Su naujomis „Goodyear“ padangomis „EfficientGrip Performance 2“ važiuosite toliau

Su naujomis „Goodyear“ padangomis „EfficientGrip Performance 2“ važiuosite toliau

„Goodyear“ pristato naująsias „EfficientGrip Performance 2“ – šios padangos pasižymi 50 % didesne rida, lyginant su ankstesniuoju „EfficientGrip Performance“ modeliuiii.

„Goodyear“ pristato naujas efektyvias „EfficientGrip Performance 2“ padangas, stipriai pagerintomis eksploatacinėmis savybėmis. Šios ypač vertinamų „EfficientGrip Performance“ padangų įpėdinės yra skirtos 15–19 colių skersmens ratlankių automobilių vairuotojams – tiems, kurie daug keliauja ir ieško efektyvumo stabdant šlapiame ir sausame kelyje.

Šių padangų rida įspūdinga – net 50 % didesnė nei jų pirmtakių, o savybės 20 % lenkia ir artimiausią ridos bandymuose dalyvavusį jų konkurentą „Michelin“. Atlikus nepriklausomus „TÜV Süd“ bandymus nustatyta, kad trumpiausias stabdymas šlapiame ir sausame kelyje prilygo keturių bandyme dalyvavusių konkurentų rodikliams[i].

„Naujosios „EfficientGrip Performance 2“ – tai puikus sprendimas be išlygų tiems, kurie ieško didesnės ridos ir geromis eksploatacinėmis savybėmis išsiskiriančių padangų, – sako Xavieras Fraipont’as, „Goodyear“ EMEA produktų kūrimo viceprezidentas. – Pasinaudodami mūsų dizainerių ir inžinierių pasiektais technologiniais atradimais, sukūrėmei „EfficientGrip Performance 2“ padangas, kurios nustebins vairuotojus dar didesne rida. Labai tuo didžiuojamės, nes pasiektos geresnės eksploatacinės savybės naudingos ne tik vairuotojui – šis išradimas pasitarnaus ir aplinkai, nes padangos tarnaus ilgiaui.“ 

Didesnė rida išsaugant aukšto lygio eksploatacines savybes pasiekiama įdiegus įvairias pažangias technologijas:

  • Elastingas ir lankstus protektorius saugo, kad padangos mažiau nusidėvėtų nelygiame kelyje, bet nemenkina efektyvumo šlapiame ir sausame kelyje.
  • Didesnis sukibimo briaunų skaičius bei optimizuoto standumo mišinys padeda geriau išstumti vandenį ir trumpina stabdymo atstumą ant šlapių paviršių.
  • Stambios juostos protektoriaus centre leidžia padangoms geriau sukibti, todėl automobilis važiuoja stabiliau ir yra geriau valdomas avarinėse situacijose.

Galima rinktis iš 45 skirtingų „Goodyear EfficientGrip Performance 2“ padangų dydžių.

Apie „Goodyear“

„Goodyear“ yra viena iš didžiausių padangas gaminančių bendrovių pasaulyje. Joje dirba apie 63 tūkstančiai žmonių, o gamyba vyksta 47 gamyklose, kurios yra 21 pasaulio valstybėse. Bendrovės naujovių kūrimo centrai Akrone (Ohajo valstija, JAV) ir Colmar-Berge (Liuksemburgas) kuria moderniausius produktus bei paslaugas, kurie tampa naujais padangų pramonės etalonais. Daugiau informacijos apie „Goodyear“ ir jos produktus rasite interneto svetainėje: www.goodyear.eu.

Daugiau nuotraukų, rasite internetinėje naujienų svetainėje: http://news.goodyear.eu

Taip pat galite sekti mus tinkle „Twitter“: @Goodyearpress ir prisijungti prie mūsų grupės „ThinkGoodMobility“ tinkle „LinkedIn“.

[i] Trumpesni nei visų bandyme dalyvavusių konkurentų stabdymo atstumai šlapiame ir sausame kelyje. Palyginti su keturiomis pagrindinių konkurentų naujausio dizaino vasarinėmis HP padangomis („Michelin Primacy 4“, „Continental PremiumContact 6“, „Bridgestone Turanza T005“, „Pirelli Cinturato P7 Blue“). Testavimą „Goodyear“ užsakymu 2019 m. lapkričio mėn. atliko „TÜV SÜD Product Service GmbH“. Testuotos padangos dydis: 205/55R16 91V; testavimui skirtas automobilis: VW Golf Mk7; bandymų vietos: ATP Papenburg (Vokietija), GPG Mireval (Prancūzija), TÜV SÜD PS Garching (Vokietija), Neubiberg (Vokietija), Denburg (Vokietija). Ataskaitos numeris: 713171748. Visa ataskaita pateikiama https://www.goodyear.eu/en_gb/consumer/tire-test-reports/tire-test-reports-summer.html

iii Vidiniai skaičiavimai. Duomenys gauti lyginant „EfficientGrip Performance2“  su ankstesniu „EfficientGrip Performance“ modeliu. Techniniai duomenys: padangos dydis: 205/55R16 91V; automobilis: VW Golf 7; vieta: viešai naudojami keliai Liuksemburge ir Prancūzijoje.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ Monterey Wedge Womens Black 42,5
 
LORENZO 62-160-32 Black 38
 
Happy Socks Hamburger Multi 9000 36-40
 
Crocs™ Literide Modform Lace Mens Navy/White 47,5
 
ZAXY Talk Sandal Platform 17608 Nude 39

Rekomenduojame

Lietuvos paštas įspėja: beveik trečdalis siuntų iš užsienio atkeliauja su netinkamai nurodytais adresais

Lietuvos paštas įspėja: beveik trečdalis siuntų iš užsienio atkeliauja su netinkamai nurodytais adresais

Kasmet Lietuvą pasiekia milijonai siuntų iš užsienio, tačiau apie 30 proc. jų atkeliauja su netinkamai nurodytu gavėjo adresu – pavyzdžiui,  jis būna nepilnas, nurodyta neegzistuojanti gatvė ir pan. Dažniausiai tokie atvejai pasitaiko su siuntomis iš Kinijos – būtent iš šios šalies siuntų į Lietuvą atkeliauja daugiausiai. Remiantis Lietuvos pašto duomenimis, praėjusiais metais į Lietuvą iš […]

„Capitalica“ plėtos virš 100 mln. eurų dydžio žaliąjį logistikos NT fondą

„Capitalica“ plėtos virš 100 mln. eurų dydžio žaliąjį logistikos NT fondą

SBA grupės investicijų valdymo įmonė „Capitalica Asset Management“ steigia pirmąjį Baltijos šalyse logistikos nekilnojamojo turto (NT) fondą. Lietuvos bankas suteikė veiklos licenciją uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtam investiciniam fondui „Capitalica Green Logistics Fund“, kuris investuos į jau pastatytus žaliosios koncepcijos logistikos centrus, esančius prie didžiųjų miestų bei pagrindinių transporto magistralių visame Baltijos regione. Steigiamo fondo […]

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas: būtina sparčiau gerinti tolimųjų reisų vairuotojų darbo sąlygas

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas: būtina sparčiau gerinti tolimųjų reisų vairuotojų darbo sąlygas

2021 m. vasario 24 d. pranešimas žiniasklaidai    Komitetas vykdo tęstinę parlamentinę kontrolę dėl kelių transporto vairuotojų darbo sąlygų ir socialinių garantijų. Seimas dar 2019 m. priėmė rezoliuciją „Dėl tolimųjų reisų vairuotojų socialinės padėties gerinimo“ – žengiami pirmieji žingsniai šio sektoriaus skaidrumui užtikrinti. Tačiau profesinių sąjungų atstovai tebevardija kylančias problemas tarp šio sektoriaus darbuotojų ir […]

„Scania“ turi naują vadovą

„Scania“ turi naują vadovą

Švedijos sunkiojo transporto gamintojos „Scania“ valdyba naujuoju „Scania“ generaliniu direktoriumi ir prezidentu paskyrė Christianą Leviną. Jis pakeis iki šiol „Scania“ vadovavusį Henriką Henrikssoną. C. Levinas  perims įmonės vairą nuo 2021 m. gegužės 1 d. C. Šiuo metu jis yra „Volkswagen“ valdomos komercinių transporto priemonių grupės „Traton SE“ („Traton Group“), kuriai priklauso „Scania“, valdybos narys ir […]