Susisiekimo ministerijai pavaldžiose įmonėse formuojamos naujos valdybos

Susisiekimo ministerijai pavaldžiose įmonėse formuojamos naujos valdybos

Susisiekimo ministerija skelbia nepriklausomų narių atranką į savo reguliavimo srities įmonių ir akcinės bendrovės valdybas. Paskelbta 3 nepriklausomų narių atranka į valstybės įmonės (VĮ) „Kauno regiono keliai“ formuojamą naujos sudėties valdybą ir 2 nepriklausomų kandidatų atranka į VĮ Lietuvos oro uostai valdybą. 4 nepriklausomų pretendentų atranka į AB Lietuvos pašto valdybą numatoma skelbti kitą savaitę.

„Susisiekimo sektoriuje vykdome daug svarbių pokyčių. Tikimės, kad į naujai formuojamas šių įmonių valdybas ateis iniciatyvūs, kūrybiški, kompetentingi profesionalai. Valstybės valdomos įmonės, taip pat kaip ir privataus kapitalo bendrovės, privalo būti valdomos vadovaujantis aukščiausiais vadybos standartais“, –– sako susisiekimo ministras Rokas Masiulis.

VĮ „Kauno regiono keliai“ naują valdybą sudarys 5 nariai – 1 valstybės tarnautojas, 1 darbuotojų atstovas, kurio kandidatūrą teikti į valdybą pavesta įmonės vadovui, 3 kiti fiziniai asmenys.

Trijų nepriklausomų kandidatų, kurie pretenduos į šios valstybės įmonės valdybos narius, atrankos būdas – pokalbis. Jie bus atrenkami 4 metų kadencijai.

Pretendentai turės atitikti bendruosius, specialiuosius reikalavimus ir nepriklausomumo kriterijus. Jie privalo turėti aukštąjį ar jam prilygintą išsilavinimą, būti nepriekaištingos reputacijos ir nesusiję su kitais juridiniais asmenimis ryšiais, dėl kurių galėtų kilti interesų konfliktas. Kandidatai bus vertinami už žinias ir patirtį ūkio šakoje, kurioje veikia ši valstybinės reikšmės kelių priežiūros įmonė, taip pat – už kompetenciją finansų valdymo, finansų analizės ar audito bei strateginio planavimo ir valdymo srityse.

Atranką organizuoja VĮ „Kauno regiono keliai“ savininko teises ir pareigas įgyvendinanti Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Daugiau informacijos apie atranką – http://www.krk.lt/index.php?m=291.

VĮ Lietuvos oro uostai, kuri valdo ir plėtoja tarptautinių Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų infrastruktūrą, užtikrina aukščiausią skrydžių saugos, aviacijos lygį, skelbia 2 nepriklausomų kandidatų į įmonės valdybos narius atranką iki veikiančios valdybos kadencijos pabaigos, t. y. 2020 metų sausio 20 dienos. Pretendentai dokumentus turi pateikti iki 2017 metų rugsėjo 6 dienos. Plačiau – http://www.ltou.lt/lt/lietuvos-oro-uostai/karjera/darbo-konkursai/.

Nauja AB Lietuvos pašto valdyba bus suformuota 4 metų laikotarpiui.       

 

Pranešimą paskelbė : Audronė Filimanavičienė, LR Susisiekimo ministerija

Kiti skelbimai:
 
REIMA Lahti Jungle Green 52-54
 
New Balance ML574 Burgundy 43
 
New Balance ML373 Black CA2 44,5
 
REIMA Haapa Pale Green 48-50
 
Under Eye Complex Paakių kremas, 22,5 ml

Gargždai irgi sieks grąžinti žaliąsias rodykles

Penktadienį neeiliniame posėdyje Klaipėdos rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija, kuriai pirmininkauja Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys, svarstė žaliųjų rodyklių grąžinimo Gargždų miesto sankryžose klausimą. Kad jas reikia grąžinti, nutarta vienbalsiai, nes nuo nau­jų me­tų prie švie­so­fo­rų ne­li­kus len­te­lių su ža­lio­mis ro­dyk­lė­mis, visuomenėje ki­lo nepasitenkinimas dėl atsiradusių di­de­lių rytinių ir vakarinių eis­mo spūs­čių, ypatingai sankryžoje su […]

  Straipsniai »

Draudikai atkreipia dėmesį: ką reikia žinoti mokant vairuoti šeimos narį?

Kelias iki vairuotojo pažymėjimo gavimo – ilgas ir vingiuotas, todėl neretai norėdami tvirčiau jaustis per praktikos egzaminą, vairavimo įgūdžių lavinimą patikime ne instruktoriams, o artimiesiems. Tačiau „Regitros“ taisyklės nurodo – sėsti su artimuoju prie vairo galima tik išlaikius teorijos žinių egzaminą, be to, toks mokymasis neatleidžia nuo reikalavimo baigti 30 valandų praktinio vairavimo mokymo kursą […]

  Straipsniai »

Paprastesnė persikėlimo į Kuršių neriją tvarka besinaudojantiems bilieto kompensavimu: daugiau alternatyvų moksleiviams

Atsižvelgusi į gyventojų nuogąstavimus, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) kartu su AB „Smiltynės perkėla“ supaprastina bilieto kainos kompensavimu besinaudojančių moksleivių persikėlimo per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją į Kuršių neriją ir iš Kuršių nerijos tvarką: neturintys asmens tapatybės dokumento galės pateikti moksleivio pažymėjimą. Papildomas sistemos funkcionalumas pradės veikti nuo […]

  Straipsniai »

Įstatyme siūloma reglamentuoti transporto priemonių pripažinimą atliekomis

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika Seimui pristatė Atliekų tvarkymo įstatymo pakeitimus (projektas Nr. XIIIP-4292), kuriais siūloma nustatyti kriterijus, pagal kuriuos transporto priemonės būtų pripažintos eksploatuoti netinkamomis transporto priemonėmis, tai yra atliekomis. Numatoma, kad transporto priemonės būtų pripažįstamos atliekomis, jeigu transporto priemonės savininkui išduotas eksploatuoti netinkamos transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimas; jeigu transporto priemonė ardoma arba yra išardyta […]

  Straipsniai »