„Wizz Air“ atidaro bazę Romos Fjumičino oro uoste

„Wizz Air“ atidaro bazę Romos Fjumičino oro uoste

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air“ Romos Fjumičino oro uoste atidaro 43-ąją savo bazę, iš kurios lėktuvai skraidys 32 naujomis kryptimis, į 19 šalių. Tai – didžiausias maršrutų skaičius, kokį vienu metu bendrovė yra paskelbusi iš to paties oro uosto. Nuo š. m. liepos iš čia skraidys 4 „Wizz Air“ Airbus A321neo lėktuvai. Bilietus naujiems maršrutams, kurių kaina – nuo 19,99 EUR*, jau dabar galima įsigyti tinklalapyje wizzair.com arba oro linijų bendrovės mobiliąja programėle.

Keleiviai iš Romos Fjumičino galės vykti į Londoną (Lutono oro uostas), Liverpulį, Eindhoveną, Sofija, Tel Avivą, Kasablanką, Marakešą, Mikono salą, Santorinį, Korfu, Heraklioną, Larnaką, Fuerteventūrą, Tenerifę, Šarm el Šeichą, Hurgadą, Aleksandriją, Charkovą, Prištiną, Antaliją, Bodrumą, Reikjeviko Keflaviko oro uostą, Tirgu Murešą, Konstancą ir Satu Marę Rumunijoje, Dubrovniką ir Splitą Kroatijoje, Faro oro uostą Portugalijoje, Nicą, Prahą, ir Estijos sostinę Taliną.

Iki šiol iš Romos Fjumičino ir Čampino oro uostų „Wizz Air“ jau skraidė 25 kryptimis, naujasis maršrutų žemėlapis visą bendrovės krypčių iš Romos diapazoną 2021-aisiais išplės iki 57. Oro linijos iš ir į Romą vykstantiems keleiviams šiemet siūlys rinktis iš beveik 4 mln. sėdimų vietų lėktuvuose.

Dar plėsis

„Wizz Air“ Italijoje veikia nuo 2004 m., per šį laikotarpį bendrovė dviem šimtais maršrutų į ir iš Italijos skraidino daugiau kaip 40 mln. keleivių. Sukaupusios 17 metų patirtį, oro linijos toliau plečia savo tinklą bei didina keleivių skaičių, tuo pačiu vartotojams siūlydamos prieinamas kainas ir puikų aptarnavimą.

Per mažiau kaip metus, „Wizz Air“ Italijoje atidarė jau penktąją bazę; kitos veikia Milano Malpensos, Katanijos, Palermo ir Bario oro uostuose. Naujosios 43-osios bazės atidarymas ne tik paspartins regiono ekonomikos augimą, bet ir sukurs daugiau kaip 100 naujų darbo vietų oro linijose ir daugiau kaip 1500 darbo vietų kitose glaudžiai susijusiose pramonės šakose**.

Išplėstas „Wizz Air“ tinklas Romoje prisidės prie vietinio turizmo atsigavimo, į regioną pritrauks daugiau kapitalo ir sujungs Italijos sostinę su naujomis, mažiau pažintomis, kryptimis.

George’as Michalopoulas, „Wizz Air“ vyriausiasis komercijos direktorius, ketvirtadienį vykusioje spaudos konferencijoje pristatydamas naująją bazę sakė:

„Džiaugiuosi galėdamas pranešti apie naujausios mūsų bazės Fjumičino oro uoste atidarymą. Šis žingsnis patvirtina mūsų įsipareigojimą investuoti į Italijos ekonomiką, padėti šiai šaliai atsigauti ir suteikti žmonėms galimybę keliauti už prieinamą kainą. Per pastaruosius 12 mėnesių Italijoje įkurdinome 17 orlaivių, o per ateinančius trejus metus savo veiklos apimtis šalyje dvigubinsime: dar daugiau investuosime, kursime naujas bazes, plėsime vidinių ir tarptautinių skrydžių pasiūlą“, – kalbėjo jis.

Anot G. Michalopoulo, naujausi A321neo lėktuvai užtikrins mažesnę oro taršą, o sugriežtintos apsaugos priemonės leis keleiviams jaustis saugiai.

„Visus keliaujančius pasitiksime puikiu aptarnavimu ir su šypsena“, – teigė G. Michalopoulas.

Geros „WIZZ Discount Club“ sąlygos

Su nauja baze „Wizz Air“ pristato ir Italijos rinkai skirtas išskirtines „WIZZ Discount Club“ nuolaidų klubo narystės sąlygas. Dvylikai mėnesių narystę įsigiję keleiviai visiems skrydžiams Italijos viduje gaus nuolaidą tais atvejais, kai bilieto kaina viršys 14.99 Eur. Be to, esant galimybei, jiems bus pasiūlyta papildoma 2 Eur nuolaida „WIZZ Priority“ paslaugai. Nuolaidų klubo narystę įsigyti galima vos nuo 19,99 Eur per metus.

„Wizz Air“ yra investicinė kredito reitingavimo bendrovė, kurios vidutinis orlaivių amžius sudaro 5,4 metų. Įmonė naudoja šiuo metu ekonomiškai efektyviausius ir ekologiškiausius „Airbus A320“ ir „Airbus A320neo“ orlaivius. „Wizz Air” išmetamas anglies dvideginio kiekis per 2019 metus buvo mažiausias iš visų Europos oro linijų (57,2 gr/km vienam keleiviui). Bendrovės tikslas – iki 2030 m. 30% sumažinti savo ekologinį pėdsaką kiekvienam keleiviui.

Įsigiję paslaugą „WIZZ Flex“ kartu su bilietų rezervacija, keleiviai gali būti tikri, kad, pasikeitus aplinkybėms ar prireikus pakeisti skrydžio datą ar tikslą, jie tai galės padaryti bet kuriam pasirinktam skrydžiui. Šiais nenuspėjamais laikais tai užtikrina papildomą keleivių apsaugą ir ramybę.

Naujajai bazei Fjumičino oro uoste bendrovė vis dar ieško itališkai kalbančių darbuotojų. Susidomėję asmenys „Wizz Air“ karjeros svetainėje gali užpildyti paraišką.

 * Kaina į vieną pusę, įskaitant administravimo mokestį. Įskaičiuotas vienas rankinis krepšys (maksimalūs matmenys: 40 x 30 x 20 cm). Bagažo vežimėliui ir kiekvienam registruoto bagažo vienetui taikomi papildomi mokesčiai. Kaina taikoma tik rezervuojant wizzair.com ir WIZZ mobiliojoje programėlėje. Vietų skaičius nurodytomis kainomis yra ribotas.

**  Tarptautinė oro uostų taryba (ACI) rekomenduoja sukurti 750 darbo vietų kiekvienam pervežtam 1 milijonui keleivių per metus.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje, valdanti 138 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. „Wizz Air“ komanda, sudaryta iš aviacijos profesionalų, siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per 2020 finansinius metus (jie baigėsi 2020 m. kovo 31 d.) pasirinko 40 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ). Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2020 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei suteikė „Air Transport Awards“. Šiuo apdovanojimu pripažįstami asmenys ir organizacijos, kurios išsiskyrė savo puikiais rezultatais, naujovėmis ir paslaugomis.

Pranešimą paskelbė: Agnė Jašinskienė, UAB ADVERUM

Kiti skelbimai:
 
ALTERCORE 353 Black 44
 
Elements Calming Shampoo Šampūnas jautriai galvos odai, 1000ml
 
ALTERCORE Roca Vegan Black 40
 
Hydration Kit Drėkinamasis plaukų priežiūros rinkinys, 1vnt
 
Crocs™ Classic Bae Clog Womens Lime Zest 42,5

Rekomenduojame

Prof. A. Avižienis: „Boeing 737 MAX“ katastrofas lėmė neįdiegti papildomi jutikliai

Prof. A. Avižienis: „Boeing 737 MAX“ katastrofas lėmė neįdiegti papildomi jutikliai

Dviejų naujų lėktuvų „Boeing 737 MAX“ katastrofos, kuriose žuvo 346 žmonės, įvyko todėl, kad nebuvo įdiegti papildomi, dubliuojantys atakos kampo jutikliai (angl. Angle-of-Attack, AoA), kurie būtų papildę du AoA jutiklius, jau esančius ant abiejų „737 MAX“ lėktuvo priekio šonų. Šį teiginį virtualioje konferencijoje Taipėjuje, Taivane birželio 22 dieną pristatė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir Kalifornijos […]

Net 85 proc. Lietuvos gyventojų svarbu, kad geležinkelis keltų kuo mažesnį triukšmą

Net 85 proc. Lietuvos gyventojų svarbu, kad geležinkelis keltų kuo mažesnį triukšmą

Šiemet įsibėgėjęs 24 mln. vertės projektas „Triukšmo mažinimo priemonių geležinkeliuose įrengimas“ – tik dalis geležinkelio triukšmą slopinančių priemonių, kurias įgyvendina „LTG Infra“ vystydama ir modernizuodama šalies geležinkelio tinklą. Gyventojų apklausos duomenys rodo, jog net 85 proc. Lietuvos gyventojų svarbu, kad geležinkelis keltų kuo mažesnį triukšmą ir net 71 proc. dėl triukšmo nenorėtų gyventi šalia geležinkelio. […]

The Minister and Ryanair management discussed matters on investment opportunities in Kaunas airport

The Minister and Ryanair management discussed matters on investment opportunities in Kaunas airport

On Tuesday, Minister of Transport and Communications Marius Skuodis met with the management of the Irish airline company Ryanair in the Ministry to discuss the company’s plans regarding further investment into aircraft maintenance infrastructure in Kaunas airport and regional development opportunities upon the completion of Rail Baltica. The meeting was attended by Director of Operations […]

Bendraamžiai: kelias Vilnius–Utena ir susisiekimo ministras

Bendraamžiai: kelias Vilnius–Utena ir susisiekimo ministras

Utenos rajono savivaldybėje Seimo nario Gintauto Palucko kvietimu birželio 21 d. lankėsi susisiekimo ministras Marius Skuodis su komanda.  Svečiai susitiko su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu, savivaldybės administracijos vadovais, skyrių vedėjais, Utenos apskrities savivaldybių merais ir administracijų vadovais, verslo atstovais, žiniasklaida. Susitikimuose taip pat dalyvavo Seimo nariai Gintautas Paluckas, Edmundas Pupinis, Lietuvos automobilių kelių […]

A. Kuezada: nusitaikėme į perspektyvią aviacijos sritį, kuri svarbi ir Šiauliams, ir Lietuvai

A. Kuezada: nusitaikėme į perspektyvią aviacijos sritį, kuri svarbi ir Šiauliams, ir Lietuvai

2022 metais Lietuva prisijungs prie išskirtinio verslo žemėlapio: šalių, kuriose orlaiviai ne tik remontuojami, bet ir pertvarkomi iš keleivinių į šiuo metu ypač paklausius krovininius. Strateginį investuotoją „Aviatic MRO“ pritraukusio Šiaulių oro uosto vadovė Aurelija Kuezada pastebi, kad keleiviai į skrydžius grįžta pakankamai atsargiai, tačiau oro krovinių paklausa jau viršija iki pandemijos buvusį lygį, todėl […]

Jau šiemet pradedama rengtis magistralinio kelio Vilnius–Utena rekonstrukcijai, visą kelią atnaujinti planuojama iki 2025 m. pabaigos

Jau šiemet pradedama rengtis magistralinio kelio Vilnius–Utena rekonstrukcijai, visą kelią atnaujinti planuojama iki 2025 m. pabaigos

Susisiekimo ministerija informuoja, kad vienintelį šalies magistralinį kelią su betono danga – A14 Vilnius–Utena – siekiama visiškai rekonstruoti iki 2025 m. pabaigos. Šio kelio rekonstravimo planą ir numatomus darbų etapus susisiekimo ministras Marius Skuodis šiandien pristatė Utenoje vykusiame susitikime su šio regiono savivaldybių atstovais ir visuomene. „Jau šiais metais prasidės parengiamieji darbai, kad „amžiaus statybomis“ […]