„Wizz Air“ atidaro bazę Romos Fjumičino oro uoste

„Wizz Air“ atidaro bazę Romos Fjumičino oro uoste

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air“ Romos Fjumičino oro uoste atidaro 43-ąją savo bazę, iš kurios lėktuvai skraidys 32 naujomis kryptimis, į 19 šalių. Tai – didžiausias maršrutų skaičius, kokį vienu metu bendrovė yra paskelbusi iš to paties oro uosto. Nuo š. m. liepos iš čia skraidys 4 „Wizz Air“ Airbus A321neo lėktuvai. Bilietus naujiems maršrutams, kurių kaina – nuo 19,99 EUR*, jau dabar galima įsigyti tinklalapyje wizzair.com arba oro linijų bendrovės mobiliąja programėle.

Keleiviai iš Romos Fjumičino galės vykti į Londoną (Lutono oro uostas), Liverpulį, Eindhoveną, Sofija, Tel Avivą, Kasablanką, Marakešą, Mikono salą, Santorinį, Korfu, Heraklioną, Larnaką, Fuerteventūrą, Tenerifę, Šarm el Šeichą, Hurgadą, Aleksandriją, Charkovą, Prištiną, Antaliją, Bodrumą, Reikjeviko Keflaviko oro uostą, Tirgu Murešą, Konstancą ir Satu Marę Rumunijoje, Dubrovniką ir Splitą Kroatijoje, Faro oro uostą Portugalijoje, Nicą, Prahą, ir Estijos sostinę Taliną.

Iki šiol iš Romos Fjumičino ir Čampino oro uostų „Wizz Air“ jau skraidė 25 kryptimis, naujasis maršrutų žemėlapis visą bendrovės krypčių iš Romos diapazoną 2021-aisiais išplės iki 57. Oro linijos iš ir į Romą vykstantiems keleiviams šiemet siūlys rinktis iš beveik 4 mln. sėdimų vietų lėktuvuose.

Dar plėsis

„Wizz Air“ Italijoje veikia nuo 2004 m., per šį laikotarpį bendrovė dviem šimtais maršrutų į ir iš Italijos skraidino daugiau kaip 40 mln. keleivių. Sukaupusios 17 metų patirtį, oro linijos toliau plečia savo tinklą bei didina keleivių skaičių, tuo pačiu vartotojams siūlydamos prieinamas kainas ir puikų aptarnavimą.

Per mažiau kaip metus, „Wizz Air“ Italijoje atidarė jau penktąją bazę; kitos veikia Milano Malpensos, Katanijos, Palermo ir Bario oro uostuose. Naujosios 43-osios bazės atidarymas ne tik paspartins regiono ekonomikos augimą, bet ir sukurs daugiau kaip 100 naujų darbo vietų oro linijose ir daugiau kaip 1500 darbo vietų kitose glaudžiai susijusiose pramonės šakose**.

Išplėstas „Wizz Air“ tinklas Romoje prisidės prie vietinio turizmo atsigavimo, į regioną pritrauks daugiau kapitalo ir sujungs Italijos sostinę su naujomis, mažiau pažintomis, kryptimis.

George’as Michalopoulas, „Wizz Air“ vyriausiasis komercijos direktorius, ketvirtadienį vykusioje spaudos konferencijoje pristatydamas naująją bazę sakė:

„Džiaugiuosi galėdamas pranešti apie naujausios mūsų bazės Fjumičino oro uoste atidarymą. Šis žingsnis patvirtina mūsų įsipareigojimą investuoti į Italijos ekonomiką, padėti šiai šaliai atsigauti ir suteikti žmonėms galimybę keliauti už prieinamą kainą. Per pastaruosius 12 mėnesių Italijoje įkurdinome 17 orlaivių, o per ateinančius trejus metus savo veiklos apimtis šalyje dvigubinsime: dar daugiau investuosime, kursime naujas bazes, plėsime vidinių ir tarptautinių skrydžių pasiūlą“, – kalbėjo jis.

Anot G. Michalopoulo, naujausi A321neo lėktuvai užtikrins mažesnę oro taršą, o sugriežtintos apsaugos priemonės leis keleiviams jaustis saugiai.

„Visus keliaujančius pasitiksime puikiu aptarnavimu ir su šypsena“, – teigė G. Michalopoulas.

Geros „WIZZ Discount Club“ sąlygos

Su nauja baze „Wizz Air“ pristato ir Italijos rinkai skirtas išskirtines „WIZZ Discount Club“ nuolaidų klubo narystės sąlygas. Dvylikai mėnesių narystę įsigiję keleiviai visiems skrydžiams Italijos viduje gaus nuolaidą tais atvejais, kai bilieto kaina viršys 14.99 Eur. Be to, esant galimybei, jiems bus pasiūlyta papildoma 2 Eur nuolaida „WIZZ Priority“ paslaugai. Nuolaidų klubo narystę įsigyti galima vos nuo 19,99 Eur per metus.

„Wizz Air“ yra investicinė kredito reitingavimo bendrovė, kurios vidutinis orlaivių amžius sudaro 5,4 metų. Įmonė naudoja šiuo metu ekonomiškai efektyviausius ir ekologiškiausius „Airbus A320“ ir „Airbus A320neo“ orlaivius. „Wizz Air” išmetamas anglies dvideginio kiekis per 2019 metus buvo mažiausias iš visų Europos oro linijų (57,2 gr/km vienam keleiviui). Bendrovės tikslas – iki 2030 m. 30% sumažinti savo ekologinį pėdsaką kiekvienam keleiviui.

Įsigiję paslaugą „WIZZ Flex“ kartu su bilietų rezervacija, keleiviai gali būti tikri, kad, pasikeitus aplinkybėms ar prireikus pakeisti skrydžio datą ar tikslą, jie tai galės padaryti bet kuriam pasirinktam skrydžiui. Šiais nenuspėjamais laikais tai užtikrina papildomą keleivių apsaugą ir ramybę.

Naujajai bazei Fjumičino oro uoste bendrovė vis dar ieško itališkai kalbančių darbuotojų. Susidomėję asmenys „Wizz Air“ karjeros svetainėje gali užpildyti paraišką.

 * Kaina į vieną pusę, įskaitant administravimo mokestį. Įskaičiuotas vienas rankinis krepšys (maksimalūs matmenys: 40 x 30 x 20 cm). Bagažo vežimėliui ir kiekvienam registruoto bagažo vienetui taikomi papildomi mokesčiai. Kaina taikoma tik rezervuojant wizzair.com ir WIZZ mobiliojoje programėlėje. Vietų skaičius nurodytomis kainomis yra ribotas.

**  Tarptautinė oro uostų taryba (ACI) rekomenduoja sukurti 750 darbo vietų kiekvienam pervežtam 1 milijonui keleivių per metus.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje, valdanti 138 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. „Wizz Air“ komanda, sudaryta iš aviacijos profesionalų, siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per 2020 finansinius metus (jie baigėsi 2020 m. kovo 31 d.) pasirinko 40 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ). Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2020 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei suteikė „Air Transport Awards“. Šiuo apdovanojimu pripažįstami asmenys ir organizacijos, kurios išsiskyrė savo puikiais rezultatais, naujovėmis ir paslaugomis.

Pranešimą paskelbė: Agnė Jašinskienė, UAB ADVERUM

Kiti skelbimai:
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Rekomenduojame

Pristatyta į Lietuvą atkeliaujanti nauja, nuotoliniu būdu valdomų automobilių pritaikymo technologija

Pristatyta į Lietuvą atkeliaujanti nauja, nuotoliniu būdu valdomų automobilių pritaikymo technologija

Artimiausiu metu Lietuvos vartotojams bus pristatyta į šalį atkeliaujanti nauja technologinė galimybė – per nuotolį valdomų automobilių techninis funkcionalumas ir pritaikymas automobilių dalijimosi srityje. Šios technologijos pranašumus, kurie viešai bus pademonstruoti kitą savaitę, su susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu susitikime trečiadienį aptarė automobilių dalijimosi paslaugas Baltijos šalyse teikiančios įmonės „CityBee“ vadovai.   „Lietuvos transporto sektorius, kaip […]

Susisiekimo ministerijos tikslas – Lietuvoje registruotų orlaivių skrydžiai į JAV

Susisiekimo ministerijos tikslas – Lietuvoje registruotų orlaivių skrydžiai į JAV

Lietuva sieks gauti JAV federalinės aviacijos administracijos (FAA) leidimą Lietuvoje registruotiems orlaiviams vykdyti skrydžius į JAV. Susisiekimo ministerija pavedė Transporto kompetencijų agentūrai įgyvendinti projektą, kad iki 2023 m. sausio 1 d. būtų sėkmingai atliktas skrydžiams organizuoti reikalingas FAA auditas ir gautas šios organizacijos leidimas. „Siekiame, kad Lietuvoje registruoti orlaiviai galėtų organizuoti skrydžius į JAV, veikti […]

Kaip elgtis išvydus švyturėlius: patarė nedaryti kelių esminių klaidų

Kaip elgtis išvydus švyturėlius: patarė nedaryti kelių esminių klaidų

Rudenį į gatves pajudant vis daugiau transporto priemonių nesnaudžia ir specialiųjų transporto priemonių vairuotojai. Dažnai jie kelią pro intensyvų eismą skinasi apie save pranešdami švyturėliais, į kuriuos privalu reaguoti visiems eismo dalyviams. Draudimo bendrovės ERGO atstovas primena, kaip reikėtų reaguoti į skirtingų spalvų švyturėlius ir elgtis kelyje, kad nebūtų sukeliamos pavojingos situacijos. Stebėkite aplinką ERGO […]

„IAA MOBILITY 2021“ parodoje debiutavo naują vairavimo patirtį suteikiantis „Huawei AR–HUD“

„IAA MOBILITY 2021“ parodoje debiutavo naują vairavimo patirtį suteikiantis „Huawei AR–HUD“

Rugsėjo antrą savaitę Miunchene, Vokietijoje, surengtoje 2021 m. Tarptautinėje mobilumo parodoje (IAA MOBILITY 2021) „Huawei“ pristatė naujausios kartos papildytos realybės projekcinį vairuotojo ekraną (AR-HUD). Šis sprendimas automobilio priekinį stiklą paverčia pirmojo asmens vaizdo (First Person View) ekranu, kuriame, pasitelkiant pažangias technologijas, integruotos saugumo, informacijos ir pramogų funkcijos, sukuriančios visiškai naują vairavimo patirtį. Turėdama daugiau nei […]

Oro vežėjo  „Alitalia“ nebeliks: pataria, kaip elgtis jos bilietus įsigijusiems vartotojams

Oro vežėjo „Alitalia“ nebeliks: pataria, kaip elgtis jos bilietus įsigijusiems vartotojams

Oro vežėjų rinka ruošiasi svarbiems pokyčiams: nuo spalio 15 d. Italijos vyriausybei priklausiusią  aviakompaniją „Alitalia“ pakeis „Italia Trasporto Aereo“ bendrovė, plačiau žinoma kaip ITA.  Finansinių problemų „Alitalia“ turėjo jau anksčiau, tačiau koronaviruso pandemija padėtį dar pablogino, todėl po mėnesio lėktuvai su „Alitalia“ ženklu bus visam laikui nutupdyti. Ką reikia žinoti šio oro vežėjo bilietus įsigijusiems […]

„Wizz Air“ pilotų atlyginimus grąžina į priešpandeminį lygį

„Wizz Air“ pilotų atlyginimus grąžina į priešpandeminį lygį

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air” šiandien praneša, kad nuo š. m. spalio 1 d pilotams grąžina tokius atlyginimus, kokie jie buvo prieš pandemiją. Pilotų atlyginimus oro linijų bendrovės buvo priverstos mažinti prasidėjus COVID-19 pandemijai; „Wizz Air“ – vienos pirmųjų oro linijų, nusprendusių juos atstatyti. Įmonė taip pat skelbia, kad, norėdama įgyvendinti savo […]