Tomas Ignatavičius – eismo saugumo sprendimų bendrovės „Biseris“ vadovas

1

Tomas Ignatavičius – eismo saugumo sprendimų bendrovės „Biseris“ vadovas

Tomas Ignatavičius tapo naujuoju eismo saugumo sprendimų UAB „Biseris“ generaliniu direktoriumi. Jis pakeitė trejus metus įmonei vadovavusį Paulių Arštikį, kuris iš pareigų pasitraukė tapęs Kauno technologijos universiteto vykdomuoju direktoriumi.    
Iki pradėdamas eiti generalinio direktoriaus pareigas T. Ignatavičius bendrovėje dirbo technikos direktoriumi. T. Ignatavičius turi didelę statybų ir infrastruktūros projektų valdymo patirtį. Iki prisijungdamas prie „Biserio“, jis ėjo vykdomojo valdybos nario pareigas Švedijos ir Norvegijos bendrovėse „Markuciai Sverige“ AB ir „Markuciai Norge“ AB. 
„Mano siekis – pakeisti įmonės verslo modelį, perkelti ir pritaikyti geriausią Skandinavijos kelių infrastruktūros įrengimo ir priežiūros patirtį, kad būtume inovatyvi ir efektyvi bendrovė. Pasaulis itin sparčiai kuria ir diegia eismo reguliavimo naujoves – ar tai būtų 3D pėsčiųjų perėjos, ar lazeriniai užtvarai prie šviesoforų, esu įsitikinęs, kad visa tai greitu metu turėtų atkeliauti ir į mūsų kelius, nes tai didina eismo saugumą ir saugo žmonių gyvybes“, – sako T. Ignatavičius.
Bendradarbiaudama su Vilniaus miesto savivaldybe, bendrovė „Biseris“ yra įrengusi „bičių korius“ ant itin judrių Vilniaus sankryžų – specialias geltonas linijas, padedančias išvengti užsikimšimo piko metu. Taip pat bendrovė įdiegė didesnio pralaidumo kelio žiedų schemas, kurios padeda mažinti spūstis judriausiuose sostinės Antakalnio ir Žirmūnų žieduose. Kartu su Kauno ir Alytaus savivaldybėmis „Biseris“ įrengė pirmąsias Lietuvoje išmaniąsias perėjas, kurios reaguoja į šilumą bei judesį ir pradeda mirksėti įspėjamaisiais žibintais, kai prie gatvės priartėja pėstieji.     
Ignatavičius yra įgijęs civilinės inžinerijos magistro laipsnį Kauno technologijos universitete. Karjerą pradėjo statybų, energetikos tinklų įrengimo, nekilnojamojo turto plėtros bendrovėse, tarp kurių – „YIT Kausta“, „SSPC Real Estate“, „Kalstas“.
Apie UAB „Biseris“ 
UAB „Biseris“ – viena didžiausių eismo saugumo sprendimų bendrovių Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Bendrovė teikia miestų, kelių, oro uostų infrastruktūros įrengimo ir priežiūros paslaugas, kuria kompleksinius jų modernizavimo sprendimus.
Bendrovė įkurta 1993 metais kaip pirmoji specializuota kelių ženklinimo įmonė Lietuvoje. Pasikeitus akcininkams, šiuo metu įmonė priklauso UAB „Provestum“ ir privataus kapitalo fondų valdymo bendrovei „Plaza venture partners“.  
2016 m. bendrovės apyvarta siekė 7,5 mln. eurų. Sezono metu „Biseryje“ dirba vidutiniškai 60 darbuotojų.

Pranešimą paskelbė : Aušra Pilkienė, Agentūra 1323 (UAB Trylika-dvidešimt trys)

Kiti skelbimai:
 
Lakštinė stangrinanti veido kaukė, 25 ml
 
HELLY HANSEN Koppervik Black/Ebony/Grey Fog 45
 
Vagabond Kenova 4457-201 Black 36
 
HELLY HANSEN Seraphina Women's Oatmeal/Natura/Cement 38
 
REIMA Ivalo Black 36

Kaip prižiūrėti dyzelinių automobilių ekologines sistemas?

  Dyzelinis automobilis su įdiegtomis ir tinkamai veikiančiomis išmetamųjų dujų neutralizavimo sistemomis, palyginus su benzinu veikiančiu automobiliu, yra ne tik taupesnis, bet ir nenusileidžia ekologiniais rodikliais, o CO2 emisija yra mažesnė – tai patvirtino Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) mokslininkų atliktas tyrimas. Tačiau ne visi vairuotojai žino, kaip automobiliuose įdiegtas ekologines sistemas prižiūrėti. Tad ar […]

  Straipsniai »
Ribotos judėsenos žmonių kelionės lėktuvu – ką svarbu žinoti?

Ribotos judėsenos žmonių kelionės lėktuvu – ką svarbu žinoti?

Ruošiantis kelionei lėktuvu, norisi, kad ji būtų sklandi jau nuo pat atvykimo į oro uostą. Savo ruožtu oro uostai stengiasi užtikrinti, kad kelionė būtų maloni visiems keliautojams, įskaitant ir ribotos judėsenos žmones. Šiems keleiviams pravartu žinoti apie būtent jiems skirtas paslaugas, kuriomis galima pasinaudoti oro uoste. Kelionė į oro uostą – greita ir paprasta „Lietuvos […]

  Straipsniai »

Susisiekimo ministras: perskirstyta 3,3 mln. eurų rezervinių lėšų Lietuvos keliams

 Atsižvelgiant į šiemet kelių rekonstravimo projektuose sutaupytas ar nepanaudotas lėšas, Susisiekimo ministerijos siūlymu perskirstyti 3,3 mln. eurų rezervinių Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų. Tam Vyriausybė pritarė 2019 m. spalio 30 dieną. „Perskirstomos lėšos teks kelių objektams, kuriuose darbai jau atlikti arba bus atlikti iki šių metų pabaigos. Taip pat atsižvelgėme į papildomai gautus […]

  Straipsniai »

Nuoseklus Lietuvos oro uostų augimas – stebimas visų finansinių rodiklių kilimas

Lietuvos oro uostai ir toliau skaičiuoja augančius finansinius rodiklius. Apžvelgus pirmuosius 9 šių metų  mėnesius suskaičiuota, jog lyginant su praėjusiais metais, bendros pajamos didėjo 13 proc. ir siekia beveik 37 mln. eurų. Lietuvos oro uostai pažymi, kad didėjo ir  aviacinės – skrydžių, keleivių aptarnavimo, krovinių gabenimo, ir neaviacinės veiklos – patalpų nuomos, maitinimo įstaigų, įvairių […]

  Straipsniai »