„Švaros broliai“ dezinfekuos Lietuvos kariuomenės Karo policijos automobilius

„Švaros broliai“ dezinfekuos Lietuvos kariuomenės Karo policijos automobilius

Siekiant ir toliau sėkmingai užkardyti COVID-19 viruso plitimą Lietuvoje, bendrovė „Švaros broliai“ nemokamai dezinfekuos padidintos rizikos Lietuvos kariuomenės Karo policijos transporto priemones. Po laikinos pertraukos vėl visiems vairuotojams atvertuose įmonės švaros centruose karantino metu bus reguliariai specialiomis medžiagomis visapusiškai išvalomi patruliuojančių pareigūnų automobiliai.

Ekstremalios situacijos metu tvarkai prižiūrėti pasitelkus Lietuvos kariuomenės Karo policiją, jos ekipažai dešimtyje savivaldybių padeda šalies policijai ir kartu patruliuodami prižiūri karantino sąlygų laikymąsi bei turi teisę sulaikyti ir į policijos nuovadą pristatyti taisyklių pažeidėjus.

Karantino pradžioje Lietuvos kariuomenės Karo policija saugojo „Lietuvos pašto“ terminalą Kaune, kuriame buvo laikomos medicininės apsaugos priemonės, Šv. Velykų šventinio savaitgalio metu prisidėjo prie šalies policijos pareigūnų, kontroliuojant patekimą į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Utenos, Tauragės ir Telšių miestus ir miestelius.  Karo policininkai iki praėjusios savaitės pabaigos taip pat rėmė Lietuvos policiją viruso židiniu virtusioje Nemenčinėje, bei nuolat dalyvauja kitose numatytose priemonėse.

„Džiaugiamės galėdami padėti užtikrinti šiuo sudėtingu metu jautriausių profesijų darbo sąlygų saugumą ir tam panaudoti savo kompetencijas srityje, kurią geriausiai išmanome – rūpindamiesi švara ir dezinfekuodami Karo policijos transporto priemones“, – teigia „Švaros brolių“ vykdomasis direktorius Ignas Pranskevičius.

Ketvirtadienį bendrovės švaros centre dezinfekuoti pirmieji Lietuvos kariuomenės Karo policijos automobiliai, dirbantys Vilniaus regione, ši procedūra karantino metu bus vykdoma reguliariai. Valymo metu pareigūnų transporto priemonių išorė kruopščiai nuplauta naudojant bakterijas užmušančius šampūnus, o salonai ne tik išvalyti, bet ir nuodugniai dezinfekuoti specialiomis biologinėmis priemonėmis pašalinant visus kenksmingus organizmus. Padidintas dėmesys skirtas ventiliacijos sistemoms, kurias specialistai specialiu metodu apsaugo nuo nepageidaujamų mikroorganizmų ir kvapų formavimosi.  

„Šiuo visuomenei sudėtingu laikotarpiu verslo pilietiškumas ir solidarumas, manau, ne vienam įkvepia optimizmo, kad susitelkę galime įveikti visus sunkumus ir grįžti į mums labiau įprastą gyvenimą. Neabejoju, kad švariuose ir dezinfekuotuose automobiliuose tarnybos metu mūsų pareigūnai jausis saugiau ir galės lengviau susikoncentruoti į savo pareigas, nuo viruso saugant Lietuvos visuomenę“, – sako Lietuvos kariuomenės Karo policijos viešųjų ryšių vyresnioji karininkė kapitonė Eglė Stankevičiūtė.

Dezinfekuoja ir vaikų darželius 

Be Lietuvos kariuomenės Karo policijos automobilių, „Švaros brolių“ specialistai jau nuo antrosios karantino savaitės taip pat ėmėsi dezinfekuoti didžiausiai rizikai priskiriamas Vilniaus policijos transporto priemones, kuriomis vežama daugiausiai žmonių. Nuo praėjusios savaitės bendrovės specialistai taip pat reguliariai dezinfekuoja Vilniaus vaikų darželius bei lopšelius, kuriuose sostinės savivaldybės iniciatyva prižiūrimi su koronaviruso grėsme kasdien iš arti susiduriančių medicinos darbuotojų vaikai.

Anot I. Pranskevičiaus, tiek automobilių dezinfekavimo paslaugą „Švaros brolių“ centruose Vilniuje, tiek patalpų dezinfekavimą gali užsisakyti visi.

Karantino metu vairuotojai trijuose didžiausiuose šalies miestuose taip pat gali saugiai naudotis tunelinių plovyklų, leidžiančių išvengti žmogaus kontakto su aplinka, paslaugomis.

„Švaros broliai“ yra didžiausias Lietuvoje specializuotas automobilių plovimo ir patalpų valymo tinklas, jau du dešimtmečius teikiantis visapusiškas švaros paslaugas. Bendrovė valdo savitarnos plovyklų, švaros centrų ir itin pažangių tunelinių plovyklų tinklą penkiuose Lietuvos miestuose.

Pranešimą paskelbė: Ramūnas Pletkus, Integrity PR

Kiti skelbimai:
 
Bio Phyto Mild Facial Cleanser Veido prausiklis, 250 ml
 
TOMMY HILFIGER 15-39-01-5 Black 01 44
 
AUDIMAS Švelnaus mod.polo maršk.ilg.rank. 2021-571 Navy Blazer S
 
Este 83-28-05-8 Black 37
 
Camper Courb K300289 Blue 46

Rekomenduojame

Pandemijos iššūkių kupinais metais „Scania Lietuva“ išlaikė stabilią poziciją rinkoje

Pandemijos iššūkių kupinais metais „Scania Lietuva“ išlaikė stabilią poziciją rinkoje

„Scania Lietuva“ pernai išlaikė turėtą poziciją sunkiojo transporto pardavimo segmente – ji užima 9 proc. rinkos. Lietuvoje įregistruota 360 naujų „Scania“ sunkvežimių. 2020-aisiais sunkiojo transporto rinka, lyginant su ankstesniais metais, smuko net 45 proc. Pasak įmonės „Scania Lietuva“ regiono vadovo Dariaus Snieškos, tam įtakos turėjo ir pandemija, ir Mobilumo paketas. Iš viso pernai Lietuvoje įregistruota […]

Ar verta persėsti į hibridinį automobilį?

Ar verta persėsti į hibridinį automobilį?

Per pirmojo karantino piką pavasarį – kovo-balandžio mėnesiais gatvėse buvo žymiai mažiau praeivių ir transporto. Pravėrę langą galėjome džiaugtis tyla ir švaresniu oru. Šiuo metu miestų gatvėse vėl garsiai riaumoja automobiliai ir girdimas triukšmas skatina susimąstyti: ar įmanoma patogiai keliauti kur kas tylesnėmis ir aplinkai draugiškesnėmis transporto priemonėmis? Pasirodo, ant dviračio sėsti nebūtina. Alternatyva įprastiems […]

Seimo nario Eugenijaus Sabučio pranešimas: „Valstybės vizija – pėsčiomis, elektromobiliu ir ekologišku autobusu per duobėtas gatves ir žvyrkelius?“

Seimo nario Eugenijaus Sabučio pranešimas: „Valstybės vizija – pėsčiomis, elektromobiliu ir ekologišku autobusu per duobėtas gatves ir žvyrkelius?“

2021 m. sausio 19 d. pranešimas žiniasklaidai   Viešojoje erdvėje nuolat atsiranda pasvarstymų, nuomonių ir komentarų dėl lietuvių nenoro išsižadėti savo nuosavų transporto priemonių, nors jų sukeliama tarša neabejotinai kenkia žmonių sveikatai. Lietuvos gyventojai automobilių (ypač senų, taršių ir galingų) vis dar neatsisako, nors dėl jų miršta daugiausia žmonių tarp išsivysčiusių valstybių. Publikacijų ar komentarų […]

M. Skuodis atšaukė iš pareigų VĮ „Oro navigacija“ vadovą

M. Skuodis atšaukė iš pareigų VĮ „Oro navigacija“ vadovą

Susisiekimo ministras Marius Skuodis antradienį, sausio 19 d., iš pareigų atšaukė VĮ „Oro navigacija“ generalinį direktorių Marių Beliūną. Šios oro transporto infrastruktūros įmonės vadovu M. Beliūnas ministro Jaroslavo Narkevičiaus buvo paskirtas pernai rugsėjį.  Įsakymą dėl „Oro navigacijos“ vadovo atšaukimo ministras pasirašė antradienį.  „Įmonės valdyba išreiškė nepasitikėjimą vadovu ir nematė galimybės dirbti su juo toliau, išsiskyrė […]