Vasaros sezonui įsibėgėjant – kaip išsirinkti lauko garso kolonėles

2

Vasaros sezonui įsibėgėjant – kaip išsirinkti lauko garso kolonėles

Mėgstantiems muziką ir leisti laisvalaikį gamtoje, dažnai kyla minčių, kaip šiuos du dalykus suderinti? Ką daryti, jog būnant gamtoje, toli nuo civilizacijos, nereikėtų atsisakyti pomėgio klausytis muzikos. Juk taip smagu susėdus su draugais prie laužo fone klausytis mėgstamų grupių koncertų, ar surengti šokius po žvaigždėtu dangumi grojant užburiančiam ritmui.

Kuomet paprasti sprendimai, tokie, kaip pavyzdžiui, mašinos kolonėlės visu garsu, nebėra efektyvūs ir patenkinantys melomanų poreikius, reikia pagalvoti apie garso sistemą. Tad trumpai aptarsime į ką atkreipti dėmesį, kad būtų pasirinktos geros lauko garso kolonėlės.

Mobilumas

Jei, pavyzdžiui, jaučiate poreikį turėti garso sistemą sodyboje esančioje erdvioje pavėsinėje, kur savaitgaliais renkasi gausi šeima ir draugai, tuomet jums mobilumas nėra itin aktualus. Ir pasirinkimas gan platus, nes tinka daugelis variantų. Žinoma, pasirinkti reiktų pagal norimą garsu padengti erdvės plotą. Turėkite omenyje, jog atviroje erdvėje garsas skinda ir sklaidosi kiek kitaip nei uždaroje.

Tuo tarpu jei muzikos reikia tiesiog gamtoje, ten kur vykstate jūs, tuomet reikia mobilumo, galimybės lengvai persivežti garso kolonėles ten, kur jų reikia. Tokiu atveju dėmesys pasirinkimo metu turėtų būti koncentruotas į belaides kolonėles bei didelės talpos bateriją, kuri užtikrintų garsą bent kelias valandas.

Wifi ir Bluetooth

Ryšio technologija taip pat itin svarbi. Dažniausiai garso kolonėlės naudojamos lauke, kelionėse ir gamtoje, prie transliatoriaus jungiasi wifi ar bluetooth jungtimis. Bluetooth laikomas senesniu ir paprastesniu, tačiau vis dar galingu, o tuo tarpu wifi – galimybės beribės. Tereikia garso kolonėles ir telefono ir visas garsų pasaulis po tavo kojomis.

Blogas oras

Čia Lietuva – čia lietūs lyja. Blogas oras gali sugadinti ne tik nuotaiką, bet ir įrangą. Jei esate iš tų, kuriems oras nesvarbu, vis tiek šašlykas bus kepamas ar dirbate švenčių organizavimo srityje ir nesvarbu, koks oras, vakarėlis turi vykti, tuomet technikos pasirinkimas itin svarbus. Būtina atkreipti dėmesį, ar garso kolonėlės yra atsparios drėgmei, kokios naudojamos apsaugos nuo lietaus, šalčio bei karščio.

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ Crocband™ Citrus/Grey 36,5
 
Crocs™ Crocband Sport Cord Clog Navy 47,5
 
Crocs™ Women's LiteRide Sandal Poppy/White 42,5
 
TOMS Cork Women's Altair Slipon Multi 40
 
TOMS Woven Stripe Women's Deconstructed Alpargata Red 37,5
Grėsmė kelyje – nematomi dviratininkai: ko reikia situacijai pakeisti?

Grėsmė kelyje – nematomi dviratininkai: ko reikia situacijai pakeisti?

Lietuvoje augant dviratininkų skaičiui vis aktualesni tampa ir jų saugumo kelyje klausimai. Draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje užsakymu atliktas tyrimas parodė, kad viena didžiausių problemų išlieka dviratininkų matomumas kelyje – ypač tamsiuoju paros metu. Net 82 proc. atliktos apklausos respondentų pavojingiausia su dviratininkais susijusia situacija kelyje įvardijo važiavimą dviračiu tamsiu paros metu be žibintų ar šviesą […]

  Straipsniai »

„airBaltic“ per pirmąjį 2019-ųjų pusmetį aptarnavo 20 proc. daugiau klientų

Per pirmąjį 2019 metų pusmetį oro linijų bendrovė „airBaltic“ aptarnavo daugiau nei 240 000 keleivių, keliaujančių į Lietuvą ir iš jos. Palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, oro linijos pervežė 20 proc. daugiau keleivių iš Lietuvos į Europos šalis, Skandinaviją, Rusiją, NVS šalis ir Vidurio Rytus. „Ateityje ir toliau planuojame didinti tiesioginių skrydžių skaičių iš visų […]

  Straipsniai »

Derėtis galima

Emocijos ar taisyklės. Kaip priimami sprendimai sektoriuje B2B? Ar gali pirkimai konkurso būdu apsaugoti nuo emocijų ir laikantis taisyklių padėti pasirinkti logistikos partnerį? Apie tai kalbamės su Aleksandru Kovalčuku, „AsstrA-Associated Traffic“ AG Konkursų valdymo skyriaus vadovu. – Aleksandrai, ar kompanija „AsstrA“ taiko konkursinės prekybos procedūras? Konkursiniai Klientai užtikrina beveik pusę „AsstrA“ pardavimų apimties, todėl dalyvavimas […]

  Straipsniai »
Festivalininkai renkasi keliones autobusais

Festivalininkai renkasi keliones autobusais

Jau kelintą vasarą Lietuvoje neatslūgsta festivalių populiarumo banga – vieni plečiasi, kiti startuoja naujuose vietose. Festivaliams masiškėjant atsiranda ir susisiekimo, automobilių parkavimo problemos.  Apie galimybes keliauti į muzikinius festivalius pasakoja vežėjų atstovai.  “Yra daug skirtingų keliavimo būdų į festivalį – automobiliu, traukiniu, autobusu, kartais net ir dviračiais keliauja žmonės. Mes kasmet ieškome vis įvairesnių keliavimo […]

  Straipsniai »