Taupo vairuotojų laiką: pristatyta nauja registracijos į autoservisą sistema

Taupo vairuotojų laiką: pristatyta nauja registracijos į autoservisą sistema

Atsižvelgdama į rinkos tendencijas ir klientų poreikius, automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas didžiuosiuose Lietuvos miestuose teikianti Melga pristato internetu veikiančią rezervacijų sistemą. Laiką taupantiems vairuotojams ji suteikia galimybę realiu laiku patikrinti visų tinklo autoservisų užimtumą ir rezervuoti vizitą konkrečiu laiku.

Taupo laiką

Automatizuota sistema apjungia 12 „Melga” autoservisų didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje bei Utenoje. Pasak „Melga” prekybos direktoriaus Tado Kuliešiaus, rezervacija internetu buvo sukurta atsižvelgiant į klientų lūkesčius: „Paprastas ir greitas internetinės registracijos procesas leidžia jiems planuoti savo laiką ir jo sutaupyti – patikrinti keleto padalinių užimtumą, pasirinkti reikiamą autoservisą bei tikslų patogiausią registracijos laiką užtenka keleto paspaudimų.”

Tikslų laiką galima pasirinkti toms paslaugoms, kurių trukmę galima numatyti iš anksto: automobilio patikrai, kompiuterinei diagnostikai ar techninio aptarnavimo paslaugoms (tepalų ir filtrų keitimui, ratų suvedimui, kondicionieriaus pildymui, dezinfekcijai ir t.t.). Dėl savo specifikos ir skirtingų galimų gedimų tikslus laikas detalesnio meistro įvertinimo reikalaujančioms paslaugoms (pavyzdžiui, važiuoklės, stabdžių sistemos ar elektros įrangos remontui) nematomas – pasirenkamas tik pageidaujamas laikas. Tuomet padalinio darbuotojai operatyviai susisiekia su klientu, pasitikslina detales ir patvirtina rezervaciją.

Optimizuoti procesai – operatyvesnis aptarnavimas

Pasak autoservisų tinklo atstovų, tokia sistema, kurioje matomas visų padalinių užimtumas, leidžia reguliuoti klientų srautus, optimizuoti autoservisų darbą ir operatyviau aptarnauti klientus. Taip pat – matuoti darbuotojų našumą ir darbo vietos produktyvumą. Visame autoservisų tinkle su sistema dirba virš 40 autoserviso priėmėjų, vadybininkų, sistema vieningai veikia esant 100 autošaltkalvių ir 100 skirtingų fizinių darbo vietų (keltuvai, padangų montavimo staklės, stabdžių patikros stendai ir kt.). „Sistema veikia atsižvelgiant į kiekvieno padalinio specifiką – fizinių darbo vietų ir esamą darbuotojų skaičių“, – pasakoja „Melga” prekybos direktorius Tadas Kuliešius.

Išbandė padangų keitimo piko metu

Jis pažymi, kad įdiegta sistema jau pasiteisino. „Metas, kai vairuotojai keičia padangas, visiems autoservisams – vienas intensyviausių laikotarpių. Pavasarį, padangų keitimo sezono metu, klientams pristatyta rezervacijos internetu sistema iškart pateisino tiek mūsų, tiek klientų lūkesčius. Sulaukėme didelio aktyvumo ir susidomėjimo internetine rezervacijos sistema, ir kur kas mažiau skambučių norint užsiregistruoti telefonu (lyginant su praėjusiais metais) “, – tikina T. Kuliešius.

Apskritai, tiek techninė automobilio priežiūra, tiek netikėtas gedimas vairuotojams gali sukelti nemažai streso. „Mūsų tikslas – kuo mažiau rūpesčių klientui dėl automobilio remonto. Tobulėjame ne tik kurdami informacines sistemas, bet ir nuolat keldami aptarnavimo kokybę, darbuotojų kvalifikaciją. Tai – svarbiausi faktoriai norint suteikti visapusišką, klientų lūkesčius viršijantį aptarnavimą ir aukščiausios kokybės paslaugas“, – prideda T. Kuliešius.

Pranešimą paskelbė: Guoda Paužaitė, UAB „Publicum“

Kiti skelbimai:
 
Camper Oruga K200157 Black 014 38
 
Converse Chuck Taylor All Star Hi White/White 36,5
 
Camper Imar Copa K200929 White Natural 36
 
Vagabond Anni 4937-001 Black 37
 
Crocs™ Funlab Unicorn Charm Sandal Kids Lavender 28

Rekomenduojame

Taisyklės galioja ir dviračių takuose: ką pamiršta eismo dalyviai?

Taisyklės galioja ir dviračių takuose: ką pamiršta eismo dalyviai?

Dviračių sezonui įsibėgėjant, į miestų gatves ir užmiesčio kelius išrieda vis daugiau dviratininkų. Deja, dar ne visi dviračiais važinėja saugiai. Specialistai primena, kad tiek lekiant dviračių takais miestuose, tiek minant pedalus užmiestyje, svarbu atminti dviratininkams galiojančias taisykles ir reikalavimus, o taip pat – žinoti nerašytas taisykles, kurios leis prie vairo jaustis saugiau. Dviračių takas – […]

J. Narkevič: Dengiamos dėl karantino sunkumus patyrusių leidėjų išlaidos

J. Narkevič: Dengiamos dėl karantino sunkumus patyrusių leidėjų išlaidos

Vyriausybei skyrus 597 tūkst. AB Lietuvos pašto teikiamoms periodinių leidinių pristatymo kaimo vietovėse ir miestuose paslaugoms kompensuoti, leidėjams bus padengtos periodinių leidinių pristatymo išlaidos už 2 mėn.  „Mes žinome ir suprantame, kad periodinių leidinių leidėjai prasidėjus karantinui tapo pažeidžiami, susidūrė su nežinomybe, ar sugebės išlikti šiais sudėtingais laikais. Tikime, jog kompensuodami leidinių pristatymo išlaidas prisidėsime […]

Svarbūs Šiaulių regiono projektai sulaukė didžiosios dalies – net 84 Seimo narių palaikymo!

Svarbūs Šiaulių regiono projektai sulaukė didžiosios dalies – net 84 Seimo narių palaikymo!

Šiaulių miesto vadovai pastaruoju metu itin stengėsi, kad į Vyriausybėje rengiamą ekonomikos skatinimo planą, dar vadinamą Ateities ekonomikos DNR planu, patektų ir keletas ne tik miestui, regionui, bet ir visai šaliai svarbių projektų – Šiaulių oro uosto infrastruktūros išvystymo ir geležinkelio vėžės į Šiaulių LEZ teritoriją atstatymo projektai. Dabar Šiaulių iniciatyva sulaukė itin rimto palaikymo […]

Ruošiantis į kelionę lėktuvu: patarimai keliautojams oro uostuose

Ruošiantis į kelionę lėktuvu: patarimai keliautojams oro uostuose

Palengva grįžtanti keleivinė aviacija skrydžių pasiilgusiems keliautojams kelia vis daugiau džiaugsmo. Vis dėlto daugelyje šalių galiojant įvairiems apribojimams ir saugumo priemonėms, keliautojams būtina atsiminti tam tikrus pokyčius oro uostuose ir orlaiviuose. Siekiant palengvinti skrydžio pasiruošimo procesą, Lietuvos oro uostai primena pagrindines kelionių šiuo metu taisykles, padėsiančias užtikrinti jūsų ir aplinkinių saugumą. Namų darbai – atlikti […]