Tomas Ignatavičius – eismo saugumo sprendimų bendrovės „Biseris“ vadovas

1

Tomas Ignatavičius – eismo saugumo sprendimų bendrovės „Biseris“ vadovas

Tomas Ignatavičius tapo naujuoju eismo saugumo sprendimų UAB „Biseris“ generaliniu direktoriumi. Jis pakeitė trejus metus įmonei vadovavusį Paulių Arštikį, kuris iš pareigų pasitraukė tapęs Kauno technologijos universiteto vykdomuoju direktoriumi.    
Iki pradėdamas eiti generalinio direktoriaus pareigas T. Ignatavičius bendrovėje dirbo technikos direktoriumi. T. Ignatavičius turi didelę statybų ir infrastruktūros projektų valdymo patirtį. Iki prisijungdamas prie „Biserio“, jis ėjo vykdomojo valdybos nario pareigas Švedijos ir Norvegijos bendrovėse „Markuciai Sverige“ AB ir „Markuciai Norge“ AB. 
„Mano siekis – pakeisti įmonės verslo modelį, perkelti ir pritaikyti geriausią Skandinavijos kelių infrastruktūros įrengimo ir priežiūros patirtį, kad būtume inovatyvi ir efektyvi bendrovė. Pasaulis itin sparčiai kuria ir diegia eismo reguliavimo naujoves – ar tai būtų 3D pėsčiųjų perėjos, ar lazeriniai užtvarai prie šviesoforų, esu įsitikinęs, kad visa tai greitu metu turėtų atkeliauti ir į mūsų kelius, nes tai didina eismo saugumą ir saugo žmonių gyvybes“, – sako T. Ignatavičius.
Bendradarbiaudama su Vilniaus miesto savivaldybe, bendrovė „Biseris“ yra įrengusi „bičių korius“ ant itin judrių Vilniaus sankryžų – specialias geltonas linijas, padedančias išvengti užsikimšimo piko metu. Taip pat bendrovė įdiegė didesnio pralaidumo kelio žiedų schemas, kurios padeda mažinti spūstis judriausiuose sostinės Antakalnio ir Žirmūnų žieduose. Kartu su Kauno ir Alytaus savivaldybėmis „Biseris“ įrengė pirmąsias Lietuvoje išmaniąsias perėjas, kurios reaguoja į šilumą bei judesį ir pradeda mirksėti įspėjamaisiais žibintais, kai prie gatvės priartėja pėstieji.     
Ignatavičius yra įgijęs civilinės inžinerijos magistro laipsnį Kauno technologijos universitete. Karjerą pradėjo statybų, energetikos tinklų įrengimo, nekilnojamojo turto plėtros bendrovėse, tarp kurių – „YIT Kausta“, „SSPC Real Estate“, „Kalstas“.
Apie UAB „Biseris“ 
UAB „Biseris“ – viena didžiausių eismo saugumo sprendimų bendrovių Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Bendrovė teikia miestų, kelių, oro uostų infrastruktūros įrengimo ir priežiūros paslaugas, kuria kompleksinius jų modernizavimo sprendimus.
Bendrovė įkurta 1993 metais kaip pirmoji specializuota kelių ženklinimo įmonė Lietuvoje. Pasikeitus akcininkams, šiuo metu įmonė priklauso UAB „Provestum“ ir privataus kapitalo fondų valdymo bendrovei „Plaza venture partners“.  
2016 m. bendrovės apyvarta siekė 7,5 mln. eurų. Sezono metu „Biseryje“ dirba vidutiniškai 60 darbuotojų.

Pranešimą paskelbė : Aušra Pilkienė, Agentūra 1323 (UAB Trylika-dvidešimt trys)

Kiti skelbimai:
 
ALTERCORE Vokis Vegan Brown 41
 
REIMA Ski Day Dark Sea Blue 38-41
 
ALTERCORE Lotta Vegan Black 40
 
ALTERCORE 666 Vegan Black 36
 
Crocs™ Crocband™ Flip White 47,5

Rekomenduojame

„Land Rover“ – keletas faktų, kurių nebuvote girdėję

„Land Rover“ – keletas faktų, kurių nebuvote girdėję

Jau daugybę metų britų automobilių gamintojų „Land Rover“ prekės ženklas yra tapęs prabangos ir patikimumo simboliu. Šiandien šių gamintojų automobiliais naudojasi tiek aukščiausio rango valstybės vadovai, tiek ir pasaulinio lygio įžymybės – jau nekalbant apie dažną „Land Rover“ pasirodymą įvairiuose populiariuose kino filmuose. „Land Rover“ prekės ženklas pasauliui yra žinomas jau daugiau nei pusę amžiaus. […]

Karantinas Kaune koreguoja viešojo transporto tvarkaraščius

Karantinas Kaune koreguoja viešojo transporto tvarkaraščius

Nuo pirmadienio Kauno miesto viešojo transporto tvarkaraščiuose numatomi pokyčiai. Karantino laikotarpiu dvigubai sumažėjęs keleivių srautas privertė peržiūrėti ir atitinkamai perdėlioti autobusų bei troleibusų grafikus. Ne piko valandomis viešasis transportas važiuos rečiau, tačiau intensyviausiu eismo metu susisiekimas mieste turės vykti optimaliu tempu.   Drastiškas keleivių sumažėjimas Koronaviruso situacijai šalyje aštrėjant, ženkliai sumažėjo viešuoju transportu keliaujančių kauniečių […]

Europos Sąjungos investicijos – laivybai Nemunu tarp Kauno ir Kuršių marių gerinti

Europos Sąjungos investicijos – laivybai Nemunu tarp Kauno ir Kuršių marių gerinti

Per artimiausius trejus metus Nemuno upės ruože nuo Kauno iki Atmatos upės žiočių numatoma stipriai pagerinti laivybos sąlygas – įrengti upės tėkmę reguliuojančias bunas, užtikrinti reikiamą laivakelio gylį ir plotį. Šiuo ruožu bus patogu plaukioti keleiviniams laivams ir krovininėms baržoms. Projektui įgyvendinti laikinai einančio susisiekimo ministro pareigas Jaroslavo Narkevič įsakymu skirta 23,3 mln. eurų Europos […]

Karantinas – iššūkis daugiabučių kiemuose: kaip elgtis apgadinus ar radus apgadintą automobilį

Karantinas – iššūkis daugiabučių kiemuose: kaip elgtis apgadinus ar radus apgadintą automobilį

Atėjus antrajam karantinui ir žmonėms daugiau laiko leidžiant namuose pastebimas ir padidėjęs automobilių apgadinimų skaičius daugiabučių kiemuose. Tai, kad stovėjimo aikštelės prigrūstos automobilių, sukelia įvairių problemų: žmonės ir patys netyčia apgadina savo ar kaimynų transporto priemonę arba randa ją apgadintą. Negana to, pasitaiko ir tyčinių sugadinimų dėl ne vietoje paliktos transporto priemonės. Kaip elgtis minėtais […]