Prie Lietuvos oro uostų valdybos prisijungė D. Makauskis

1

Prie Lietuvos oro uostų valdybos prisijungė D. Makauskis

Prie Lietuvos oro uostų valdybos kaip nepriklausomas narys prisijungė Darius Makauskis, turintis daugiau kaip 14 metų personalo valdymo darbo patirtį tarptautinėse bendrovėse.

„Daug keliaudamas ir lankydamasis įvairių šalių oro uostuose matau, kokią svarbą turi oro uostai visos šalies įvaizdžiui ir gerovei. Džiaugiuosi, kad galėsiu prisidėti prie Lietuvos oro uostų komandos, jos strateginių tikslų įgyvendinimo ir padėsiu pasirinkti teisingą kryptį tolimesniam įmonės veiklos skrydžiui“, – sako D. Makauskis. 

Pastaraisiais metais D. Makauskis dirbo Danijos įmonėje „Idavang“, kurioje vykdė personalo grupės direktoriaus pareigas. Vadovaujančias personalo pozicijas jis užėmė ir tarptautinės bendrovės „Phillip Morris“ padaliniuose Lietuvoje, Airijoje, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje. Taip pat dirbo konsultantu „AON Consulting“ organizuotuose samdos, kompetencijų vertinimo projektuose Europoje ir Azijoje. 

Makauskis formavo įmonės strategijas, optimizavo ir standartizavo organizacijos procesus, buvo atsakingas už personalo strategijų įgyvendinimą, pokyčių valdymą bei vidinę komunikaciją.

Jis yra baigęs personalo valdymo ir tarptautinės prekybos studijas Vilniaus universitete bei personalo vystymo studijas Kornelio universitete (JAV).

Šiuo metu Lietuvos oro uostų valdyboje, kartu su D.Makauskiu, yra keturi nariai. Valdybai vadovauja finansų ir tarptautinio verslo magistrė, verslo konsultantė Eglė Čiužaitė. Valdybos nariais taip pat yra Susisiekimo ministerijos atstovas Saulius Kerza ir UAB „Shift4 Payments Lithuania“ vadovas Tadas Vizgirda.

Apie Lietuvos oro uostus  

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. 2020 metais Lietuvos oro uostuose aptarnauta 1,8 mln. keleivių ir 30 tūkst. skrydžių. 

Daugiau naujienų apie Lietuvos oro uostus rasite adresu: https://www.ltou.lt/lt/ziniasklaidai  

Pranešimą paskelbė: Stanislavas Likas, UAB „Publicum“

Kiti skelbimai:
 
REIMA Vipellys Lemon Yellow 26-29
 
Camper Iman K400299 Grey 38
 
Crocs™ Crocs CHERRIES G0734300-MU
 
REIMA Vipellys Neon Pink 30-33
 
ALTERCORE Katie Black 40

Rekomenduojame

Lietuvoje jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

Lietuvoje jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

„Tiguan“ – populiariausią „Volkswagen“ Europoje ir geriausiai parduodamą visureigį Baltijos šalyse – jau galima įsigyti ir su iš elektros tinklo kraunama hibridine pavara, kuri apjungia galingą elektros motorą bei 1,4 l TSI variklį. „Tiguan eHybrid“ galima važiuoti naudojant tik elektrą, tik benziną arba apjungti abiejų variklių galią. Pagrindinis iš tinklo kraunamo „eHybrid“ privalumas yra ypač […]

Pandemijos įtaka: lietuviai per karantiną vairuoja mažiau, estai ir latviai įpročių nepakeitė

Pandemijos įtaka: lietuviai per karantiną vairuoja mažiau, estai ir latviai įpročių nepakeitė

Pandemija pakeitė ne tik visuomenės bendravimo, bet ir vairavimo įpročius. Naujausio tyrimo duomenys rodo, kad 42 proc. Lietuvos gyventojų karantino laikotarpiu mažiau naudojasi automobiliu. Kaimyninėse valstybėse tendencijos priešingos – 57 proc. Estijos ir 48 proc. Latvijos žmonių transporto priemonę vairuoja tiek, kiek ir prieš pandemiją. Tai atskleidė draudimo bendrovės „Gjensidige“ užsakymu „NielsenIQ“ vasario mėnesį atlikta […]

„Audi A6 e-tron concept“ – naujas „e-voliucijos“ etapas

„Audi A6 e-tron concept“ – naujas „e-voliucijos“ etapas

„Audi“ ryžtingai vysto „e-voliuciją“ elektriniame mobilume ir 2021 m. Šanchajaus automobilių parodoje pristato pirmąjį inovacinės elektrinių automobilių šeimos modelį – keturių durelių „Audi A6 e-tron concept“, kurio gamybai bus naudojama visiškai nauja „Premium Platform Electric“ („PPE“) platforma. Jau 2022 metų pabaigoje bus pradėta serijinė C segmento, vėliau – B segmento modelių, turinčių „PPE“ platformą, gamyba. […]

Į miestus grįžtant spūstims, Žemės dienos proga „Bolt“ primena apie aplinkai draugiškus sprendimus

Į miestus grįžtant spūstims, Žemės dienos proga „Bolt“ primena apie aplinkai draugiškus sprendimus

Šalyje atsiveriant vis daugiau verslų ir ugdymo įstaigų, į miestų gatves piko metu grįžta automobilių spūstys, lemiančios oro užterštumą. Siekiant atkreipti dėmesį į tvaresnes kelionės alternatyvas, Europoje pirmaujanti pavėžėjimo platforma „Bolt“ Žemės dienos proga primena, kad gyventojai, rinkdamiesi elektra varomas transporto priemones, prisideda prie aplinkos tausojimo. Eismo užimtumą Vilniuje fiksuojančios navigacinės įrangos „Tom Tom“ programėlės […]