„Scania“ turi naują vadovą

„Scania“ turi naują vadovą

Švedijos sunkiojo transporto gamintojos „Scania“ valdyba naujuoju „Scania“ generaliniu direktoriumi ir prezidentu paskyrė Christianą Leviną. Jis pakeis iki šiol „Scania“ vadovavusį Henriką Henrikssoną. C. Levinas  perims įmonės vairą nuo 2021 m. gegužės 1 d. C. Šiuo metu jis yra „Volkswagen“ valdomos komercinių transporto priemonių grupės „Traton SE“ („Traton Group“), kuriai priklauso „Scania“, valdybos narys ir vyriausiasis veiklos vadovas.

Esamas „Scania“ generalinis direktorius ir prezidentas Henrikas Henrikssonas įmonę palieka joje praleidęs 23 metus. „Scania“ vadovo pareigos jam buvo patikėtos pastaruosius 5 metus. H. Henrikssonas generalinio direktoriaus karjerą tęs „H2 Green Steel“ įmonėje, kurios tikslas – pradėti plieno gamybą tvariu būdu nuo 2024 m.

„Esame nusiminę, jog H. Henrikssonas palieka „Scania“ ir „Traton“ šeimą, tačiau kartu didžiuojamės jo sprendimu priimti tokį didelį naują iššūkį, puikiai derantį su unikalia tvarumo lyderio patirtimi. Mūsų pramonė taip pat pajus naudą, kurią teiks netaršiu būdu gaminamas plienas. Naują H. Henrikssono įmonę stebėsime su dideliu susidomėjimu“, – sako Matthiasas Griundleris, „Traton SE“ generalinis direktorius ir „Scania“ valdybos pirmininkas.

Paskirtasis „Scania“ prezidentas C. Levinas prisijungė prie „Traton SE“ 2019 m., o karjerą „Scania“ pradėjo dar 1994 m. Nuo to laiko jis ėjo įvairias vadovo pareigas ir sukaupė didelę tarptautinę profesinę patirtį. Prieš prisijungdamas prie „Traton“, jis buvo „Scania“ vykdomuoju viceprezidentu ir pardavimo bei rinkodaros vadovu.

„Neapsakomai didelė garbė tapti generaliniu direktoriumi įmonėje, kuri padarė tokią reikšmingą įtaką mano gyvenimui ir karjerai. Su pasauline „Scania“ komanda stengsiuosi toliau siekti tvarios transporto sistemos. Kartu su stipriu „Traton Group“ prekės ženklu mes tęsime sėkmingą Henriko darbą ir sukursime verslui, visuomenei ir aplinkai geresnį mobilumo pasaulį“, – teigia C. Levinas.

„Buvo labai sunku priimti sprendimą palikti „Scania“ organizaciją, kurioje praleidau visą savo profesinę karjerą ir kuri man tapo kaip šeima. Džiaugiuosi fantastiška kelione su „Scania“ ir didžiuojuosi tuo, ką pasiekėme. Taip pat esu įsitikinęs, kad „Scania“ yra gerai pasirengusi ateičiai ir turi aiškų tikslą skatinti tvaraus transporto plėtrą“, – sako „Scania“ prezidentas ir generalinis direktorius H. Henrikssonas.

„Scania“ yra viena didžiausių pasaulyje transporto sprendimų teikėjų, kartu su savo partneriais ir klientais kurianti tvarią transporto sistemą. 2019 m. įmonė pardavė 91 700 vilkikų, 7 800 autobusų bei 10 200 pramoninių ir jūrinių variklių. Pardavimo pajamos pernai siekė daugiau nei 14,34 mlrd. eurų, iš kurių apie 20 proc. sugeneravo teikiamos paslaugos.

1891 m. įkurta „Scania“ šiandien veikia daugiau nei 100 šalių ir joje dirba 51 000 darbuotojų. Moksliniai ir eksperimentiniai tyrimai bei naujų produktų kūrimas sukoncentruoti Švedijoje ir padaliniuose Brazilijoje bei Indijoje. Gamyba vyksta Europoje, Lotynų Amerikoje, Azijoje, regioniniuose gamybos centruose Afrikoje, Azijoje ir Eurazijoje.

Pranešimą paskelbė: Agota Adomavičiūtė, We are marketing, UAB

Kiti skelbimai:
 
REIMA Vipellys Lemon Yellow 26-29
 
Camper Iman K400299 Grey 38
 
Crocs™ Crocs CHERRIES G0734300-MU
 
REIMA Vipellys Neon Pink 30-33
 
ALTERCORE Katie Black 40

Rekomenduojame

Lietuvoje jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

Lietuvoje jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

„Tiguan“ – populiariausią „Volkswagen“ Europoje ir geriausiai parduodamą visureigį Baltijos šalyse – jau galima įsigyti ir su iš elektros tinklo kraunama hibridine pavara, kuri apjungia galingą elektros motorą bei 1,4 l TSI variklį. „Tiguan eHybrid“ galima važiuoti naudojant tik elektrą, tik benziną arba apjungti abiejų variklių galią. Pagrindinis iš tinklo kraunamo „eHybrid“ privalumas yra ypač […]

Pandemijos įtaka: lietuviai per karantiną vairuoja mažiau, estai ir latviai įpročių nepakeitė

Pandemijos įtaka: lietuviai per karantiną vairuoja mažiau, estai ir latviai įpročių nepakeitė

Pandemija pakeitė ne tik visuomenės bendravimo, bet ir vairavimo įpročius. Naujausio tyrimo duomenys rodo, kad 42 proc. Lietuvos gyventojų karantino laikotarpiu mažiau naudojasi automobiliu. Kaimyninėse valstybėse tendencijos priešingos – 57 proc. Estijos ir 48 proc. Latvijos žmonių transporto priemonę vairuoja tiek, kiek ir prieš pandemiją. Tai atskleidė draudimo bendrovės „Gjensidige“ užsakymu „NielsenIQ“ vasario mėnesį atlikta […]

„Audi A6 e-tron concept“ – naujas „e-voliucijos“ etapas

„Audi A6 e-tron concept“ – naujas „e-voliucijos“ etapas

„Audi“ ryžtingai vysto „e-voliuciją“ elektriniame mobilume ir 2021 m. Šanchajaus automobilių parodoje pristato pirmąjį inovacinės elektrinių automobilių šeimos modelį – keturių durelių „Audi A6 e-tron concept“, kurio gamybai bus naudojama visiškai nauja „Premium Platform Electric“ („PPE“) platforma. Jau 2022 metų pabaigoje bus pradėta serijinė C segmento, vėliau – B segmento modelių, turinčių „PPE“ platformą, gamyba. […]

Į miestus grįžtant spūstims, Žemės dienos proga „Bolt“ primena apie aplinkai draugiškus sprendimus

Į miestus grįžtant spūstims, Žemės dienos proga „Bolt“ primena apie aplinkai draugiškus sprendimus

Šalyje atsiveriant vis daugiau verslų ir ugdymo įstaigų, į miestų gatves piko metu grįžta automobilių spūstys, lemiančios oro užterštumą. Siekiant atkreipti dėmesį į tvaresnes kelionės alternatyvas, Europoje pirmaujanti pavėžėjimo platforma „Bolt“ Žemės dienos proga primena, kad gyventojai, rinkdamiesi elektra varomas transporto priemones, prisideda prie aplinkos tausojimo. Eismo užimtumą Vilniuje fiksuojančios navigacinės įrangos „Tom Tom“ programėlės […]