Trečios serijos BMW – su labai laukta naujiena Lietuvoje

1

Trečios serijos BMW – su labai laukta naujiena Lietuvoje

Bene didžiausia automobilių pasaulio naujiena rudenį – pristatyta jau septintoji 3 serijos BMW karta. Inžinieriai daug metų praleido kurdami jo aerodinamišką bei patrauklų kėbulą, efektyvias pakabos technologijas bei pažangius variklius. Daugybę valandų darbavosi ir automobilių technologijų specialistai, įdiegę į BMW 3 daugybę inovatyvių ir kasdienybę supaprastinančių sprendimų, dėl kurių šis modelis taps revoliuciniu ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

„BMW automobiliai yra sukurti tam, kad patirtumėte didžiausią vairavimo malonumą. Inžinieriai daug laiko praleidžia tam, kad minimalizuotų kitų veiksnių įtaką ir leistų automobilio valdytojui mėgautis vairavimu – juk tai vienas geriausių kada sukurtų BMW modelių, kurio valdymo savybės yra itin tikslios“, – teigia BMW prekės ženklo vadovas Lietuvoje Martynas Daujotas.

Automobilis – legenda

Prieš daugiau nei 40 metų BMW sukūrė naują automobilių segmentą – sportišką „premium“ klasės sedaną, kuris turi galingą variklį, emocingą dizainą ir puikias valdymo savybes, užtikrinančias didžiausią vairavimo malonumą. Tai iki šios dienos yra pagrindinės BMW vertybės.

Visame pasaulyje iki šiol buvo parduota daugiau nei 15 milijonų BMW 3 serijos automobilių, o artėjantį pavasarį debiutuosianti septintoji karta pratęs pirmtakų sėkmę – juk BMW 3 visame pasaulyje yra geriausiai parduodamas „premium“ segmento sedanas.

Pavasarį debiutuosiantis naujasis BMW 3 ne tik išlaiko esmines vairavimo malonumo vertybes, bet ir papildo jas įvairiomis inovatyviomis technologijomis – skaitmeniniu raktu, leidžiančiu automobilį atrakinti išmaniuoju telefonu, bei atnaujinta „Connected Drive“ sistema, kuri Lietuvoje, pradedant šiuo modeliu, veiks ir su visais BMW modeliais.

Tai – nauja BMW prekės ženklo vizija kurti ne tik didžiausią vairavimo malonumą teikiančius automobilius, bet ir būti lyderiu inovatyvių technologijų pritaikymo srityje.

Naujos kartos technologijos

BMW 3 serija nustato ir visiškai naujus šios klasės automobilių našumo ir efektyvumo standartus – naujasis „BMW M340i xDrive“ yra galingiausias kada sukurtas trečios serijos modelis. Jame sumontuotas visiškai naujas šešių cilindrų benzininis variklis, pasiekiantis 275 kW/374 AG ir 500 Nm. Jame sumontuota „M Sport“ pakaba, stabdžių sistema ir kitos „M Sport“ technologijos, padidinančios jo dinamiką iki neregėto lygio – iki 100 km/val. šis modelis įsibėgėja vos per 4,4 sek.

Tokio galingo modelio vidutinės degalų sąnaudos tėra vos 7,5 l/100 km, o CO2 emisija – 172 g/km. Tokius įspūdingus rezultatus leido pasiekti atnaujinta turbokompresoriaus „TwinScroll“ sistema bei iki 350 bar padidintas degalų įpurškimo slėgis.

„BMW M340i xDrive“ standartiškai komplektuojamas su atnaujinta 8 laipsnių „Steptronic“ transmisija. Trumpos jos pavaros užtikrina įspūdingą dinamiką važiuojant bet kokiu greičiu, o norint startuoti maksimaliai sparčiai, galima naudoti „Launch Control“ funkciją. Nors automobilis yra varomas keturiais ratais, jo elgsena primena tipinius BMW, nes išmani „xDrive“ sistema didžiąją dalį galios perduoda į galinius ratus.

Ekonomiškų hibridinių automobilių srityje BMW taip pat neužleidžia lyderio vietos. Naujasis BMW 330e sedanas turi ir benzininį, ir išorės šaltiniu įkraunamą elektrinį variklius. Bendra tokios sistemos galia – 185 kW/252 AG, o trumpu periodu galima panaudoti variklių darbą didžiausiam našumui subalansuojantį „XtraBoost“ režimą, kuris padidina galią iki 215 kW.

Iki 100 km/val. šis automobilis įsibėgėja per 6 sek. bei pasiekia didžiausią 230 km/val. greitį. Vien elektra jis gali pasiekti 140 km/val. greitį, tad iki 60 km ilgio keliones Lietuvoje galima atlikti į aplinką neišmetant nė vieno gramo anglies dvideginio. Važiuojant mišriu režimu, tokio modelio degalų sąnaudos – 1,7 l/100 km.

Pirmą kartą – „Connected Drive“

Kartu su naujuoju 3 serijos BMW Lietuvoje pirmą kartą pristatoma „BMW Connected Drive“ paslauga, kuri nuo pavasario bus prieinama ir visuose kituose naujuose BMW modeliuose.

Išmanusis telefonas naujajame BMW turės ir daugiau funkcijų – jis gali tapti skaitmeniniu raktu („BMW Digital Key“). 3 serijos BMW gali būti atrakinamas ir užrakinamas išmaniuoju telefonu palaikius šį prie durų rankenėlės, o padėjus į bevielio krovimo vietą, galima užkurti automobilio variklį. Tai yra visiškai saugi technologija – norint pirmą kartą išmanųjį telefoną paversti skaitmeniniu raktu, reikės apsilankyti oficialioje BMW atstovybėje bei atlikti kelis veiksmus norint jį aktyvuoti. Skaitmeninį raktą gali turėti iki penkių įrenginių.

Naujuosius BMW 3 automobilius jau galima užsakyti oficialaus markės atstovo Lietuvoje „Krasta Auto“ salonuose, o klientus pirmieji modeliai pasieks kovo mėnesį.

Pranešimą paskelbė: Eiviltas Paraščiakas, UAB „INK agency“

Kiti skelbimai:
 
ILike Samsung A70
 
TakeMe Smart Magnetic Fix Book Case without clip Xiaomi Redmi Go Black
 
Mocco Tempered Glass Premium 9H Screen ProtectorXiaomi Mi A1 / 5X
 
Blun DIAMOND ultra thin silicone back cover case for Samsung G965F Galaxy S9 Plus with Gold frame
 
Telone Shine Pocket Slim Flip Case HTC Desire 620 vertical book case White
Kodėl padangas keisti verta per grįžusią bobų vasarą

Kodėl padangas keisti verta per grįžusią bobų vasarą

Po vėsių rudeniškų orų į Lietuvą porai savaičių atėjo bobų vasara, o su ja – šilti, sausi orai. Draudikai šalies vairuotojus ragina iki paskutinio momento neatidėlioti ir bent susiplanuoti privalomą vasarinių padangų keitimą į žiemines. Tuo labiau, kad pagal preliminarias sinoptikų prognozes pastebimai atvėsti gali kaip tik per ilgąjį Vėlinių savaitgalį pačioje lapkričio pradžioje. „Kartojasi […]

  Straipsniai »

„Circle K“ – skaidriausių Lietuvos įmonių sąrašo viršūnėje

Vieną didžiausių Lietuvoje degalinių tinklų valdanti Kanados kapitalo bendrovė „Circle K“ šiemet pakilo į skaidriausių šalies įmonių sąrašo viršūnę. Sąrašą sudarantis tarptautinės organizacijos „Transparency International“ Lietuvos skyrius „Circle K“ įvertino kaip 100% skaidrią. Įmonė pirmą vietą šiais metais dalinasi su „Energijos skirstymo operatoriumi“ ir „Tele2“. Pernai „Circle K Lietuva“ kartu su „Lietuvos dujų tiekimu“ skaidriausių […]

  Straipsniai »

Skubomis įvedamos mokesčių reformos gresia vežėjų bankrotais

Lietuvos verslo konfederacija (LVK), Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ ir Lietuvos vežėjų asociacija perspėja, kad paskubomis priimamos mokesčių permainos ne tik neleidžia verslui pasiruošti naujoms sąlygoms, bet grasina masiniais bankrotais arba verslo iškėlimu į užsienį. Naujos su minimalia mėnesine alga (MMA) susijusios mokestinės taisyklės ypatingai skaudžiai palies vieną didžiausių mokesčių mokėtojų – vežėjų sektorių, […]

  Straipsniai »
Augant elektromobilių skaičiui sostinėje šiemet atsiras dar 59 greito įkrovimo stotelės

Augant elektromobilių skaičiui sostinėje šiemet atsiras dar 59 greito įkrovimo stotelės

Vilniaus meras Remigijus Šimašius, energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas ir bendrovės „Ignitis grupė“ generalinis direktorius Darius Maikštėnas šiandien Upės gatvėje atidarė elektromobilių greitos įkrovos stotelę, kuri priklausys didžiausiam greito įkrovimo elektromobilių tinklui Lietuvoje. Šiemet bus įrengtos 59 didelės galios elektromobilių įkrovimo stotelės, kurių daugumoje vos per 30 minučių bus galima pasikrauti elektra varomo automobilio bateriją. Šiuo […]

  Straipsniai »