Susisiekimo ministerija siuntų vėlavimų klausimus aptarė su Lietuvos pašto valdyba

Susisiekimo ministerija siuntų vėlavimų klausimus aptarė su Lietuvos pašto valdyba

Susisiekimo viceministrė Agnė Vaiciukevičiūtė, penktadienį į susitikimą pakvietusi bendrovės Lietuvos pašto valdybą, aptarė siuntų vėlavimo klausimus, pasirengimą valdyti susijusias rizikas bei konkrečius valdybos veiksmus, sprendžiant šį klausimą. Valdyba ministerijai per savaitę pateiks veiksmų planą ir dės visas pastangas, kad šis klausimas būtų kuo greičiau išspręstas.

Anksčiau šią savaitę viceministrė šiems klausimams spręsti susitiko ir su bendrovės vadove Asta Sungailiene.

„Lietuvos pašto galutiniai savininkai esame mes visi – mokesčių mokėtojai, todėl bendrovės vadovybė ir jos valdyba privalo dėti visas pastangas, kad įmonė būtų valdoma ir paslaugos teikiamos atsižvelgiant į visų Lietuvos gyventojų lūkesčius bei poreikius. Valdyba turi efektyviai vykdyti jai priskirtas priežiūros ir kontrolės funkcijas“, – susitikime kalbėjo viceministrė.

Pasak jos, įmonės vadovybė ir valdyba turi imtis atsakomybės ir aktyviai spręsti susidariusią situaciją, kuo greičiau šalinti jos priežastis ir užkirsti kelią joms atsirasti ateityje.

Lietuvos pašto valdyba kartu su įmonės vadovybe įpareigota per savaitę imtis reikalingų veiksmų, kad vėluojančių iš užsienio siuntų išskirstymas būtų suvaldytas ir sureguliuotas iki balandžio 15 d.

Iš valdybos taip pat tikimasi viešos komunikacijos ir aiškios informacijos apie vykdomus veiksmus suinteresuotoms grupėms – gyventojams, Seimo nariams, Vyriausybei ir kt.

Balandžio viduryje ministerija, susitikusi su įmonės vadove ir valdyba, įvertins situaciją ir pasiektus rezultatus valdant šią krizę.

Pranešimą paskelbė: Dalia Perednienė, LR Susisiekimo ministerija

Kiti skelbimai:
 
REIMA Vipellys Lemon Yellow 26-29
 
Camper Iman K400299 Grey 38
 
Crocs™ Crocs CHERRIES G0734300-MU
 
REIMA Vipellys Neon Pink 30-33
 
ALTERCORE Katie Black 40

Rekomenduojame

Lietuvoje jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

Lietuvoje jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

„Tiguan“ – populiariausią „Volkswagen“ Europoje ir geriausiai parduodamą visureigį Baltijos šalyse – jau galima įsigyti ir su iš elektros tinklo kraunama hibridine pavara, kuri apjungia galingą elektros motorą bei 1,4 l TSI variklį. „Tiguan eHybrid“ galima važiuoti naudojant tik elektrą, tik benziną arba apjungti abiejų variklių galią. Pagrindinis iš tinklo kraunamo „eHybrid“ privalumas yra ypač […]

Pandemijos įtaka: lietuviai per karantiną vairuoja mažiau, estai ir latviai įpročių nepakeitė

Pandemijos įtaka: lietuviai per karantiną vairuoja mažiau, estai ir latviai įpročių nepakeitė

Pandemija pakeitė ne tik visuomenės bendravimo, bet ir vairavimo įpročius. Naujausio tyrimo duomenys rodo, kad 42 proc. Lietuvos gyventojų karantino laikotarpiu mažiau naudojasi automobiliu. Kaimyninėse valstybėse tendencijos priešingos – 57 proc. Estijos ir 48 proc. Latvijos žmonių transporto priemonę vairuoja tiek, kiek ir prieš pandemiją. Tai atskleidė draudimo bendrovės „Gjensidige“ užsakymu „NielsenIQ“ vasario mėnesį atlikta […]

„Audi A6 e-tron concept“ – naujas „e-voliucijos“ etapas

„Audi A6 e-tron concept“ – naujas „e-voliucijos“ etapas

„Audi“ ryžtingai vysto „e-voliuciją“ elektriniame mobilume ir 2021 m. Šanchajaus automobilių parodoje pristato pirmąjį inovacinės elektrinių automobilių šeimos modelį – keturių durelių „Audi A6 e-tron concept“, kurio gamybai bus naudojama visiškai nauja „Premium Platform Electric“ („PPE“) platforma. Jau 2022 metų pabaigoje bus pradėta serijinė C segmento, vėliau – B segmento modelių, turinčių „PPE“ platformą, gamyba. […]

Į miestus grįžtant spūstims, Žemės dienos proga „Bolt“ primena apie aplinkai draugiškus sprendimus

Į miestus grįžtant spūstims, Žemės dienos proga „Bolt“ primena apie aplinkai draugiškus sprendimus

Šalyje atsiveriant vis daugiau verslų ir ugdymo įstaigų, į miestų gatves piko metu grįžta automobilių spūstys, lemiančios oro užterštumą. Siekiant atkreipti dėmesį į tvaresnes kelionės alternatyvas, Europoje pirmaujanti pavėžėjimo platforma „Bolt“ Žemės dienos proga primena, kad gyventojai, rinkdamiesi elektra varomas transporto priemones, prisideda prie aplinkos tausojimo. Eismo užimtumą Vilniuje fiksuojančios navigacinės įrangos „Tom Tom“ programėlės […]