Už neregėtą augimo tempą Kauno oro uostas dėkoja juo patikėjusiems keleiviams

1

Už neregėtą augimo tempą Kauno oro uostas dėkoja juo patikėjusiems keleiviams

Šių metų vasarą 35 dienoms pagrindinių Lietuvos oro vartų funkcijas perėmęs Kauno oro uostas trečiąjį 2017 m. ketvirtį tapo vienu iš sparčiausiai augusių oro uostų visoje Europoje. Lietuvos oro uostų atstovai pabrėžia, kad tokie džiuginantys rezultatai būtų buvę neįmanomi be keleivių išreikšto pasitikėjimo vykdyta Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija.

Tarptautinės oro uostų tarybos „ACI Europe“ duomenimis, Kauno oro uostas šių metų trečiąjį ketvirtį buvo vienas sparčiausiai augusių savo kategorijoje. Į pastarąją patenka mažiau nei 5 mln. keleivių per metus aptarnaujantys Europos šalių oro uostai.

Apskaičiuota, kad minėtu laikotarpiu aptarnautų keleivių skaičius Kauno oro uoste ūgtelėjo net 166,5 proc.

„Pagrindine šio augimo priežastimi, be abejo, tapo liepos 14–rugpjūčio 18 dienomis vykusi Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija. Kauno oro uostas, kuriam padėjo kolegos iš kitų oro uostų, iš tiesų puikiai susitvarkė su patikėta užduotimi tapti laikinais šalies vartais į pasaulį. Už tai esame itin dėkingi visiems šį tikslą padėjusiems pasiekti specialistams. Tačiau ne ką mažesnės padėkos nusipelnė ir šiuo oro uostu aktyviai naudojęsi ir jam pagyras žarstę keleiviai“, – teigė Lietuvos oro uostų vykdomasis direktorius Donatas Voveris.

Anot D. Voverio, Kauno oro uostas kai kurių keliautojų net buvo pramintas vienu draugiškiausių oro uostų.

„Tai didžiulis įvertinimas visiems Lietuvos oro uostams, kurių vardu už tai norime ištarti garsų „ačiū“ visiems šauniesiems mūsų keleiviams. Kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija tapo vienu didžiausių ir svarbiausių įvykių Lietuvos aviacijos sektoriuje šiemet. Keleivių supratingumas dėl kai kada pasitaikiusių menkų nepatogumų ir visokeriopas palaikymas mums leido šį projektą įgyvendinti itin sėkmingai ir tapti puikiu pavyzdžiu visai Europai“, – dėkojo D. Voveris.

Lietuvos oro uostų vykdomasis direktorius atkreipė dėmesį ir į pastaruoju metu vis didėjantį skrydžių bendrovių susidomėjimą Kaunu. „Vasarą Kauno oro uosto pademonstruotas profesionalumas aptarnaujant smarkiai išaugusius skrydžių ir keleivių srautus tapo dar viena priežastimi oro linijoms apsisprendžiant dėl naujų maršrutų“,– sakė D. Voveris.

Apie Lietuvos oro uostus

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Per 2016 m. jie aptarnavo 4,8 mln. keleivių ir 52 tūkst. skrydžių. Vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų 17 aviakompanijų skraidina 69 kryptimis į 59 miestus 26 šalyse. Tarptautinės oro uostų tarybos („ACI Europe“) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP prisideda 2,5 proc. 

Pranešimą paskelbė : – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ Swiftwater Mesh Wave Men's Black/Slate Grey 47,5
 
Crocs™ Classic Boat Shoe Mens Navy/Stucco 45,5
 
For Naturals Curling Cream Garbanų formavimo kremas, 212g
 
Crocs™ Literide Stretch Sandal Womens Black/Black 36,5
 
Crocs™ Literide Stretch Sandal Womens Electric Pink/Almost White 38,5

Gargždai irgi sieks grąžinti žaliąsias rodykles

Penktadienį neeiliniame posėdyje Klaipėdos rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija, kuriai pirmininkauja Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys, svarstė žaliųjų rodyklių grąžinimo Gargždų miesto sankryžose klausimą. Kad jas reikia grąžinti, nutarta vienbalsiai, nes nuo nau­jų me­tų prie švie­so­fo­rų ne­li­kus len­te­lių su ža­lio­mis ro­dyk­lė­mis, visuomenėje ki­lo nepasitenkinimas dėl atsiradusių di­de­lių rytinių ir vakarinių eis­mo spūs­čių, ypatingai sankryžoje su […]

  Straipsniai »

Draudikai atkreipia dėmesį: ką reikia žinoti mokant vairuoti šeimos narį?

Kelias iki vairuotojo pažymėjimo gavimo – ilgas ir vingiuotas, todėl neretai norėdami tvirčiau jaustis per praktikos egzaminą, vairavimo įgūdžių lavinimą patikime ne instruktoriams, o artimiesiems. Tačiau „Regitros“ taisyklės nurodo – sėsti su artimuoju prie vairo galima tik išlaikius teorijos žinių egzaminą, be to, toks mokymasis neatleidžia nuo reikalavimo baigti 30 valandų praktinio vairavimo mokymo kursą […]

  Straipsniai »

Paprastesnė persikėlimo į Kuršių neriją tvarka besinaudojantiems bilieto kompensavimu: daugiau alternatyvų moksleiviams

Atsižvelgusi į gyventojų nuogąstavimus, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) kartu su AB „Smiltynės perkėla“ supaprastina bilieto kainos kompensavimu besinaudojančių moksleivių persikėlimo per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją į Kuršių neriją ir iš Kuršių nerijos tvarką: neturintys asmens tapatybės dokumento galės pateikti moksleivio pažymėjimą. Papildomas sistemos funkcionalumas pradės veikti nuo […]

  Straipsniai »

Įstatyme siūloma reglamentuoti transporto priemonių pripažinimą atliekomis

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika Seimui pristatė Atliekų tvarkymo įstatymo pakeitimus (projektas Nr. XIIIP-4292), kuriais siūloma nustatyti kriterijus, pagal kuriuos transporto priemonės būtų pripažintos eksploatuoti netinkamomis transporto priemonėmis, tai yra atliekomis. Numatoma, kad transporto priemonės būtų pripažįstamos atliekomis, jeigu transporto priemonės savininkui išduotas eksploatuoti netinkamos transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimas; jeigu transporto priemonė ardoma arba yra išardyta […]

  Straipsniai »