„Teijin“ perka „Benet Automotive“, kad išplėstų savo automobilių dalių gamybos verslą Europoje

„Teijin“ perka „Benet Automotive“, kad išplėstų savo automobilių dalių gamybos verslą Europoje

Tokijas, liepos 5 d. („Business Wire“) „Teijin Limited“ šiandien paskelbė sutikusi iš „Jet Investment“ įsigyti visą „Benet Automotive s.r.o.“ (toliau – „Benet“), pirmaujančią Čekijos automobilių kompozitinių medžiagų ir dalių tiekėją. Įsigijimo sąlygos neatskleidžiamos.

„Benet“, kurios būstinė įsikūrusi Čekijos Mlada Boleslavo mieste, yra tiesioginė automobilių gamybos pramonės kompozitinių dalių tiekėja, siūlanti pažangias anglies pluoštu sutvirtinto ir stiklo pluoštu armuoto plastiko liejimo, taip pat automobilių dažymo ir surinkimo technologijas. Bendrovės specializacija – pagerintas reakcinis injekuojamasis formavimas (RRIM), mažo slėgio procesas, kuriame naudojamas poliuretanas, taip pat įprastas autoklavinis plastmasės formavimas ir plastmasės formavimas liejimu (RTM). „Benet“ turi tris gamyklas Čekijoje ir vieną Vokietijoje. Bendrovė aptarnauja Europos automobilių gamintojus, įskaitant „Volkswagen“, „Mercedes“, BMW, „Audi“ ir „Škoda“. 2018 finansiniais metais bendrovė turėjo 720 darbuotojų, o jos pardavimai sudarė 35,2 mln. eurų (40 mln. JAV dolerių).

„Teijin“ plečia savo automobilių kompozitų gamybą, kurioje naudoja patentuotas lengvas ir kokybiškas medžiagas ir išnaudoja turimas puikias projektavimo galimybes, siekdama tapti „Teijin“ centrų Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje aptarnaujamų užsakovų – originalios automobilių įrangos gamintojų – partnere ir iš daugelio medžiagų gaminamų dalių tiekėja. Europoje „Teijin“ 2018 metų rugpjūtį įsigijo „Inapal Plásticos SA“, pirmaujančią Portugalijos automobilių kompozitinių medžiagų tiekėją. Be to, bendrovė diegia lakštinio formavimo iš stiklo pluošto ir anglies pluošto (GF-SMC ir CF-SMC) liniją bendrovės „Continental Structural Plastics“ – pirmaujančios pasaulyje automobilių kompozitų gamintojos, kuri yra įsikūrusi Šiaurės Amerikoje ir kurią „Teijin“ įsigijo 2017 metų sausį, – gamykloje Prancūzijoje.

„Benet“ veikia strategiškai arti centrinių ir rytinių Europos rinkos regionų, kuriuose savo gamyklas turi pagrindiniai Vokietijos ir kiti Europos originalios įrangos gamintojai. Bendrovės sukurtas veiksmingas tiekimo procesas taps tvirtu pagrindu, kuriuo remdamasi „Teijin“ Europoje galės toliau stiprinti savo sprendimų kūrimo pajėgumus ir pardavimo kanalus.

Įgyvendindama savo strategiją, kurią sudaro nemažai etapų, „Teijin“ panaudos „Benet“ pajėgumus ir galimybes jau įgyvendinamuose plėtros projektuose ir vystys chemijos inovacijas, remdamasi unikaliomis „Teijin“ ir CSP medžiagų ir formavimo technologijomis, taip pat profesionalia technine grupe, kad galėtų siūlyti novatoriškus automobilių kompozitų sprendimus, kurie tenkintų būsimus užsakovų poreikius, susijusius su konstrukcijų lengvumu, tvirtumu ir lankstumu, taip pat jų našumu ir ekonomiškumu. „Teijin“ yra užsibrėžusi tikslą savo automobilių kompozitų verslo pardavimus iki 2030 metų padidinti iki maždaug 1,7 mlrd. eurų (2 mlrd. JAV dolerių).

Apie „Teijin Group“

„Teijin“ (Tokijo vertybinių popierių birža: 3401) yra į technologijas orientuota tarptautinė grupė, siūlanti pažangius sprendimus aplinkosauginės vertės, saugos, saugumo ir nelaimių padarinių mažinimo, apsaugos nuo demokratinių pokyčių ir sąmoningumo apie sveikatos svarbą didinimo srityse. Jos pagrindinės veiklos sritys – kokybiškų pluoštų, tokių kaip aramidiniai ir anglies pluoštai bei kompozitai, gamyba, sveikatos apsauga, plėvelių, dervų ir plastmasių bei poliesterio pluoštų perdirbimas, produktų perdirbimas ir IT technologijos. Grupė vienija daugiau kaip 170 bendrovių ir turi apie 20 tūkst. darbuotojų 20 pasaulio šalių. 2019 metų kovo 31 dieną pasibaigusiais finansiniais metais jos konsoliduoti pardavimai sudarė 888,6 mlrd. jenų (8,1 mlrd. JAV dolerių), o bendra turto vertė siekė 1,0207 trln. jenų (9,3 mlrd. JAV dolerių). Dėl išsamesnės informacijos žr. www.teijin.com.

Šaltinis: https://www.businesswire.com/news/home/20190703005215/en/

Ryšiams:

Ryšiai spaudai
Verslo komunikacija
„Teijin Limited“
+81 3 3506 4055
pr@teijin.co.jp

Kiti skelbimai:
 
TOMS Popsicles Kid's Alpargata Cadet Blue 28,5
 
Crocs™ Funlab Shark Band Sandal Kids Navy 24
 
ZAXY Looney Tunes Thong 17762 Grey 37
 
Crocs™ Serena Metallic Bar Flip Womens Gold/Black 39,5
 
ZAXY Start V Black/Pink 35,5

Rekomenduojame

Apsaugos nuo koronaviruso rinkinys vairuotojams: kas privalo būti automobilio salone

Apsaugos nuo koronaviruso rinkinys vairuotojams: kas privalo būti automobilio salone

Apsaugos nuo koronaviruso rekomendacijų žmonės turi nepamiršti net ir sėsdami į savo automobilį. Draudikai vairuotojams pataria vengti tiesioginio kontakto su kitais vairuotojais, tarnybų bei degalinių darbuotojais. Šeimos gydytojas ragina nepamiršti, kad apsaugos priemonių nuo koronaviruso būtina turėti ne tik namuose ar darbe, bet ir automobilyje. „Pastaruoju metu itin svarbu kuo mažiau tiesiogiai bendrauti su kitais […]

Dvi „Bolt“ naujienos Kaunui – gera ir dar geresnė

Dvi „Bolt“ naujienos Kaunui – gera ir dar geresnė

Reaguodama į rinkos pokyčius ir susiklosčiusią situaciją dėl koronaviruso protrūkio, lyderiaujanti pavėžėjimo paslaugų platforma „Bolt“ skelbia apie dviejų paslaugų startą Kaune:  ragina kauniečius leistis į gurmaniškas keliones namuose, naudojantis maisto pristatymo į namus programėle „Bolt Food“, o nuo penktadienio – keliauti į darbą ar parduotuvę „Bolt“ elektriniais paspirtukais. Kauno miesto savivaldybės atstovų teigimu, atsakingų įmonių […]

Aplinkos gerinimo darbai Vilniuje jau suplanuoti

Aplinkos gerinimo darbai Vilniuje jau suplanuoti

Vos pasibaigus žiemai, Vilniuje prasidėjo daug remonto ir naujos infrastruktūros statybos darbų. Savivaldybė siekia išnaudoti susiklosčiusią situaciją ir sumažėjus eismo intensyvumui bei, oro sąlygoms leidžiant, pradeda gatvių tvarkymo darbus įprastai intensyviausiai naudojamose gatvėse, taip sumažinant miestiečių įprastai patiriamus nepatogumus darbų metu. Pasitelkusi seniūnus ir aktyvius vilniečius, sostinės savivaldybė dar žiemą susiplanavo, kiek ir kokių būtiniausių […]

Kaip užsienyje gyvenančiam Lietuvos piliečiui atvykti į Lietuvą karantino laikotarpiu?

Kaip užsienyje gyvenančiam Lietuvos piliečiui atvykti į Lietuvą karantino laikotarpiu?

Pataria Kseniya Veličkienė, advokatų kontoros GLIMSTEDT teisininkė Artėjant Velykoms, nemažai užsienyje gyvenančių žmonių pagalvoja apie galimybes atvykti į Lietuvą aplankyti savo šeimas ir tėvus. Šiuo metu atvykimas ir išvykimas iš beveik visų šalių yra sudėtingas, todėl būtina iš anksto įvertinti visas rizikas. Lietuvoje karantino režimas pirmiausia paveikė sienos kirtimo taisykles ir galimybes užsieniečiams atvykti į […]