Vasaros sezonui įsibėgėjant – kaip išsirinkti lauko garso kolonėles

2

Vasaros sezonui įsibėgėjant – kaip išsirinkti lauko garso kolonėles

Mėgstantiems muziką ir leisti laisvalaikį gamtoje, dažnai kyla minčių, kaip šiuos du dalykus suderinti? Ką daryti, jog būnant gamtoje, toli nuo civilizacijos, nereikėtų atsisakyti pomėgio klausytis muzikos. Juk taip smagu susėdus su draugais prie laužo fone klausytis mėgstamų grupių koncertų, ar surengti šokius po žvaigždėtu dangumi grojant užburiančiam ritmui.

Kuomet paprasti sprendimai, tokie, kaip pavyzdžiui, mašinos kolonėlės visu garsu, nebėra efektyvūs ir patenkinantys melomanų poreikius, reikia pagalvoti apie garso sistemą. Tad trumpai aptarsime į ką atkreipti dėmesį, kad būtų pasirinktos geros lauko garso kolonėlės.

Mobilumas

Jei, pavyzdžiui, jaučiate poreikį turėti garso sistemą sodyboje esančioje erdvioje pavėsinėje, kur savaitgaliais renkasi gausi šeima ir draugai, tuomet jums mobilumas nėra itin aktualus. Ir pasirinkimas gan platus, nes tinka daugelis variantų. Žinoma, pasirinkti reiktų pagal norimą garsu padengti erdvės plotą. Turėkite omenyje, jog atviroje erdvėje garsas skinda ir sklaidosi kiek kitaip nei uždaroje.

Tuo tarpu jei muzikos reikia tiesiog gamtoje, ten kur vykstate jūs, tuomet reikia mobilumo, galimybės lengvai persivežti garso kolonėles ten, kur jų reikia. Tokiu atveju dėmesys pasirinkimo metu turėtų būti koncentruotas į belaides kolonėles bei didelės talpos bateriją, kuri užtikrintų garsą bent kelias valandas.

Wifi ir Bluetooth

Ryšio technologija taip pat itin svarbi. Dažniausiai garso kolonėlės naudojamos lauke, kelionėse ir gamtoje, prie transliatoriaus jungiasi wifi ar bluetooth jungtimis. Bluetooth laikomas senesniu ir paprastesniu, tačiau vis dar galingu, o tuo tarpu wifi – galimybės beribės. Tereikia garso kolonėles ir telefono ir visas garsų pasaulis po tavo kojomis.

Blogas oras

Čia Lietuva – čia lietūs lyja. Blogas oras gali sugadinti ne tik nuotaiką, bet ir įrangą. Jei esate iš tų, kuriems oras nesvarbu, vis tiek šašlykas bus kepamas ar dirbate švenčių organizavimo srityje ir nesvarbu, koks oras, vakarėlis turi vykti, tuomet technikos pasirinkimas itin svarbus. Būtina atkreipti dėmesį, ar garso kolonėlės yra atsparios drėgmei, kokios naudojamos apsaugos nuo lietaus, šalčio bei karščio.

Kiti skelbimai:
 
Danne Shave Gel Skutimosi gelis, 120ml
 
Odinis dėklas Gillette skustuvams RT6, 1 vnt.
 
Sun Spark Shampoo Šampūnas apsaugantis nuo saulės spindulių, 250ml
 
White Tea Miracle Face & Neck Mask Veido kaukė su baltąja arbata, 1vnt.
 
Infra Silk Infusion Šilko kompleksas plaukams, 15ml

Savivaldybės kviečiamos iš anksto apgalvoti, kaip bus organizuojamas eismas Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis

Artėjant Visų Šventųjų ir Vėlinių dienoms Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) kviečia savivaldybes iš anksto ruoštis padidėjusiems automobilių srautams: suderinti eismo organizavimo schemas ir išsiimti leidimus riboti eismą valstybinės reikšmės keliuose, ties jų teritorijose esančiomis kapinėmis. Savivaldybių patogumui Kelių direkcija parengė eismo schemos organizavimo pavyzdį. Informacija apie laikinus eismo […]

  Straipsniai »
Pirmą kartą Kaune: įvairiaspalvių troleibusų ekspozicija po atviru dangumi

Pirmą kartą Kaune: įvairiaspalvių troleibusų ekspozicija po atviru dangumi

Sekmadienį, spalio 27 d., Savanorių prospektas taps didžiausia gatvės meno galerija. Atsisveikindami su Kaunu, senieji spalvoti „Škoda“ troleibusai kvies kauniečius ir miesto svečius į paskutinį susitikimą. Vienoje pagrindinių miesto gatvių lauks net 50 eksponatų, o jų viduje – įvairios pramogos. Atsisveikinant su senaisiais ir pasitinkant į miestą atvykstančius naujus bei modernius „Solaris“ troleibusus, beveik ketvirtį […]

  Straipsniai »
„airBaltic“ Lietuvoje šiemet aptarnavo 18% daugiau keleivių

„airBaltic“ Lietuvoje šiemet aptarnavo 18% daugiau keleivių

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ per pirmuosius devynis 2019 m. mėnesius Lietuvoje skraidino 390 000 keleivių. Tai yra 18% daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. „Judėdami į priekį, mes planuojame toliau didinti tiesioginių skrydžių skaičių iš visų trijų Baltijos šalių sostinių. Matome augančią vietinę paklausą Baltijos šalyse, todėl siūlome geriausią susisiekimą su šiuo regionu“, – […]

  Straipsniai »
Kelionė automobiliu ir maistas: kaip sutaupyti?

Kelionė automobiliu ir maistas: kaip sutaupyti?

Pripažinkime – ne visi keliaudami turi galimybių pietauti brangiausiuose restoranuose: kartais neišvengiamai tenka pataupyti. Tad dalijamės patarimais, kaip pernelyg nepaploninti savo piniginės. Ieškokite valgyklų, nebrangių mažų kavinių arba maitinkitės toliau nuo centro nutolusiose užeigėlėse Visai neseniai internete nuskambėjo istorija, kai japonų turistai už spagečius, jūrų gėrybes ir vandenį sumokėjo 350 eurų, o dar 80 eurų […]

  Straipsniai »