Vasaros sezonui įsibėgėjant – kaip išsirinkti lauko garso kolonėles

2

Vasaros sezonui įsibėgėjant – kaip išsirinkti lauko garso kolonėles

Mėgstantiems muziką ir leisti laisvalaikį gamtoje, dažnai kyla minčių, kaip šiuos du dalykus suderinti? Ką daryti, jog būnant gamtoje, toli nuo civilizacijos, nereikėtų atsisakyti pomėgio klausytis muzikos. Juk taip smagu susėdus su draugais prie laužo fone klausytis mėgstamų grupių koncertų, ar surengti šokius po žvaigždėtu dangumi grojant užburiančiam ritmui.

Kuomet paprasti sprendimai, tokie, kaip pavyzdžiui, mašinos kolonėlės visu garsu, nebėra efektyvūs ir patenkinantys melomanų poreikius, reikia pagalvoti apie garso sistemą. Tad trumpai aptarsime į ką atkreipti dėmesį, kad būtų pasirinktos geros lauko garso kolonėlės.

Mobilumas

Jei, pavyzdžiui, jaučiate poreikį turėti garso sistemą sodyboje esančioje erdvioje pavėsinėje, kur savaitgaliais renkasi gausi šeima ir draugai, tuomet jums mobilumas nėra itin aktualus. Ir pasirinkimas gan platus, nes tinka daugelis variantų. Žinoma, pasirinkti reiktų pagal norimą garsu padengti erdvės plotą. Turėkite omenyje, jog atviroje erdvėje garsas skinda ir sklaidosi kiek kitaip nei uždaroje.

Tuo tarpu jei muzikos reikia tiesiog gamtoje, ten kur vykstate jūs, tuomet reikia mobilumo, galimybės lengvai persivežti garso kolonėles ten, kur jų reikia. Tokiu atveju dėmesys pasirinkimo metu turėtų būti koncentruotas į belaides kolonėles bei didelės talpos bateriją, kuri užtikrintų garsą bent kelias valandas.

Wifi ir Bluetooth

Ryšio technologija taip pat itin svarbi. Dažniausiai garso kolonėlės naudojamos lauke, kelionėse ir gamtoje, prie transliatoriaus jungiasi wifi ar bluetooth jungtimis. Bluetooth laikomas senesniu ir paprastesniu, tačiau vis dar galingu, o tuo tarpu wifi – galimybės beribės. Tereikia garso kolonėles ir telefono ir visas garsų pasaulis po tavo kojomis.

Blogas oras

Čia Lietuva – čia lietūs lyja. Blogas oras gali sugadinti ne tik nuotaiką, bet ir įrangą. Jei esate iš tų, kuriems oras nesvarbu, vis tiek šašlykas bus kepamas ar dirbate švenčių organizavimo srityje ir nesvarbu, koks oras, vakarėlis turi vykti, tuomet technikos pasirinkimas itin svarbus. Būtina atkreipti dėmesį, ar garso kolonėlės yra atsparios drėgmei, kokios naudojamos apsaugos nuo lietaus, šalčio bei karščio.

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ LiteRide Flip Navy/Melon 36,5
 
Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Candy Pink 27
 
Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Candy Pink 30
 
BENSIMON Tennis Lacet Femme Denim C15B 37
 
Crocs™ Sexi Flip Oyster 41
Po detalės keitimo Druskininkų keltuvas atnaujins darbą

Po detalės keitimo Druskininkų keltuvas atnaujins darbą

Praėjusį savaitgalį dėl gedimo sustoję Druskininkų “Lynų kelio” keltuvai planuoja darbą atnaujinti jau ryt. Iš Šveicarijos gamintojo pristatyta nauja ir originali pagrindinė pavara. Ją pakeitus keleiviai bus pradėti kelti jau šeštadienį ryte. ““Lynų kelias” suremontuotas pakeitus pagrindinę greičių pavarą nauja. Didžiausias dėmesys saugumui, tad pakeista visa pavara, be jokių kompromisų. Ji skubiai buvo atgabenta iš […]

  Straipsniai »
Dėmesio! Vienoje judriausių Kauno sankryžų – eismo apribojimai

Dėmesio! Vienoje judriausių Kauno sankryžų – eismo apribojimai

Artėjantis vasaros sezonas – pats darbų įkarštis Laisvės alėją rekonstruojantiems rangovams. Jau nuo kitos savaitės darbai persikels į vieną pagrindinių Kauno sankryžų, jungiančių Savanorių prospektą su Šv. Gertrūdos ir E. Ožeškienės gatvėmis. Dėl to numatomi ženklūs eismo apribojimai nuo gegužės 20 d. iki rugpjūčio 31 d. ir gali susidaryti transporto spūstys. Vairuotojai raginami atkreipti dėmesį […]

  Straipsniai »

Dėl piktnaudžiavimo CAA kreiptasi į specialiąsias tarnybas

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą bei Viešųjų pirkimų tarnybą dėl galimo piktnaudžiavimo ir šiurkščių viešųjų pirkimų procedūrų pažeidimų buvusioje Civilinės aviacijos administracijoje (CAA). „Susisiekimo sektoriuje įdiegta korupcijos prevencijos sistema atskleidė galimą įžūlaus piktnaudžiavimo atvejį ministerijai pavaldžioje įmonėje. Principingai vertiname bet kokias korupcijos apraiškas, todėl kreiptasi į specialiąsias tarnybas. Ministerijai pavaldžiame […]

  Straipsniai »

Prie socialinės akcijos „Važiuoji vienas? Pavežk kaimyną!“ jungiasi šalies miestų bendruomenės

Artėjant gegužės 24-ajai – Tarptautinei kaimynų dienai, prie Susisiekimo ministerijos socialinės akcijos „Važiuoji vienas? Pavežk kaimyną!“ jungiasi Lietuvos miestų savivaldybės ir bendruomenės, kurioms itin aktualios transporto spūsčių ir aplinkos taršos problemos. „Tikiuosi, kad iniciatyva „Važiuoji vienas? Pavežk kaimyną!“ paskatins visos Lietuvos, ir ypač miestų, gyventojus būti atidesniems vieni kitiems, geranoriškiems kaimynų atžvilgiu. Piko metu tai […]

  Straipsniai »