bmw chip tuningTikriausiai kiekvienas svajoja anksčiau ar vėliau įsigyti automobilį, su didele variklio galia, tačiau paprastai tokios mašinos kainuoja itin brangiai. Juk kiekvienas galėtų pripažinti, jog ne kartą su pavydu stebėjo net ir mūsų šalies gatvėmis riedančius Ferrari ar Aston Martin automobilius ir klausėsi be galo malonaus šių automobilių variklių garso. Žinoma, dažniausiai su tokiais automobiliais susiduriame ne net miestų gatvėse, o juos stebime per įvairiausias laidas apie automobilius ir tikriausiai dar būdami jauni užsibrėžiame tikslą, jog kada nors, kai užsidirbsime pakankamai pinigų, savo garažą papuošime kokia nors galinga sportine mašina, tačiau tokios svajonės ne visuomet išsipildo, o kartais jų išsipildymo tenka laukti itin ilgai, todėl automechanikai gali pasiūlyti ir kitų būdų, kurie padės jūsų turimai mašinai važiuoti greičiau, pavyzdžiui, tokių kaip chip tuning.

Tokia paslauga kaip chip tuning yra automobilio variklio galios didinimas programuojant jūsų mašiną ir taip keičiant tam tikrus variklio paramentru. Ši paslauga yra visiškai saugi ir legali, todėl prieš pritaikant chip tuning jūsų mašinai, automechanikai visų pirma ja apžiūrės ir patikrins, ar nėra brokų arba gedimų, kurie trukdytų įvesti minėtąją programą, o po jos įvedimo rekomenduoja pasitikrinti ir tokias mašinos dalis kaip dpf filtras. Šis filtras yra kietųjų dalelių filtras, kurį prieš atliekant tokią paslaugą kaip čipavimas, reikia išprogramuoti. Dažniausiai automobiliams yra pritaikomos standartinės programos, tačiau visuomet automechanikui galite nurodyti, kukių rezultatų tikitės iš savo mašinos, o jis pasistengs tai įgyvendinti arba atsižvelgiant į jūsų mašinos galimybes, pasistengs pasiekti kuo panašesnių rezultatų į jūsų norimus. Be to, įvedus šią programą automobilis ne tik greičiau važiuos, bet ir taps staigesnis lenkiant ir atliekant posūkius, todėl su juo važinėti bus ir saugiau.

Taigi, jei jau seniai svajojote apie lėkimą miesto gatvėmis, bet neturėjote pakankamai pinigų greitam ir galingam automobiliui, variklių čipavimas gali būti atsakas į jūsų svajones. Automechanikų kontaktus, kurie atlieka šias paslaugas galite susirasti internete arba apie jas pasiteirauti salone, kuriame nuolat lankotės, net jei jus aptarnaujantys mechanikai neteiks tokios paslaugos, visuomet galės nurodyti partnerius ar kolegas, kurie tai daro.

 

 

Kiti skelbimai:
 
ILike Samsung A70
 
TakeMe Smart Magnetic Fix Book Case without clip Xiaomi Redmi Go Black
 
Mocco Tempered Glass Premium 9H Screen ProtectorXiaomi Mi A1 / 5X
 
Blun DIAMOND ultra thin silicone back cover case for Samsung G965F Galaxy S9 Plus with Gold frame
 
Telone Shine Pocket Slim Flip Case HTC Desire 620 vertical book case White