Vilniuje intensyviai tęsiami filmavimo darbai – bus eismo ribojimų

Vilniuje intensyviai tęsiami filmavimo darbai – bus eismo ribojimų

Lietuvos sostinėje filmavimo darbus tęsia užsienio komandos, pradedami filmuoti nauji lietuvių kino kūrėjų filmai. Režisierė Irma Pužauskaitė ir scenarijaus autorė Eglė Vertelytė filme „9 Žingsnis“ pasakoja istoriją apie tėvo, dukros ir jos geriausios draugės santykius, trijų prarastų sielų ryšį, kuris sumaišo tradicinius vaidmenis ir priverčia juos susidurti su problemomis, kurias per ilgai laikė paslaptyje. Filmavimo darbus organizuoja lietuvių kino gamybos kompanija „In Script“.

Mieste taip pat intesyviai filmuojamos švedų kriminalinio trilerio „Neprarask budrumo“ (orig. With One Eye Open“) scenos, baigiami režisieriaus Algimanto Puipos filmo „Sinefilija“ pirmojo etapo filmavimo darbai.

Vilniaus kino biuras informuoja apie eismo ribojimus filmavimų metu ir primena apie jau vykstančius filmavimus mieste:

  1. Rugsėjo 6 d. 9–16 val. Lenkų gatvės dalyje nuo 12 iki 24 pastato ir Zanavykų gatvės dalyje ir nuo 15 iki 22 pastato draudžiamas transporto priemonių (išskyrus gyventojų) ir pėsčiųjų eismas, taip pat trumpam (iki 3 min.) stabdomas transporto priemonių eismas Zanavykų gatvės dalyje prie Zanavykų ir Lenkų gatvių sankryžos.
  2. Rugsėjo 6 d. 8–19 val. Daugėliškio gatvės dalyje nuo Kintų iki Kalvarijų gatvės trumpam (iki 5 min.) ribojamas transporto priemonių eismas Daugėliškio gatvėje ir Giedraičių, Saracėnų, Šilutės, Ratnyčios ir Kintų gatvių sankryžose su Daugėliškio gatve, taip pat draudžiama transporto priemonėms įvažiuoti (išskyrus aptarnaujantį ir gyventojų transportą) į Giedraičių gatvę nuo Žalgirio gatvės ir į Daugėliškio gatvę iš Kalvarijų gatvės.
  3. Rugsėjo 7 d. 10.00–11.30 val. filmavimo metu draudžiamas transporto priemonių eismas (išskyrus viešąjį ir specialų transportą) M. Daukšos gatvės dalyje nuo K. Vanagėlio gatvės iki Bazilijonų ir Aušros Vartų gatvių sankryžos, trumpam (iki 3 min.) kadro metu bus stabdomi pėstieji M. Daukšos gatve šalia pastato M. Daukšos g. 2.
  4. Rugsėjo 8 d. 6–19 val. Pasažo skersgatvyje filmavimo metu draudžiamas transporto priemonių eismas. Taip pat 9–17 val. trumpam (iki 3 min.) ribojamas transporto priemonių ir pėsčiųjų eismas Aušros Vartų gatvės ir Pasažo skersgatvio sankryžoje.
  5. Rugsėjo 9–13 d. 7–19 val. ir rugsėjo 14–17 d. 19–7 val. filmavimai vyks Rinktinės g. 40, šalia pastato bus statoma techninė įranga.
  6. Rugsėjo 10 d. 12.00–16.30 val. Augustijonų gatvėje filmavimo metu draudžiamas transporto priemonių eismas (išskyrus gyventojų transportą) ir trumpam (iki 3 min.) pristabdomas pėsčiųjų eismas.
  7. Rugsėjo 10 d. 10–15 val. ir 20–24 val. filmavimai vyks šalia pastato Gedimino pr. 27. A. Stulginskio gatvės dalyje nuo Smetonos gatvės iki Gedimino prospekto ir A. Jakšto gatvės dalyje nuo Gedimino prospekto iki Kaštonų gatvės draudžiamas transporto priemonių eismas, taip pat trumpam (iki 3 min.) ribojamas transporto priemonių ir pėsčiųjų eismas nuo Gedimino pr. 19 iki 32A.
  8. Rugsėjo 11 d. 12–23 val. filmuojant šalia Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos pastato ir automobilių stovėjimo aikštelėje (J. Lelevelio g. 6) draudžiamas transporto priemonių eismas (išskyrus aptarnaujantį ir ministerijos) J. Lelevelio gatvėje nuo A. Vienuolio iki Vilniaus gatvės, laikinai (iki 3 min.) stabdomas pėsčiųjų eismas.

Prašome vairuotojus būti atidžius ir dėkojame gyventojams už supratingumą.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Marčėnaitė, Vilniaus miesto savivaldybė

Kiti skelbimai:
 
REIMA Hopper Melange Grey 110
 
REIMA Parvin Melange Grey 110
 
Crocs™ Bayaband Clog Kid's Lemon 28
 
REIMA Hopper Raspberry Pink 110
 
REIMA Puhuri 510306 Navy 6985 98

Rekomenduojame

„Aviatic“ su strateginiais partneriais iš Izraelio spręs COVID-19 pandemijos mestus iššūkius: vysto šio ir kitų virusų prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius

„Aviatic“ su strateginiais partneriais iš Izraelio spręs COVID-19 pandemijos mestus iššūkius: vysto šio ir kitų virusų prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius

Pasaulinė COVID-19 pandemija stipriai sukrėtė aviacijos sritį, kuriai, kaip ir kiekvienam kitam sektoriui, teko ne tik spręsti kilusius iššūkius, bet ir ieškoti būdų kaip prisitaikyti prie naujos kasdienybės. Siekdama prisidėti prie kovos su pandemija, „Aviatic“ Šiaulių regione planuoja gaminti viruso prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius – bekontaktę simptomų atpažinimo sistemą „TAMAR“ ir dezinfekavimo tunelį, kurie padės […]

Bus tvarkomas vienas blogiausių krašto kelių Lietuvoje

Bus tvarkomas vienas blogiausių krašto kelių Lietuvoje

Įsigaliojo VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir rangovo sutartis dėl krašto kelio Nr. 145 Kėdainiai–Šėta–Ukmergė ruožo nuo 26,80 iki 40,27 km rekonstravimo. Sutarties vertė – 11,97 mln. eurų su PVM. Darbai turi būti atlikti per 9 mėnesius nuo sutarties įsigaliojimo. Į šį terminą kasmetinė 3 mėnesių technologinė pertrauka neįskaičiuota. Sutartis pasirašyta 2020 m. rugsėjo 11 […]

Sportiškas, praktiškas ir elegantiškas: naujas „Audi Q5 Sportback“

Sportiškas, praktiškas ir elegantiškas: naujas „Audi Q5 Sportback“

Elegantiškas ir praktiškas, progresyvus ir sportiškas – toks yra naujas „Audi Q5 Sportback“. „Audi“ gamintojas pristato trečią CUV krosoverį, kuris papildė „e-tron Sportback“ ir „Q3 Sportback“ modelių šeimą. „Q5 Sportback“ yra dinamiškų linijų kupė, skirtas pirkėjams, kurie vertina ne tik išraiškingą dizainą ir technologines naujoves, bet ir sportišką charakterį, derinamą su kasdieniu praktiškumu. O paprastas […]

Efektyvesnės veiklos siekis: „Kelių priežiūra“ skatina ekovairavimą

Efektyvesnės veiklos siekis: „Kelių priežiūra“ skatina ekovairavimą

AB „Kelių priežiūra“ siekdama kuo efektyvesnės bendrovės veiklos, pradėjo įgyvendinti naują vidinį projektą – ekovairavimą. Remiantis jau atliktais testavimo rezultatais, pradžioje bus siekiama sutaupyti 10 proc. kuro – taip kiekviena iš 21 kelių tarnybos galės sutaupyti net iki 700 litrų kuro kiekvieną mėnesį. „Bendrovė didelį dėmesį skiria priežiūros kokybei ir efektyvumui. Šiuo metu vienas iš […]