„Škoda“ keičia oficialų importuotoją Lietuvoje: „Auto 100 AS Lietuvos filialas“ įgyvendins ir prekių ženklo pokyčius

1

„Škoda“ keičia oficialų importuotoją Lietuvoje: „Auto 100 AS Lietuvos filialas“ įgyvendins ir prekių ženklo pokyčius

Sėkmingai Estijoje ir Latvijoje auganti įmonė „Auto 100 AS“ oficialiai perėmė „Škoda“ prekių ženklo plėtrą ir automobilių importą Lietuvoje. Bendrovė į Lietuvos rinką žengia turėdama ambicingų ir ilgalaikių planų – nuo „Škoda“ prekių ženklo atnaujinimo darbų iki inovatyvaus elektromobilio pristatymo šalies vairuotojams.

„Tai, kad prekių ženklas ir jo plėtra Lietuvoje patikėta mums, rodo, kad turime stiprų „Škoda“ pasitikėjimą komanda bei viduje sukauptu know-how. Su šiuo prekių ženklu Estijoje ir Latvijoje bendrai dirbame 17 metų, tad sukauptos žinios leidžia ne tik užtikrinti geriausią patirtį klientui, bet ir efektyviausiai kurti vertę pačiam ženklui“, – sakė Marius Sasnauskas, „Auto 100 AS“ Lietuvos filialo vadovas.

Lietuvoje su „Škoda“ įmonė darbus pradėjo 2023 m. sausio 1-ąją. Planai Lietuvos rinkoje – ambicingi ir ilgalaikiai. Jų įgyvendinimą įvertins ir šio prekių ženklo automobilių gerbėjai, ir tvarumu besirūpinantys vairuotojai.

„Auto 100 AS“ žengimas į Lietuvos rinką atneš teigiamų pokyčių visose Baltijos šalyse. Tai leis taikyti vieningą kainodaros politiką, suvienodinti automobilių komplektacijas, papildomos įrangos spektrą ir pasiūlyti 5 metų garantiją visose šalyse, išlaikant galimybę taikyti ir specialius, vien Lietuvai skirtus pasiūlymus. „Auto 100 AS“ Lietuvos filialo importuotojo struktūra leis efektyviai ir greitai reaguoti į rinkos poreikius.

„Matome didžiulį potencialą augimui Lietuvoje. Mūsų pagrindinė užduotis – pasiūlyti klientams pačius naujausius „Škoda“ modelius, pasižyminčius inovatyviomis technologijomis ir komfortu“, – ateities planais dalijosi M. Sasnauskas.

Vienas tokių modelių – šiemet pristatytas elektromobilis „Vision 7S“. Jis savyje harmoningai jungia visiems pažįstamas „Škoda“ vertybes, tačiau įgauna naują, šiuolaikišką dizaino kalbą. Kartu su juo atsinaujins ir automobilių gamintojo prekių ženklas.

Iki 2026 m. žadama pristatyti ir daugiau elektromobilių modelių. Tarp būsimų naujienų – už „Enyaq“ mažesnis kompaktiškas krosoveris. Tai bus pirmasis serijinis automobilis, kuris pasižymės nauja dizaino kalba. Vėliau prie elektromobilių linijos prisijungs ir dar mažesnis „Škoda“ modelis.
Čekiškas automobilių prekių ženklas itin mėgstamas mūsų regione – vertinant naujų automobilių rinkos dalį, Baltijos šalis lenkia tik pati automobilio tėvynė. Visi gamintojo modeliai vairuotojų vertinami dėl ilgaamžiškumo, nedidelių eksploatavimo išlaidų ir patikimumo. „Škoda“ automobiliai pasižymi išskirtiniu dizainu, inovatyvumu ir tvarumu, tad jie populiarūs tiek privačių, tiek verslo klientų segmentuose.

„Auto 100 AS“ planuose – 7 Lietuvoje veikiančių atstovybių konkurencingumo stiprinimas, skaitmenizacija ir siekis pasiūlyti geriausią patirtį klientui įsigyjant naują automobilį bei jį vėliau aptarnaujant. Skaitmeninių pardavimo įrankių įdiegimas atstovybėse pagreitins aptarnavimo procesą ir palengvins kliento kelią iki svajonių automobilio.

„Puiki klientų patirtis – vienas iš strateginių mūsų tikslų Lietuvoje. Aptarnavimas privalo būti nepriekaištingas tiek pirmosios kliento užklausos metu, tiek viso automobilio eksploatavimo laikotarpiu“, – pabrėžė „Auto 100 AS“ Lietuvos filialo vadovas.

„Auto 100 AS“ buvo įkurta Estijoje, 2005 m. rugsėjo 14 d. Tuomet įmonė pradėjo veiklą, kaip Čekijos automobilių gamintojo „Škoda Auto“ importuotoja Estijoje. Vėliau „Auto 100 AS“ sudarė atstovavimo sutartis su kitais garsiais sportinių ir prabangių automobilių gamintojais. Sudariusi sutartį su „Automobili Lamboghini S.P.A“ įmonė įgijo teisę parduoti ir aptarnauti „Lamborghini“ lengvuosius automobilius Estijoje ir Latvijoje. „Auto 100 AS“ taip pat tapo pirmuoju įgaliotuoju „Bentley“ ir legendiniu britų „Lotus Cars Ltd.“ serviso partneriu Estijoje.

„Auto 100 AS“ priklauso Estijos investicijų bendrovei AS „Adole Invest“, kuri yra Danijos bendrovės AS „Semler Gruppen“ dalis. AS „Semler Gruppen“ yra didžiausia Danijos įmonė šiame sektoriuje, turinti daugiau nei 100 metų patirtį ir atstovaujanti visiems „Volkswagen Group“ prekių ženklams Danijoje.

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Vartotojų aljansas inicijuoja grupės ieškinį  dėl vairavimo mokyklų kartelinio susitarimo

Vartotojų aljansas inicijuoja grupės ieškinį dėl vairavimo mokyklų kartelinio susitarimo

Vartotojai, kurie nuo 2016 m. liepos mėn. iki 2018 m. gruodžio 20 d. lankė vairavimo kursus Vilniuje, Kaune arba Jurbarke, galėjo už juos sumokėti per didelę kainą. LR Konkurencijos taryba nustatė, kad dalis vairavimo mokyklų, galimai siekusios pasipelnyti, pažeidė Konkurencijos įstatymą ir tarpusavyje derino vairavimo kursų kainą (sudarė kartelinį susitarimą), todėl nurodytu laikotarpiu vartotojams buvo […]


„Bridgestone“ grįžta į aukščiausio lygio automobilių sportą

„Bridgestone“ grįžta į aukščiausio lygio automobilių sportą

FIA patvirtino „Bridgestone“ kaip vienintelį būsimą padangų tiekėją ABB FIA „Formulės E“ pasaulio čempionatui nuo 2026-2027 metų sezono „Bridgestone“ grįžta į pasaulinį automobilių sportą, kurio pagrindas – tvarumas   TOKIJAS (2023 m. gruodžio 8 d.) – Pasaulio automobilių sporto tarybos posėdyje Baku, FIA patvirtino „Bridgestone Corporation“, kaip vienintelį būsimą padangų tiekėją ABB FIA „Formula E“ […]


„Rimi Baltic“ pardavė savo centrinį logistikos centrą ir biurą Rygoje

„Rimi Baltic“ pardavė savo centrinį logistikos centrą ir biurą Rygoje

„Rimi Baltic“ pardavė savo centrinį logistikos centrą ir biurą Rygoje „East Capital Real Estate Fund IV“ pagal pardavimo ir 15 metų nuomos sandorį (angl. „sale and leaseback“). Turto plotas siekia 94 000 kvadratinių metrų. Sandorio kaina − 83 mln. eurų. „Džiaugiamės sandoriu ir tikimės sklandaus ilgalaikio bendradarbiavimo su „East Capital Group“. Svarbu tai, kad sandoris […]


Ar tikrai įmanoma sutaupyti naudotą automobilį užsienyje perkant savarankiškai?

Ar tikrai įmanoma sutaupyti naudotą automobilį užsienyje perkant savarankiškai?

Ar tikrai įmanoma sutaupyti naudotą automobilį užsienyje perkant savarankiškai? Prekyba naudotais automobiliais nėra hobis ar laisvalaikio praleidimo būdas, todėl kiekvienas pardavėjas pirmiausia tikisi ir siekia iš to uždirbti. Tai puikiai žino ir pirkėjai, kurie supranta, kad į automobilio kainą įtrauktos jo transportavimo ir kitos išlaidos bei pardavėjo uždarbis. Todėl norėdami sutaupyti, tai yra nemokėti į […]


Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos pranešimas: „Liberalizavus techninės apžiūros verslą, pokyčiai prasidėtų nuo kokybės ir atsakomybės“

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos pranešimas: „Liberalizavus techninės apžiūros verslą, pokyčiai prasidėtų nuo kokybės ir atsakomybės“

2023 m. gruodžio 7 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienos ● Seimo nuotraukos ● Seimo transliacijos ir vaizdo įrašai)   Jeigu Seimas išardytų techninės apžiūros monopolį ir liberalizuotų šios paslaugos rinką, „visoje autoservisų rinkoje kainos vienareikšmiškai keisis vartotojo naudai“, ketvirtadienį Seimo liberalams teigė Lietuvos autoservisų asociacijos valdybos stebėtojas Ramūnas Mackevičius. „Rinkoje, ypač didžiuosiuose miestuose, reikia kitų […]


Nuo 1993-ųjų „Corolla“ iki „Teslos“: kaip pasikeitė trumpalaikė automobilių nuoma Lietuvoje?

Nuo 1993-ųjų „Corolla“ iki „Teslos“: kaip pasikeitė trumpalaikė automobilių nuoma Lietuvoje?

Trumpalaikė automobilių nuoma Lietuvoje per pastarąjį dešimtmetį kaip reikiant įsitvirtino – šiuo metu galima pasirinkti ne tik elektra varomus, bet ir „premium“ klasės automobilius iš skirtingų šios paslaugos teikėjų. Tačiau dar prieš 30 metų automobilių nuomos rinka atrodė kur kas kukliau: automobilius dažniausiai nuomodavosi į Lietuvą atvykstantys užsieniečiai ar tarptautinių kompanijų atstovai, o užsakymai būdavo […]