Tomas Ignatavičius – eismo saugumo sprendimų bendrovės „Biseris“ vadovas

1

Tomas Ignatavičius – eismo saugumo sprendimų bendrovės „Biseris“ vadovas

Tomas Ignatavičius tapo naujuoju eismo saugumo sprendimų UAB „Biseris“ generaliniu direktoriumi. Jis pakeitė trejus metus įmonei vadovavusį Paulių Arštikį, kuris iš pareigų pasitraukė tapęs Kauno technologijos universiteto vykdomuoju direktoriumi.    
Iki pradėdamas eiti generalinio direktoriaus pareigas T. Ignatavičius bendrovėje dirbo technikos direktoriumi. T. Ignatavičius turi didelę statybų ir infrastruktūros projektų valdymo patirtį. Iki prisijungdamas prie „Biserio“, jis ėjo vykdomojo valdybos nario pareigas Švedijos ir Norvegijos bendrovėse „Markuciai Sverige“ AB ir „Markuciai Norge“ AB. 
„Mano siekis – pakeisti įmonės verslo modelį, perkelti ir pritaikyti geriausią Skandinavijos kelių infrastruktūros įrengimo ir priežiūros patirtį, kad būtume inovatyvi ir efektyvi bendrovė. Pasaulis itin sparčiai kuria ir diegia eismo reguliavimo naujoves – ar tai būtų 3D pėsčiųjų perėjos, ar lazeriniai užtvarai prie šviesoforų, esu įsitikinęs, kad visa tai greitu metu turėtų atkeliauti ir į mūsų kelius, nes tai didina eismo saugumą ir saugo žmonių gyvybes“, – sako T. Ignatavičius.
Bendradarbiaudama su Vilniaus miesto savivaldybe, bendrovė „Biseris“ yra įrengusi „bičių korius“ ant itin judrių Vilniaus sankryžų – specialias geltonas linijas, padedančias išvengti užsikimšimo piko metu. Taip pat bendrovė įdiegė didesnio pralaidumo kelio žiedų schemas, kurios padeda mažinti spūstis judriausiuose sostinės Antakalnio ir Žirmūnų žieduose. Kartu su Kauno ir Alytaus savivaldybėmis „Biseris“ įrengė pirmąsias Lietuvoje išmaniąsias perėjas, kurios reaguoja į šilumą bei judesį ir pradeda mirksėti įspėjamaisiais žibintais, kai prie gatvės priartėja pėstieji.     
Ignatavičius yra įgijęs civilinės inžinerijos magistro laipsnį Kauno technologijos universitete. Karjerą pradėjo statybų, energetikos tinklų įrengimo, nekilnojamojo turto plėtros bendrovėse, tarp kurių – „YIT Kausta“, „SSPC Real Estate“, „Kalstas“.
Apie UAB „Biseris“ 
UAB „Biseris“ – viena didžiausių eismo saugumo sprendimų bendrovių Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Bendrovė teikia miestų, kelių, oro uostų infrastruktūros įrengimo ir priežiūros paslaugas, kuria kompleksinius jų modernizavimo sprendimus.
Bendrovė įkurta 1993 metais kaip pirmoji specializuota kelių ženklinimo įmonė Lietuvoje. Pasikeitus akcininkams, šiuo metu įmonė priklauso UAB „Provestum“ ir privataus kapitalo fondų valdymo bendrovei „Plaza venture partners“.  
2016 m. bendrovės apyvarta siekė 7,5 mln. eurų. Sezono metu „Biseryje“ dirba vidutiniškai 60 darbuotojų.

Pranešimą paskelbė : Aušra Pilkienė, Agentūra 1323 (UAB Trylika-dvidešimt trys)

Kiti skelbimai:
 
Camper Oruga K200157 Black 014 38
 
Converse Chuck Taylor All Star Hi White/White 36,5
 
Camper Imar Copa K200929 White Natural 36
 
Vagabond Anni 4937-001 Black 37
 
Crocs™ Funlab Unicorn Charm Sandal Kids Lavender 28

Rekomenduojame

Tyrimas: mobiliuoju telefonu vairuodami naudojasi du trečdaliai Lietuvos gyventojų

Tyrimas: mobiliuoju telefonu vairuodami naudojasi du trečdaliai Lietuvos gyventojų

Mobiliuoju telefonu automobilyje naudojasi 65 procentai Lietuvos gyventojų. Beveik pusė – 43 proc. – jų išmanųjį telefoną pasitelkia navigacijai, įjungdami populiariausias kelionių programėles, 34 proc. – skambina ir kalbasi naudodamiesi laisvų rankų įranga, 12 proc. klausosi mėgstamos muzikos. Tačiau net dešimtadalis prisipažįsta vairuodami skambinantys telefonu be laisvųjų rankų įrangos, o dar 10 proc. jų naršo […]

„Volkswagen“ leido žvilgtelėti į naująjį „Arteon“: virtuali pasaulinė premjera įvyks birželio 24-ąją

„Volkswagen“ leido žvilgtelėti į naująjį „Arteon“: virtuali pasaulinė premjera įvyks birželio 24-ąją

Dinamiškasis keturių durų „fastback“ bus ne tik atnaujintas, bet ir siūlomas nauju „shooting brake“ kėbulu Naujomis jėgainėmis, išmaniomis komforto ir vairuotojo pagalbos sistemomis iš esmės atnaujinta modelių gama „Volkswagen“ jau pristatė pirmuosius naujojo „Arteon“ vaizdus. Kartu su iki šiol gamintu „Gran Turismo“ modeliu pasirodys ir naujasis „Shooting Brake“ variantas. „Naujasis „Arteon Shooting Brake“ leido mums […]

Baigtas pirmasis Islandijos plento sutvarkymo projekto etapas

Baigtas pirmasis Islandijos plento sutvarkymo projekto etapas

Baigtas magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožo nuo 100,47 iki 101,79 km kapitalinis remontas ir tuo pačiu pirmasis Islandijos plento tvarkymo etapas. Darbai šiame etape vyko nuo Kleboniškio tilto iki Sargėnų sankryžos – ruožas yra išplatintas iki 10 eismo juostų, papildomai įrengtos greitėjimo ir lėtėjimo juostos, taip pat įrengta atraminė siena, daugiau nei 1 km ilgio […]

Lietuvos padangėje ypatingas svečias: atliekami bandymai, užtikrinantys skrydžių saugą

Lietuvos padangėje ypatingas svečias: atliekami bandymai, užtikrinantys skrydžių saugą

Vakar virš Kauno, šiandien virš Palangos bei Klaipėdos, o penktadienį Vilniaus padangėje galima pastebėti specialų orlaivį–laboratoriją, kuris tikrina VĮ „Oro navigacija“ turimų navigacinių priemonių veikimą skrydžių metu. „Pilotuoti lėktuvą galima žiūrint pro langą ir orientuojantis pagal vizualius ženklus, tačiau tai įmanoma tik skrendant žemai ir esant geroms oro sąlygoms. Dideliame aukštyje jokių orientyrų nėra, tad […]