„Volkswagen“ plečia „Arteon“ gamą: Lietuvai pristatyta naujoji „Elegance“ versija

„Volkswagen“ plečia „Arteon“ gamą: Lietuvai pristatyta naujoji „Elegance“ versija

Didelio pasisekimo Lietuvoje sulaukusio „Volkswagen“ modelio „Arteon“ gama pasipildė nauja komplektacijos versija – „Elegance“. Į „Arteon Elegance“ įeinanti papildoma įranga pabrėžia išpuoselėtą automobilio įvaizdį ir siūlo klientams naujas pritaikymo bei dizaino galimybes. „Arteon“ taip bus taikoma standartinė penkerių metų arba 100.000 km garantija.

„Beveik 300 vien 2018 m. parduotų automobilių patvirtina, kad „Volkswagen Arteon“ yra reikalingas produktas mūsų rinkai. Tai, kad net 86% visų „Arteon“ buvo prabangiausios „R-Line“ komplektacijos įrodo, jog pirkėjai linkę rinktis gausiai sukomplektuotus modelius. Norėdami klientams pasiūlyti dar daugiau pasirinkimo galimybių, nusprendėme papildyti gamą nauja versija. „Arteon Elegance“ yra tobulas rafinuoto dizaino, išskirtinio dėmesio detalėms ir bekompromisių vairavimo charakteristikų derinys“, – teigė „Volkswagen“ prekės ženklo vadovas Baltijos šalyse Justas Nekrošius.

„Arteon Elegance“ bus siūlomas su dviejų galingumų benzininiais ir dyzeliniais varikliais. 2.0 TSI versijos varikliai išvystys 140 kW/190 AG arba 200 kW/272 AG, o 2.0 TDI varikliai – 140 kW/190 AG arba 176 kW/240 AG. Pradinė „Arteon Elegance“ kaina Lietuvoje prasidės nuo 38 854 eurų.

„Arteon“ apjungia sportišką charakterį, universalumą ir aukščiausią kokybę. „Arteon Elegance“ modelyje pirmenybė teikiama dizainui. Ši komplektacija nuo „R-Line“ ir bazinės versijų išsiskiria papildomai komplektuojamomis šviesios spalvos lubomis, lengvojo lydinio 8Jx18 „Muscat“ ratlankiais, polimeru padengtomis 245/45 R18 padangomis, kontrastingais galinio vaizdo veidrodėlių gaubtais su matinio chromo apdaila, „Alcantara“ sėdynių apmušalais ir „Vienna“ odos intarpais durelėse, aliumininiais durelių slenksčiais, „Line Light Black“ dekoratyviniais intarpais ir daugiafunkciniu vairu su pavarų perjungimo galimybe.

Dar vienas svarbus patobulinimas – visi naujausi „Arteon“ modeliai, įskaitant ir „Elegance“, bus komplektuojami su trečiosios kartos multimedijos sistema MIB3, kuri leis automobiliui prisijungti prie interneto. Ši sistema be išmaniojo telefono leidžia naudotis muzikos platformomis ar klausytis radijo internetu, o keleiviai gali prijungti savo išmaniuosius įrenginius prie „Arteon“ bevielio interneto stotelės. Automobilis supranta balso komandas, kuriomis galima pakeisti tikslą navigacijoje, atlikti skambučius ir naudotis kitomis funkcijomis – tereikia išarti „Hello Volkswagen“. Tai ne mažiau svarbi naujiena ir mėgstantiems naudotis „App Connect“ funkcija – prisijungimui nebereikės USB jungties.

Modelis pasiekė puikių rezultatų NCAP saugumo testuose. Nepriklausoma Europos vartotojų apsaugos organizacija suteikė šiam modeliui aukščiausią penkių žvaigždučių įvertinimą. Anot „Euro NCAP“, dėl savo standartinės avarinio stabdymo sistemos, „Arteon“ tapo saugiausias verslo klasės automobilis pėstiesiems.

Be to, naujas „Arteon“ tapo vienu iš pirmųjų „Volkswagen“ modelių Lietuvoje, kuriems taikoma standartinė penkių metų arba 100,000 km garantija. Naujoji penkerių metų garantija nuo šiol bus taikoma visiems naujiems „Volkswagen“ modeliams.

Pranešimą paskelbė: Aistė Gražytė, UAB „Fabula ir partneriai“

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ Bogota Flip Men's Black/Black 44,5
 
Crocs™ Isabella Strappy Sandal Black 38,5
 
Crocs™ Busy Day Stretch Skimmer Black/Graphite 36,5
 
HELLY HANSEN Vidda Parka Women's Wild Rose M
 
EMU Australia Mayberry Natural 38

Patariamoji Taryba padės efektyviau spręsti jūrų transporto sektoriaus problemas

Susisiekimo ministerija inicijuoja Patariamosios Tarybos sukūrimą. Toks sprendimas priimtas po susitikimo su jūrinio transporto sektoriaus ir valstybės institucijų atstovais. Tikimasi, kad Patariamoji Taryba palengvins bendradarbiavimą su jūrine bendruomene bei jūrų sektorių kuruojančiomis institucijomis, leis užtikrinti konstruktyvų dialogą, padės spręsti aktualius jūrinės veiklos reglamentavimo klausimus bei socialines problemas. Patariamoji Taryba sudaroma iš Lietuvos laivų savininkų, jūrininkų, […]

  Straipsniai »
Sportiškiausias Q modelis: naujas „Audi RS Q8“

Sportiškiausias Q modelis: naujas „Audi RS Q8“

Naujas „Audi RS Q8“ yra aukščiausiai Q gamoje esantis modelis. Jis apjungia RS modelių galią su „Premium“ kupė elegancija ir SUV praktiškumu. Naują „Audi RS Q8“ Lietuvoje bus galima užsisakyti jau gruodžio mėnesį. „Pirmą kartą per 25-erius „Audi RS“ modelių istorijos metus mes pristatome didelį SUV kupė su tikro sportinio automobilio genais, – sako Oliveris Hoffmannas, „Audi […]

  Straipsniai »

Patvirtintas „Via Baltica“ ruožo iki Lenkijos sienos rekonstrukcijos specialusis planas

Aktyviai ruošiamasi daugiau nei 40 km magistralinio kelio „Via Baltica“ A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai ruožo nuo 56,83 iki 97,06 km rekonstrukcijai. Šio „Via Baltica“ ruožo rekonstrukcijos specialiajam planui šiandien pritarė Vyriausybė. Planuojama, kad rekonstrukcijos darbai bus baigti iki 2025 metų pabaigos. A5 kelio Kaunas–Marijampolė–Suvalkai ruožas nuo 56,83 iki 97,06 km atitiks tarptautinius greičio ir saugumo standartus, kurie […]

  Straipsniai »

„Veho“ parduoda „Citroen“ prekybos verslą Baltijos šalyse

Suomijos kompanija „Veho“ parduoda savo estišką dukterinę įmonę „Veho Eesti AS“ įmonei „Auto-Bon Oy“, užsiimančiai „Citroen“ automobilių importu į Baltijos šalis bei „Citroen“ ir „Honda“ pardavimais Estijoje. Ši įmonė yra „Bassadone Automotive Nordic“ grupės dalis. Sandoris yra logiškas „Veho“ ėjimas įgyvendinant plėtros strategiją Suomijoje, Švedijoje ir Baltijos šalyse, koncentruojantis į „Mercedes-Benz“ produktų vystymą.  „Veho“ pasirašė […]

  Straipsniai »