Uber pristato naują keleivių saugumo funkciją

Uber pristato naują keleivių saugumo funkciją

„Check my ride“ funkcija skirta padėti pakeleiviams nesumaišyti automobilių 

Augant „Uber“ klientų skaičiui, įsėdimas ne į tą „Uber“ automobilį tampa išties opi problema. Tai ypač aktualu dideliu žmonių kiekiu pasižyminčiose miesto dalyse. Daugeliu atveju tai nesukelia jokių kenksmingų padarinių, tačiau kartais dėl šios priežasties iškyla pavojus pakeleivių saugumui.

Nuo šiandien, visi pakeleiviai į savo išmaniuosius telefonus gaus pranešimą, vos tik jam bus priskirtas „Uber“ vairuotojas. Pranešimas įspės nepamiršti pasitikrinti, ar atvykstančio automobilio numeriai bei vairuotojas atitinka informaciją, nurodytą „Uber“ programėlėje. Įspėjimai pradeda veikti šiandien ir progresyviai pasieks visus pakeleivius ateinančiomis dienomis.

Nuo tos akimirkos, kuomet pakeleiviui bus priskirtas vairuotojas, iki tol, kol prasidės jo kelionė automobiliu, jis matys iššokantį pranešimą savo telefone, kuris primins, kaip pasitikrinti, ar atvyko jūsų automobilis: 

Pirmas žingsnis: Patikrinkite automobilio numerius 
Antras žingsnis: Patikrinkite, ar automobilio markė ir modelis yra teisingi 
Trečias žingsnis: Patikrinkite „Uber“ programėlėje esančią vairuotojo nuotrauką, kad įsitikintumėte, jog jus veža jums priskirtas vairuotojas.

„Uber“ generalinis direktorius Centrinėje ir Rytų Europoje Ash Kebriti sako: 

Mes norime, kad „Check my ride“ funkcija taptų glaudžiai siejama su „Uber“. Naujoji funkcija primins žmonėms atlikti šiuos tris paprastus žingsnius kiekvienąkart įlipus į „Uber“ automobilį.  Tai yra dar vienas reikšmingas priminimas, rodantis, koks svarbus mums yra kiekvieno keleivio saugumas. Taip pat technologijų dėka mes galime keliavimą padaryti dar saugesnį nei jis buvo anksčiau.“

Taip pat, keleiviai galės paprašyti vairuotojo patvirtinti savo vardą. Kiekvienas vairuotojas mato vežamo asmens vardą, o vairuotojo vardas yra matomas kiekvienam pakeleiviui „Uber“ programėlėje. Norint apsikeisti vardais ir patvirtinti savo vairuotojo tapatybę, galite paklausti tokio klausimo kaip: „Ko atvykote pasiimti?“. Vairuotojas taip pat gali paprašyti pakeleivio patvirtinti savo vardą, klausdamas „Kas yra jūsų vairuotojas?“.

Praėjusiais metais „Uber“ pristatė nemažai saugumą užtikrinančių funkcijų, tarp jų ir GPS signalo sekimą visos kelionės metu bei vairuotojų tikrinimą. Dauguma iš šių būdų buvo pabrėžiami paskutinėje Uber kampanijjoje „Safety never stops“:

  • Pagalbos mygtukas – paspaudus mygtuką programėlėje, pakeleiviai ir vairuotojai gali būti tiesiogiai sujungti su reikiamomis pagalbos tarnybomis.
  • Patikimieji kontaktai – pakeleiviai programėlėje gali pažymėti penkis draugus ar šeimos narius kaip „Patikimus kontaktus“ ir vos vienu paspaudimu dalintis savo kelionės informacija su jais.
  • Saugumo centras – naujas programėlėje esantis saugos informacinis centras, kuriame naudotojai gali rasti informacijos apie svarbiausius saugumą užtikrinančius įrankius aplikacijoje, tokius kaip: informacija apie vairuotoją ir automobilį, kelionės GPS sekimas, Uber įvertinimas ir grįžtamojo ryšio sistema. 
  • Greičio įspėjimai – tai funkcija, kuri vairuotojams primena laikytis saugaus greičio apribojimų keliuose.

Apie Uber

„Uber“ misija – sukurti galimybes per judėjimą. 2010 m. susikūrėme tam, kad išspręstume paprastą problemą: kaip išsikviesti automobilį vos vienu mygtuko paspaudimu? Po daugiau nei 15 milijardų kelionių, mes kuriame produktus, kurie padeda žmonėms atsidurti arčiau jų tikslų. Stebint, kaip keičiasi žmonių judėjimas mieste, „Uber“ tampa platforma, kuri pasauliui atveria vis daugiau naujų galimybių.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai“

Kiti skelbimai:
 
EMU Australia Kitty Sneaker Pink 24
 
HELLY HANSEN Woodlands Coffee Bean/Natura/Black 45
 
Argan Infusion Anti Dandruff Shampoo Šampūnas nuo pleiskanų, 250ml
 
EMU Australia Leopard Brumby Midnight 28
 
HELLY HANSEN Seraphina Demi Women's Whiskey/Frosted Almond 38

ES investicijos magistralei Vilnius–Kaunas: skirtingo lygio sankryžos, naujos požeminės perėjos, didės leistinas greitis

Iki 2021 m. pavasario visa magistralė Vilnius–Kaunas atitiks automagistralėms keliamus reikalavimus. Eismo sąlygas pagerins skirtingo lygio sankryžos, naujos požeminės perėjos ir kiti rekonstrukcijos darbai, kuriems atlikti susisiekimo ministro įsakymu skirtos Europos Sąjungos fondų investicijos. „Lietuvos kelių tinkle magistralė Vilnius–Kaunas išsiskiria eismo intensyvumu. Ja važiuoja gerokai daugiau krovininių transporto priemonių nei kitomis magistralėmis. Tiek eismo saugai, […]

  Straipsniai »

Seimo nario D. Kreivio pranešimas: „Kyla grėsmė Lietuvos pašto ateičiai“

2019 m. lapkričio 13 d. pranešimas žiniasklaidai Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Dainius Kreivys kreipėsi į susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių, prašydamas skubiai pateikti paaiškinimus dėl Susisiekimo ministerijos ir asmeniškai ministro diskredituojamo vienos didžiausių valstybės valdomų bendrovių, AB Lietuvos paštas, valdymo. „Ministras privalo 5000 Lietuvos pašto darbuotojų, institucijoms ir visai visuomenei labai aiškiai, ir, […]

  Straipsniai »

Seimui pristatytas transporto priemonės pirmos registracijos mokesčio projektas

  Seimui pristatytas Motorinių transporto priemonių pirmos registracijos mokesčio įstatymo projektas Nr. XIIIP-4132, kuriuo siūloma nuo kitų metų sausio 1 d. reglamentuoti motorinių transporto priemonių apmokestinimo transporto priemonių pirmos registracijos mokesčiu tvarką. Mokestį mokėtų M1 klasei ar N1 klasei priskirtos motorinės transporto priemonės, pirmą kartą registruojamos Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių registre valdytojas. Numatoma, kad […]

  Straipsniai »

Susisiekimo ministras: sklandi Lietuvos pašto veikla bus užtikrinta

Susisiekimo ministerija apgailestauja, kad nepavyko surasti sutarimo su AB Lietuvos paštas valdybos nariais ir dėkoja už jų indėlį į bendrovės veiklą. Atsisakius valdybai tęsti darbą iki šių metų pabaigos, Susisiekimo ministerija skubiai suformuos naują valdybą. Jau inicijuotos procedūros naujų nepriklausomų narių atrankai, siekiant suformuoti nuolatinę bendrovės valdybą, kuri atitiktų EBPO reikalavimus. „Naujoji bendrovės valdyba turės […]

  Straipsniai »