„Toyota“ tapo 2020-ųjų Tokijo olimpinio deglo estafetės oficialiu partneriu

1

„Toyota“ tapo 2020-ųjų Tokijo olimpinio deglo estafetės oficialiu partneriu

Lapkričio pabaigoje Japonijoje oficialiai paskelbta informacija, kad pagrindiniu 2020-ųjų Tokijo olimpinio deglo estafetės transporto rėmėju tapo „Toyota“. Šį sprendimą priėmė Tokijo olimpinių ir parolimpinių žaidynių tarptautinis organizacinis komitetas kartu su viena didžiausių pasaulio automobilių gamintojų iš Japonijos.

Pagrindiniu olimpinės deglo estafetės partneriu tapusi kompanija teigia, kad sieks didinti žmonių susidomėjimą tiek žaidynėmis, tiek olimpinio deglo estafete. Taip pat numatoma kuo labiau sutelkti žmones, ieškant deglo nešėjų ir skatinant vietinių Japonijos verslų įvairiapusišką paramą 2020-ųjų Tokijo olimpinio deglo estafetei. Japonų automobilių gamintojas tikina, jog olimpinės ugnies nešime galės dalyvauti ne tik kviestiniai svečiai, bet ir vietiniai gyventojai. O „Toyota“ olimpinio deglo estafetėje dalyvaus su savo transporto priemonėmis – vienas iš automobilių taps pagrindiniu olimpinės ugnies nešimo akcentu. Tuo pačiu japonų automobilių gamintojas pristatys naujausias ir įdomiausias transporto technologijas.

„Deglas simbolizuoja olimpinę dvasią. Pamenu tą jausmą, kurį patyriau 1998 m. Nagane – nešiau deglą su olimpine ugnimi ir jaučiau didžiulę atsakomybę, tapau istorinio fakto dalimi. Mes norime padėti sutelkti tokią visuomenę, kurioje kiekvienas galėtų mesti iššūkį neįmanomiems dalykams. Mūsų kompanijos darbuotojai džiaugiasi galimybe paremti organizacinio komiteto deglo estafetės koncepciją „Viltis nušviečia mūsų kelią“, – sako „Toyota“ vykdantysis viceprezidentas Mitsuru Kawai, 1998-aisiais Nagano olimpinėse žiemos žaidynėse nešęs deglą kaip vienas iš kompanijos atstovų.

„Toyota“ rėmė olimpines žaidynes ir anksčiau

Neseniai, suteikdama „Hilux“ ir „Prius“ automobilius, „Toyota“ parėmė Buenos Airių 2018 m. jaunimo olimpinių žaidynių deglo estafetę. Kompanijos automobiliai taip pat buvo naudojami visose Japonijoje anksčiau vykusiose olimpinėse žaidynėse: 1964 m. Tokijuje, 1972 m. Sapore ir 1998 m. Nagane.

2015 m. „Toyota“ tapo Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) ir Tarptautinio parolimpinio komiteto (TPK) oficialiu pasauliniu mobilumo partneriu ir, pateikdama naujausias mobilumo priemones, žinias bei technologijas, siekia prisidėti prie Tokijo 2020 m. žaidynių sklandaus realizavimo. Žaidynių laukimo nuotaiką „Toyota“ taip pat padeda sukurti skatindama sportininkų ir bendruomenės aktyvumą. 

Apie „Toyota“ aukščiausio lygio olimpinį ir pasaulinį parolimpinį bendradarbiavimą

2015 m. „Toyota“ tapo oficialiu pasauliniu TOK ir TPK mobilumo partneriu 2017–2024 m. laikotarpiui, kuris apima 2018 m. Pjončango (Korėja) ir 2022 m. Pekino (Kinija) olimpines ir parolimpines žiemos žaidynes bei 2020 m. Tokijo (Japonija) ir 2024 m. Paryžiaus (Prancūzija) olimpines žaidynes. Kaip partneris „Toyota“ per sportą skatina taikios visuomenės be diskriminacijos kūrimą bei įsipareigoja per mobilumą kurti tvarią visuomenę. „Toyota“ aktyviai remia olimpinių ir parolimpinių žaidynių vertybes, kurios suvienija visas pasaulio šalis, didina solidarumą ir leidžia žmonėms parodyti savo potencialą. „Toyota“ tiki, kad mobilumas yra daugiau nei automobiliai – tai iššūkių įveikimas ir svajonių įgyvendinimas. Tai yra įtraukta ir į kompanijos korporatyvinę iniciatyvą „Start Your Impossible“ bei yra jos transformacijos iš automobilių kompanijos į mobilumo kompaniją pagrindas. Kai galite laisvai judėti, viskas yra įmanoma.

Pranešimą paskelbė: Akvilė Pušinskaitė, Agentūra 1323 (UAB Trylika-dvidešimt trys)

Kiti skelbimai:
 
ILike Samsung A70
 
TakeMe Smart Magnetic Fix Book Case without clip Xiaomi Redmi Go Black
 
Mocco Tempered Glass Premium 9H Screen ProtectorXiaomi Mi A1 / 5X
 
Blun DIAMOND ultra thin silicone back cover case for Samsung G965F Galaxy S9 Plus with Gold frame
 
Telone Shine Pocket Slim Flip Case HTC Desire 620 vertical book case White
Kodėl padangas keisti verta per grįžusią bobų vasarą

Kodėl padangas keisti verta per grįžusią bobų vasarą

Po vėsių rudeniškų orų į Lietuvą porai savaičių atėjo bobų vasara, o su ja – šilti, sausi orai. Draudikai šalies vairuotojus ragina iki paskutinio momento neatidėlioti ir bent susiplanuoti privalomą vasarinių padangų keitimą į žiemines. Tuo labiau, kad pagal preliminarias sinoptikų prognozes pastebimai atvėsti gali kaip tik per ilgąjį Vėlinių savaitgalį pačioje lapkričio pradžioje. „Kartojasi […]

  Straipsniai »

„Circle K“ – skaidriausių Lietuvos įmonių sąrašo viršūnėje

Vieną didžiausių Lietuvoje degalinių tinklų valdanti Kanados kapitalo bendrovė „Circle K“ šiemet pakilo į skaidriausių šalies įmonių sąrašo viršūnę. Sąrašą sudarantis tarptautinės organizacijos „Transparency International“ Lietuvos skyrius „Circle K“ įvertino kaip 100% skaidrią. Įmonė pirmą vietą šiais metais dalinasi su „Energijos skirstymo operatoriumi“ ir „Tele2“. Pernai „Circle K Lietuva“ kartu su „Lietuvos dujų tiekimu“ skaidriausių […]

  Straipsniai »

Skubomis įvedamos mokesčių reformos gresia vežėjų bankrotais

Lietuvos verslo konfederacija (LVK), Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ ir Lietuvos vežėjų asociacija perspėja, kad paskubomis priimamos mokesčių permainos ne tik neleidžia verslui pasiruošti naujoms sąlygoms, bet grasina masiniais bankrotais arba verslo iškėlimu į užsienį. Naujos su minimalia mėnesine alga (MMA) susijusios mokestinės taisyklės ypatingai skaudžiai palies vieną didžiausių mokesčių mokėtojų – vežėjų sektorių, […]

  Straipsniai »
Augant elektromobilių skaičiui sostinėje šiemet atsiras dar 59 greito įkrovimo stotelės

Augant elektromobilių skaičiui sostinėje šiemet atsiras dar 59 greito įkrovimo stotelės

Vilniaus meras Remigijus Šimašius, energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas ir bendrovės „Ignitis grupė“ generalinis direktorius Darius Maikštėnas šiandien Upės gatvėje atidarė elektromobilių greitos įkrovos stotelę, kuri priklausys didžiausiam greito įkrovimo elektromobilių tinklui Lietuvoje. Šiemet bus įrengtos 59 didelės galios elektromobilių įkrovimo stotelės, kurių daugumoje vos per 30 minučių bus galima pasikrauti elektra varomo automobilio bateriją. Šiuo […]

  Straipsniai »