„Švaros brolių“ pajamos iš patalpų valymo verslo 2021 m. augo 17 procentų

„Švaros brolių“ pajamos iš patalpų valymo verslo 2021 m. augo 17 procentų

Bendrovės „Švaros broliai“ pajamos bei EBITDA iš patalpų valymo verslo 2021 metais didėjo atitinkamai 17 proc. ir 23 proc. Pasak „Švaros brolių“ vadovės Linos Žagarienės, prie gerų rezultatų ženkliai prisidėjo klientų plėtra ir komandos augimas.

„Švaros brolių“ pajamos iš patalpų valymo verslo 2021 m. siekė 4,65 mln. eurų ir, palyginti su 2020 m. (3,96 mln. eurų), augo 17 procentų.  Šios verslo srities EBITDA pernai buvo lygi 0,89 mln. eurų ir, palyginti su 2020 m. (0,72 mln. eurų), didėjo 23 procentais.

Per praeitus metus ženkliai susistiprėjo visų regionų komandos, o pajamos daugiausiai – 26 proc. – išaugo Kauno padalinyje. Vilniaus ir Klaipėdos padaliniuose pajamos pakilo po 18 proc.

„Nepaisant visų iššūkių – COVID-19 ekonominių padarinių, griežtų reikalavimų klientų patalpose, darbuotojų izoliacijos – mūsų patalpų valymo verslas fiksavo puikius finansinius ir veiklos rodiklius. Prie to ženkliai prisidėjo faktas, kad mūsų klientai yra sėkmingos organizacijos, ir net ketvirtadalis jų pernai augo, o su jais augome ir mes. Mums ypatingai svarbus jų ilgametis pasitikėjimas, su kai kuriais trunkantis jau dešimtmetį ir ilgiau“, – sako L. Žagarienė.

Anot jos, bendrovė šiais metais toliau didelį dėmesį skirs kokybės valdymui, klientų pasitenkinimui bei komandos plėtrai ir stiprinimui, siekiant įvykdyti 2022-ųjų planą verslo pajamas didinti dar 30 procentų.

Investuoja į vadovų kompetencijų ugdymą

„Norėdami didinti efektyvumą ir toliau gerinti paslaugų kokybę klientams, daug dėmesio skiriame komandos kompetencijų ugdymui. Pernai surengėme 6 dienų patalpų valymo verslo vidurinės grandies vadovų mokymus, siekiant gilinti jų vadybos žinias bei lavinti vadovavimo didelėms komandoms įgūdžius“, – dalinasi „Švaros brolių“ vadovė.

Pasak jos, tinkamas darbuotojų ugdymas dažnai yra silpnoji švaros paslaugų įmonių vieta, dėl to bendrovė planuoja nuosekliai dirbti šioje srityje ir šiemet tam skirti dar daugiau dėmesio.

„Savo klientams suteikiame ne vienkartinę paslaugą, tad esame įsipareigoję kasdien tenkinti jų poreikius ir atitikti lūkesčius, tad mūsų bendradarbiavime ypatingai svarbus tvarumas. Tai ne tik gamtai draugiškesni sprendimai, bet ir kur kas gilesni įmonės veikimo principai – skaidrumas, sąžiningumas, pagarba visiems darbuotojams ir klientams bei socialinė atsakomybė“, – pabrėžia L. Žagarienė.

„Švaros brolių“ patalpų valymo versle dirba 380 žmonių, kurie teikia patalpų dezinfekavimo, kasdienių valymo darbų, teritorijų tvarkymo ir specialiųjų valymo darbų paslaugas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

„PRO BRO Group“ – įmonių grupė, tiesiogiai valdanti keturias įmones: UAB „Švaros broliai“, teikiančią automobilių bei patalpų švaros paslaugas Lietuvoje, UAB „PRO BRO Car wash systems“, tiekiančią ir gaminančią automobilių švaros paslaugoms užtikrinti skirtą įrangą bei medžiagas, UAB „PRO BRO Express“, besirūpinančią tunelinių plovyklų franšizių pardavimu bei aptarnavimu, ir UAB „PRO BRO asset management“, valdančią nekilnojamojo turto vystymo projektus.

Pranešimą paskelbė: Gintarė Dabrišiūtė, Integrity PR

Rekomenduojame

Europos investicijų banko konsultavimo paslaugų tarnyba remia žaliąją krovininę laivybą Lietuvos vidaus vandenyse

Europos investicijų banko konsultavimo paslaugų tarnyba remia žaliąją krovininę laivybą Lietuvos vidaus vandenyse

Projekto tikslas – atnaujinti krovinių gabenimą vandens transportu tarp dviejų didžiųjų Lietuvos miestų: Klaipėdos ir Kauno Per Europos investavimo konsultacijų centrą EIB teikia konsultacinę paramą Lietuvos vidaus vandens kelių direkcijai, kad šalies transporto infrastruktūra būtų tvaresnė Europos investicijų bankas (EIB) ir Lietuvos vidaus vandens kelių direkcija (VVKD) pasirašė konsultavimo paslaugų sutartį, pagal kurią bus teikiama […]

Dviračių gatvės Lietuvos miestuose: eismo organizavimas palankesnis ne automobiliams, bet dviratininkams

Dviračių gatvės Lietuvos miestuose: eismo organizavimas palankesnis ne automobiliams, bet dviratininkams

Nuo birželio 1 d. Lietuvos miestuose galės atsirasti „Dviračių gatvės“ – tokiu nauju kelio ženklu pažymėtos gatvės bus skirtos mišriam dviračių ir automobilių, kitų ne motorinių ir motorinių transporto priemonių eismui. Jose eismo dalyviams galios specialūs Kelių eismo taisyklių reikalavimai, o dviratininkai galės jaustis gerokai laisviau ir saugiau. „Dviračių gatvių atvėrimas – naujas žingsnis skatinant […]

Vilniuje pristatyta nauja gatvė

Vilniuje pristatyta nauja gatvė

Šnipiškės toliau atsinaujina – tarp Žalgirio iki Lvivo gatvių šiandien šventiškai atidaryta nauja beveik kilometro ilgio Kernavės gatvė.  Gatvė įrengta rūpinantis, kad ji būtų patogi, saugi, žalia, gyva, kaimyniška, tiesiog – jauki.  „Šnipiškės stiebiasi, priimdamos ir naujus verslus, ir naujus gyventojus, o kartu išlaikydamos autentišką dvasią. Kernavės gatvės vietoje prieš kelerius metus buvo tiesiog išvažinėtas molynas, […]

Moterų jūrininkių dienos proga „Stena Line“ praneša apie pirmąją laivo kapitonę

Moterų jūrininkių dienos proga „Stena Line“ praneša apie pirmąją laivo kapitonę

Nedaugelis žino, bet šiandien Tarptautinė jūrininkystės organizacija oficialiai mini Tarptautinę moterų jūrininkių dieną. Pasaulinis laivybos sektorius kasmet pažymi reikšmingą moterų vaidmenį jūrų pramonėje ir atkreipia dėmesį į iššūkius, su kuriais susiduriame norėdami padėti kiekvienai moteriai sėkmingai siekti karjeros jūroje. Švedijos keltų bendrovė „Stena Line“ gegužę taip pat švenčia įvairovės mėnesį, todėl kartu su šia proga […]

„Volkswagen“ ir „Audi“ pirmojo 2022-ųjų trečdalio rezultatai: nors iššūkių nemažėja, rinka pamažu atsigauna

„Volkswagen“ ir „Audi“ pirmojo 2022-ųjų trečdalio rezultatai: nors iššūkių nemažėja, rinka pamažu atsigauna

„Moller Baltic Import“, importuojanti „Volkswagen“ keleivinius bei komercinius automobilius Baltijos šalyse ir „Audi“ automobilius Lietuvoje bei Latvijoje, per pirmąjį 2022 metų trečdalį pagerino savo pardavimų rezultatus. Nors rinka susiduria su vis daugiau naujų iššūkių, naujų automobilių gamybos pajėgumai pamažu stabilizuojasi. „Volkswagen“ keleivinių elektromobilių pardavimai Baltijos šalyse išaugo 41 proc. Vienintelis smuktelėjęs segmentas buvo „Volkswagen“ komerciniai […]

Lietuva parengė dar vieną karinio mobilumo jungčių gerinimo projektų paketą ir siekia gauti ES finansavimą

Lietuva parengė dar vieną karinio mobilumo jungčių gerinimo projektų paketą ir siekia gauti ES finansavimą

Siekdama gerinti karinio mobilumo jungtis su Europa, Lietuva parengė projektų sąrašą ir Europos Komisijai (EK) teiks naujas paraiškas dėl dvigubos paskirties – civilinės ir karinės – transporto infrastruktūros projektų finansavimo. Šią galimybę suteikia gegužės 12 d. EK paskelbtas antrasis kvietimas teikti paraiškas finansuoti projektus pagal Europos infrastruktūros tinklų priemonę (CEF). Susisiekimo ir Krašto apsaugos ministerijos […]