Valentino dieną „Bolt“ kviečia susivienyti ir pasidalyti meile su beglobiais gyvūnais

1

Valentino dieną „Bolt“ kviečia susivienyti ir pasidalyti meile su beglobiais gyvūnais

Vasario 14-ąją pavėžėjimo paslaugų platforma „Bolt“ kartu su gyvūnų prieglaudomis skatina meilę skleisti kuo plačiau ir Valentino dieną nepamiršti beglobių gyvūnų. Penktadienį, apsilankius „Tautmilės globos“ internetiniame puslapyje, bus suteikta galimybė kelionei su „Bolt“ gauti 3 eurų nuolaidos kodą, o „Bolt“ programėlėje be jokio pabrangimo pasirinkus specialią kategoriją „Myliu gyvūnus“ – investuoti į prieglaudose gyvenančių keturkojų gerovę, nes 1 kelionė reikš 1 kg maisto.

„Bolt“ įmonės vadovo Lietuvoje Andriaus Pacevičiaus teigimu, tokia Valentino dienos iniciatyva skatina dalintis meile ir siekia atkreipti visuomenės dėmesį į gyvūnų prieglaudas, kurioms trūksta paramos, o keturkojams – atsakingų ir mylinčių šeimininkų.

„Į meilės dieną kviečiame žvilgtelėti kitu kampu ir jausmus parodyti ne tik mylimiems žmonėms, bet ir besąlygiškai mylintiems augintiniams. Valentino dieną „Bolt“ keleiviai galės paaukoti maisto beglobiams gyvūnams, o apsilankę „Tautmilės globos“ puslapyje – gauti 3 eurų nuolaidą kelionei. Tikimės, kad ši akcija taip pat padės rasti naujus ir šiltus namus prieglaudoje laukiančiam keturkojui“, – sako A. Pacevičius.

Šalyje veikiančios gyvūnų prieglaudos suteikia keturkojams laikinus namus, padeda surasti šeimininkus, už turimas lėšas suteikia beglobiams gyvūnams veterinaro pagalbą ir kitais būdais gerina jų  gyvenimo sąlygas. Prie „Bolt“ akcijos prisidedančios gyvūnų globos organizacijos „Tautmilės globa“ vadovė Tautmilė Stanevičiūtė džiaugiasi, kad privataus verslo sektoriaus įmonės imasi tokių kilnių iniciatyvų, nes finansinė parama – labai reikalinga.

„Per metus mūsų prieglaudoje namus randa nuo 400 iki 600 gyvūnų, tačiau naujų atvykėlių čia niekada netrūksta, tad beglobių gretos nuolat didėja. Vertinu įmonių norą prisidėti prie beglobių gyvūnų gerovės, nes prieglaudoje dažnai trūksta maisto suaugusioms katėms ir kačiukams bei specialaus maisto, kuris skirtas alergiškiems šunims ir katėms. Be to, perpildytoje prieglaudoje įrengti naują vietą atvykėliui kainuoja apie 800 eurų“, – pasakoja T. Stanevičiūtė.

Prisidėti prie organizuojamos iniciatyvos paprasta. „Bolt“ programėlėje penktadienį veiks speciali kategorija „Myliu gyvūnus“, kurią be jokių papildomų mokesčių tereikės pasirinkti prieš užsisakant kelionę. Už kiekvieną pavėžėjimą „Bolt“ paaukos po 1 kg maisto įvairioms šalies gyvūnų prieglaudoms. Per dieną tikimasi sulaukti bent 1000 kelionių, už kurias beglobiams gyvūnams būtų paaukota 1 tona maisto.

Kita Valentino dienos „Bolt“ akcijos dalis – 3 eurų vertės nemokamos kelionės. Apsilankę „Tautmilės globos internetiniame puslapyje https://tautmilesgloba.lt/dovanojami/, išvysite 102 nuotraukas su jose įamžintais prieglaudoje gyvenančiais keturkojais, kurių vardai tik šią ypatingą dieną virs nuolaidos kodais. Į „Bolt“ programėlės meniu lange esančią skiltį „Nuolaidos kodai“ įvedus žodį BOLT ir vieną augintinio vardą be lietuviškų simbolių (pvz., BOLTLIZA), vartotojas gaus 3 eurų vertės nuolaidą kelionei.

Šios Valentino dienos „Bolt“ nuolaidos kodo nebus galima išsisaugoti ir panaudoti vėliau – tik pirmieji penki žmonės „Bolt“ programėlėje įvedę kodą gaus 3 eurų nuolaidą, o visiems kitiems kodas taps neaktyvus.

Apie „Bolt“

„Bolt“ – Europoje lyderiaujanti pavėžėjimo platforma, kurianti lengvesnį, greitesnį ir patikimesnį susisiekimą mieste. Kompaniją 2013 m. įkūrė Markusas Villigas. Tai viena greičiausiai augančių transporto platformų Europos bei Afrikos žemynuose, į kurią jau yra investavę „Daimler“, „Didi Chuxing“, „Korelya Capital“ ir „TransferWise“ bendraįkūrėjas Taavetas Hinrikus. „Bolt“ paslaugomis naudojasi virš 30 milijonų žmonių daugiau nei 35 valstybėse visame pasaulyje. Daugiau informacijos: www.bolt.eu.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Kiti skelbimai:
 
LORENZO 81-63-01-9 Light Brown 38
 
AUDIMAS Lengvos kelnės SENSITIVE 2111-303 Black 160/XS
 
BIOMECANICS 212226 Blanco/Frutas 25
 
K.therapy Active Prevention Shampoo Šampūnas nuo plaukų slinkimo, 1000 ml
 
Crocs™ Athens II Black/Smoke 36,5

Rekomenduojame

„Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ vadovo konkursas bus skelbiamas iš naujo

„Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ vadovo konkursas bus skelbiamas iš naujo

Siekdama pritraukti kuo daugiau pretendentų VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktoriaus pareigoms eiti, Susisiekimo ministerija informuoja, kad atšaukia balandį paskelbtą įstaigos vadovo konkursą ir artimiausiu metu skelbs naują. Balandį skelbtame konkurse dalyvavo trys kandidatai, tačiau tik vienas iš jų atitiko keliamus reikalavimus. „Neatsiradus dideliam kandidatų susidomėjimui pirmuoju konkursu, paskelbtu balandžio mėnesį, VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ dalininkų […]

Esminė kelių eismo taisyklė, kurią pamiršus gali baigtis liūdnai: susipainioja net ir patyrę vairuotojai

Esminė kelių eismo taisyklė, kurią pamiršus gali baigtis liūdnai: susipainioja net ir patyrę vairuotojai

Per pandemiją sumažėjus galimybių keliauti po pasaulį lietuviai dažniau išsiruošia į keliones po gimtąją šalį. Norima aplankyti ne tik pagrindinius Lietuvos kurortus, bet ir atrasti mažiau populiarius turistinius maršrutus, miestelius ir gyvenvietes. Keliaujant po juos automobiliu dažniau tenka prisiminti ir kai kurias esmines, tačiau vairuotojų neretai primirštas, kelių eismo taisykles. Draudimo bendrovės ERGO Verslo klientų […]

Jau skelbiami pirkimai 2022 m. vykdyti darbus valstybinės reikšmės keliuose

Jau skelbiami pirkimai 2022 m. vykdyti darbus valstybinės reikšmės keliuose

Gegužės mėn. duomenimis, VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) jau yra pasirašiusi sutartis 95 proc. visų lėšų, skirtų 2021 metams, valstybinės reikšmės keliams administruoti, tiesti ir prižiūrėti. Iš 2021 metams valstybinės reikšmės keliams skirtų 426 mln. eurų jau yra pasirašyta sutarčių už 403 mln. eurų. Dar beveik už 140 mln. eurų sumą Kelių […]

Tarptautinėje telekomunikacijų sąjungoje į aukštas pareigas siūloma  T. Lamanausko kandidatūra

Tarptautinėje telekomunikacijų sąjungoje į aukštas pareigas siūloma T. Lamanausko kandidatūra

Susisiekimo ministerija siūlo buvusio Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) direktoriaus pavaduotojo Tomo Lamanausko kandidatūrą į Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (ITU) generalinio sekretoriaus pavaduotojo postą 2023-2026 metų kadencijai. Šį siūlymą Vyriausybė svarstys trečiadienio pasitarime.  1865 metais įkurta Tarptautinė telekomunikacijų sąjunga yra viena seniausių specializuotų Jungtinių Tautų agentūrų, veikianti telekomunikacijų, informacinių ir ryšių technologijų srityje ir teikianti pagalbą valstybėms […]