SPARK ir „Ignitis“ taria „ačiū“ medicinos darbuotojams – pasiūlė nemokamas keliones elektromobiliais

SPARK ir „Ignitis“ taria „ačiū“ medicinos darbuotojams – pasiūlė nemokamas keliones elektromobiliais

Elektromobilių nuomos tinklas SPARK kartu su bendrove  „Ignitis“ medicinos darbuotojams pasiūlė nemokamas keliones savo transporto priemonėmis. Jos – padėka medikų bendruomenei už sunkų darbą koronaviruso epidemijos metu. Sveikatos priežiūros specialistai ir rezidentai naudojantis SPARK mobiliąja programėle galės nemokamai atlikti keliones elektriniais automobiliais, kuriems elektrą įkrovimui neatlygintinai tieks „Ignitis“.

Pasinaudoti šiomis neatlygintinomis kelionėmis elektromobiliais galima itin paprastai. Sveikatos apsaugos įstaigai tereikia užregistruoti verslo paskyrą SPARK interneto puslapyje ir į ją įtraukti visus medikus, kuriems aktuali ši paslauga. Pastarieji išsinuomoti elektromobilius galės pasinaudoję mobiliąja programėle „SPARK car sharing“. Joje reikia sukurti asmeninę paskyrą, o skiltyje „Apmokėti“ nurodyti įstaigos pavadinimą.

Poliklinikos, ligoninės ar kitos sveikatos įstaigos paskyroje esantys medikai SPARK elektromobiliais nemokamai galės naudotis iki karantino šalyje pabaigos.  

„Medikai – didžiausi šiandienos herojai, kurie deda visas pastangas kovodami su koronaviruso pandemijos pasekmėmis. Tikimės, kad jiems pasiūlytos nemokamos kelionės mūsų elektromobiliais bus bent nedidelė, bet maloni padėka už neįkainojamą jų darbą. Pirmąja įstaiga, pasinaudojusia mūsų pasiūlymu keliauti elektromobiliais nemokamai, tapo Nacionalinis vėžio institutas. Kviečiame ir kitas sveikatos įstaigas registruotis SPARK tinklapyje nemokamoms kelionėms elektromobiliais“, – sako SPARK vadovas Nerijus Dagilis.

SPARK partneriu dengiant medicinos sektoriaus darbuotojų kelionių išlaidas tapo sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“. Visose jos įrengtose „Ignitis ON“ elektromobilių įkrovimo tinklo stotelėse gydytojai vairuojamus elektromobiliai bus įkrauti nemokamai.

Tai – jau ne pirmoji „Ignitis“ padėka medikų bendruomenei karantino laikotarpiu.

Bendrovė nemokamą įkrovimą „Ignitis ON“ elektromobilių stotelėse yra pasiūliusi visiems elektromobilius vairuojantiems gydytojams. Pastariesiems tereikia parodyti savo turimą pažymėjimą įmonės atstovams (mediko darbuotojo pažymėjimo nuotrauką atsiųsti el. paštu info@ignitison.lt) ir turėti registruotą paskyrą programėlėje „Ignitis ON“.

SPARK verslo paskyros registracija įstaigoms: https://user.espark.lt/client/#/registerCompany?lang=lt

SPARK programėlė medikams:

Pranešimą paskelbė: Ineta Dagilienė, UAB „Ride Share“

Kiti skelbimai:
 
Bio Phyto Mild Facial Cleanser Veido prausiklis, 250 ml
 
TOMMY HILFIGER 15-39-01-5 Black 01 44
 
AUDIMAS Švelnaus mod.polo maršk.ilg.rank. 2021-571 Navy Blazer S
 
Este 83-28-05-8 Black 37
 
Camper Courb K300289 Blue 46

Rekomenduojame

Dėl pandemijos pernai mažėjo eismo įvykių skaičius, tačiau ne vairuotojų patirtos žalos

Dėl pandemijos pernai mažėjo eismo įvykių skaičius, tačiau ne vairuotojų patirtos žalos

Pernai užklupusi koronaviruso pandemija savo pėdsaką paliko daugelyje sričių, tarp jų – ir eismo įvykių statistikoje. Draudimo bendrovės ERGO Transporto priemonių žalų administravimo skyriaus vadovas Raimondas Bieliauskas pastebi, kad 2020 metai išsiskyrė mažesniu nei įprasta fiksuotų eismo įvykių skaičiumi. Tai liudija ir kelių policijos statistika. Visgi, net ir galiojant karantino suvaržymams, smulkesnių eismo įvykių miestų […]

Vairavimas žiemą: svarbi automobilio techninė būklė

Vairavimas žiemą: svarbi automobilio techninė būklė

Besikeičiančios žiemos sąlygos, gausiau iškrentantis sniegas ir žema temperatūra vairuotojus ragina būti atsargesnius kelyje, rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo. Kitas svarbus saugaus dalyvavimo eisme žiemą aspektas – tvarkinga automobilio techninė būklė ir priežiūra. Vienas svarbiausių saugumo reikalavimų – tinkamos naudoti žieminės padangos, kurių protektoriaus gylis turi […]

Kokia bus kuriama ateities susisiekimo sistema

Kokia bus kuriama ateities susisiekimo sistema

Pandemija ir karantinas parodė, koks svarbus ekonomikai ir socialiniam gyvenimui yra susisiekimas. Šiai svarbiai Lietuvos žmonių veiklos sričiai privalo vadovauti Susisiekimo ministerija. Kaip šį darbą ji turi atlikti, išdėstyta Transporto veiklos pagrindų įstatyme ir pačios ministerijos sudarytuose jos veiklos nuostatuose. Visuose šiuose dokumentuose rašoma, kad Susisiekimo ministerija formuoja valstybės transporto politiką, organizuoja, koordinuoja ir kontroliuoja […]

Vyriausybės kanceliarija atsisako prabangių automobilių

Vyriausybės kanceliarija atsisako prabangių automobilių

Vyriausybės kanceliarija nutraukia automobilių nuomos sutartį ir atsisako prabangių automobilių naudojimo. „Šiuo metu matome, kad per pandemiją daugiau dirbant nuotoliniu būdu, sumažėjus judėjimui, išvykų ir susitikimų kitose institucijose, galime reikšmingai sutaupyti, taip pat atsisakyti nereikalingos prabangos ir perdėtų, nebūtinų valdžios privilegijų. Todėl nematau poreikio naudotis asmeninio vairuotojo su automobiliu paslaugomis, kas anksčiau buvo įprasta praktika. […]