„Toyota“ tapo 2020-ųjų Tokijo olimpinio deglo estafetės oficialiu partneriu

1

„Toyota“ tapo 2020-ųjų Tokijo olimpinio deglo estafetės oficialiu partneriu

Lapkričio pabaigoje Japonijoje oficialiai paskelbta informacija, kad pagrindiniu 2020-ųjų Tokijo olimpinio deglo estafetės transporto rėmėju tapo „Toyota“. Šį sprendimą priėmė Tokijo olimpinių ir parolimpinių žaidynių tarptautinis organizacinis komitetas kartu su viena didžiausių pasaulio automobilių gamintojų iš Japonijos.

Pagrindiniu olimpinės deglo estafetės partneriu tapusi kompanija teigia, kad sieks didinti žmonių susidomėjimą tiek žaidynėmis, tiek olimpinio deglo estafete. Taip pat numatoma kuo labiau sutelkti žmones, ieškant deglo nešėjų ir skatinant vietinių Japonijos verslų įvairiapusišką paramą 2020-ųjų Tokijo olimpinio deglo estafetei. Japonų automobilių gamintojas tikina, jog olimpinės ugnies nešime galės dalyvauti ne tik kviestiniai svečiai, bet ir vietiniai gyventojai. O „Toyota“ olimpinio deglo estafetėje dalyvaus su savo transporto priemonėmis – vienas iš automobilių taps pagrindiniu olimpinės ugnies nešimo akcentu. Tuo pačiu japonų automobilių gamintojas pristatys naujausias ir įdomiausias transporto technologijas.

„Deglas simbolizuoja olimpinę dvasią. Pamenu tą jausmą, kurį patyriau 1998 m. Nagane – nešiau deglą su olimpine ugnimi ir jaučiau didžiulę atsakomybę, tapau istorinio fakto dalimi. Mes norime padėti sutelkti tokią visuomenę, kurioje kiekvienas galėtų mesti iššūkį neįmanomiems dalykams. Mūsų kompanijos darbuotojai džiaugiasi galimybe paremti organizacinio komiteto deglo estafetės koncepciją „Viltis nušviečia mūsų kelią“, – sako „Toyota“ vykdantysis viceprezidentas Mitsuru Kawai, 1998-aisiais Nagano olimpinėse žiemos žaidynėse nešęs deglą kaip vienas iš kompanijos atstovų.

„Toyota“ rėmė olimpines žaidynes ir anksčiau

Neseniai, suteikdama „Hilux“ ir „Prius“ automobilius, „Toyota“ parėmė Buenos Airių 2018 m. jaunimo olimpinių žaidynių deglo estafetę. Kompanijos automobiliai taip pat buvo naudojami visose Japonijoje anksčiau vykusiose olimpinėse žaidynėse: 1964 m. Tokijuje, 1972 m. Sapore ir 1998 m. Nagane.

2015 m. „Toyota“ tapo Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) ir Tarptautinio parolimpinio komiteto (TPK) oficialiu pasauliniu mobilumo partneriu ir, pateikdama naujausias mobilumo priemones, žinias bei technologijas, siekia prisidėti prie Tokijo 2020 m. žaidynių sklandaus realizavimo. Žaidynių laukimo nuotaiką „Toyota“ taip pat padeda sukurti skatindama sportininkų ir bendruomenės aktyvumą. 

Apie „Toyota“ aukščiausio lygio olimpinį ir pasaulinį parolimpinį bendradarbiavimą

2015 m. „Toyota“ tapo oficialiu pasauliniu TOK ir TPK mobilumo partneriu 2017–2024 m. laikotarpiui, kuris apima 2018 m. Pjončango (Korėja) ir 2022 m. Pekino (Kinija) olimpines ir parolimpines žiemos žaidynes bei 2020 m. Tokijo (Japonija) ir 2024 m. Paryžiaus (Prancūzija) olimpines žaidynes. Kaip partneris „Toyota“ per sportą skatina taikios visuomenės be diskriminacijos kūrimą bei įsipareigoja per mobilumą kurti tvarią visuomenę. „Toyota“ aktyviai remia olimpinių ir parolimpinių žaidynių vertybes, kurios suvienija visas pasaulio šalis, didina solidarumą ir leidžia žmonėms parodyti savo potencialą. „Toyota“ tiki, kad mobilumas yra daugiau nei automobiliai – tai iššūkių įveikimas ir svajonių įgyvendinimas. Tai yra įtraukta ir į kompanijos korporatyvinę iniciatyvą „Start Your Impossible“ bei yra jos transformacijos iš automobilių kompanijos į mobilumo kompaniją pagrindas. Kai galite laisvai judėti, viskas yra įmanoma.

Pranešimą paskelbė: Akvilė Pušinskaitė, Agentūra 1323 (UAB Trylika-dvidešimt trys)

Kiti skelbimai:
 
TOMS Plant Dyed Canvas Women's Alpargata Pink 37,5
 
Camper Beetle 36791 Medium Grey 41
 
Birkenstock Arizona SFB Oiled Leather Habana 46
 
TOMS Repreve Melange Knit Women's Alpargata Black 39
 
Camper Wonder K400319 Black 41

Rekomenduojame

Ženeva 2020: „Volkswagen“ pristatė iš tinklo įkraunamą „Touareg R“ hibridą

Ženeva 2020: „Volkswagen“ pristatė iš tinklo įkraunamą „Touareg R“ hibridą

Automobilių gamintoja „Volkswagen“ papildė savo flagmano „Touareg“ šeimą nauju modeliu – „Touareg R“. Tai pirmasis keturiais ratais varomas iš tinklo įkraunamas „Volkswagen“ hibridas. „Touareg R“  komplektuojamas su nuolatine visų varančiųjų ratų sistema „4MOTION“ ir ypač galinga 700 Nm sukimo momentą išvystančia pavara. 340 kW/462 AG galios iš tinklo įkraunamas hibridas yra užvedamas  elektriniu „E-MODE“ režimu, […]

Lietuvos paštas užbaigė projektą – startavo paskutiniai 49 mobilūs laiškininkai

Lietuvos paštas užbaigė projektą – startavo paskutiniai 49 mobilūs laiškininkai

Šiandien, vasario 25 d., darbą pradėjo paskutiniai 49 Mobilaus laiškininko projekto laiškininkai – tai baigiamasis trejus metus trukusio projekto etapas. Nemokamai dėl pašto paslaugų į namus išsikviesti mobilų laiškininką nuo šiol galės Kauno, Trakų, Elektrėnų, Jonavos, Kaišiadorių, Vilniaus ir Šiaulių rajono gyventojai. Kitose Lietuvos kaimiškose vietovėse jau dirba 385 mobilūs laiškininkai, kurie pas gyventojus į namus […]

Naujai kadencijai renkama valstybės įmonės Lietuvos oro uostų valdyba

Naujai kadencijai renkama valstybės įmonės Lietuvos oro uostų valdyba

Susisiekimo ministerija organizuoja nepriklausomų kandidatų į valstybės įmonės Lietuvos oro uostų valdybos narius atranką. Šiandien, vasario 25 d., vyks atrankos komisijos pokalbiai su kandidatais. Susisiekimo ministro įsakymu sudarytoje atrankos komisijoje yra atstovai iš Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos, Finansų ministerijos, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Susisiekimo ministerijos ir viešosios įstaigos „Stebėsenos ir prognozių agentūra“. Kandidatai į nepriklausomus […]

Nebus siunčiamos siuntos iš ir į kai kurias Šiaurės Italijos vietoves

Nebus siunčiamos siuntos iš ir į kai kurias Šiaurės Italijos vietoves

Pirmadienį Italijos paštas pranešė, kad dėl koronaviruso Covid-19 yra uždaryti paštų skyrai, todėl iš kai kurių Šiaurės Italijos vietovių (Casalpusterlengo, Bertonico, Castiglione D‘adda, Terranova dei Paserini, Castelgerundo, Codogno, Maleo, San Fiorano, Fombio, Somaglia)  iki atskiro pranešimo nebus siunčiamos siuntos ir korespondencija į Lietuvą arba tose vietovėse gyvenantiems gavėjams iš Lietuvos. Pranešimą paskelbė: Aušra Kurtkutė, AB […]