Uber pristato naują keleivių saugumo funkciją

Uber pristato naują keleivių saugumo funkciją

„Check my ride“ funkcija skirta padėti pakeleiviams nesumaišyti automobilių 

Augant „Uber“ klientų skaičiui, įsėdimas ne į tą „Uber“ automobilį tampa išties opi problema. Tai ypač aktualu dideliu žmonių kiekiu pasižyminčiose miesto dalyse. Daugeliu atveju tai nesukelia jokių kenksmingų padarinių, tačiau kartais dėl šios priežasties iškyla pavojus pakeleivių saugumui.

Nuo šiandien, visi pakeleiviai į savo išmaniuosius telefonus gaus pranešimą, vos tik jam bus priskirtas „Uber“ vairuotojas. Pranešimas įspės nepamiršti pasitikrinti, ar atvykstančio automobilio numeriai bei vairuotojas atitinka informaciją, nurodytą „Uber“ programėlėje. Įspėjimai pradeda veikti šiandien ir progresyviai pasieks visus pakeleivius ateinančiomis dienomis.

Nuo tos akimirkos, kuomet pakeleiviui bus priskirtas vairuotojas, iki tol, kol prasidės jo kelionė automobiliu, jis matys iššokantį pranešimą savo telefone, kuris primins, kaip pasitikrinti, ar atvyko jūsų automobilis: 

Pirmas žingsnis: Patikrinkite automobilio numerius 
Antras žingsnis: Patikrinkite, ar automobilio markė ir modelis yra teisingi 
Trečias žingsnis: Patikrinkite „Uber“ programėlėje esančią vairuotojo nuotrauką, kad įsitikintumėte, jog jus veža jums priskirtas vairuotojas.

„Uber“ generalinis direktorius Centrinėje ir Rytų Europoje Ash Kebriti sako: 

Mes norime, kad „Check my ride“ funkcija taptų glaudžiai siejama su „Uber“. Naujoji funkcija primins žmonėms atlikti šiuos tris paprastus žingsnius kiekvienąkart įlipus į „Uber“ automobilį.  Tai yra dar vienas reikšmingas priminimas, rodantis, koks svarbus mums yra kiekvieno keleivio saugumas. Taip pat technologijų dėka mes galime keliavimą padaryti dar saugesnį nei jis buvo anksčiau.“

Taip pat, keleiviai galės paprašyti vairuotojo patvirtinti savo vardą. Kiekvienas vairuotojas mato vežamo asmens vardą, o vairuotojo vardas yra matomas kiekvienam pakeleiviui „Uber“ programėlėje. Norint apsikeisti vardais ir patvirtinti savo vairuotojo tapatybę, galite paklausti tokio klausimo kaip: „Ko atvykote pasiimti?“. Vairuotojas taip pat gali paprašyti pakeleivio patvirtinti savo vardą, klausdamas „Kas yra jūsų vairuotojas?“.

Praėjusiais metais „Uber“ pristatė nemažai saugumą užtikrinančių funkcijų, tarp jų ir GPS signalo sekimą visos kelionės metu bei vairuotojų tikrinimą. Dauguma iš šių būdų buvo pabrėžiami paskutinėje Uber kampanijjoje „Safety never stops“:

  • Pagalbos mygtukas – paspaudus mygtuką programėlėje, pakeleiviai ir vairuotojai gali būti tiesiogiai sujungti su reikiamomis pagalbos tarnybomis.
  • Patikimieji kontaktai – pakeleiviai programėlėje gali pažymėti penkis draugus ar šeimos narius kaip „Patikimus kontaktus“ ir vos vienu paspaudimu dalintis savo kelionės informacija su jais.
  • Saugumo centras – naujas programėlėje esantis saugos informacinis centras, kuriame naudotojai gali rasti informacijos apie svarbiausius saugumą užtikrinančius įrankius aplikacijoje, tokius kaip: informacija apie vairuotoją ir automobilį, kelionės GPS sekimas, Uber įvertinimas ir grįžtamojo ryšio sistema. 
  • Greičio įspėjimai – tai funkcija, kuri vairuotojams primena laikytis saugaus greičio apribojimų keliuose.

Apie Uber

„Uber“ misija – sukurti galimybes per judėjimą. 2010 m. susikūrėme tam, kad išspręstume paprastą problemą: kaip išsikviesti automobilį vos vienu mygtuko paspaudimu? Po daugiau nei 15 milijardų kelionių, mes kuriame produktus, kurie padeda žmonėms atsidurti arčiau jų tikslų. Stebint, kaip keičiasi žmonių judėjimas mieste, „Uber“ tampa platforma, kuri pasauliui atveria vis daugiau naujų galimybių.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai“

Kiti skelbimai:
 
Sandisk flashdrive Ultra Flair 256GB USB3.0 (100 MB/s)
 
X-Fitted Plastic Case With Swarovski Crystals for Apple iPhone 6 / 6S Pink / Blossoming
 
Mocco Ultra Back Case 0.3 mm Silicone Case for Nokia 3 Transparent
 
Evelatus SILICONE Samsung Galaxy Note 8 dėklas Transparent
 
Mocco Ultra Back Case 0.3 mm Silicone Case for Samsung N920 Galaxy Note 5 Transparent

Ekologiška viešojo transporto revoliucija – Vilniuje pristatyti pirmieji Lietuvoje elektriniai autobusai

Vilnius tęsia didžiausią miesto istorijoje viešojo transporto atnaujinimą – šiandien gausų būrį naujų autobusų papildė penki pirmieji Lietuvoje elektriniai autobusai „Karsan Jest Elektric“. Jais vilniečiai iš Katedros aikštės Gedimino prospektu leidosi į specialias potyrių keliones, o nuo šio savaitgalio autobusus galės išbandyti visi keleiviai. Sekmadienį jie išvažiuos į 89-ąjį maršrutą, kuris taps pirmuoju visiškai elektrifikuotu […]

  Straipsniai »
Atmintinė keliaujantiems lėktuvu: ką reikėtų žinoti apie Šengeno erdvę?

Atmintinė keliaujantiems lėktuvu: ką reikėtų žinoti apie Šengeno erdvę?

Nors Lietuva Šengeno erdvėje yra daugiau kaip 10 metų, neretam keliautojui, ypač skrendančiam iš oro uosto pirmą kartą, kyla klausimų apie keliones Šengeno ir ne Šengeno erdvėse. Lietuvos aviacijos ekspertai aiškina apie šių erdvių ypatumus ir pataria, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad kelionė praeitų sklandžiai ir nekeltų jokių rūpesčių. Oro uostuose – dvi atskiros […]

  Straipsniai »
Lietuvoje pradedama pažangių antrosios kartos biodegalų gamyba

Lietuvoje pradedama pažangių antrosios kartos biodegalų gamyba

Pasvalyje įsikūrusi bioetanolio ir biodujų gamybos bendrovė „Kurana“ pirmoji įmonė Baltijos šalyse iš pradėjo gaminti antrosios kartos degalus. Iki šiol „Kurana“ iš grūdų gamino tik pirmosios kartos bioetanolį, įmaišomą į benziną. Pradėti antrosios kartos bioetanolio gamybą paskatino Lietuvos įsipareigojimas didinti atsinaujinančių išteklių dalį transporto sektoriuje bei pareiga pasiūlyti dar mažiau taršius degalus. Per metus planuoja […]

  Straipsniai »
Studentų artimieji perspėjami atidžiau patikrinti automobilių draudimo sutartis

Studentų artimieji perspėjami atidžiau patikrinti automobilių draudimo sutartis

Į didžiuosius miestus suplūdę studentai netrukus apsipras su kasdieniais maršrutais, o draudikai prognozuoja, kad kaip ir kasmet spalį jie įsidrąsins persėsti į savo automobilius. Todėl jauniausios amžiaus grupės vairuotojų eismo įvykių suvestinėse kitą mėnesį turėtų padaugėti. Savo ruožtu jaunuolių artimieji perspėjami net ir iš geros valios nebandyti gudrauti su civilinės transporto atsakomybės polisais ir prieš […]

  Straipsniai »