Proginiuose klipuose – didžiausiame autosporto festivalyje dalyvaujančios lenktynių žvaigždės

Proginiuose klipuose – didžiausiame autosporto festivalyje dalyvaujančios lenktynių žvaigždės

Šį savaitgalį vieno didžiausio Baltijos šalyse automobilių sporto festivalio „Aurum 1006 km lenktynių“ ritmu alsuoja ne tik Palanga ir čia atvykę lenktynininkai bei žiūrovai. Lenktynių dvasia, greitis bei sportininkų kovas lydintis adrenalinas persismelkė ir į tradicinės bei socialinės medijos kanalus – žinomi prekių ženklai, bendradarbiaujantys su šiose lenktynėse dalyvaujančiomis sporto žvaigždėmis, transliuoja būtent šiam įvykiui sukurtus proginius reklaminius klipus.

„Dalyvaujant lenktynėse svarbi kiekviena sekundė. Laikas neretai svarbus ir tiems, kurie vykdami atostogauti ar darbo reikalais nusprendžia pakeliui atsigerti kavos, įsipilti degalų ar nuplauti automobilį. Naudojantis savitarnos terminalais atsiskaitymai degalinėse vyksta milisekundžių tikslumu“, – sako praėjusių metų „Aurum 1006 km lenktynių“ laimėtojas Jonas Gelžinis, su lenktynių automobiliu „Porsche GT3 CUP Gen2“ nusifilmavęs degalinių tinklo „Circle K“ reklaminiuose klipuose.

Klipų nuorodos:

Pasak skaitmeninės reklamos agentūros „Enter Agency“, kuriai priklauso šių klipų kūrybinė idėja, scenarijus ir režisūra, kūrybininko Igno Vaicekausko, būtent didžiausias Lietuvoje autosporto festivalis – 1006 km lenktynės Palangoje, kuriose dalyvauja „Circle K milesPLUS Racing Team“ – ir padiktavo idėją.

„Galimybę naudojantis savitarnos terminalais atsiskaityti už degalus, plovyklą ir kavą mes vadiname greitų atsiskaitymų trijule. Savitarnos atsiskaitymai degalinėse yra greičiausi, kaip praėjusias metais greičiausia lenktynėse buvo ir komanda „Circle K milesPLUS Racing Team“, tad paralelę išvedėme nesunkiai“, – sako I. Vaicekauskas.

Jo teigimu, idėjos įgyvendinimas sunkumų nekėlė, nes profesionalių lenktynininkų komanda degalinėje įrengtoje filmavimo aikštelėje, kaip ir lenktynių trasoje, buvo susikaupusi ir visiškai atsidėjusi tam, ką daro.

„Smulkus keblumas kilo tik įvarant mašiną į plovyklą. Lenktyninės mašinos yra gerokai žemesnės, tad šis iš pirmo žvilgsnio paprastas manevras pareikalavo preciziško piloto darbo. Tiesa, teko įdarbinti ir visą aptarnaujantį lenktynių personalą, kuris užtikrino, kad į degalinę atvykstantys klientai nepakliūtų į kadrą, nes norinčių buvo ne vienas“, – šypsosi I. Vaicekauskas.

Reklaminių klipų trukmė – maždaug 20 sekundžių. Vidutiniškai tiek trunka techninio aptarnavimo sustojimas (angl. pit stop) lenktynėse. I. Vaicekauskas sako, kad būtent tokia žinia ir užkoduota klipo trukmėje – degalinės klientams viskas turi būti greita ir patogu, kaip lenktynininkams trumpame pit stop sustojime.

Tai, kad klipuose nusifilmavo ne aktorius su sportinio automobilio kopija, o žymus lenktynininkas su tikru lenktynėse dalyvaujančiu automobiliu, „Circle K“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė Lina Katinė vadina puikiu pavyzdžiui, kaip rėmimo projektai gali peraugti į komandinį bendradarbiavimą.

„Trejus metus besitęsiantis bendradarbiavimas su „Circle K milesPLUS Racing Team“ komanda nebėra vien tik rėmimo projektas. Jis užaugo iki atviros ir stiprios partnerystės, kada galime drąsiai sakyti, jog esame viena komanda, padedame vieni kitiems siekti tikslų ir didžiuojamės vieni kitų pasiekimais“, – sako L. Katinė.

Praėjusiais metais 1006 km lenktynes laimėjusi „Circle K milesPLUS Racing Team“ jose dalyvauja ir šiemet. Komandai vadovauja Haris Aleksandravičius, kiti komandos nariai yra Jonas Gelžinis, Oskaras Brazaitis, Julius Adomavičius ir Ralf Aron iš Estijos.

2019-ųjų lenktynes komanda ne tik laimėjo, bet ir pasiekė jų trukmės rekordą – 373 ratų distanciją komandos lenktynininkas J. Adomavičius automobiliu „Porsche GT3 Cup“ įveikė per 8 val. 37 min. 26,121 sekundes, pagerinęs ankstesnių metų laiką daugiau nei keturiomis minutėmis.

„Circle K“ yra didžiausia pagal pajamas Lietuvos mažmeninės naftos prekybos bendrovė. Didžiąją dalį jos degalinių tinklo sudaro viso aptarnavimo degalinės – jų yra 77, dar 11 – automatinės. Pagal 2019 metais sumokėtus mokesčius „Circle K“ Lietuvoje užėmė šeštą vietą.

Pranešimą paskelbė: Eglė Cibienė, UAB „Idea Prima“

Kiti skelbimai:
 
REIMA Hopper Melange Grey 110
 
REIMA Parvin Melange Grey 110
 
Crocs™ Bayaband Clog Kid's Lemon 28
 
REIMA Hopper Raspberry Pink 110
 
REIMA Puhuri 510306 Navy 6985 98

Rekomenduojame

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriumi paskirtas Remigijus Lipkevičius

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriumi paskirtas Remigijus Lipkevičius

Gavus kompetentingų institucijų išvadas, šiandien darbą pradeda valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius, paskirtas 5 metų kadencijai. „Vienas svarbiausių valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovo tikslų – sėkmingas kelių ūkio valdymo pertvarkos įgyvendinimas ir efektyvus lėšų, skirtų valstybinės reikšmės keliams prižiūrėti ir plėtoti, panaudojimas. Linkiu sėkmės direktoriui einant šias atsakingas pareigas“, […]

Kauno oro uoste svarstoma įrengti saulės jėgainių parką

Kauno oro uoste svarstoma įrengti saulės jėgainių parką

Lietuvos oro uostų tinklui priklausantis Kauno oro uostas paskelbė rinkos konsultacijas ir šiuo metu pradeda svarstyti galimybes įrengti saulės jėgainių parką oro uosto teritorijoje. Oro uosto atstovai teigia, kad saulės jėgainės tiekiama energija ateityje padėtų Kauno oro uostui mažinti išlaidas elektrai, efektyvintų veiklą, o kartu būtų prisidedama prie žaliosios energetikos skatinimo šalyje. Pasak Kauno oro […]

„Aviatic“ su strateginiais partneriais iš Izraelio spręs COVID-19 pandemijos mestus iššūkius: vysto šio ir kitų virusų prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius

„Aviatic“ su strateginiais partneriais iš Izraelio spręs COVID-19 pandemijos mestus iššūkius: vysto šio ir kitų virusų prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius

Pasaulinė COVID-19 pandemija stipriai sukrėtė aviacijos sritį, kuriai, kaip ir kiekvienam kitam sektoriui, teko ne tik spręsti kilusius iššūkius, bet ir ieškoti būdų kaip prisitaikyti prie naujos kasdienybės. Siekdama prisidėti prie kovos su pandemija, „Aviatic“ Šiaulių regione planuoja gaminti viruso prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius – bekontaktę simptomų atpažinimo sistemą „TAMAR“ ir dezinfekavimo tunelį, kurie padės […]

Bus tvarkomas vienas blogiausių krašto kelių Lietuvoje

Bus tvarkomas vienas blogiausių krašto kelių Lietuvoje

Įsigaliojo VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir rangovo sutartis dėl krašto kelio Nr. 145 Kėdainiai–Šėta–Ukmergė ruožo nuo 26,80 iki 40,27 km rekonstravimo. Sutarties vertė – 11,97 mln. eurų su PVM. Darbai turi būti atlikti per 9 mėnesius nuo sutarties įsigaliojimo. Į šį terminą kasmetinė 3 mėnesių technologinė pertrauka neįskaičiuota. Sutartis pasirašyta 2020 m. rugsėjo 11 […]