Sostinėje praūžė vairuotojų profesinio meistriškumo varžybos

Sostinėje praūžė vairuotojų profesinio meistriškumo varžybos

Liepos 5 d. UAB „Vilniaus viešasis transportas“ Viršuliškių transporto departamente įvyko jau tradicija tapusios autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinio meistriškumo varžybos. Tai – 21-osios, rekordais ir staigmenomis pažymėtos varžybos. Renginį atidarė ir dalyvius bei svečius pasveikino UAB „Vilniaus viešasis transportas“ generalinis direktorius Darius Aleknavičius.

„Pirmiausia didelis ačiū visiems viešojo transporto darbuotojams, kurie nenuilstamai dirba savo darbą siekdami užtikrinti mūsų kasdienes keliones. Šie metai negailėjo mūsų bendrovei iššūkių, tačiau žinau, kad tik kartu galime sukurti geresnę ateitį. Svarbu ištarti ačiū vieni kitiems už darbą ir pagalbą, tad noriu visus paraginti dalintis gerumu ir gera nuotaika šiandien. Visiems varžybų dalyviams linkiu sėkmės trasoje, o žiūrovams įdomaus reginio“, – kalbėjo generalinis direktorius.

Varžybose savo jėgas išbandė Vilniaus viešojo transporto troleibusų ir autobusų vairuotojai. Bendrovėje dirbantys vairuotojai, kaip ir kasmet, prieš varžybas laikė KET testus ir surinkę reikiamą balų skaičių varžėsi įvairiose užduotyse: šoninio ir atbulinio parkavimo, figūrinio vairavimo bei žiedinio važiavimo rungtyse.

Pirmasis ketvertukas – troleibusų vairuotojai

Pirmieji trasoje pasirodė troleibusų vairuotojai – Valentinas Krulikovskis, Jurijus Stepanovas, Artūras Kološevskis ir Marius Sagatavičius.

Pirmą vietą troleibusų kategorijoje užėmė Artūras Kološevskis, įveikęs trasą per 11:13 min., antrą vietą, dalyvaujantis jau ketvirtą kartą, Valentinas Krulikovskis – 13:57 min., trečias – Jurijus Stepanovas, kuris trasą įveikė per 15:14 min.

Troleibusų trasą po pirmojo varžybų etapo išbandė ir šventės dalyviai, o už troleibuso vairo sėdo pats generalinis direktorius D. Aleknavičius, kuris pripažino – adrenalino netrūko, tačiau trasą pavyko įveikti be klaidų.

Įspūdingas autobusų vairuotojų pasirodymas

Antrajame etape savo meistriškumą demonstravo net 9 autobuso vairuotojai. Šioje kategorijoje neginčijamu lyderiu tapo Edvin Daniel Zaranka, trasą įveikęs dvigubai geičiau nei numatytas laiko normatyvas – 5:47 min. Antrą vietą užėmė Izedin Kazymov, trečią – Albertas Šarinskas.

Varžybose dalyvavo ir jaunoji vairuotojų karta, tik du metus vairuojantis autobusą 1-osios vietos nugalėtojas ir jauniausias šių metų varžybų dalyvis Boguslav Bilkevič. Varžybose puikiai, nors ir be prizinių vietų, pasirodė ir kiti autobusų vairuotojai – Rolanas Šarauskas, Robertas Matukas, Roderikas Štikonas, Romanas Gervinas ir Vladislav Mašalo.

Varžybų dalyviams – apdovanojimai ir kolegų plojimai

Varžybose dalyvavusius vairuotojus atvyko pasveikinti Lietuvos keleivių vežimo asociacijos prezidentas Gintaras Nakutis, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ vadovas Gintaras Macijauskas.

G. Nakutis sveikindamas dalyvius pasidžiaugė, kad jau kelis dešimtmečius gyvuojanti tradicija yra puoselėjama ir toliau. Svečiai padėkojo už galimybę sudalyvauti tokioje šventėje, o SĮ „Susisiekimo paslaugos“ vadovas palinkėjo vairuotojams būti ne tik profesionalais, bet ir savo transporto ir miesto šeimininkais.

Generalinis direktorius D. Aleknavičius, sveikindamas nugalėtojus, pabrėžė bendrystės kūrimą.

„Smagu, kad šiandien pasiekėme įsimintinų rekordinių pasiekimų trasoje. Linkiu nugalėtojams garbingai atstovauti meistriškiausio vairuotojo titulą, o kas šiais metais nepavijo – grįžti kitais su dar didesne energija ir noru aplenkti. Nors šiandien ir varžėtės tarpusavyje, tačiau svarbus ne tik laimėjimas, bet ir bendrystės kūrimas“, – sakė D. Aleknavičius.

Pramogomis pažymėtos varžybos

Šių metų renginio koncepciją papildė komandos formavimo užduotys ir vasaros šventės pramogos. Bendrovės darbuotojai ir svečiai viso renginio metu galėjo ne tik stebėti varžybas, bet ir atlikti papildomas komandos formavimo užduotis, pramogauti ir jaukiai praleisti laiką su kolegomis. Varžybų pabaigoje buvo apdovanoti taikliausi, mikliausi ir geriausiai virtualioje realybėje pasirodę dalyviai.

Apie VVT

Šiuo metu UAB „Vilniaus viešasis transportas“ dirba apie 1880 darbuotojų, iš jų apie 1204 vairuotojai. Bendrovė nuolat ieško naujų kolegų – autobusų ir troleibusų vairuotojų, kurie prisidėtų prie vairuotojų komandos ir keleivių vežimo Vilniaus mieste ir priemiesčiuose.

Pranešimą paskelbė: Vygandas Kieras, UAB „Vilniaus viešasis transportas“

Rekomenduojame

Dėl paskelbto Kinijos sprendimo nutraukti bendradarbiavimą su Lietuva tarptautinio kelių transporto srityje

Dėl paskelbto Kinijos sprendimo nutraukti bendradarbiavimą su Lietuva tarptautinio kelių transporto srityje

Susisiekimo ministerija reiškia apgailestavimą, kad Kinijos Liaudies Respublika penktadienį paskelbė taikysianti sankcijas su verslo misija Taipėjuje viešėjusiai susisiekimo viceministrei Agnei Vaiciukevičiūtei ir nutrauksianti ryšius su Lietuva tarptautinio kelių transporto srityje. Pekinas renkasi ir toliau  tęsti ir stiprinti dar pernai pradėtų neteisėtų veiksmų prieš Europos Sąjungos narę – Lietuvą – kursą. Tai ne tik neprisideda prie […]

Regarding the announced decision of China to suspend cooperation with Lithuania in the field of international road transport

Regarding the announced decision of China to suspend cooperation with Lithuania in the field of international road transport

The Ministry of Transport and Communications expresses its regret that the People’s Republic of China decided to sanction Agnė Vaiciukevičiūtė, the Deputy Minister of Transport and Communications, who has been visiting Taipei with a business mission, and to suspend relations with Lithuania in the field of international road transport. Beijing further continues and fortifies illegal […]

Su Azija prekiaujantys Lietuvos verslai suka galvas dėl pabrangusio dolerio

Su Azija prekiaujantys Lietuvos verslai suka galvas dėl pabrangusio dolerio

Ženkliai pabrangęs JAV doleris su Azijos šalimis prekiaujančius Lietuvos verslus verčia mažinti pelną bei kelti produktų kainą, mat importo kaštai išaugo net iki 20%, JAV doleriui ir toliau išliekant populiariausia valiuta atsiskaitant su šiuo regionu. Kainų augimui įtaką daro ir logistikos problemos. Tačiau norintys bent kiek sumažinti praradimus verslininkai rado alternatyvą – atsiskaityti vietinėmis valiutomis, […]

Lithuania and Taiwan to develop cooperation in transport

Lithuania and Taiwan to develop cooperation in transport

Agnė Vaiciukevičiūtė, Deputy Minister of Transport and Communications, Algis Latakas, CEO of the Klaipėda State Seaport Authority (KVJUD), together with the delegation of Lithuanian business representatives, completed their official visit in Taipei, the capital of Taiwan, Hsinchu, Taichung, Tainan and Kaohsiung. The beginning of strengthening bilateral business relations was marked by the Memorandum of Understanding […]

Pusė lietuvių aumobilių pirmo techninės būklės egzamino neišlaiko

Pusė lietuvių aumobilių pirmo techninės būklės egzamino neišlaiko

Lietuvoje asmeniniai lengvieji automobiliai, kaip ir motociklai bei mopedai, atlikti techninę apžiūrą (TA) vežami po 3 metų nuo pirmosios registracijos, o po to, kas dvejus metus. Tačiau TA stotyse dirbantys specialistai pastebi, kad pirmuoju bandymu teigiamą periodinės techninės apžiūros vertinimą gauna vidutiniškai apie 50-52 proc. transporto priemonių. Galima daryti išvadą, kad pusė Lietuvos automobilių iki […]

„Kelių priežiūra“ turi naują komunikacijos vadovą

„Kelių priežiūra“ turi naują komunikacijos vadovą

AB „Kelių priežiūros“ komunikacijos vadovo pareigas pradeda eiti Rimantas Zagrebajevas. Jis bus atsakingas už Bendrovės išorinę ir vidinę komunikaciją. „Sveikiname Rimantą prisijungus prie komandos. „Kelių priežiūroje“ kiekvieną dieną įmonės vertę kuria įvairūs savo sričių profesionalai. Darbuotojų skatinimas, sąlygų gerinimas, naujų komandos narių pritraukimas – numatytas tarp prioritetinių veiklų. Artimiausiu metu bus įgyvendinamos papildomos naujovės, siekiant […]