Rudenį pasirodys naujasis „BMW 4 Gran Coupe“

1

Rudenį pasirodys naujasis „BMW 4 Gran Coupe“

Prieš 7 metus pristatytas pirmasis BMW 4 serijos „Gran Coupe“ modelis išplėtė BMW modelių gamą ir turėjo didelį pasisekimą pasaulinėje rinkoje dėl savo elegantiško dizaino ir dinamiškumo savybių. Šį rudenį Vokietijos koncernas ruošiasi į gatves išleisti naują – antros kartos – ketverių durų „BMW 4 Gran Coupe“ versiją.

„4-tos serijos „Gran Coupe“ modeliai vos debiutavę tapo sportiško, bet itin rafinuoto premium klasės dizaino ikona. Pagal naują BMW dizaino kryptį atnaujintas modelis taps dar patrauklesnis ne tik dėl itin moderniai, atletiškai ir elegantiškai atrodančios išvaizdos, bet ir geresnių dinamiškumo savybių, premium kokybės pojūčio automobilio viduje ir važiuoklės bei skaitmeninio ryšio inovacijų“, – sako BMW prekės ženklo vadovas Lietuvoje Martynas Daujotas. 

Daugiau erdvės viduje 

Atnaujintas modelis už savo pirmtaką bus didesnių matmenų – 143 mm ilgesnis, 27 mm platesnis ir 53 mm aukštesnis. Didesni bus ir atstumai tarp ratų ašių bei tarp pačių ratų ant kiekvienos iš ašių. 

Didesni gabaritai leido BMW sukurti universalesnį ir patogesnį interjerą, ypač – sėdintiems gale. Čia patogu įsitaisyti trims asmenims, galima sutalpinti tris vaikų kėdutes. „4 Gran Coupe“ bagažinės talpa sieks net 470 litrų, kuri, nulenkus galines sėdynes, gali būti išplėsta iki 1290 litrų.

Atletiška išvaizda 

Iš išorės pirmiausia į akis krenta ryškios ir atletiškos automobilio linijos. Priekyje sumontuotos didelės vertikalios BMW grotelės, kurios liudija tvirtą automobilio charakterį. Prie to prisideda ir itin siauri priekiniai LED žibintai su U formos dienos lempomis.

Atnaujinti LED žibintai išsiskiria ir automobilio gale, jie taip pat yra šiek tiek pritamsinti. Žvelgiant iš šono pastebimos išilginės automobilio dizaino linijos, berėmiai durų langai ir į kėbulą įleistos durų rankenos.

Automobilio salone vairuotojai ras aukštai esantį centrinį prietaisų skydelį, prie bėgių perjungimo svirties įrengtą automobilio užvedimo mygtuką. Standartiškai į „4 Gran Coupe“ montuojamos sportinės sėdynės ir oda aptrauktas vairas. Komfortą ir jaukumą galima padidinti pasirinkus tokias opcijas kaip šildomos ir ventiliuojamos sėdynės, didelį stoglangį, vidaus apšvietimą, „M Sport Pro“ paketą, „Harman Kardon“ garso sistemą. 

Iškart debiutuos ir galinga M versija 

BMW planuoja, kad atnaujintas „4 Gran Coupe“ debiutuos turėdamas penkias versijas, tarp kurių – ir sportinio padalinio „BMW M GmbH“ ruošiama M versija. Ši – „BMW M440i xDrive“ – bus galingiausia. Jos ratus suks 275 kW/374 AG galios šešių cilindrų benzininis variklis, o 100 km/val. greitį automobilis pasieks per 4,7 sekundės. 

Atnaujintas modelis taip pat turės dvi benzinines versijas – „420i“ su 135 kW/184 AG varikliu ir „430i“ su nauju keturių cilindrų 180 kW/245 AG galios agregatu. Dyzeliniai modeliai turės 140 kW/190 AG galios variklį ir bus varomi arba visais keturiais ratais, arba tik galine ašimi.

Visos „4 Gran Coupe“ versijos, įskaitant ir M modelį, turės vadinamąsias švelnias hibridines (angl. mild-hybrid) technologijas, kurios varikliui pridės 8 kW/11 AG galios. Galią į ratus perduos automatinė 8 laipsnių „Steptronic“ pavarų dėžė. Kaip papildomą įrangą galima bus užsisakyti jos „Sport“ versiją.

Dinamiškumo suteiks ir pagerintos automobilio aerodinaminės savybės, moderni važiuoklės technologija ir į kelio dangą reaguojanti amortizatorių sistema, taip pat žemas automobilio svorio centras ir beveik lygiomis 50/50 proporcijomis tarp ačiū paskirstytas automobilio svoris. „M440i“ versija taip pat turės adaptyvią M pakabą su elektroniniu būdu valdomais amortizatoriais, M sportiniais stabdžiais ir kitais sportiškesniam vairavimui pritaikytais priedais.

Plati saugumo ir ryšių įranga

Važiuojant ir parkuojantis naujuoju BMW 4 saugumą ir komfortą padidins apie 40 funkcijų turintis standartinėje įrangoje esantis vairavimo asistentas. Tarp šių funkcijų – adaptyvi greičio palaikymo sistema su automatiniu leistino greičio laikymosi asistentu, vairavimo ir juostos palaikymo asistentas, įspėjimo apie priekinį susidūrimą sistema, parkavimo asistentas su 360o automobilio vaizdu ir kitos sistemos. 

Viduje valdyti įvairius parametrus vairuotojas galės per lietimui jautrų ekraną, fizinius mygtukus centriniame prietaisų skydelyje ar ant daugiafunkcinio vairo, taip pat – duodamas komandas rankų gestais ar balsu. Patogumo suteiks ir platus skaitmeninių paslaugų paketas – „BMW Intelligent Personal Assistant“, „BMW Digital Key“, „Connected Music“ ir nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo galimybės. 

Kaip ir dauguma naujų BMW automobilių, „4 Gran Coupe“ turės debesijos pagrindu veikiančią BMW navigacijos sistemą, kuri labai greitai apskaičiuos optimalų maršrutą remdamasi realiu laiku atnaujinama eismo informacija. O prie automobilio sistemos prijungti telefoną bus patogu per „Apple CarPlay“ ar „Android Auto“. 

Oficialia BMW atstovė Lietuvoje, „Krasta Auto“, prognozuoja, kad mūsų šalyje BMW salonuose naujasis modelis pasirodys šių metų spalį.

Pranešimą paskelbė: Paulius Udra, Integrity PR

Rekomenduojame

<strong>Kur galima pasikeisti automobilio stiklą Vilniuje?</strong>

Kur galima pasikeisti automobilio stiklą Vilniuje?

Nesvarbu, ar tai nedidelė stiklo įdauža, ar išdaužtas automobilio stiklas, atlikti stiklo remonto arba keitimo darbus reikėtų nedelsiant. Šiandien yra nemažai vietų kur automobilių stiklų keitimas Vilniuje yra atliekamas kokybiškai. Tačiau išsirinkti stiklų keitimo specialistus gali būti nelengva užduotis. Svarbiausia, jog patikėtumėte tai profesionaliems meistrams, kurie greitai ir kokybiškai galėtų atlikti jums šią paslaugą. Prieš […]

Kaip sutaupyti perkant gyvūnų aksesuarus?

Kaip sutaupyti perkant gyvūnų aksesuarus?

                      Naminiai gyvūnai vis labiau tampa mūsų visų šeimos nariais. Jiems mes perkame daiktus, žaislus ir aksesuarus. Rūpinamės jais, kaip tikrais savo vaikais ir už tai jei mus apdovanoja ištikimybe ir meile. Platus ir didelis naminių gyvūnų aksesuarų pasirinkimas leidžia mums rinktis tik kokybiškus ir už priimtiną kainą parduodamus daiktus, tačiau kaip rasti sau priimtiną […]

Kaip išsirinkti kokį automobilį nuomotis Kaune?

Kaip išsirinkti kokį automobilį nuomotis Kaune?

Turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuriam nepatinka keliauti, o ypač patogiu komfortišku automobiliu. Todėl automobilių nuoma įgauna vis didesnį pagreitį ne tik keliautojų tarpe, bet ir tarp žmonių, kuriems reikalinga transporto priemonė kasdieninėms kelionėms į darbą ir iš jo. Priklausomai nuo jums reikalingo komforto, galite rinktis bet kurios klasės automobilį. Tad trumpai apžvelgsime galimus automobilių […]

Kada reikia refinansuoti paskolas?

Kada reikia refinansuoti paskolas?

              Asmeninės paskolos refinansavimas leidžia pakeisti esamą paskolą nauja paskola, kuri gali turėti naują palūkanų normą arba patikslintą grąžinimo grafiką. Refinansavimas gali būti geras pasirinkimas, jei palūkanų normos sumažėjo arba yra mažesnės už dabartinę palūkanų normą, arba jei reikia pratęsti grąžinimo terminą. Užsitikrinę mažesnę palūkanų normą refinansavimu sumažinsite skolinimosi išlaidas, todėl apskritai už asmeninę paskolą […]

Kaip sutaupyti perkant miegamojo baldus?

Kaip sutaupyti perkant miegamojo baldus?

Kai jaučiate, kad jums reikia pertvarkyti namus, vis tiek galite pasiekti sėkmės net ir turėdami nedidelį biudžetą. Nesvarbu, ar jūsų erdvė didelė, ar maža, daugelis tinkamai parinktų baldų gali suteikti jums patogumą, apie kurį svajojate. Gerai yra tai, kad su minimalistine išvaizda galite pasirinkti keletą baldų, bet vis tiek turėti tokį žavų ir patogų stilių […]

Atnaujinta bilietų pardavimo sistema palengvina vasaros keliones: prie sprendimo sukūrimo prisidėjo ir lietuviai

Atnaujinta bilietų pardavimo sistema palengvina vasaros keliones: prie sprendimo sukūrimo prisidėjo ir lietuviai

Vasara – kelionių metas. Ypač didelė apkrova šiuo metu tenka traukiniams, vykstantiems į pajūrį. Praėjusių metų liepą traukinius rinkosi 459 tūkst. gyventojų kai įprastai, rudenį ar žiemą, jų skaičius siekia vidutiniškai apie 400 tūkst. Jau šeštą sezoną skaičiuoja ir papildomas reisas „Pajūrio ekspresas“, suteikiantis keliautojams galimybę pasiekti Palangą, Nidą, Pervalką ir Juodkrantę, tad keleivių vežimo […]