Vaistinėlė automobiliui ir didelė jos svarba

1

Vaistinėlė automobiliui ir didelė jos svarba

Tikriausiai sutiksite, jog automobiliai mums padeda lengviau judėti. Jei turite transporto priemonę, kai kuriuos kasdienius darbus galite atlikti gerokai sklandžiau. Turint automobilį taip pat galima keliauti didesnius atstumus. Tačiau kelyje visada turėtumėte būti atsargūs, kad išvengtumėte eismo įvykių. Nelaimingi nutikimai kelyje kasmet nusineša daugybės žmonių gyvybes. Ir dauguma jų įvyksta dėl vairuotojų neatsargumo.

Kai kurie vairuotojai viršija greitį ir vairuoja neatsargiai, taip keldami pavojų kitų eismo dalyvių saugumui ir gyvybei. Kad išvengtumėte eismo įvykių, taip pat turėtumėte pasirūpinti, kad jūsų automobilis visą laiką būtų idealios būklės.

Be abejo, ypatingai svarbu ir tai, kaip reaguojate į eismo įvykį. Taigi, jei patekote į avariją, turėtumėte imtis priemonių, kad užtikrintumėte, jog nebeliktų bet kokios naujos avarijos kilimo tikimybės. Tuo tarpu kitas žingsnis turėtų būti pagalbos tarnybų iškvietimas. Jei yra nukentėjusiųjų, turite iškviesti greitąją pagalbą, tačiau taip pat būtina paskambinti ir policijai, kad ji apsaugotų įvykio vietą. Jei autoįvykio metu jūsų būklė yra gera, nepamirškite, kad kol laukiate pagalbos tarnybų, jūs galite išgelbėti ir daugiau gyvybių. Todėl jūsų transporto priemonėje visuomet turėtų būti naujos komplektacijos vaistinėlė automobiliui.

Tačiau į vaistinėlės automobiliui svarbą dauguma vairuotojų žvelgia pro pirštus, todėl skubame jums pateikti keletą svarbių privalumų, kuriais pasižymi vaistinėlė automobiliui.

Didesnė ramybė

Kadangi negalite nuspėti, kada galite patekti į avariją, automobilyje turėdami vaistinėlę galite būti daug ramesni. Visada žinoti, kad turite atsarginį planą, jei įvyktų avarija ar automobilyje kiltų sveikatos problemų, yra svarbu siekiant užtikrinti ramybę ir komfortą. Vidinė ramybė taip pat gali padėti ir saugiau vairuojant. Labai svarbu su savimi turėti visus būtinus daiktus, kurie padės jums susidoroti su galimais sužalojimais. Jei norite būti ramūs kelyje, visada pasirūpinkite, kad po ranka turėtumėte naujausią automobilio vaistinėlę.

Greita pagalba

Kitas privalumas turint vaistinėlę automobiliui yra tai, jog ji suteikia greitą pagalbą. Ji padeda efektyviai ir greitai susidoroti su galimais sužalojimais bei kitomis sveikatos bėdomis. Deja, ne visais atvejais patekus į autoįvykį galėsite greitai atsidurti ligoninėje. Laukiant, kol atvyks greitoji medicinos pagalba, gali kilti pavojus gyvybei. Vaistinėlė automobiliui gali padėti suvaldyti situaciją ir suteikti greitą pagalbą.

Padeda, kai aplink nėra pagalbos

Ištikus nelaimei, galite būti atskirti nuo išorinio pasaulio, ypač jei tai atsitinka atokioje vietovėje. Galite atsidurti tokioje situacijoje, kai nėra telefono ryšio. Gali būti nelengva susisiekti su artimaisiais arba paprašyti žmonių pagalbos. Kai turite vaistinėlę automobiliui galite daug lengviau suteikti tiek sau, tiek kitiems autoįvykio dalyviams skubią medicininę pagalbą, tokiu būdu išvengiant blogesnio scenarijaus.

Naujos komplektacijos vaistinėlė automobiliui

Būtina atminti, kad kiekvienam transporto priemonės savininkui svarbu ne tik turėti vaistinėlę automobiliui, tačiau taip pat pasirūpinti, jog ji būtų naujausios komplektacijos. Tai vairuotojai turėtų padaryti nė vėliau kaip iki 2023 m. sausio 1 d., nes po šios datos visos senosios komplektacijos vaistinėlės nebegalios.

Kita vertus, jei nenorima įsigyti pilnos komplektacijos naujos vaistinėlės automobiliui, turint vaistinėlę automobiliui, kuri buvo įsigyta po 2020 m., gali pakakti ją papildyti būtinomis priemonėmis, t.y. dviem turniketais, kurie skirti stipriam kraujavimui stabdyti, ir kitais reikmenimis, tokiais kaip vienkartinis šalčio maišelis ir kaukės dirbtiniam kvėpavimui atlikti (pastarosiomis priemonėmis privaloma pasirūpinti iki 2024.01.01).

Rekomenduojame

Greičiausias „BWM M“ serijinis modelis – tokių išleis tik tūkstantį

Greičiausias „BWM M“ serijinis modelis – tokių išleis tik tūkstantį

Sportinių BMW automobilių gamybos padalinys „BMW M GmbH“, šiemet minintis 50 metų jubiliejų, pristatė itin greitą specialaus leidimo automobilį – „BMW M4 CSL“. Tai greičiausią garsiosios Niurburgringo trasos įveikimo laiką pademonstravęs BMW serijinis modelis. Šių sportiškų automobilių visame pasaulyje bus pagaminta tik 1 tūkstantis. Naujojo modelio pavadinime naudojamos raidės CSL žymi žodžius Competition, Sport ir […]

Europos investicijų banko konsultavimo paslaugų tarnyba remia žaliąją krovininę laivybą Lietuvos vidaus vandenyse

Europos investicijų banko konsultavimo paslaugų tarnyba remia žaliąją krovininę laivybą Lietuvos vidaus vandenyse

Projekto tikslas – atnaujinti krovinių gabenimą vandens transportu tarp dviejų didžiųjų Lietuvos miestų: Klaipėdos ir Kauno Per Europos investavimo konsultacijų centrą EIB teikia konsultacinę paramą Lietuvos vidaus vandens kelių direkcijai, kad šalies transporto infrastruktūra būtų tvaresnė Europos investicijų bankas (EIB) ir Lietuvos vidaus vandens kelių direkcija (VVKD) pasirašė konsultavimo paslaugų sutartį, pagal kurią bus teikiama […]

Dviračių gatvės Lietuvos miestuose: eismo organizavimas palankesnis ne automobiliams, bet dviratininkams

Dviračių gatvės Lietuvos miestuose: eismo organizavimas palankesnis ne automobiliams, bet dviratininkams

Nuo birželio 1 d. Lietuvos miestuose galės atsirasti „Dviračių gatvės“ – tokiu nauju kelio ženklu pažymėtos gatvės bus skirtos mišriam dviračių ir automobilių, kitų ne motorinių ir motorinių transporto priemonių eismui. Jose eismo dalyviams galios specialūs Kelių eismo taisyklių reikalavimai, o dviratininkai galės jaustis gerokai laisviau ir saugiau. „Dviračių gatvių atvėrimas – naujas žingsnis skatinant […]

Vilniuje pristatyta nauja gatvė

Vilniuje pristatyta nauja gatvė

Šnipiškės toliau atsinaujina – tarp Žalgirio iki Lvivo gatvių šiandien šventiškai atidaryta nauja beveik kilometro ilgio Kernavės gatvė.  Gatvė įrengta rūpinantis, kad ji būtų patogi, saugi, žalia, gyva, kaimyniška, tiesiog – jauki.  „Šnipiškės stiebiasi, priimdamos ir naujus verslus, ir naujus gyventojus, o kartu išlaikydamos autentišką dvasią. Kernavės gatvės vietoje prieš kelerius metus buvo tiesiog išvažinėtas molynas, […]

Moterų jūrininkių dienos proga „Stena Line“ praneša apie pirmąją laivo kapitonę

Moterų jūrininkių dienos proga „Stena Line“ praneša apie pirmąją laivo kapitonę

Nedaugelis žino, bet šiandien Tarptautinė jūrininkystės organizacija oficialiai mini Tarptautinę moterų jūrininkių dieną. Pasaulinis laivybos sektorius kasmet pažymi reikšmingą moterų vaidmenį jūrų pramonėje ir atkreipia dėmesį į iššūkius, su kuriais susiduriame norėdami padėti kiekvienai moteriai sėkmingai siekti karjeros jūroje. Švedijos keltų bendrovė „Stena Line“ gegužę taip pat švenčia įvairovės mėnesį, todėl kartu su šia proga […]

„Volkswagen“ ir „Audi“ pirmojo 2022-ųjų trečdalio rezultatai: nors iššūkių nemažėja, rinka pamažu atsigauna

„Volkswagen“ ir „Audi“ pirmojo 2022-ųjų trečdalio rezultatai: nors iššūkių nemažėja, rinka pamažu atsigauna

„Moller Baltic Import“, importuojanti „Volkswagen“ keleivinius bei komercinius automobilius Baltijos šalyse ir „Audi“ automobilius Lietuvoje bei Latvijoje, per pirmąjį 2022 metų trečdalį pagerino savo pardavimų rezultatus. Nors rinka susiduria su vis daugiau naujų iššūkių, naujų automobilių gamybos pajėgumai pamažu stabilizuojasi. „Volkswagen“ keleivinių elektromobilių pardavimai Baltijos šalyse išaugo 41 proc. Vienintelis smuktelėjęs segmentas buvo „Volkswagen“ komerciniai […]