Uber pristato naują keleivių saugumo funkciją

Uber pristato naują keleivių saugumo funkciją

„Check my ride“ funkcija skirta padėti pakeleiviams nesumaišyti automobilių 

Augant „Uber“ klientų skaičiui, įsėdimas ne į tą „Uber“ automobilį tampa išties opi problema. Tai ypač aktualu dideliu žmonių kiekiu pasižyminčiose miesto dalyse. Daugeliu atveju tai nesukelia jokių kenksmingų padarinių, tačiau kartais dėl šios priežasties iškyla pavojus pakeleivių saugumui.

Nuo šiandien, visi pakeleiviai į savo išmaniuosius telefonus gaus pranešimą, vos tik jam bus priskirtas „Uber“ vairuotojas. Pranešimas įspės nepamiršti pasitikrinti, ar atvykstančio automobilio numeriai bei vairuotojas atitinka informaciją, nurodytą „Uber“ programėlėje. Įspėjimai pradeda veikti šiandien ir progresyviai pasieks visus pakeleivius ateinančiomis dienomis.

Nuo tos akimirkos, kuomet pakeleiviui bus priskirtas vairuotojas, iki tol, kol prasidės jo kelionė automobiliu, jis matys iššokantį pranešimą savo telefone, kuris primins, kaip pasitikrinti, ar atvyko jūsų automobilis: 

Pirmas žingsnis: Patikrinkite automobilio numerius 
Antras žingsnis: Patikrinkite, ar automobilio markė ir modelis yra teisingi 
Trečias žingsnis: Patikrinkite „Uber“ programėlėje esančią vairuotojo nuotrauką, kad įsitikintumėte, jog jus veža jums priskirtas vairuotojas.

„Uber“ generalinis direktorius Centrinėje ir Rytų Europoje Ash Kebriti sako: 

Mes norime, kad „Check my ride“ funkcija taptų glaudžiai siejama su „Uber“. Naujoji funkcija primins žmonėms atlikti šiuos tris paprastus žingsnius kiekvienąkart įlipus į „Uber“ automobilį.  Tai yra dar vienas reikšmingas priminimas, rodantis, koks svarbus mums yra kiekvieno keleivio saugumas. Taip pat technologijų dėka mes galime keliavimą padaryti dar saugesnį nei jis buvo anksčiau.“

Taip pat, keleiviai galės paprašyti vairuotojo patvirtinti savo vardą. Kiekvienas vairuotojas mato vežamo asmens vardą, o vairuotojo vardas yra matomas kiekvienam pakeleiviui „Uber“ programėlėje. Norint apsikeisti vardais ir patvirtinti savo vairuotojo tapatybę, galite paklausti tokio klausimo kaip: „Ko atvykote pasiimti?“. Vairuotojas taip pat gali paprašyti pakeleivio patvirtinti savo vardą, klausdamas „Kas yra jūsų vairuotojas?“.

Praėjusiais metais „Uber“ pristatė nemažai saugumą užtikrinančių funkcijų, tarp jų ir GPS signalo sekimą visos kelionės metu bei vairuotojų tikrinimą. Dauguma iš šių būdų buvo pabrėžiami paskutinėje Uber kampanijjoje „Safety never stops“:

  • Pagalbos mygtukas – paspaudus mygtuką programėlėje, pakeleiviai ir vairuotojai gali būti tiesiogiai sujungti su reikiamomis pagalbos tarnybomis.
  • Patikimieji kontaktai – pakeleiviai programėlėje gali pažymėti penkis draugus ar šeimos narius kaip „Patikimus kontaktus“ ir vos vienu paspaudimu dalintis savo kelionės informacija su jais.
  • Saugumo centras – naujas programėlėje esantis saugos informacinis centras, kuriame naudotojai gali rasti informacijos apie svarbiausius saugumą užtikrinančius įrankius aplikacijoje, tokius kaip: informacija apie vairuotoją ir automobilį, kelionės GPS sekimas, Uber įvertinimas ir grįžtamojo ryšio sistema. 
  • Greičio įspėjimai – tai funkcija, kuri vairuotojams primena laikytis saugaus greičio apribojimų keliuose.

Apie Uber

„Uber“ misija – sukurti galimybes per judėjimą. 2010 m. susikūrėme tam, kad išspręstume paprastą problemą: kaip išsikviesti automobilį vos vienu mygtuko paspaudimu? Po daugiau nei 15 milijardų kelionių, mes kuriame produktus, kurie padeda žmonėms atsidurti arčiau jų tikslų. Stebint, kaip keičiasi žmonių judėjimas mieste, „Uber“ tampa platforma, kuri pasauliui atveria vis daugiau naujų galimybių.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai“

Kiti skelbimai:
 
TOMS Popsicles Kid's Alpargata Cadet Blue 28,5
 
Crocs™ Funlab Shark Band Sandal Kids Navy 24
 
ZAXY Looney Tunes Thong 17762 Grey 37
 
Crocs™ Serena Metallic Bar Flip Womens Gold/Black 39,5
 
ZAXY Start V Black/Pink 35,5

Rekomenduojame

Apsaugos nuo koronaviruso rinkinys vairuotojams: kas privalo būti automobilio salone

Apsaugos nuo koronaviruso rinkinys vairuotojams: kas privalo būti automobilio salone

Apsaugos nuo koronaviruso rekomendacijų žmonės turi nepamiršti net ir sėsdami į savo automobilį. Draudikai vairuotojams pataria vengti tiesioginio kontakto su kitais vairuotojais, tarnybų bei degalinių darbuotojais. Šeimos gydytojas ragina nepamiršti, kad apsaugos priemonių nuo koronaviruso būtina turėti ne tik namuose ar darbe, bet ir automobilyje. „Pastaruoju metu itin svarbu kuo mažiau tiesiogiai bendrauti su kitais […]

Dvi „Bolt“ naujienos Kaunui – gera ir dar geresnė

Dvi „Bolt“ naujienos Kaunui – gera ir dar geresnė

Reaguodama į rinkos pokyčius ir susiklosčiusią situaciją dėl koronaviruso protrūkio, lyderiaujanti pavėžėjimo paslaugų platforma „Bolt“ skelbia apie dviejų paslaugų startą Kaune:  ragina kauniečius leistis į gurmaniškas keliones namuose, naudojantis maisto pristatymo į namus programėle „Bolt Food“, o nuo penktadienio – keliauti į darbą ar parduotuvę „Bolt“ elektriniais paspirtukais. Kauno miesto savivaldybės atstovų teigimu, atsakingų įmonių […]

Aplinkos gerinimo darbai Vilniuje jau suplanuoti

Aplinkos gerinimo darbai Vilniuje jau suplanuoti

Vos pasibaigus žiemai, Vilniuje prasidėjo daug remonto ir naujos infrastruktūros statybos darbų. Savivaldybė siekia išnaudoti susiklosčiusią situaciją ir sumažėjus eismo intensyvumui bei, oro sąlygoms leidžiant, pradeda gatvių tvarkymo darbus įprastai intensyviausiai naudojamose gatvėse, taip sumažinant miestiečių įprastai patiriamus nepatogumus darbų metu. Pasitelkusi seniūnus ir aktyvius vilniečius, sostinės savivaldybė dar žiemą susiplanavo, kiek ir kokių būtiniausių […]

Kaip užsienyje gyvenančiam Lietuvos piliečiui atvykti į Lietuvą karantino laikotarpiu?

Kaip užsienyje gyvenančiam Lietuvos piliečiui atvykti į Lietuvą karantino laikotarpiu?

Pataria Kseniya Veličkienė, advokatų kontoros GLIMSTEDT teisininkė Artėjant Velykoms, nemažai užsienyje gyvenančių žmonių pagalvoja apie galimybes atvykti į Lietuvą aplankyti savo šeimas ir tėvus. Šiuo metu atvykimas ir išvykimas iš beveik visų šalių yra sudėtingas, todėl būtina iš anksto įvertinti visas rizikas. Lietuvoje karantino režimas pirmiausia paveikė sienos kirtimo taisykles ir galimybes užsieniečiams atvykti į […]