porsche-1 (Large)  Tarptautinis trijų narių ekipažas, kuriame bus ir lietuvis žurnalistas bei patyręs keliautojas Vitoldas Milius, pretenduoja į naują pasaulio rekordą – per kuo įmanoma trumpesnį laiką automobiliu nuvykti iš šiauriausio Europos taško į piečiausią tašką Afrikos žemyne. Naujo rekordo „The Longest Drive“ ekipažas sieks su specialiai šiai kelionei parengtu visureigiu „Porsche Cayenne“, o savo 17 tūkst. km kelionę jie pradės gegužės 7 d. išvykdami iš Nordkapo kyšulio Norvegijoje.

porsche-4 (Large)

„Nors esu sėkmingai įveikęs ne vieną tolimą kelionę, pastaroji bus didžiausias gyvenimo iššūkis, nes didelį atstumą reikės nuvažiuoti per maksimaliai trumpą laiką. Ši kelionė bus tikras išbandymas ne tik ekipažo nariams, bet ir technikai. Todėl mūsų galimybes siekiant rekordo neabejotinai padidins pasirinktas „Porsche“ visureigis“, – sakė „The Longest Drive“ ekipažo narys V. Milius.

„Visureigiai „Porsche Cayenne“ yra pelnę mūsų klientų pripažinimą kaip patikimi, techniškai pažangūs ir itin universalūs automobiliai. Būtent šio modelio pasirinkimas tokiai kelionei parodo, kad „Cayenne“ yra pajėgus atlaikyti ir nekasdienius išbandymus. Džiugu ir tai, kad šios kelionės pradžia sutampa su naujos komplektacijos „Porsche Cayenne Platinum Edition“ pristatymu, kuri buvo sukurta atsižvelgiant į tai, ko labiausia pageidauja mūsų klientai“, – oficialios „Porsche“ atstovybės Lietuvoje įmonės „Prime Auto“ direktorė Rasa Klimavičiūtė.

Rekordinės kelionės metu „The Longest Drive“ ekipažui teks kirsti net 21 šalies teritoriją. Keliolikos tūkstančių kilometrų atstumą nuo minėto Nordkapo iki Adatos iškyšulio Pietų Afrikoje bus siekiama įveikti per trumpesnį negu 9 dienų 4 valandų ir 8 minučių laiką. Būtent toks yra dabartinis rekordinis šio atstumo įveikimo laikas, pasiektas praėjusių metų rugsėjo mėnesį.

Visureigį „Porsche Cayenne“ V. Milius vairuos pakaitomis su kitais dviem ekipažo nariais – danu Jan Kalmar ir pietų afrikiečiu Shaun Neill. Visos kelionės metu bus važiuojama 24 val. per parą su trumpais sustojimais pasipildyti kuro.

Siekiant geriau pasirengti šiai kelionei, „Porsche Cayenne“ visureigis buvo atitinkamai modifikuotas – atsisakius papildomos įrangos bazinis automobilio svoris sumažintas apie 150 kg, kuro bako talpa padidinta iki 221 litro, sumontuoti apsauginiai lankai automobilio viduje, uždėtos papildomos dugno apsaugos. Automobilio galinėje dalyje įrengta reguliuojama poilsiui pritaikyta sėdynė, šaldytuvas, numatyta vieta atsarginėms padangoms.

porsche-5 (Large)

Šis specialus „Porsche Cayenne“ aprūpintas papildomais galingais LED žibintais priekyje, gerve, GPS stebėjimo sistema, palydoviniu telefonu ir interneto ryšiu. Tiesa, visureigio ratus suks gamyklinis šešių cilindrų dyzelinis variklis, išvystantis 245 AG galią, automobilio važiuoklė taip pat nebuvo modifikuota.

Nuolat atnaujinamą informaciją apie „The Longest Drive“ kelionę bus galima rasti „Facebook“ paskyroje ir svetainėje www.thelongestdrive.net.

Kiti skelbimai:
 
Camper Oruga K200157 Black 014 38
 
Converse Chuck Taylor All Star Hi White/White 36,5
 
Camper Imar Copa K200929 White Natural 36
 
Vagabond Anni 4937-001 Black 37
 
Crocs™ Funlab Unicorn Charm Sandal Kids Lavender 28