„Škoda“ keičia oficialų importuotoją Lietuvoje: „Auto 100 AS Lietuvos filialas“ įgyvendins ir prekių ženklo pokyčius

1

„Škoda“ keičia oficialų importuotoją Lietuvoje: „Auto 100 AS Lietuvos filialas“ įgyvendins ir prekių ženklo pokyčius

Sėkmingai Estijoje ir Latvijoje auganti įmonė „Auto 100 AS“ oficialiai perėmė „Škoda“ prekių ženklo plėtrą ir automobilių importą Lietuvoje. Bendrovė į Lietuvos rinką žengia turėdama ambicingų ir ilgalaikių planų – nuo „Škoda“ prekių ženklo atnaujinimo darbų iki inovatyvaus elektromobilio pristatymo šalies vairuotojams.

„Tai, kad prekių ženklas ir jo plėtra Lietuvoje patikėta mums, rodo, kad turime stiprų „Škoda“ pasitikėjimą komanda bei viduje sukauptu know-how. Su šiuo prekių ženklu Estijoje ir Latvijoje bendrai dirbame 17 metų, tad sukauptos žinios leidžia ne tik užtikrinti geriausią patirtį klientui, bet ir efektyviausiai kurti vertę pačiam ženklui“, – sakė Marius Sasnauskas, „Auto 100 AS“ Lietuvos filialo vadovas.

Lietuvoje su „Škoda“ įmonė darbus pradėjo 2023 m. sausio 1-ąją. Planai Lietuvos rinkoje – ambicingi ir ilgalaikiai. Jų įgyvendinimą įvertins ir šio prekių ženklo automobilių gerbėjai, ir tvarumu besirūpinantys vairuotojai.

„Auto 100 AS“ žengimas į Lietuvos rinką atneš teigiamų pokyčių visose Baltijos šalyse. Tai leis taikyti vieningą kainodaros politiką, suvienodinti automobilių komplektacijas, papildomos įrangos spektrą ir pasiūlyti 5 metų garantiją visose šalyse, išlaikant galimybę taikyti ir specialius, vien Lietuvai skirtus pasiūlymus. „Auto 100 AS“ Lietuvos filialo importuotojo struktūra leis efektyviai ir greitai reaguoti į rinkos poreikius.

„Matome didžiulį potencialą augimui Lietuvoje. Mūsų pagrindinė užduotis – pasiūlyti klientams pačius naujausius „Škoda“ modelius, pasižyminčius inovatyviomis technologijomis ir komfortu“, – ateities planais dalijosi M. Sasnauskas.

Vienas tokių modelių – šiemet pristatytas elektromobilis „Vision 7S“. Jis savyje harmoningai jungia visiems pažįstamas „Škoda“ vertybes, tačiau įgauna naują, šiuolaikišką dizaino kalbą. Kartu su juo atsinaujins ir automobilių gamintojo prekių ženklas.

Iki 2026 m. žadama pristatyti ir daugiau elektromobilių modelių. Tarp būsimų naujienų – už „Enyaq“ mažesnis kompaktiškas krosoveris. Tai bus pirmasis serijinis automobilis, kuris pasižymės nauja dizaino kalba. Vėliau prie elektromobilių linijos prisijungs ir dar mažesnis „Škoda“ modelis.
Čekiškas automobilių prekių ženklas itin mėgstamas mūsų regione – vertinant naujų automobilių rinkos dalį, Baltijos šalis lenkia tik pati automobilio tėvynė. Visi gamintojo modeliai vairuotojų vertinami dėl ilgaamžiškumo, nedidelių eksploatavimo išlaidų ir patikimumo. „Škoda“ automobiliai pasižymi išskirtiniu dizainu, inovatyvumu ir tvarumu, tad jie populiarūs tiek privačių, tiek verslo klientų segmentuose.

„Auto 100 AS“ planuose – 7 Lietuvoje veikiančių atstovybių konkurencingumo stiprinimas, skaitmenizacija ir siekis pasiūlyti geriausią patirtį klientui įsigyjant naują automobilį bei jį vėliau aptarnaujant. Skaitmeninių pardavimo įrankių įdiegimas atstovybėse pagreitins aptarnavimo procesą ir palengvins kliento kelią iki svajonių automobilio.

„Puiki klientų patirtis – vienas iš strateginių mūsų tikslų Lietuvoje. Aptarnavimas privalo būti nepriekaištingas tiek pirmosios kliento užklausos metu, tiek viso automobilio eksploatavimo laikotarpiu“, – pabrėžė „Auto 100 AS“ Lietuvos filialo vadovas.

„Auto 100 AS“ buvo įkurta Estijoje, 2005 m. rugsėjo 14 d. Tuomet įmonė pradėjo veiklą, kaip Čekijos automobilių gamintojo „Škoda Auto“ importuotoja Estijoje. Vėliau „Auto 100 AS“ sudarė atstovavimo sutartis su kitais garsiais sportinių ir prabangių automobilių gamintojais. Sudariusi sutartį su „Automobili Lamboghini S.P.A“ įmonė įgijo teisę parduoti ir aptarnauti „Lamborghini“ lengvuosius automobilius Estijoje ir Latvijoje. „Auto 100 AS“ taip pat tapo pirmuoju įgaliotuoju „Bentley“ ir legendiniu britų „Lotus Cars Ltd.“ serviso partneriu Estijoje.

„Auto 100 AS“ priklauso Estijos investicijų bendrovei AS „Adole Invest“, kuri yra Danijos bendrovės AS „Semler Gruppen“ dalis. AS „Semler Gruppen“ yra didžiausia Danijos įmonė šiame sektoriuje, turinti daugiau nei 100 metų patirtį ir atstovaujanti visiems „Volkswagen Group“ prekių ženklams Danijoje.

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Žemės ūkiui skirto roboto bandymai nustebino: valdyti paprasta kaip žaislinę mašinėlę

Žemės ūkiui skirto roboto bandymai nustebino: valdyti paprasta kaip žaislinę mašinėlę

„Agrokoncerno“ įmonių grupė pradėjo pirmojo Lietuvoje tokio tipo žemės ūkio darbams skirto roboto testavimą ir darbuotojų mokymus. Įmonė „Agrokoncernas“ pernai rudenį pasirašė atstovavimo sutartį su šias autonomines mašinas gaminančia Olandijos bendrove „AgXeed“. Šią savaitę į Lietuvą atvykę gamintojo atstovai demonstravo roboto galimybes, mokė kaip jį valdyti ir teikti serviso paslaugas. Pasak „Agrokoncerno“ komercijos direktoriaus Arno […]

Estijos elektromobilių įkrovimo startuolis VOOL užsitikrino 1,7 mln. Eur investiciją: idėja patikėjo ir buvusi šalies prezidentė

Estijos elektromobilių įkrovimo startuolis VOOL užsitikrino 1,7 mln. Eur investiciją: idėja patikėjo ir buvusi šalies prezidentė

Estijos elektromobilių įkrovimo startuolis VOOL baigė pirminio investavimo (ang. seed round) etapą su 1,7 mln. eurų investicijų. Investicijų etapui vadovavęs rizikos kapitalo fondas „Specialist VC“ pritraukė tokius įtakingus investuotojus, kaip buvusi Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid. Gautas investicijas startuolis panaudos masinei produktų gamybai ir plėtrai Europoje. Remiantis tarptautinės vadybos konsultavimo įmonės „McKinsey“ duomenimis, augant elektromobilių skaičiui, […]

Pernai šalies oro erdvėje bendras aptarnautų skrydžių skaičius toliau augo

Pernai šalies oro erdvėje bendras aptarnautų skrydžių skaičius toliau augo

Oro navigacijos paslaugų teikėja, bendrovė „Oro navigacija“ pernai Lietuvos oro erdvėje aptarnavo 166,2 tūkst. skrydžių – 1,2 proc. daugiau nei prieš metus. Dėl sankcijų vežėjams teko aplenkti Rusijos oro erdvę bei koreguoti maršrutus, Lietuvos oro erdvėje tranzitinių skrydžių skaičius sumažėjo 13 proc., palyginti su 2021 metais. Bendrą aptarnautą skrydžių augimą lėmė 52 proc. išaugęs terminalinių […]

„Rail Baltica“: tęsiamas geležinkelių infrastruktūros valdymo modelio kūrimas

„Rail Baltica“: tęsiamas geležinkelių infrastruktūros valdymo modelio kūrimas

Trijų Baltijos šalių ekspertų grupė, sudaryta iš ,,Rail Baltica“ geležinkelių infrastruktūrą savo šalių teritorijoje valdysiančių AB „LTG Infra“, SIA „Eiropas Dzelzcela linijas“ ir OU „Rail Baltic Estonia“ atstovų, parengė siūlymus, kaip galėtų būti skirstomi geležinkelių infrastruktūros pajėgumai norint naudotis šiuo metu tiesiama „Rail Baltica“ geležinkelio linija. Geležinkelių infrastruktūros pajėgumų skyrimas yra viena esminių infrastruktūros valdytojo […]

Ištyrė el. paspirtukų poveikį eismui Lietuvoje: 1,2 mln. km mažiau kelionių automobiliais

Ištyrė el. paspirtukų poveikį eismui Lietuvoje: 1,2 mln. km mažiau kelionių automobiliais

Kol elektriniai paspirtukai laukia naujo sezono Lietuvoje, susisiekimo paslaugų platforma „Bolt“ apibendrina praėjusių metų pabaigoje 17 šalių atlikto paslaugos vartotojų tyrimo rezultatus. Pirmą kartą pavyko užfiksuoti šios dar „žalios” transporto priemonės indėlį į Lietuvos miestų infrastruktūrą: beveik penktadalis dalyvavusiųjų bent kartą paspirtuką rinkosi kaip alternatyvą automobiliui, daugiau nei trečdalis – tai pačiai kelionei pasitelkė tiek […]

„YIT Lietuva“ imasi strateginės reikšmės projekto: už beveik 8 mln. eurų rekonstruos kelio į Pabradę atkarpą

„YIT Lietuva“ imasi strateginės reikšmės projekto: už beveik 8 mln. eurų rekonstruos kelio į Pabradę atkarpą

Transporto priemonėms judėti nuo Molėtų iki Pabradės miesto ir atgal taps dar saugiau, patogiau bei greičiau. Tvarios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ atliks šio kelio virš 5 kilometrų ilgio ruožo kapitalinį remontą. Darbus, kurie prasidės pasibaigus technologinei pertraukai, planuojama įgyvendinti iki 2023-ųjų spalio vidurio. Darbų vertė – beveik 8 mln. eurų. Valstybinis krašto […]