Už neregėtą augimo tempą Kauno oro uostas dėkoja juo patikėjusiems keleiviams

1

Už neregėtą augimo tempą Kauno oro uostas dėkoja juo patikėjusiems keleiviams

Šių metų vasarą 35 dienoms pagrindinių Lietuvos oro vartų funkcijas perėmęs Kauno oro uostas trečiąjį 2017 m. ketvirtį tapo vienu iš sparčiausiai augusių oro uostų visoje Europoje. Lietuvos oro uostų atstovai pabrėžia, kad tokie džiuginantys rezultatai būtų buvę neįmanomi be keleivių išreikšto pasitikėjimo vykdyta Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija.

Tarptautinės oro uostų tarybos „ACI Europe“ duomenimis, Kauno oro uostas šių metų trečiąjį ketvirtį buvo vienas sparčiausiai augusių savo kategorijoje. Į pastarąją patenka mažiau nei 5 mln. keleivių per metus aptarnaujantys Europos šalių oro uostai.

Apskaičiuota, kad minėtu laikotarpiu aptarnautų keleivių skaičius Kauno oro uoste ūgtelėjo net 166,5 proc.

„Pagrindine šio augimo priežastimi, be abejo, tapo liepos 14–rugpjūčio 18 dienomis vykusi Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija. Kauno oro uostas, kuriam padėjo kolegos iš kitų oro uostų, iš tiesų puikiai susitvarkė su patikėta užduotimi tapti laikinais šalies vartais į pasaulį. Už tai esame itin dėkingi visiems šį tikslą padėjusiems pasiekti specialistams. Tačiau ne ką mažesnės padėkos nusipelnė ir šiuo oro uostu aktyviai naudojęsi ir jam pagyras žarstę keleiviai“, – teigė Lietuvos oro uostų vykdomasis direktorius Donatas Voveris.

Anot D. Voverio, Kauno oro uostas kai kurių keliautojų net buvo pramintas vienu draugiškiausių oro uostų.

„Tai didžiulis įvertinimas visiems Lietuvos oro uostams, kurių vardu už tai norime ištarti garsų „ačiū“ visiems šauniesiems mūsų keleiviams. Kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija tapo vienu didžiausių ir svarbiausių įvykių Lietuvos aviacijos sektoriuje šiemet. Keleivių supratingumas dėl kai kada pasitaikiusių menkų nepatogumų ir visokeriopas palaikymas mums leido šį projektą įgyvendinti itin sėkmingai ir tapti puikiu pavyzdžiu visai Europai“, – dėkojo D. Voveris.

Lietuvos oro uostų vykdomasis direktorius atkreipė dėmesį ir į pastaruoju metu vis didėjantį skrydžių bendrovių susidomėjimą Kaunu. „Vasarą Kauno oro uosto pademonstruotas profesionalumas aptarnaujant smarkiai išaugusius skrydžių ir keleivių srautus tapo dar viena priežastimi oro linijoms apsisprendžiant dėl naujų maršrutų“,– sakė D. Voveris.

Apie Lietuvos oro uostus

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Per 2016 m. jie aptarnavo 4,8 mln. keleivių ir 52 tūkst. skrydžių. Vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų 17 aviakompanijų skraidina 69 kryptimis į 59 miestus 26 šalyse. Tarptautinės oro uostų tarybos („ACI Europe“) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP prisideda 2,5 proc. 

Pranešimą paskelbė : – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“

Kiti skelbimai:
 
EMU Australia Kitty Sneaker Pink 24
 
HELLY HANSEN Woodlands Coffee Bean/Natura/Black 45
 
Argan Infusion Anti Dandruff Shampoo Šampūnas nuo pleiskanų, 250ml
 
EMU Australia Leopard Brumby Midnight 28
 
HELLY HANSEN Seraphina Demi Women's Whiskey/Frosted Almond 38

Susisiekimo ministras: sklandi Lietuvos pašto veikla bus užtikrinta

Susisiekimo ministerija apgailestauja, kad nepavyko surasti sutarimo su AB Lietuvos paštas valdybos nariais ir dėkoja už jų indėlį į bendrovės veiklą. Atsisakius valdybai tęsti darbą iki šių metų pabaigos, Susisiekimo ministerija skubiai suformuos naują valdybą. Jau inicijuotos procedūros naujų nepriklausomų narių atrankai, siekiant suformuoti nuolatinę bendrovės valdybą, kuri atitiktų EBPO reikalavimus. „Naujoji bendrovės valdyba turės […]

  Straipsniai »

Pasirašyta sutartis dėl ilgalaikės Lietuvos susisiekimo plėtros iki 2050 m. strategijos rengimo

Susisiekimo ministerijos iniciatyva pradedama rengti Lietuvos susisiekimo plėtros iki 2050 m. strategija, kuria siekiama numatyti optimalias ilgalaikes šalies transporto sektoriaus plėtros kryptis ir prioritetus. Pagal pasirašytą strategijos rengimo sutartį ją numatoma parengti iki kitų metų liepos mėnesį. „Ilgalaikė susisiekimo strategija suteiks pagrindą kryptingai, gerąja užsienio valstybių praktika pagrįstai tolimesnei Lietuvos transporto sektoriaus plėtrai. Tai leis […]

  Straipsniai »
Oficialu: Prie pokyčių Vilniaus stoties rajone jungiasi ir Autobusų stotis

Oficialu: Prie pokyčių Vilniaus stoties rajone jungiasi ir Autobusų stotis

Vilnius imasi aktyvių veiksmų dėl autobusų stoties atnaujinimo – šiandien savivaldybėje pasirašyti keturšaliai sostinės, AB „Lietuvos geležinkeliai”, UAB „Vilniaus autobusų stotis“ ir UAB „Baltisches Haus“ ketinimai rajoną drauge paversti prestižiniu mobilumo centru. Tokiu būdu dvi pastarosios įmonės, valdančios dabartinę autobusų stotį, prisijungė prie savivaldybės ir „Lietuvos geležinkelių” planuojamų grandiozinių pokyčių visam Stoties rajonui. „Turime aiškią […]

  Straipsniai »

Gyventojų nuomonė: žalių rodyklių atsisakymas apsunkins eismo sąlygas

Sprendimas Lietuvoje atsisakyti į dešinę leidžiančių sukti žaliųjų rodyklių, kai dega raudonas šviesoforo signalas, sutinkamas skeptiškai. Kas antras šalies vairuotojas laikosi nuomonės, kad tai padidins spūstis ir sulėtins eismą. Reprezentatyvią apklausą atlikusių „Spinter tyrimų“ duomenimis, didesnių spūsčių tikisi 57 proc., o lėtesnio judėjimo – 53 proc. šalies vairuotojų. Atitinkamai geresnį eismo pralaidumą prognozuoja vos 7 […]

  Straipsniai »