Sandor Liive paskirtas į „RB Rail AS“ stebėtojų tarybą

Sandor Liive paskirtas į „RB Rail AS“ stebėtojų tarybą

Šiandien, lapkričio 6 d., bendros už „Rail Baltica“ įgyvendinimą atsakingos Baltijos šalių įmonės „RB Rail“ akcininkai stebėtojų tarybos nariu paskyrė patyrusį vadybininką ir verslininką Sandor Liive. Jis pakeis Estijos atstovą Anti Moppel.

„Sandor Liive bendrai „Rail Baltica“ įmonei suteiks savo žinias sukauptas valdant tiek privataus, tiek viešojo sektoriaus įmones. Jo patirtis neabejotinai prisidės prie šios, Baltijos šalims ir Europai ypač svarbios geležinkelio jungties užbaigimo“,- teigė Estijos akcininko atstovas ir „OU Rail Baltic Estonia“ valdybos pirmininkas Tonu Grunberg.

Sandor Liive anksčiau ėjo vadovaujančias pareigos Talino uoste ir Estijos energetikos įmonėje „Enefit“, kurią jam pavyko iš vietos komunalininko transformuoti į tarptautinę energetikos kompaniją. Dabar jis dirba įvairiose įmonėse, patarinėja privataus kapitalo fondams, eina stebėtojų tarybos nario pareigas turto valdymo startuolyje „Tuleva“, vadovauja „Pakri“ mokslo ir industrijos parko stebėtojų tarybai.

„RB Rail AS“ stebėtojų tarybą sudaro šeši nariai, kurie skiriami trejų metų kadencijai. Kiekvienas akcininkas nominuoja du stebėtojų tarybos narius. Taryba atsakinga už valdybos formavimą, korporatyvinę priežiūrą ir strategines konsultacijas.

Estija šiuo metu į tarybą paskyrusi Ekonomikos ir transporto ministerijos generalinio sekretoriaus pavaduotoją Ahti Kuningą ir nepriklausomą narį Sandor Liive.

Latvija paskyrusi Latvijos Transporto ministerijos sekretoriaus pavaduotoją Ligitą Austrupę ir nepriklausomą narį Anrį Leimanį.

Lietuva paskyrusi „LTG Infra“ vadovą Karolį Sankovki ir „LTG“ valdybos pirmininką Romą Švedą.

Stebėtojų tarybai pirmininkauja Anri Leimanis.

 „RB RAIL AS“

„RB Rail AS“ yra bendra Estijos Respublikos, Latvijos Respublikos ir Lietuvos Respublikos įmonė, įsteigta įgyvendinti „Rail Baltica“ projektą – sukurti greitojo geležinkelio infrastruktūrą nuo Talino iki Lietuvos ir Lenkijos sienos. „RB Rail AS“ yra projekto „Rail Baltica“ centrinis koordinatorius, atsakingas už globalaus projekto projektavimą, statybą ir rinkodarą.

Plačiau apie „Rail Baltica“ projektą: www.railbaltica.org

Pranešimą paskelbė: Dominykas Jakštas, UAB „Fabula ir partneriai“

Kiti skelbimai:
 
REIMA Vandra Bubblegum Pink 140
 
Crocs™ Baya Lined Clog Kid's Charcoal/Charcoal 33,5
 
Camper Sneaker Courb K300381 Black 44
 
Crocs™ Classic Slide 206121 Black 39,5
 
Crocs™ Women's Swiftwater Flip Black/Black 39,5

Rekomenduojame

„airBaltic“ pradeda tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Kijevą

„airBaltic“ pradeda tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Kijevą

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ šiandien pradeda vykdyti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Ukrainos sostinę Kijevą. Keleiviai bus skraidinami dukart per savaitę, naudojant kompanijos orlaivį „Airbus A220-300“. Numatoma skrydžio trukmė – 1 val. ir 15 minučių. Šiuo metu „airBaltic“ vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus, Rygos ir Talino į įvairius Europos verslo centrus ir populiarias poilsio […]

Pritarta naujo pėsčiųjų tilto projektui – įgyvendinimas priklausys nuo aplinkinių teritorijų virsmo

Pritarta naujo pėsčiųjų tilto projektui – įgyvendinimas priklausys nuo aplinkinių teritorijų virsmo

Prieš metus architektūrinės idėjos konkursą laimėjusi „Alberto tilto“ kūrėjų komanda baigė dar vieną etapą – Vilniaus miesto savivaldybės Vyriausiojo architekto skyrius pritarė pėsčiųjų tilto tarp Upės ir A. Goštauto gatvės projektiniams pasiūlymams. Tolesnis šio projekto likimas priklausys nuo plėtros planų abiejose tilto pusėse – tiek buvusioje Edukologijos universiteto, tiek buvusio Lukiškių kalėjimo ir Seimą supančioje […]

DFDS – pirmaujantis  pasaulio keltų operatorius 10 metų iš eilės

DFDS – pirmaujantis pasaulio keltų operatorius 10 metų iš eilės

Vienas didžiausių Europoje keltų operatorių DFDS, teikiantis keleivių ir krovinių pervežimo paslaugas, laimėjo prestižinį Pirmaujančio pasaulyje keltų operatoriaus apdovanojimą. Išskirtinius pasiekimus ir profesionalumą kelionių sektoriuje vertinančiuose Pasaulio kelionių apdovanojimuose DFDS geriausiu keleivinių keltų operatoriumi pripažįstamas jau dešimtus metus iš eilės.  „Pasauliniai turizmo apdovanojimai „World Travel Awards“, kurie yra savotiški kelionių pramonės „Oskarai“ teikiami įvertinus kelionių […]

Lietuvos oro uostai ragina valstybės institucijas reglamentuoti keleivių COVID-19 testavimą oro uostuose

Lietuvos oro uostai ragina valstybės institucijas reglamentuoti keleivių COVID-19 testavimą oro uostuose

Visame pasaulyje vis dažniau taikoma praktika, kai keleiviai COVID-19 testą gali atlikti tiek oro uosto patalpose, tiek aplink esančioje teritorijoje prieš arba po kelionės. Matant įvairių šalių praktiką, tokį poreikį naujoje kelionių realybėje mato ir Lietuvos oro  uostai. Anot oro uostų atstovų, pagrindine problema lieka tai, jog bet kokio tipo testavimui atsirasti Lietuvos oro uostuose […]