„Švaros broliai“ dezinfekuos Lietuvos kariuomenės Karo policijos automobilius

„Švaros broliai“ dezinfekuos Lietuvos kariuomenės Karo policijos automobilius

Siekiant ir toliau sėkmingai užkardyti COVID-19 viruso plitimą Lietuvoje, bendrovė „Švaros broliai“ nemokamai dezinfekuos padidintos rizikos Lietuvos kariuomenės Karo policijos transporto priemones. Po laikinos pertraukos vėl visiems vairuotojams atvertuose įmonės švaros centruose karantino metu bus reguliariai specialiomis medžiagomis visapusiškai išvalomi patruliuojančių pareigūnų automobiliai.

Ekstremalios situacijos metu tvarkai prižiūrėti pasitelkus Lietuvos kariuomenės Karo policiją, jos ekipažai dešimtyje savivaldybių padeda šalies policijai ir kartu patruliuodami prižiūri karantino sąlygų laikymąsi bei turi teisę sulaikyti ir į policijos nuovadą pristatyti taisyklių pažeidėjus.

Karantino pradžioje Lietuvos kariuomenės Karo policija saugojo „Lietuvos pašto“ terminalą Kaune, kuriame buvo laikomos medicininės apsaugos priemonės, Šv. Velykų šventinio savaitgalio metu prisidėjo prie šalies policijos pareigūnų, kontroliuojant patekimą į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Utenos, Tauragės ir Telšių miestus ir miestelius.  Karo policininkai iki praėjusios savaitės pabaigos taip pat rėmė Lietuvos policiją viruso židiniu virtusioje Nemenčinėje, bei nuolat dalyvauja kitose numatytose priemonėse.

„Džiaugiamės galėdami padėti užtikrinti šiuo sudėtingu metu jautriausių profesijų darbo sąlygų saugumą ir tam panaudoti savo kompetencijas srityje, kurią geriausiai išmanome – rūpindamiesi švara ir dezinfekuodami Karo policijos transporto priemones“, – teigia „Švaros brolių“ vykdomasis direktorius Ignas Pranskevičius.

Ketvirtadienį bendrovės švaros centre dezinfekuoti pirmieji Lietuvos kariuomenės Karo policijos automobiliai, dirbantys Vilniaus regione, ši procedūra karantino metu bus vykdoma reguliariai. Valymo metu pareigūnų transporto priemonių išorė kruopščiai nuplauta naudojant bakterijas užmušančius šampūnus, o salonai ne tik išvalyti, bet ir nuodugniai dezinfekuoti specialiomis biologinėmis priemonėmis pašalinant visus kenksmingus organizmus. Padidintas dėmesys skirtas ventiliacijos sistemoms, kurias specialistai specialiu metodu apsaugo nuo nepageidaujamų mikroorganizmų ir kvapų formavimosi.  

„Šiuo visuomenei sudėtingu laikotarpiu verslo pilietiškumas ir solidarumas, manau, ne vienam įkvepia optimizmo, kad susitelkę galime įveikti visus sunkumus ir grįžti į mums labiau įprastą gyvenimą. Neabejoju, kad švariuose ir dezinfekuotuose automobiliuose tarnybos metu mūsų pareigūnai jausis saugiau ir galės lengviau susikoncentruoti į savo pareigas, nuo viruso saugant Lietuvos visuomenę“, – sako Lietuvos kariuomenės Karo policijos viešųjų ryšių vyresnioji karininkė kapitonė Eglė Stankevičiūtė.

Dezinfekuoja ir vaikų darželius 

Be Lietuvos kariuomenės Karo policijos automobilių, „Švaros brolių“ specialistai jau nuo antrosios karantino savaitės taip pat ėmėsi dezinfekuoti didžiausiai rizikai priskiriamas Vilniaus policijos transporto priemones, kuriomis vežama daugiausiai žmonių. Nuo praėjusios savaitės bendrovės specialistai taip pat reguliariai dezinfekuoja Vilniaus vaikų darželius bei lopšelius, kuriuose sostinės savivaldybės iniciatyva prižiūrimi su koronaviruso grėsme kasdien iš arti susiduriančių medicinos darbuotojų vaikai.

Anot I. Pranskevičiaus, tiek automobilių dezinfekavimo paslaugą „Švaros brolių“ centruose Vilniuje, tiek patalpų dezinfekavimą gali užsisakyti visi.

Karantino metu vairuotojai trijuose didžiausiuose šalies miestuose taip pat gali saugiai naudotis tunelinių plovyklų, leidžiančių išvengti žmogaus kontakto su aplinka, paslaugomis.

„Švaros broliai“ yra didžiausias Lietuvoje specializuotas automobilių plovimo ir patalpų valymo tinklas, jau du dešimtmečius teikiantis visapusiškas švaros paslaugas. Bendrovė valdo savitarnos plovyklų, švaros centrų ir itin pažangių tunelinių plovyklų tinklą penkiuose Lietuvos miestuose.

Pranešimą paskelbė: Ramūnas Pletkus, Integrity PR

Kiti skelbimai:
 
HELLY HANSEN Vidda Parka Women's Black L
 
CAMPER Oxyde Foca Dark Brown 37
 
HELLY HANSEN Rigging Coat Men's Black L
 
Crocs™ Classic Lined Clog Navy/Charcoal 36,5
 
REIMA Stemu Denim Blue 29

Rekomenduojame

Kokią ateities susisiekimo sistemą kursime Vilniuje?

Kokią ateities susisiekimo sistemą kursime Vilniuje?

Vilniaus valdžia negaili dėmesio ir pinigų dviračių takų statybai. Reikia pagalvoti, kaip efektyviai šią sukurtą susisiekimo infrastruktūrą išnaudoti. Didelių pasiekimų šioje srityje turi Indija ir Vietnamas. Vilniuje automobilių spūsčių mastui artėjant prie Indijos miestų, galima pasinaudoti pastarųjų patirtimi – dviračių taksi kroviniams ir žmonėms pervežti. Indijoje tokiu transportu užsiima žmonės, vadinami „rikšomis“. Žmonių pervežimui jie […]

Tyrimas: po eismo nelaimės skambiname ne skubios pagalbos numeriu, o antrajai pusei

Tyrimas: po eismo nelaimės skambiname ne skubios pagalbos numeriu, o antrajai pusei

Kelyje patyrę eismo nelaimę Lietuvos vairuotojai pirmiausia apie ją praneša ne skubios pagalbos tarnyboms, o sutuoktiniui arba partneriui. Tyrimas parodė, kad beveik trečdalis mūsų šalies vairuotojų po eismo avarijos iškart skambina antrajai pusei ir tik 17 proc. vairuojančių lietuvių iškart renka pagalbos numerį 112. Tokias tendencijas atskleidė draudimo bendrovės „Gjensidige“ užsakymu bendrovės „Nielsen“ atlikta reprezentatyvi […]

„BMW Motorrad“ atskleidė penkias 2021 m. motociklų sezono naujienas

„BMW Motorrad“ atskleidė penkias 2021 m. motociklų sezono naujienas

Rudeniui artėjant pabaigos link, Vokietijos gamintoja „BMW Motorrad“ atskleidė būsimojo 2021 m. motociklų sezono naujienas. Kitąmet į gatves išriedės net penki nauji modeliai: šį pavasarį atnaujinto „R 18“ klasikinė versija „BMW R 18 Classic“ ir  atnaujinta „BMW R nineT“ modelių šeima: „R nineT“, „R nineT Pure“, „R nineT Scrambler“ bei „R nineT Urban G/S“.   […]

Vilnius kviečia Vėlinių dienomis kapines lankyti saugiai: vengti didesnių susibūrimų, dėvėti kaukes

Vilnius kviečia Vėlinių dienomis kapines lankyti saugiai: vengti didesnių susibūrimų, dėvėti kaukes

Šiandien sostinėje įsigaliojus lokalaus karantino apribojimams, savivaldybė kviečia gyventojus atsakingai planuoti artėjantį Vėlinių savaitgalį, įvertinti savo sveikatos būklę ir rizikas, ypač tai svarbu vyresnio amžiaus žmonėms, turintiems įvairių lėtinių susirgimų. Savo ruožtu savivaldybė pasirūpino, kad spalio 31 d. ir lapkričio 1–2 d. dažniau kursuotų viešasis transportas, o Rokantiškių, Saltoniškių, Karveliškių ir Kairėnų kapinių prieigose pakeitė […]