Sandor Liive paskirtas į „RB Rail AS“ stebėtojų tarybą

Sandor Liive paskirtas į „RB Rail AS“ stebėtojų tarybą

Šiandien, lapkričio 6 d., bendros už „Rail Baltica“ įgyvendinimą atsakingos Baltijos šalių įmonės „RB Rail“ akcininkai stebėtojų tarybos nariu paskyrė patyrusį vadybininką ir verslininką Sandor Liive. Jis pakeis Estijos atstovą Anti Moppel.

„Sandor Liive bendrai „Rail Baltica“ įmonei suteiks savo žinias sukauptas valdant tiek privataus, tiek viešojo sektoriaus įmones. Jo patirtis neabejotinai prisidės prie šios, Baltijos šalims ir Europai ypač svarbios geležinkelio jungties užbaigimo“,- teigė Estijos akcininko atstovas ir „OU Rail Baltic Estonia“ valdybos pirmininkas Tonu Grunberg.

Sandor Liive anksčiau ėjo vadovaujančias pareigos Talino uoste ir Estijos energetikos įmonėje „Enefit“, kurią jam pavyko iš vietos komunalininko transformuoti į tarptautinę energetikos kompaniją. Dabar jis dirba įvairiose įmonėse, patarinėja privataus kapitalo fondams, eina stebėtojų tarybos nario pareigas turto valdymo startuolyje „Tuleva“, vadovauja „Pakri“ mokslo ir industrijos parko stebėtojų tarybai.

„RB Rail AS“ stebėtojų tarybą sudaro šeši nariai, kurie skiriami trejų metų kadencijai. Kiekvienas akcininkas nominuoja du stebėtojų tarybos narius. Taryba atsakinga už valdybos formavimą, korporatyvinę priežiūrą ir strategines konsultacijas.

Estija šiuo metu į tarybą paskyrusi Ekonomikos ir transporto ministerijos generalinio sekretoriaus pavaduotoją Ahti Kuningą ir nepriklausomą narį Sandor Liive.

Latvija paskyrusi Latvijos Transporto ministerijos sekretoriaus pavaduotoją Ligitą Austrupę ir nepriklausomą narį Anrį Leimanį.

Lietuva paskyrusi „LTG Infra“ vadovą Karolį Sankovki ir „LTG“ valdybos pirmininką Romą Švedą.

Stebėtojų tarybai pirmininkauja Anri Leimanis.

 „RB RAIL AS“

„RB Rail AS“ yra bendra Estijos Respublikos, Latvijos Respublikos ir Lietuvos Respublikos įmonė, įsteigta įgyvendinti „Rail Baltica“ projektą – sukurti greitojo geležinkelio infrastruktūrą nuo Talino iki Lietuvos ir Lenkijos sienos. „RB Rail AS“ yra projekto „Rail Baltica“ centrinis koordinatorius, atsakingas už globalaus projekto projektavimą, statybą ir rinkodarą.

Plačiau apie „Rail Baltica“ projektą: www.railbaltica.org

Pranešimą paskelbė: Dominykas Jakštas, UAB „Fabula ir partneriai“

Kiti skelbimai:
 
Camper Oruga K200157 Multi – Assorted 40
 
Meu Cacho Meu Crush Conditioner Kondicionierius garbanotiems plaukams, 400ml
 
Camper Courb K100531 Grey 45
 
AUDIMAS Švelnūs modalo šortai 2111-249 High Rise Melange S
 
AUDIMAS Prigludusio sil. tamprūs džinsai 2011-142 Phantom W27/L30

Rekomenduojame

Išorinės reklamos prie valstybinės reikšmės kelių gali būti įrengtos tik už kelio apsaugos zonos ribų

Išorinės reklamos prie valstybinės reikšmės kelių gali būti įrengtos tik už kelio apsaugos zonos ribų

Išorinė reklama prie valstybinės reikšmės kelių gali būti įrengta tik už kelio apsaugos zonos ribų. Norint už kelio apsaugos zonos ribų įrengti reklamą, privaloma derinti veiksmus su sklypų savininkais. Leidimų tokio tipo reklamos įrengimui VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija neišduoda. „Kelio apsaugos zonoje įrengti lauko reklamos stendus visų pirma yra nelegalu. Tačiau svarbiausias aspektas – […]

„Rail Baltica“ kelionę iš Vilniaus į Kauną sutrumpins iki 38 minučių

„Rail Baltica“ kelionę iš Vilniaus į Kauną sutrumpins iki 38 minučių

Kelionės tarp Vilniaus ir Kauno truks vos 38 minutes, Varšuvą, Rygą ir Taliną traukiniu pasieksime greičiau nei lėktuvu, o Vilniaus oro uostas bus lengvai pasiekiamas Lenkijos ir Latvijos gyventojams. Tai tik kelios pagrindinės naudos gyventojams ir verslui, įrengus projekto „Rail Baltica“ Kaunas–Vilnius jungtį, aptartos nuotoliniame susitikime „Rail Baltica“ Lietuvai: vertė regionams“ su Vilniaus regiono atstovais. […]

Susisiekimo ministerija apgailestauja dėl neišsamiai išdiskutuoto skaitmeninio radijo projekto

Susisiekimo ministerija apgailestauja dėl neišsamiai išdiskutuoto skaitmeninio radijo projekto

Susisiekimo ministerija atsiprašo dėl visuomenėje ažiotažą sukėlusio skaitmeninio radijo projekto, pasiūlius jį įtraukti į Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą (toliau – RRF). Viceministrė Agnė Vaiciukevičiūtė užtikrina, kad ministerijos politinė komanda dės pastangas, kad suinteresuotoms šalims nekiltų jokių abejonių dėl efektyvaus RRF lėšų panaudojimo ir jomis planuojamų finansuoti susisiekimo ministerijos projektų.  „Ministerija skubotai priėmė sprendimą […]

„Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ vadovo konkursas bus skelbiamas iš naujo

„Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ vadovo konkursas bus skelbiamas iš naujo

Siekdama pritraukti kuo daugiau pretendentų VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktoriaus pareigoms eiti, Susisiekimo ministerija informuoja, kad atšaukia balandį paskelbtą įstaigos vadovo konkursą ir artimiausiu metu skelbs naują. Balandį skelbtame konkurse dalyvavo trys kandidatai, tačiau tik vienas iš jų atitiko keliamus reikalavimus. „Neatsiradus dideliam kandidatų susidomėjimui pirmuoju konkursu, paskelbtu balandžio mėnesį, VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ dalininkų […]