūlo jau nuo ateinančių metų keliams finansuoti taikyti naują, aiškesniais kriterijais ir ilgalaikiu planavimu pagrįstą finansavimo sistemą. Tai numatyta Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) lėšų administravimo sistemos pertvarkoje, kuriai jau pritarė Vyriausybė ir šiandien ji teikiama svarstyti Seimui.   Lietuva užimą antrą vietą Europos Sąjungoje pagal bendrą kelių ilgį, tenkantį vienam gyventojui. […]

6 priežastys kodėl oro uostas yra geriausia vieta dirbti

6 priežastys kodėl oro uostas yra geriausia vieta dirbti

Aviacija yra viena nedaugelio industrijų, gebančių sužavėti bei sudominti kone kiekvieną. Tikriausiai todėl daugybė talentingų įvairių sričių specialistų savo karjerą susieja būtent su šia sritimi. Daugiau nei 30 metų aviacijos srityje dirbantis Kjell Mathisen, antžeminių paslaugų teikėjo „Aviator“ korporatyvinių mokymų vadovas, tuo įsitikino ne kartą. Aviacijos įmonių grupei „Avia Solutions Group“ priklausančioje įmonėje dirbantis patyręs […]

Ateinančiais metais Lietuvą ir Kazachstaną turėtų sujungti reguliarūs tiesioginiai skrydžiai

Ateinančiais metais Lietuvą ir Kazachstaną turėtų sujungti reguliarūs tiesioginiai skrydžiai

Jau ateinančiais metais rengiamasi pradėti reguliarius skrydžius tarp Lietuvos ir Kazachstano – tai numatyta abiejų šalių ketinimų protokole, kuris buvo pasirašytas spalio 12 d. Kazachstano sostinėje Nur Sultane Lietuvos delegacijos vizito metu. Tiesioginiai skrydžiai numatomi maršrutais Vilnius–Nur Sultanas–Vilnius ir Vilnius–Almata–Vilnius. „Dėliojant ir pildant skrydžių žemėlapį iš Lietuvos, Kazachstanas dėl jo ekonominių ryšių su Lietuva yra […]

SmartLynx Airlines Q3 2021: Back on track

SmartLynx Airlines Q3 2021: Back on track

Regardless of the ongoing global pandemic, SmartLynx Airlines, EU-based specialists in full-service ACMI aircraft leasing solutions continues growing. The company increased its fleet and also grew in size. Growing fleet and customer base 2021 so far has been a memorable year for SmartLynx Airlines. The company grew its fleet to an impressive number of 35 […]

Public and private sectors agreed on actions regarding 5G connection in Lithuania

Public and private sectors agreed on actions regarding 5G connection in Lithuania

The Ministry of Transport and Communications and other public sector institutions, along with telecommunication services providers, agreed on strategic actions regarding the development of the 5th generation mobile connection (5G) across Lithuania. These actions are provided for in a Memorandum that was signed by the parties. By 2022, 5G connection should be accessible at least […]