Trečios serijos BMW – su labai laukta naujiena Lietuvoje

1

Trečios serijos BMW – su labai laukta naujiena Lietuvoje

Bene didžiausia automobilių pasaulio naujiena rudenį – pristatyta jau septintoji 3 serijos BMW karta. Inžinieriai daug metų praleido kurdami jo aerodinamišką bei patrauklų kėbulą, efektyvias pakabos technologijas bei pažangius variklius. Daugybę valandų darbavosi ir automobilių technologijų specialistai, įdiegę į BMW 3 daugybę inovatyvių ir kasdienybę supaprastinančių sprendimų, dėl kurių šis modelis taps revoliuciniu ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

„BMW automobiliai yra sukurti tam, kad patirtumėte didžiausią vairavimo malonumą. Inžinieriai daug laiko praleidžia tam, kad minimalizuotų kitų veiksnių įtaką ir leistų automobilio valdytojui mėgautis vairavimu – juk tai vienas geriausių kada sukurtų BMW modelių, kurio valdymo savybės yra itin tikslios“, – teigia BMW prekės ženklo vadovas Lietuvoje Martynas Daujotas.

Automobilis – legenda

Prieš daugiau nei 40 metų BMW sukūrė naują automobilių segmentą – sportišką „premium“ klasės sedaną, kuris turi galingą variklį, emocingą dizainą ir puikias valdymo savybes, užtikrinančias didžiausią vairavimo malonumą. Tai iki šios dienos yra pagrindinės BMW vertybės.

Visame pasaulyje iki šiol buvo parduota daugiau nei 15 milijonų BMW 3 serijos automobilių, o artėjantį pavasarį debiutuosianti septintoji karta pratęs pirmtakų sėkmę – juk BMW 3 visame pasaulyje yra geriausiai parduodamas „premium“ segmento sedanas.

Pavasarį debiutuosiantis naujasis BMW 3 ne tik išlaiko esmines vairavimo malonumo vertybes, bet ir papildo jas įvairiomis inovatyviomis technologijomis – skaitmeniniu raktu, leidžiančiu automobilį atrakinti išmaniuoju telefonu, bei atnaujinta „Connected Drive“ sistema, kuri Lietuvoje, pradedant šiuo modeliu, veiks ir su visais BMW modeliais.

Tai – nauja BMW prekės ženklo vizija kurti ne tik didžiausią vairavimo malonumą teikiančius automobilius, bet ir būti lyderiu inovatyvių technologijų pritaikymo srityje.

Naujos kartos technologijos

BMW 3 serija nustato ir visiškai naujus šios klasės automobilių našumo ir efektyvumo standartus – naujasis „BMW M340i xDrive“ yra galingiausias kada sukurtas trečios serijos modelis. Jame sumontuotas visiškai naujas šešių cilindrų benzininis variklis, pasiekiantis 275 kW/374 AG ir 500 Nm. Jame sumontuota „M Sport“ pakaba, stabdžių sistema ir kitos „M Sport“ technologijos, padidinančios jo dinamiką iki neregėto lygio – iki 100 km/val. šis modelis įsibėgėja vos per 4,4 sek.

Tokio galingo modelio vidutinės degalų sąnaudos tėra vos 7,5 l/100 km, o CO2 emisija – 172 g/km. Tokius įspūdingus rezultatus leido pasiekti atnaujinta turbokompresoriaus „TwinScroll“ sistema bei iki 350 bar padidintas degalų įpurškimo slėgis.

„BMW M340i xDrive“ standartiškai komplektuojamas su atnaujinta 8 laipsnių „Steptronic“ transmisija. Trumpos jos pavaros užtikrina įspūdingą dinamiką važiuojant bet kokiu greičiu, o norint startuoti maksimaliai sparčiai, galima naudoti „Launch Control“ funkciją. Nors automobilis yra varomas keturiais ratais, jo elgsena primena tipinius BMW, nes išmani „xDrive“ sistema didžiąją dalį galios perduoda į galinius ratus.

Ekonomiškų hibridinių automobilių srityje BMW taip pat neužleidžia lyderio vietos. Naujasis BMW 330e sedanas turi ir benzininį, ir išorės šaltiniu įkraunamą elektrinį variklius. Bendra tokios sistemos galia – 185 kW/252 AG, o trumpu periodu galima panaudoti variklių darbą didžiausiam našumui subalansuojantį „XtraBoost“ režimą, kuris padidina galią iki 215 kW.

Iki 100 km/val. šis automobilis įsibėgėja per 6 sek. bei pasiekia didžiausią 230 km/val. greitį. Vien elektra jis gali pasiekti 140 km/val. greitį, tad iki 60 km ilgio keliones Lietuvoje galima atlikti į aplinką neišmetant nė vieno gramo anglies dvideginio. Važiuojant mišriu režimu, tokio modelio degalų sąnaudos – 1,7 l/100 km.

Pirmą kartą – „Connected Drive“

Kartu su naujuoju 3 serijos BMW Lietuvoje pirmą kartą pristatoma „BMW Connected Drive“ paslauga, kuri nuo pavasario bus prieinama ir visuose kituose naujuose BMW modeliuose.

Išmanusis telefonas naujajame BMW turės ir daugiau funkcijų – jis gali tapti skaitmeniniu raktu („BMW Digital Key“). 3 serijos BMW gali būti atrakinamas ir užrakinamas išmaniuoju telefonu palaikius šį prie durų rankenėlės, o padėjus į bevielio krovimo vietą, galima užkurti automobilio variklį. Tai yra visiškai saugi technologija – norint pirmą kartą išmanųjį telefoną paversti skaitmeniniu raktu, reikės apsilankyti oficialioje BMW atstovybėje bei atlikti kelis veiksmus norint jį aktyvuoti. Skaitmeninį raktą gali turėti iki penkių įrenginių.

Naujuosius BMW 3 automobilius jau galima užsakyti oficialaus markės atstovo Lietuvoje „Krasta Auto“ salonuose, o klientus pirmieji modeliai pasieks kovo mėnesį.

Pranešimą paskelbė: Eiviltas Paraščiakas, UAB „INK agency“

Kiti skelbimai:
 
TOMS Plant Dyed Canvas Women's Alpargata Pink 37,5
 
Camper Beetle 36791 Medium Grey 41
 
Birkenstock Arizona SFB Oiled Leather Habana 46
 
TOMS Repreve Melange Knit Women's Alpargata Black 39
 
Camper Wonder K400319 Black 41

Rekomenduojame

Ženeva 2020: „Volkswagen“ pristatė iš tinklo įkraunamą „Touareg R“ hibridą

Ženeva 2020: „Volkswagen“ pristatė iš tinklo įkraunamą „Touareg R“ hibridą

Automobilių gamintoja „Volkswagen“ papildė savo flagmano „Touareg“ šeimą nauju modeliu – „Touareg R“. Tai pirmasis keturiais ratais varomas iš tinklo įkraunamas „Volkswagen“ hibridas. „Touareg R“  komplektuojamas su nuolatine visų varančiųjų ratų sistema „4MOTION“ ir ypač galinga 700 Nm sukimo momentą išvystančia pavara. 340 kW/462 AG galios iš tinklo įkraunamas hibridas yra užvedamas  elektriniu „E-MODE“ režimu, […]

Lietuvos paštas užbaigė projektą – startavo paskutiniai 49 mobilūs laiškininkai

Lietuvos paštas užbaigė projektą – startavo paskutiniai 49 mobilūs laiškininkai

Šiandien, vasario 25 d., darbą pradėjo paskutiniai 49 Mobilaus laiškininko projekto laiškininkai – tai baigiamasis trejus metus trukusio projekto etapas. Nemokamai dėl pašto paslaugų į namus išsikviesti mobilų laiškininką nuo šiol galės Kauno, Trakų, Elektrėnų, Jonavos, Kaišiadorių, Vilniaus ir Šiaulių rajono gyventojai. Kitose Lietuvos kaimiškose vietovėse jau dirba 385 mobilūs laiškininkai, kurie pas gyventojus į namus […]

Naujai kadencijai renkama valstybės įmonės Lietuvos oro uostų valdyba

Naujai kadencijai renkama valstybės įmonės Lietuvos oro uostų valdyba

Susisiekimo ministerija organizuoja nepriklausomų kandidatų į valstybės įmonės Lietuvos oro uostų valdybos narius atranką. Šiandien, vasario 25 d., vyks atrankos komisijos pokalbiai su kandidatais. Susisiekimo ministro įsakymu sudarytoje atrankos komisijoje yra atstovai iš Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos, Finansų ministerijos, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Susisiekimo ministerijos ir viešosios įstaigos „Stebėsenos ir prognozių agentūra“. Kandidatai į nepriklausomus […]

Nebus siunčiamos siuntos iš ir į kai kurias Šiaurės Italijos vietoves

Nebus siunčiamos siuntos iš ir į kai kurias Šiaurės Italijos vietoves

Pirmadienį Italijos paštas pranešė, kad dėl koronaviruso Covid-19 yra uždaryti paštų skyrai, todėl iš kai kurių Šiaurės Italijos vietovių (Casalpusterlengo, Bertonico, Castiglione D‘adda, Terranova dei Paserini, Castelgerundo, Codogno, Maleo, San Fiorano, Fombio, Somaglia)  iki atskiro pranešimo nebus siunčiamos siuntos ir korespondencija į Lietuvą arba tose vietovėse gyvenantiems gavėjams iš Lietuvos. Pranešimą paskelbė: Aušra Kurtkutė, AB […]