Už neregėtą augimo tempą Kauno oro uostas dėkoja juo patikėjusiems keleiviams

1

Už neregėtą augimo tempą Kauno oro uostas dėkoja juo patikėjusiems keleiviams

Šių metų vasarą 35 dienoms pagrindinių Lietuvos oro vartų funkcijas perėmęs Kauno oro uostas trečiąjį 2017 m. ketvirtį tapo vienu iš sparčiausiai augusių oro uostų visoje Europoje. Lietuvos oro uostų atstovai pabrėžia, kad tokie džiuginantys rezultatai būtų buvę neįmanomi be keleivių išreikšto pasitikėjimo vykdyta Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija.

Tarptautinės oro uostų tarybos „ACI Europe“ duomenimis, Kauno oro uostas šių metų trečiąjį ketvirtį buvo vienas sparčiausiai augusių savo kategorijoje. Į pastarąją patenka mažiau nei 5 mln. keleivių per metus aptarnaujantys Europos šalių oro uostai.

Apskaičiuota, kad minėtu laikotarpiu aptarnautų keleivių skaičius Kauno oro uoste ūgtelėjo net 166,5 proc.

„Pagrindine šio augimo priežastimi, be abejo, tapo liepos 14–rugpjūčio 18 dienomis vykusi Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija. Kauno oro uostas, kuriam padėjo kolegos iš kitų oro uostų, iš tiesų puikiai susitvarkė su patikėta užduotimi tapti laikinais šalies vartais į pasaulį. Už tai esame itin dėkingi visiems šį tikslą padėjusiems pasiekti specialistams. Tačiau ne ką mažesnės padėkos nusipelnė ir šiuo oro uostu aktyviai naudojęsi ir jam pagyras žarstę keleiviai“, – teigė Lietuvos oro uostų vykdomasis direktorius Donatas Voveris.

Anot D. Voverio, Kauno oro uostas kai kurių keliautojų net buvo pramintas vienu draugiškiausių oro uostų.

„Tai didžiulis įvertinimas visiems Lietuvos oro uostams, kurių vardu už tai norime ištarti garsų „ačiū“ visiems šauniesiems mūsų keleiviams. Kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija tapo vienu didžiausių ir svarbiausių įvykių Lietuvos aviacijos sektoriuje šiemet. Keleivių supratingumas dėl kai kada pasitaikiusių menkų nepatogumų ir visokeriopas palaikymas mums leido šį projektą įgyvendinti itin sėkmingai ir tapti puikiu pavyzdžiu visai Europai“, – dėkojo D. Voveris.

Lietuvos oro uostų vykdomasis direktorius atkreipė dėmesį ir į pastaruoju metu vis didėjantį skrydžių bendrovių susidomėjimą Kaunu. „Vasarą Kauno oro uosto pademonstruotas profesionalumas aptarnaujant smarkiai išaugusius skrydžių ir keleivių srautus tapo dar viena priežastimi oro linijoms apsisprendžiant dėl naujų maršrutų“,– sakė D. Voveris.

Apie Lietuvos oro uostus

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Per 2016 m. jie aptarnavo 4,8 mln. keleivių ir 52 tūkst. skrydžių. Vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų 17 aviakompanijų skraidina 69 kryptimis į 59 miestus 26 šalyse. Tarptautinės oro uostų tarybos („ACI Europe“) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP prisideda 2,5 proc. 

Pranešimą paskelbė : – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“

Kiti skelbimai:
 
TOMS Popsicles Kid's Alpargata Cadet Blue 28,5
 
Crocs™ Funlab Shark Band Sandal Kids Navy 24
 
ZAXY Looney Tunes Thong 17762 Grey 37
 
Crocs™ Serena Metallic Bar Flip Womens Gold/Black 39,5
 
ZAXY Start V Black/Pink 35,5

Rekomenduojame

Saugaus eismo dieną – dėmesys motociklų vairuotojams

Saugaus eismo dieną – dėmesys motociklų vairuotojams

Minint Saugaus eismo dieną, Susisiekimo ministerija ragina susilaikyti nuo nebūtinų kelionių, tačiau jei karantino metu yra būtinybė vykti į darbą ar parduotuvę – primenama nepamiršti saugaus eismo principų ir pagarbos kitiems eismo dalyviams. Atėjus pavasariui prasidėjo ir motociklininkų sezonas, į gatves vėl grįžta įvairaus tipo dviratės transporto priemonės. „Prasidėjus pavasariui keliuose pastebėsime daugiau dviratininkų ir […]

Padėjo atgabenti priemones su koronavirusu kovojantiems medikams – sulaukė šmeižto

Padėjo atgabenti priemones su koronavirusu kovojantiems medikams – sulaukė šmeižto

Logistikos įmones valdanti Lietuvos kapitalo bendrovė „Hoptrans“, vykdydama Vyriausybės specialųjį užsakymą, sėkmingai organizavo medicininės apsaugos priemonių, skirtų su koronaviruso infekcija kovojantiems šalies medikams, pervežimą iš Kinijos į Lietuvą. Tačiau sėkmingai įvykdytą medicinos priemonių pervežimo operaciją aptemdė paskleistas šmeižtas ir melas „Hoptrans“ grupės atžvilgiu. Kaip informavo Vytas Volkevičius, vienas iš „Hoptrans“ akcininkų, šiuo metu tai yra […]

Susisiekimo ministerija: automobilių techninę apžiūrą bus galima atlikti vėliau

Susisiekimo ministerija: automobilių techninę apžiūrą bus galima atlikti vėliau

Atsižvelgdama į riziką, susijusią su koronaviruso plitimu, Susisiekimo ministerija keičia privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros atlikimo tvarką. Pasibaigus techninės apžiūros galiojimo terminui, ją bus galima atlikti pasibaigus karantino laikotarpiui ir dar 30 kalendorinių dienų po karantino pabaigos. Be to, nustatyti specialūs techninių apžiūrų atlikimo saugumo reikalavimai, jas atliekant karantino metu. „Plintant koronavirusinei infekcijai COVID-19 ir […]

Draudikai stebi pasikeitusias žalų aplinkybes: eismo įvykiai šalia namų, neaiškūs įbrėžimai ir nepastebėtos vagystės

Draudikai stebi pasikeitusias žalų aplinkybes: eismo įvykiai šalia namų, neaiškūs įbrėžimai ir nepastebėtos vagystės

Kovo viduryje šalyje įvedus karantiną, draudikai teigia jau pirmosiomis jo dienomis fiksavę gana ryškius transporto žalų pokyčius. Nors šalies keliuose potencialių situacijų eismo įvykiams lieka vis mažiau, draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje specialistai pastebi, kad didelė dalis jų nutinka automobilių stovėjimo aikštelėse. Pastarosiomis savaitėmis taip pat pastebima, kad vairuotojai rečiau gali įvardyti, kada ir kur nutiko […]