„Volkswagen“ ir „Audi“ atstovybės Lietuvoje – vėl atviros klientams

1

„Volkswagen“ ir „Audi“ atstovybės Lietuvoje – vėl atviros klientams

Jau rytoj Lietuvoje duris vėl pradeda atverti „Volkswagen“ ir „Audi“ atstovybės. Prekės ženklams atstovaujančios bendrovės „Moller Baltic Import“ teigimu, atstovybių darbuotojai laikosi griežtų saugumo reikalavimų ir visiškai prisitaikė prie sušvelnintų karantino sąlygų. Darbą kitą savaitę atnaujina koncerno automobilių gamyklos – keleivinių Vokietijoje ir komercinių Slovakijoje.

„Darbuotojų bei klientų sveikata ir saugumas yra aukščiausias prioritetas, todėl pagal griežčiausius reikalavimus visose atstovybėse sukūrėme itin saugią aplinką, kurią palaiko aiškios taisyklės. Todėl mūsų klientai gali būti tikri, kad saugiai gaus aukščiausio lygio paslaugas, kurios yra svarbi jų kasdienybės dalis. Atstovybėse klientai gali gyvai apžiūrėti „Volkswagen“ ir „Audi“ automobilius, taip pat priimame užsakymus ir labai laukiame naujų modelių, kurie – jau pakeliui“, – teigia „Moller Baltic Import“ generalinė direktorė Ilzė Grase-Ķibildė.

Per karantiną visose trijose Baltijos šalyse bendrovė išplėtojo darbo nuotoliniu būdu galimybes. Pardavimų komanda su klientais aktyviai palaiko ryšį telefonu ir elektroniniu paštu. Nors karantino sąlygos ir sušvelnintos, bet laikydamiesi įmonės viduje priimtų reikalavimų atstovybių darbuotojai vieni nuo kitų išlaiko saugų atstumą, nesibūriuoja. Pardavimų komandos nariai vengia bet kokio fizinio kontakto su dirbtuvėmis. Taip pat darbuotojai nesėda į automobilį kartu su klientu. Automobilių tikrinimas atliekamas telefonu, el. paštu ar naudojant „Facetime“ programėlę.

Kiekvienas salėje eksponuojamas automobilis yra nuolat kruopščiai dezinfekuojamas: pardavimų komandos nariai nuvalo durelių rankenas, vairus, pavarų perjungimo svirtis, saugos diržus, prietaisų skydelį.

I. Grase-Ķibildė atkreipia dėmesį, kad koncernas palaipsniui atnaujina gamyklų veiklą. Pirmiausia balandžio 20 dieną bus duotas startas „Volkswagen“ gamykloms Vokietijos mieste Cvikau ir Slovakijos sostinėje Bratislavoje. O po savaitės, balandžio 27 dieną, planuojama pradėti veiklą keleivinių automobilių kitose gamyklose Vokietijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Rusijoje ir JAV. Šią dieną taip pat prasidės komercinių automobilių gamyba Hanoveryje Vokietijoje ir Poznanėje bei Vžesnioje Lenkijoje. Numatoma, kad iš pradžių gamyklos veiks mažesniais pajėgumais, o vėliau, atsižvelgiant į aplinkybes, gamybos apimtys bus nuosekliai didinamos.

Veiklos atnaujinimui koncernas intensyviai rengėsi pastarąsias tris savaites. Per tą laiką buvo sudarytas išsamus apsaugos priemonių planas ir taisyklių rinkinys, skirtas darbuotojų sveikatai apsaugoti. Kompanijai taip pat teko performuoti tiekimo grandines, kad visi gamybos procesai veiktų sklandžiai.

Koncernas įdėmiai stebi situaciją globaliu ir vietiniu lygiu ir nuolat vertina COVID-19 pandemijos poveikį. Tolesnius sprendimus lems platus dialogas „Volkswagen Group“ viduje ir išorės ekspertų, įskaitant Robert Koch Instituto specialistų, rekomendacijos.

Apie „Moller Baltic Import“:

„Møller Baltic Import SE“ 100 proc. priklauso kompanijai „Møller Mobility Group AS“ (anksčiau žinomai kaip „Møller Group“). Bendrovė yra „Audi“ atstovė Latvijoje ir Lietuvoje, taip pat „Volkswagen“ atstovė Baltijos šalyse.

„Møller Mobility Group AS“ yra motininė visos grupės kompanija, turinti daugiau negu 4 300 darbuotojų Norvegijoje, Švedijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. „Møller Mobility Group“, kurios bendra apyvarta viršija 28 milijardus Norvegijos kronų (apie 3 mlrd. eurų), yra viena iš pirmaujančių automobilių kompanijų Šiaurės Europoje. Grupės veikla apima „Volkswagen“, „Audi“, „Skoda“, „Seat“ ir „Volkswagen“ komercinių transporto priemonių importą, pardavimus ir finansus.

Pranešimą paskelbė: Dominykas Jakštas, UAB „Fabula ir partneriai“

Kiti skelbimai:
 
HELLY HANSEN Vidda Parka Women's Black L
 
CAMPER Oxyde Foca Dark Brown 37
 
HELLY HANSEN Rigging Coat Men's Black L
 
Crocs™ Classic Lined Clog Navy/Charcoal 36,5
 
REIMA Stemu Denim Blue 29

Rekomenduojame

Kokią ateities susisiekimo sistemą kursime Vilniuje?

Kokią ateities susisiekimo sistemą kursime Vilniuje?

Vilniaus valdžia negaili dėmesio ir pinigų dviračių takų statybai. Reikia pagalvoti, kaip efektyviai šią sukurtą susisiekimo infrastruktūrą išnaudoti. Didelių pasiekimų šioje srityje turi Indija ir Vietnamas. Vilniuje automobilių spūsčių mastui artėjant prie Indijos miestų, galima pasinaudoti pastarųjų patirtimi – dviračių taksi kroviniams ir žmonėms pervežti. Indijoje tokiu transportu užsiima žmonės, vadinami „rikšomis“. Žmonių pervežimui jie […]

Tyrimas: po eismo nelaimės skambiname ne skubios pagalbos numeriu, o antrajai pusei

Tyrimas: po eismo nelaimės skambiname ne skubios pagalbos numeriu, o antrajai pusei

Kelyje patyrę eismo nelaimę Lietuvos vairuotojai pirmiausia apie ją praneša ne skubios pagalbos tarnyboms, o sutuoktiniui arba partneriui. Tyrimas parodė, kad beveik trečdalis mūsų šalies vairuotojų po eismo avarijos iškart skambina antrajai pusei ir tik 17 proc. vairuojančių lietuvių iškart renka pagalbos numerį 112. Tokias tendencijas atskleidė draudimo bendrovės „Gjensidige“ užsakymu bendrovės „Nielsen“ atlikta reprezentatyvi […]

„BMW Motorrad“ atskleidė penkias 2021 m. motociklų sezono naujienas

„BMW Motorrad“ atskleidė penkias 2021 m. motociklų sezono naujienas

Rudeniui artėjant pabaigos link, Vokietijos gamintoja „BMW Motorrad“ atskleidė būsimojo 2021 m. motociklų sezono naujienas. Kitąmet į gatves išriedės net penki nauji modeliai: šį pavasarį atnaujinto „R 18“ klasikinė versija „BMW R 18 Classic“ ir  atnaujinta „BMW R nineT“ modelių šeima: „R nineT“, „R nineT Pure“, „R nineT Scrambler“ bei „R nineT Urban G/S“.   […]

Vilnius kviečia Vėlinių dienomis kapines lankyti saugiai: vengti didesnių susibūrimų, dėvėti kaukes

Vilnius kviečia Vėlinių dienomis kapines lankyti saugiai: vengti didesnių susibūrimų, dėvėti kaukes

Šiandien sostinėje įsigaliojus lokalaus karantino apribojimams, savivaldybė kviečia gyventojus atsakingai planuoti artėjantį Vėlinių savaitgalį, įvertinti savo sveikatos būklę ir rizikas, ypač tai svarbu vyresnio amžiaus žmonėms, turintiems įvairių lėtinių susirgimų. Savo ruožtu savivaldybė pasirūpino, kad spalio 31 d. ir lapkričio 1–2 d. dažniau kursuotų viešasis transportas, o Rokantiškių, Saltoniškių, Karveliškių ir Kairėnų kapinių prieigose pakeitė […]