Vasaros sezonui įsibėgėjant – kaip išsirinkti lauko garso kolonėles

2

Vasaros sezonui įsibėgėjant – kaip išsirinkti lauko garso kolonėles

Mėgstantiems muziką ir leisti laisvalaikį gamtoje, dažnai kyla minčių, kaip šiuos du dalykus suderinti? Ką daryti, jog būnant gamtoje, toli nuo civilizacijos, nereikėtų atsisakyti pomėgio klausytis muzikos. Juk taip smagu susėdus su draugais prie laužo fone klausytis mėgstamų grupių koncertų, ar surengti šokius po žvaigždėtu dangumi grojant užburiančiam ritmui.

Kuomet paprasti sprendimai, tokie, kaip pavyzdžiui, mašinos kolonėlės visu garsu, nebėra efektyvūs ir patenkinantys melomanų poreikius, reikia pagalvoti apie garso sistemą. Tad trumpai aptarsime į ką atkreipti dėmesį, kad būtų pasirinktos geros lauko garso kolonėlės.

Mobilumas

Jei, pavyzdžiui, jaučiate poreikį turėti garso sistemą sodyboje esančioje erdvioje pavėsinėje, kur savaitgaliais renkasi gausi šeima ir draugai, tuomet jums mobilumas nėra itin aktualus. Ir pasirinkimas gan platus, nes tinka daugelis variantų. Žinoma, pasirinkti reiktų pagal norimą garsu padengti erdvės plotą. Turėkite omenyje, jog atviroje erdvėje garsas skinda ir sklaidosi kiek kitaip nei uždaroje.

Tuo tarpu jei muzikos reikia tiesiog gamtoje, ten kur vykstate jūs, tuomet reikia mobilumo, galimybės lengvai persivežti garso kolonėles ten, kur jų reikia. Tokiu atveju dėmesys pasirinkimo metu turėtų būti koncentruotas į belaides kolonėles bei didelės talpos bateriją, kuri užtikrintų garsą bent kelias valandas.

Wifi ir Bluetooth

Ryšio technologija taip pat itin svarbi. Dažniausiai garso kolonėlės naudojamos lauke, kelionėse ir gamtoje, prie transliatoriaus jungiasi wifi ar bluetooth jungtimis. Bluetooth laikomas senesniu ir paprastesniu, tačiau vis dar galingu, o tuo tarpu wifi – galimybės beribės. Tereikia garso kolonėles ir telefono ir visas garsų pasaulis po tavo kojomis.

Blogas oras

Čia Lietuva – čia lietūs lyja. Blogas oras gali sugadinti ne tik nuotaiką, bet ir įrangą. Jei esate iš tų, kuriems oras nesvarbu, vis tiek šašlykas bus kepamas ar dirbate švenčių organizavimo srityje ir nesvarbu, koks oras, vakarėlis turi vykti, tuomet technikos pasirinkimas itin svarbus. Būtina atkreipti dėmesį, ar garso kolonėlės yra atsparios drėgmei, kokios naudojamos apsaugos nuo lietaus, šalčio bei karščio.

Kiti skelbimai:
 
AUDIMAS Trumpa tampri marginta suknelė 20FL-012 Water Printed XL
 
AUDIMAS Ilgi daugiafunk.paplūdimio šortai 2011-518 Dutch Blue 56
 
AUDIMAS Parka su pašiltinimu THERMORE 2011-407 India Ink L
 
Nike 22-97-15-7 Black 15 42,5
 
AUDIMAS Atsegamas džemp. medv. vidumi 20LT-406 Black XL

Rekomenduojame

Valstybinės ir vietinės reikšmės keliams remontuoti skirta per 23 mln. eurų

Valstybinės ir vietinės reikšmės keliams remontuoti skirta per 23 mln. eurų

Šiais metais numatomiems atlikti Lietuvos kelių remonto darbams papildomai skiriama 23,3 mln. eurų. Šios investicijos skirtos susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu, įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo planą.  „Už šias lėšas visose šalies apskrityse, įvairiuose rajonuose bei savivaldybėse bus taisomi valstybinės ir vietinės reikšmės keliai, tad dar šiais metais daugelyje Lietuvos […]

Lietuvos gyvenviečių gatvėse ir keliuose planuojami intensyvūs asfaltavimo darbai

Lietuvos gyvenviečių gatvėse ir keliuose planuojami intensyvūs asfaltavimo darbai

Beveik 40 šalies savivaldybių sulauks lėšų, už kurias šiemet bus asfaltuojami gyvenvietėse esantys bei gyvenvietes jungiantys keliai su žvyro danga. Gyvenviečių kelių infrastruktūrai gerinti susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu skirta daugiau nei 27 mln. eurų.  „Mūsų šalies miestuose ir gyvenvietėse vis dar yra nemažai neišasfaltuotų gatvių bei gyvenvietes jungiančių žvyrkelių – dalis jų jau netrukus […]

„Goodyear Blimp“ dirižablis sugrįžta į Europą

„Goodyear Blimp“ dirižablis sugrįžta į Europą

Į Europos padangę sugrįžta legenda – po beveik dešimties metų pertraukos į dangų vėl pakyla „Goodyear Blimp“ dirižablis. Tai yra viena paskutinių kompanijos investicijų, skirta stiprinti įmonės žinomumą ir verslo iniciatyvas Europoje. Daugiausiai dėmesio pastaruoju metu buvo skirta Europos rinkos produktų asortimento atnaujinimui, kurių ne vienas sulaukė apdovanojimų, taip pat su naujų partnerių augimu susietai […]

„Volkswagen“ ir „Audi“ automobilius jau galima įsigyti internetu

„Volkswagen“ ir „Audi“ automobilius jau galima įsigyti internetu

„Volkswagen“ ir „Audi“ atstovai Lietuvoje atvėrė elektronines parduotuves, kuriose vairuotojai galės išsirinkti ir gauti automobilį neišeidami iš namų. Naujai atidarytų el. parduotuvių lankytojai jau dabar gali ne tik apžiūrėti naujausius automobilių modelius ir susipažinti su jų techninėmis specifikacijomis, bet ir gauti ekspertinę konsultaciją, užsiregistruoti bandomajam važiavimui ar užsisakyti tokias papildomas paslaugas kaip automobilio registracija ar […]