Susisiekimo ministerijai pavaldžiose įmonėse formuojamos naujos valdybos

Susisiekimo ministerijai pavaldžiose įmonėse formuojamos naujos valdybos

Susisiekimo ministerija skelbia nepriklausomų narių atranką į savo reguliavimo srities įmonių ir akcinės bendrovės valdybas. Paskelbta 3 nepriklausomų narių atranka į valstybės įmonės (VĮ) „Kauno regiono keliai“ formuojamą naujos sudėties valdybą ir 2 nepriklausomų kandidatų atranka į VĮ Lietuvos oro uostai valdybą. 4 nepriklausomų pretendentų atranka į AB Lietuvos pašto valdybą numatoma skelbti kitą savaitę.

„Susisiekimo sektoriuje vykdome daug svarbių pokyčių. Tikimės, kad į naujai formuojamas šių įmonių valdybas ateis iniciatyvūs, kūrybiški, kompetentingi profesionalai. Valstybės valdomos įmonės, taip pat kaip ir privataus kapitalo bendrovės, privalo būti valdomos vadovaujantis aukščiausiais vadybos standartais“, –– sako susisiekimo ministras Rokas Masiulis.

VĮ „Kauno regiono keliai“ naują valdybą sudarys 5 nariai – 1 valstybės tarnautojas, 1 darbuotojų atstovas, kurio kandidatūrą teikti į valdybą pavesta įmonės vadovui, 3 kiti fiziniai asmenys.

Trijų nepriklausomų kandidatų, kurie pretenduos į šios valstybės įmonės valdybos narius, atrankos būdas – pokalbis. Jie bus atrenkami 4 metų kadencijai.

Pretendentai turės atitikti bendruosius, specialiuosius reikalavimus ir nepriklausomumo kriterijus. Jie privalo turėti aukštąjį ar jam prilygintą išsilavinimą, būti nepriekaištingos reputacijos ir nesusiję su kitais juridiniais asmenimis ryšiais, dėl kurių galėtų kilti interesų konfliktas. Kandidatai bus vertinami už žinias ir patirtį ūkio šakoje, kurioje veikia ši valstybinės reikšmės kelių priežiūros įmonė, taip pat – už kompetenciją finansų valdymo, finansų analizės ar audito bei strateginio planavimo ir valdymo srityse.

Atranką organizuoja VĮ „Kauno regiono keliai“ savininko teises ir pareigas įgyvendinanti Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Daugiau informacijos apie atranką – http://www.krk.lt/index.php?m=291.

VĮ Lietuvos oro uostai, kuri valdo ir plėtoja tarptautinių Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų infrastruktūrą, užtikrina aukščiausią skrydžių saugos, aviacijos lygį, skelbia 2 nepriklausomų kandidatų į įmonės valdybos narius atranką iki veikiančios valdybos kadencijos pabaigos, t. y. 2020 metų sausio 20 dienos. Pretendentai dokumentus turi pateikti iki 2017 metų rugsėjo 6 dienos. Plačiau – http://www.ltou.lt/lt/lietuvos-oro-uostai/karjera/darbo-konkursai/.

Nauja AB Lietuvos pašto valdyba bus suformuota 4 metų laikotarpiui.       

 

Pranešimą paskelbė : Audronė Filimanavičienė, LR Susisiekimo ministerija

Kiti skelbimai:
 
Evelatus Apple iPhone 4/4s
 
Rašalas Epson T2633 XL magenta Claria | 9,7 ml | XP-600/700/800
 
Evelatus Samsung A40 Gradient Glass Case 2 Bubble Gum
 
Mocco 3D Silicone Back Case For Mobile Phone Giraffe Samsung A510F Galaxy A5 (2016) Black
 
Blun DIAMOND ultra thin silicone back cover case for Samsung J530F Galaxy J5 (2017) with Rose gold frame
Pavojingi siuntiniai Lietuvos keliuose – kas gresia už neteisingą jų transportavimą?

Pavojingi siuntiniai Lietuvos keliuose – kas gresia už neteisingą jų transportavimą?

Dėl itin sparčiai populiarėjančių įvairių buitinių ir pramoninių elektronikos prietaisų Europos ir tuo pačiu Lietuvos keliuose kasdien keliauja vis daugiau įvairių kategorijų pavojingų krovinių (ADR), kurie, nesilaikant reikalavimų, gali sukelti itin skaudžių pasekmių. Todėl tiek draudikai, tiek teisininkai atkreipia įvairius pavojingus krovinius siunčiančių verslų ir siuntų bendrovių dėmesį į kuo atsakingesnį jų vertinimą ir transportavimą, […]

  Straipsniai »
Sostinės Kareivių gatvėje – naujas dviračių takas

Sostinės Kareivių gatvėje – naujas dviračių takas

Palei Kareivių gatvę, tarp Kareivių ir Žirmūnų gatvių sankryžos, nusidriekė naujas beveik kilometro ilgio dviračių takas. Šioje tako atkarpoje paklotas raudonas asfaltas, įrengtas naujas dviračių tako apšvietimas, šaligatviai, atliktas ženklinimas. Naujas raudono asfalto takas tapo taip reikalinga jungtis su Eurovelo taku palei Nerį, kurį jau spėjo pamėgti daugelis dviratininkų. Tako įrengimui savivaldybė skyrė apie 250 […]

  Straipsniai »

Baigta rekonstruoti magistralės „Via Baltica“ dalis – Panevėžio aplinkkelis

Gerinant eismo sąlygas magistralėje „Via Baltica“, baigtas rekonstruoti apie 22 km ilgio Panevėžio aplinkkelis. Jis praplatintas nuo 2 iki 3 eismo juostų, dėl reversinio eismo organizavimo sudarytos greitkeliui artimos eismo sąlygos. „Magistralėje „Via Baltica“ atlikti darbai ypač svarbūs eismo saugai ir važiavimo komfortui. Svarbiausioje šalies magistralėje Šiaurės–Pietų kryptimi sudarytos sąlygos važiuoti greičiau, kartu sumažinant eismo […]

  Straipsniai »
Dar vienas naujas skyrius „Porsche“ istorijoje – atidaryta „Taycan“ gamykla

Dar vienas naujas skyrius „Porsche“ istorijoje – atidaryta „Taycan“ gamykla

Nuo „Mission E“ koncepcijos pristatymo 2015 m. Frankfurto automobilių parodoje iki pirmojo serijinės gamybos elektrinio „Taycan“ modelio praėjo mažiau nei 48 mėnesiai. Šią savaitę daugiau nei trijų šimtų politikos, verslo ir žiniasklaidos atstovų akyse „Porsche“ atvertė dar vieną naują skyrių gamintojo istorijoje – atidarė pirmajam elektromobiliui „Taycan“ skirtą gamybos liniją. „Elektromobilis „Taycan“ yra naujoji „Porsche“ […]

  Straipsniai »