Skaidraus verslo vėliavnešių gretas papildė pirmoji keleivių vežimo organizatoriaus paslaugas teikianti įmonė

1

Skaidraus verslo vėliavnešių gretas papildė pirmoji keleivių vežimo organizatoriaus paslaugas teikianti įmonė

Šiais metais prie skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ narių prisijungė pirmoji keleivių vežimo organizatoriaus paslaugas teikianti įmonė UAB „Oryo“, valdanti prekės ženklą „eTAKSI“. Nors keleivių vežimo paslaugų sektorius neretai siejamas su šešėline ekonomika, prie skaidraus verslo atstovų prisijungusi įmonė – puikus pavyzdys, kaip šioje paslaugų srityje galima suvaldyti šešėlinės rizikos veiksnius ir puoselėti sąžiningą verslą.   

„Baltąja banga“ vartotojams siunčiame žinią, kad šiuo ženklu pažymėtas prekes ar paslaugas teikia skaidriai veikianti įmonė. Visuomenės sąmoningumui ir atsakingumui augant, ši žinia įgyja vis didesnę reikšmę. Todėl neabejojame, kad „eTAKSI“ įsitraukimas į „Baltosios bangos“ iniciatyvą ne tik suteiks svarų pranašumą bendrovei, bet ir paskatins teigiamus pokyčius rinkoje. Daliai paslaugų sektoriaus vis dar skendint šešėlyje, labai svarbu, kad kuo daugiau šios srities įmonių imtų rodyti pavyzdį kitiems rinkos dalyviams“, – pažymi Rūta Skyrienė, „Baltosios bangos“ Tarybos narė ir asociacijos „Investors‘ Forum“ vykdomoji direktorė.

Verslininkai pastebi, kad skaidrios įmonės vardą pelnyti nėra lengva, tačiau tikisi, jog šios pastangos sulauks grįžtamojo ryšio ateityje. Prie skaidraus verslo bendruomenės prijungusi „eTAKSI“ tikisi ne tik išlaikyti klientų pasitikėjimą teikiamomis paslaugomis, bet viso keleivių vežimo paslaugų sektoriaus skaidrinimo.

„Per daugiau kaip 10 veiklos metų laikydamiesi skaidraus ir etiško verslo principų subūrėme 2000 profesionalių vairuotojų komandą bei pelnėme didelį keleivių pasitikėjimą. Mūsų paslaugomis naudojasi daugiau kaip 300 000 keleivių. Džiaugiamės tapę pirmaisiais keleivių vežimo paslaugų sektoriaus atstovais, kurie prisijungė prie „Baltosios bangos“ iniciatyvos, žyminčios, kad bendrovė veikia skaidriai ir etiškai. Tikimės, kad šiuo pavyzdžiu užkrėsime ir kitus keleivių vežimo paslaugų rinkos dalyvius“, – sako UAB „Oryo“ direktorius Laimonas Žmuidinavičius.

Siekdama užtikrinti skaidrumą visuose veiklos procesuose ir skatinti bei garantuoti sąžiningą darbuotojų elgesį, UAB „Oryo“, valdanti prekės ženklą „eTAKSI“ sukūrė visą priemonių sistemą. Dar 2012 m. įmonė tradicinį taksi radijo ryšį pakeitė modernia taksi iškvietimo sistema, kur duomenų perdavimui naudojamas  mobilusis ryšys ir internetas. Prieš daugiau nei penkerius metus Lietuvos rinkai buvo pristatyta pirmoji mobilioji programėlė „eTAKSI“. Pasak įmonės vadovų, šie ir kiti sprendimai leido užtikrinti skaidrią kainą, parinkti optimalų maršrutą bei įpareigojo vairuotojus kokybiškai aptarnauti keleivius, kurie po kiekvienos kelionės gali palikti savo atsiliepimą apie vairuotoją ir kelionę. Po kiekvienos kelionės vairuotojai privalo keleiviams išrašyti kvitą arba sąskaitą – faktūrą.

„Jaučiame atsakomybę ne tik savo darbuotojams ir klientams, bet ir visuomenei, todėl mūsų įmonė nuosekliai skatina skaidrią veiklą. 2012 m. atsisakėme grynųjų pinigų – atsiskaitymai už paslaugas vairuotojams vykdomi tik per mokėjimo įstaigų licencijas turinčius partnerius, atlyginimai darbuotojams mokami laiku ir skaidriai, užtikrinant visas socialines garantijas. Sudarydami sutartis su vežėjais įpareigojame juos laikytis sąžiningo klientų aptarnavimo principų bei visų jų veiklą reglamentuojančių LR įstatymų ir teisės aktų“, – komentuoja L. Žmuidinavičius.

Anot jo, jau šiuo metu „eTAKSI” paslaugos verslui teikiamos tik elektroniniu atsiskaitymo būdu, o vis labiau tobulėjant mokėjimų technologijoms ateities keleivių vežimo verslas taps dar skaidresnis – bus galima atsiskaityti ir mobiliaisiais mokėjimais, tad visos transakcijos bus skaidrios.

Apie iniciatyvą „Baltoji banga“:

Baltoji banga– skaidraus ir atsakingo verslo ženklinimo iniciatyva, jungianti Lietuvos verslo įmones, kurios skleidžia skaidrią verslo praktiką visuomenėje. Įmonės žymi savo gaminamas prekes, teikiamas paslaugas, įmonių komunikacijos priemones visuomenei pristatomu verslo skaidrumo ženklu „Baltoji banga“.

Daugiau apie projektą: www.baltojibanga.lt

Pranešimą paskelbė: Rasa Mėlinienė, Integrity PR

Kiti skelbimai:
 
Mocco Ultra Back Case 0.3 mm Silicone Case for Sony Xperia XZ1 Transparent
 
White Diamonds Liquid Plastic Case With Swarovski Crystals for Samsung G920 Galaxy S6 Transparent – Pink
 
Dux Ducis Light Case Premium High Quality and Protect Silicone Case For Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus Transparent – Blue
 
Adriatica A1246.5216Q
 
Samsung EB425161LU Original Battery Trend S7560 / Ace 2 1500 mAh (OEM)
Lietuvos vežėjų sąjungai degalus tieks „Circle K“

Lietuvos vežėjų sąjungai degalus tieks „Circle K“

Kanados kapitalo degalinių tinklas „Circle K Lietuva“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos vežėjų sąjunga dėl degalų tiekimo sąjungos nariams. Lietuvos vežėjų sąjungos generalinis sekretorius Sigitas Žilius sako, kad vienas iš pagrindinių organizacijos tikslų – siekti sumažinti sąnaudas savo nariams, todėl degalų ir kitų greito vartojimo prekių tiekėju buvo pasirinktas „Circle K“ tinklas. „Savo veikloje daug […]

  Straipsniai »

Berlyno siena Vilniuje

Nuo Vakarinio aplinkkelio Žirmūnų link nutįsusi aukštos įtampos elektros linija, šalia kurios – kažkada suplanuotai gatvei palikti laisvos žemės plotai. Ši apie 150 metrų pločio ir 6,5 kilometro neurbanizuota žemės juosta dalija miestą į dvi nelygias dalis. Iš čia – asociacijos su Berlynu. Vokiečiai, nugriovę sieną, Potsdamo aikštėje ir jos prieigose pirmiausia iškasė gilią daubą […]

  Straipsniai »
Lenktynių sezono įdomybės – „Auto Bazar“ parodoje

Lenktynių sezono įdomybės – „Auto Bazar“ parodoje

Lenktynių sezonas pamažu įsibėgėja – automobilių ir motociklų sporto renginiai jau kiekvieną savaitgalį vyksta įvairiausiuose Lietuvos kampeliuose. Gegužės 10–11 d. nemažai sportinės technikos bus galima išvysti vienoje vietoje – Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksiančioje parodoje „Auto Bazar 2019“. Čia bus eksponuojamas Arūno Gelažninko KTM motociklas, Edvino Einikio daugiau nei 500 AG pasiekianti „Audi […]

  Straipsniai »
Stabdoma registracija į „Moterų ralį“

Stabdoma registracija į „Moterų ralį“

Iki „Moterų ralio“ likus daugiau nei savaitei, organizatoriai stabdo ekipažų registraciją. Šiemet į ralį užsiregistravo 20 procentų daugiau ekipažų negu pernai. Daugiau nei trečdalis ekipažų „Moterų ralyje“ dalyvaus pirmą kartą. „Maksimaliai ilgai laikėme registracijos kanalą atidarytą, kad tik kuo daugiau norinčių  moterų ir merginų galėtų sudalyvauti pramoginiame ralio renginyje. Pasiekėme planuotą dalyvių skaičių, todėl stabdome […]

  Straipsniai »