„RB Rail AS“ pasirašė sutartį, dėl laikinųjų darbuotojų įdarbinimo

„RB Rail AS“ pasirašė sutartį, dėl laikinųjų darbuotojų įdarbinimo

Kovo 10 d., 2021 m., bendra Baltijos šalių įmonė „RB Rail AS“ pasirašė dvejus metus truksiančias sutartis su įmonėmis „EWI Recruitment“ bei „Linum Consult Ltd.“ ir „Brunel Energy Ltd.“ konsorciumu. Jos atliks laikinų darbuotojų paiešką. Šia sutartimi projekto reikmėms siekiama laikinai pasitelkti inžinerijos, projektų valdymo, sveikatos, saugumo užtikrinimo ir aplinkosaugos profesionalus. Sutarties vertė siekia 5,5 mln. Eurų, kuri yra apskaičiuota įvertinus darbų apimtis Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tiekėjų ir specialistų atlygius bei kitus susijusius kaštus.

„Laikinas specialistų poreikis yra įprastas dideliuose infrastruktūros projektuose, kuris išauga susidūrus su vienkartinėmis užduotimis arba žymiai išaugus darbų apimtims tam tikru laikotarpiu.Be to, pasamdyti greitojo geležinkelio specialistą Europoje gali užtrukti daugiau nei pusę metų, todėl, siekiant užtikrinti nenutrūkstamą darbų eigą, pasitelkiami laikinieji darbuotojai“, – teigia „RB Rail AS“ programų direktorius Mark Loader.

Sėkmingas „Linum Consult“ ir „RB Rail AS“ bendradarbiavimas trunka jau trejus metus – įmonė Europos Sąjungoje teikia darbuotojų paieškos paslaugas projektui. Bendrovė yra sukaupusi patirties dirbdama su 12-ka geležinkelio, metro ir greitojo geležinkelio projektų. O tai – ypač svarbu ieškant darbuotojų „Rail Baltica“ projektui tarptautinėje geležinkelių rinkoje. Tam, kad galėtų ir toliau sėkmingai pasiūlyti laikinuosius darbuotojus, įmonė savo partnere pasirinko pasaulinę darbuotojų paieškos bendrovę „Brunel“.

„Kartu su partneriais „Brunel“ dirbame tam, kad „RB Rail AS“ suteiktume paslaugas vadovaudamiesi mūsų filosofija: „mūsų tinklas yra jūsų tinklas“, –  teigia vienas iš įmonės „Linum Consult“ įkūrėjų ir direktorius Francis Ryan.

„Džiaugiamės laimėję „Rail Baltica“ konkursą kartu su „Linum Consult“. Tai  atitinka mūsų stiprybę pasiūlyti pritaikytus sprendimus sudėtingiems uždaviniams, dažnai įtraukiant keletą suinteresuotų šalių“, – sako „Brunel“ vykdantysis direktorius Europai ir Afrikai Jeroen van Drunen.

„EWI Recruitment“ yra viena iš darbuotojų paieškos geležinkelių industrijai lyderių, sukaupusi daug patirties dirbdama su panašiais infrastruktūriniais projektais visame pasaulyje. Ji veikia nuo 2012 m.

 „Labai džiaugiamės tapę prestižinio „Rail Baltica“ projekto partneriais. EWI įkurta siekiant skatinti ir prisidėti prie svarbių pokyčių infrastruktūros projektuose, todėl esame geriausias pasirinkimas vykdyti darbuotojų paiešką šiam naujam projektui“, – teigia „EWI Recruitment“ vadovas Mathew West.

„RB RAIL AS“

„RB Rail AS“ yra bendra Estijos Respublikos, Latvijos Respublikos ir Lietuvos Respublikos įmonė, įsteigta įgyvendinti „Rail Baltica“ projektą – sukurti greitojo geležinkelio infrastruktūrą nuo Talino iki Lietuvos ir Lenkijos sienos. „RB Rail AS“ yra projekto „Rail Baltica“ centrinis koordinatorius, atsakingas už globalaus projekto projektavimą, statybą ir rinkodarą.

Plačiau apie „Rail Baltica“ projektą: www.railbaltica.org

Pranešimą paskelbė: Dominykas Jakštas, UAB „Fabula ir partneriai“

Kiti skelbimai:
 
REIMA Vipellys Lemon Yellow 26-29
 
Camper Iman K400299 Grey 38
 
Crocs™ Crocs CHERRIES G0734300-MU
 
REIMA Vipellys Neon Pink 30-33
 
ALTERCORE Katie Black 40

Rekomenduojame

Lietuvoje jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

Lietuvoje jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

„Tiguan“ – populiariausią „Volkswagen“ Europoje ir geriausiai parduodamą visureigį Baltijos šalyse – jau galima įsigyti ir su iš elektros tinklo kraunama hibridine pavara, kuri apjungia galingą elektros motorą bei 1,4 l TSI variklį. „Tiguan eHybrid“ galima važiuoti naudojant tik elektrą, tik benziną arba apjungti abiejų variklių galią. Pagrindinis iš tinklo kraunamo „eHybrid“ privalumas yra ypač […]

Pandemijos įtaka: lietuviai per karantiną vairuoja mažiau, estai ir latviai įpročių nepakeitė

Pandemijos įtaka: lietuviai per karantiną vairuoja mažiau, estai ir latviai įpročių nepakeitė

Pandemija pakeitė ne tik visuomenės bendravimo, bet ir vairavimo įpročius. Naujausio tyrimo duomenys rodo, kad 42 proc. Lietuvos gyventojų karantino laikotarpiu mažiau naudojasi automobiliu. Kaimyninėse valstybėse tendencijos priešingos – 57 proc. Estijos ir 48 proc. Latvijos žmonių transporto priemonę vairuoja tiek, kiek ir prieš pandemiją. Tai atskleidė draudimo bendrovės „Gjensidige“ užsakymu „NielsenIQ“ vasario mėnesį atlikta […]

„Audi A6 e-tron concept“ – naujas „e-voliucijos“ etapas

„Audi A6 e-tron concept“ – naujas „e-voliucijos“ etapas

„Audi“ ryžtingai vysto „e-voliuciją“ elektriniame mobilume ir 2021 m. Šanchajaus automobilių parodoje pristato pirmąjį inovacinės elektrinių automobilių šeimos modelį – keturių durelių „Audi A6 e-tron concept“, kurio gamybai bus naudojama visiškai nauja „Premium Platform Electric“ („PPE“) platforma. Jau 2022 metų pabaigoje bus pradėta serijinė C segmento, vėliau – B segmento modelių, turinčių „PPE“ platformą, gamyba. […]

Į miestus grįžtant spūstims, Žemės dienos proga „Bolt“ primena apie aplinkai draugiškus sprendimus

Į miestus grįžtant spūstims, Žemės dienos proga „Bolt“ primena apie aplinkai draugiškus sprendimus

Šalyje atsiveriant vis daugiau verslų ir ugdymo įstaigų, į miestų gatves piko metu grįžta automobilių spūstys, lemiančios oro užterštumą. Siekiant atkreipti dėmesį į tvaresnes kelionės alternatyvas, Europoje pirmaujanti pavėžėjimo platforma „Bolt“ Žemės dienos proga primena, kad gyventojai, rinkdamiesi elektra varomas transporto priemones, prisideda prie aplinkos tausojimo. Eismo užimtumą Vilniuje fiksuojančios navigacinės įrangos „Tom Tom“ programėlės […]