Vilniuje susitinka Baltijos šalių transporto ministrai

Vilniuje susitinka Baltijos šalių transporto ministrai

Renginio tipas: Spaudos konferencija
Renginio data: Trečiadienis, 2017 m. lapkričio 15 d.
Renginio pradžia: 11:45
Renginio pabaiga: Trečiadienis, 2017 m. lapkričio 15 d.
Renginio vieta: Susisiekimo ministerija (Gedimino pr. 17, Vilnius) ir „Kempinski“ viešbutis (Universiteto g. 14, Vilnius)

Trečiadienį, lapkričio 15 d., Vilniuje vyks tradicinis Baltijos šalių transporto ministrų susitikimas, kuriame bus aptarti Lietuvai, Latvijai ir Estijai svarbių projektų – „Via Baltica“, „Rail Baltica“ – įgyvendinimo bei kiti šalių bendradarbiavimo klausimai. Renginio metu ministrai išbandys pirmą kartą Lietuvoje miesto gatvėmis važiuosiantį savaeigį automobilį.

 Susitikime dalyvaus Lietuvos susisiekimo ministras Rokas Masiulis, Estijos ekonomikos ir infrastruktūros ministrė Kadri Simson ir Latvijos transporto ministras Uldis Augulis.

 Renginys prasidės 10 val. Susisiekimo ministerijoje (Gedimino pr. 17, Vilnius) dvišaliu Estijos ir Lietuvos ministrų K. Simson ir R. Masiulio susitikimu. Nuo 14 val. Baltijos šalių transporto ministrų susitikimas tęsis „Kempinski“ viešbutyje (Universiteto g. 14, Vilnius).

 11.45 val. savaeigiu automobiliu Baltijos šalių transporto ministrai iš Susisiekimo ministerijos vyks į renginio vietą „Kempinski“ viešbutyje.

 Apie 12 val., iškart po atvykimo, „Kempinski“ viešbutyje (antroje Prezidentinėje salėje) ministrai trumpoje spaudos konferencijoje atsakys į žurnalistų klausimus aktualiomis susisiekimo temomis bei pasidalins važiavimo savaeigiu automobiliu įspūdžiais.

Ministrų susitikime išbandytas savaeigis automobilis nuo 13 val. sostinės Katedros aikštėje bus išsamiau pristatytas žiniasklaidos atstovams, vilniečiams ir miesto svečiams. (Detalesnę informaciją apie šį pristatymą pateiks savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“.)

KVIEČIAME ŽURNALISTUS!

Pranešimą paskelbė : Dalia Perednienė, LR Susisiekimo ministerija

Kiti skelbimai:
 
REIMA Speeder 536359X White 122
 
REIMA Speeder 536359X White 146
 
New Balance MX452 Grey 38,5
 
Birkenstock Blanca Black 38
 
Birkenstock Blanca Nubuck Rose Old Rose 40

Rekomenduojame

Susisiekimo ministerija užsakomaisiais skrydžiais į Lietuvą jau sugrąžino 2526 piliečius

Susisiekimo ministerija užsakomaisiais skrydžiais į Lietuvą jau sugrąžino 2526 piliečius

Užsidarant vienai po kitos valstybių sienoms, Lietuvos gyventojams sugrįžti į šalį tapo labai sudėtinga, jie įstrigo pačiuose įvairiausiuose pasaulio kraštuose. Susisiekimo ministerija užsakomaisiais skrydžiais į Lietuvą jau sugrąžino 2526 piliečius. „Kai kovo 13 dieną Lietuva  paskelbė karantiną, o pasaulis ėmė uždarinėti sienas, dalis į Lietuvą negalinčių sugrįžti piliečių atsidūrė išties nepavydėtinoje padėtyje, – sako susisiekimo […]

Lietuva ir bendramintės ES šalys prašo stabdyti Mobilumo paketo svarstymą ir priėmimą

Lietuva ir bendramintės ES šalys prašo stabdyti Mobilumo paketo svarstymą ir priėmimą

Atsižvelgdamos į situaciją Europos transporto rinkoje, pasikeitusią dėl koronaviruso pandemijos, Lietuva kartu su bendramintėmis Europos Sąjungos valstybėmis – Bulgarija, Kipru, Latvija, Lenkija, Malta, Rumunija ir Vengrija ragina stabdyti ES Mobilumo paketo svarstymą ir priėmimą, kol nesibaigs pandemija ir nebus įvertintas jos poveikis transporto sektoriui. Dėl pasikeitusios situacijos ir nežinomybės, kada baigsis krizė ir kokia bus […]

Vilnius plečia dezinfekcijos apimtis: atėjo laikas ir gatvėms

Vilnius plečia dezinfekcijos apimtis: atėjo laikas ir gatvėms

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Grinda“ imasi papildomų priemonių koronaviruso plitimui stabdyti. Nuo šiol bus dezinfekuojamos ne tik sostinės viešosios erdvės, bet ir gatvės. Dezinfekcinis gatvių plovimas pirmiausia bus vykdomas miegamuosiuose rajonuose ir centrinėje miesto dalyje, kur kertasi didžiausi transporto ir pėsčiųjų srautai.  Sostinės gatvių dezinfekcijai pasitelktos daugiafunkcinės hidrodinaminės  mašinos. Specialiosios technikos talpos bus pripildytos natrio […]

Susisiekimo ministerija: Išimties tvarka – papildomi užsakomieji skrydžiai grįžti į Lietuvą

Susisiekimo ministerija: Išimties tvarka – papildomi užsakomieji skrydžiai grįžti į Lietuvą

Susisiekimo ministerija informuoja, kad užsienio šalyse įstrigę Lietuvos piliečiai nuo rytojaus dar galės parvykti papildomais užsakomaisiais skrydžiais. Susisiekimo ministerija išimties tvarka kovo 28–31 d. organizuoja užsakomuosius skrydžius iš Londono, Tenerifės ir Varšuvos: Londonas–Vilnius kovo 28, 29 d. (jau išparduota) ir 31 d. (bilietai parduodami), Tenerifė–Vilnius kovo 29 d., Varšuva–Vilnius kovo 29 d. Aktualią informaciją apie […]