Per pirmą šių metų pusmetį „airBaltic“ skraidino 170 tūkst. keleivių iš Lietuvos

1

Per pirmą šių metų pusmetį „airBaltic“ skraidino 170 tūkst. keleivių iš Lietuvos

Per pirmus šešis 2017-ųjų mėnesius Latvijos oro linijos „airBaltic“ pervežė 29 proc. daugiau keleivių iš Lietuvos, palyginus su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Iš viso „airBaltic“ skraidino daugiau nei 170 tūkst. keleivių iš Lietuvos.
Nuo sausio iki birželio „airBaltic“ iš Lietuvos skraidino 170 871 keleivį savo skrydžių kryptimis Europoje, Skandinavijoje, Rusijoje, NVS šalyse ir Viduriniuosiuose Rytuose. Trys populiariausios „airBaltic“ kryptys iš Vilniaus buvo Ryga, Amsterdamas ir Talinas.
Tuo pačiu laikotarpiu „airBaltic“ skraidino 19 569 keleivius savo maršrutu Palanga-Ryga, kuriuo dažniausiai naudojamasi pasiekti kitus patogius „airBaltic“ skrydžius iš Rygos. Populiariausios kryptys iš Palangos buvo Amsterdamas, Maskva, Oslas, Hamburgas ir Berlynas.
 Dėl didelės skrydžių paklausos, Tarptautinio Vilniaus oro uosto pakilimo tako rekonstrukcijos metu „airBaltic“ visus savo skrydžius vykdo iš Kauno oro uosto.
„airBaltic“ iš Vilniaus oro uosto vykdo tiesioginius skrydžius 6 kryptimis, įskaitant Rygą, Amsterdamą, Berlyną, Paryžių, Taliną ir Miuncheną. Papildomai, iš Rygos „airBaltic“ siūlo patogų susisiekimą daugiau nei 55 kryptimis, apimančiomis Europą, Skandinaviją, NVS šalis ir Viduriniuosius Rytus.
 „airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html
Apie „airBaltic“: „airBaltic“ („Air Baltic Corporation“) yra vienos punktualiausių oro linijos pasaulyje, jungiančios Baltijos regioną su daugiau nei 60 Europos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių. Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 80,05 proc. akcijų, o Lars Thuesen valdo beveik 20 proc. akcijų per jam priklausančią orlaivių nuomą „1 SIA“. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 29 lėktuvai – 6 „Bombardier CS300“ , 11 „Boeing 737“ bei 12 „Bombardier Q400Next Gen“. „airBaltic“ pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, pažangų aptarnavimą bei pasiekimus verslo restruktūrizavime. 2012 m. nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends“ pripažino „airBaltic“ viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų. Dvejus metus iš eilės, 2014 m ir 2015 m., „airBaltic“ pripažinta punktualiausia tarp pasaulio oro linijų bendrovių.

Daugiau informacijos:
Alise Briede
Korporatyvinės komunikacijos vadovė
A/S Air Baltic Corporation
Marupes reg.
Tehnikas street 3
Riga International Airport 
LV-1053 Riga, Latvia 
E-mail: pr@airbaltic.lv
Tel. (+371) 6720 7726

Pranešimą paskelbė : Agnė M. Pikšrytė, Integrity PR

Kiti skelbimai:
 
EMU Australia Kitty Sneaker Pink 24
 
HELLY HANSEN Woodlands Coffee Bean/Natura/Black 45
 
Argan Infusion Anti Dandruff Shampoo Šampūnas nuo pleiskanų, 250ml
 
EMU Australia Leopard Brumby Midnight 28
 
HELLY HANSEN Seraphina Demi Women's Whiskey/Frosted Almond 38
Eismo ir viešojo transporto pokyčiai 1863–1864 m. sukilėlių laidotuvių ceremonijos metu    

Eismo ir viešojo transporto pokyčiai 1863–1864 m. sukilėlių laidotuvių ceremonijos metu   

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad lapkričio 22 d., penktadienį, vyks 1863–1864 m. sukilimo vadų ir dalyvių, kurių palaikai rasti Gedimino kalne, valstybinių laidotuvių ceremonija.  Lapkričio 22 d. 8.30–9.00 val. bus organizuojama karstų išnešimo ceremonija iš Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų į Vilniaus Šv. vysk. Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedrą baziliką, kur iki 13.30 […]

  Straipsniai »

Kelių ženklinimo darbai baigti: ar keliuose esame saugiasni?

Prasidėjus tamsiajam metų laikotarpiui, kai keliuose kyla nemažai sumaišties, kelininkai baigė atnaujinti kelių linijas ir horizontalųjį ženklinimą visuose krašto ir rajoniniuose, o dar vasarą darbai buvo atlikti ir magistraliniuose keliuose. Šiais metais iš viso buvo paženklinta 2 200 000 kvad. metrų ženklinamo ploto. Vairuotojams matomas kelio linijos atspindys – svarbus faktorius, darantis įtaką eismo saugumui, […]

  Straipsniai »

„Rail Baltica“ vizija: sujungti skrydžius su traukinių transportu

2019 m. lapkričio 13 d., už „Rail Baltica“ projektą atsakinga įmonė „RB Rail AS“ pristatė tyrimą, kuriame įvertintos pagrindinės oro uostų keleivių srautų integravimo į greitųjų traukinių tinklą „Rail Baltica“ ypatybės ir reikalavimai. Tyrime pateikiamas paslaugų aprašymas, naudojimo prognozė ir rekomendacijos detaliesiems geležinkelio stočių projektams, kurios apima visas 7 tarptautines „Rail Baltica“ keleivių stotis – […]

  Straipsniai »
Šnipiškėse atsiras pirmoji bendrojo naudojimo (shared space) gatvė

Šnipiškėse atsiras pirmoji bendrojo naudojimo (shared space) gatvė

Šnipiškės sparčiai atgimsta – Širvintų gatvė taps viena pirmųjų bendrojo naudojimo erdve, per kurią nusidrieks naujas dviračių takas ir šaligatvis, o šalia jų atsiras viešoji erdvė su sporto ir žaidimų aikštele. Šia gatve dalinsis pėstieji, dviratininkai ir vairuotojai. Apie 700 metrų ilgio gatvėje bus pasodinta naujų želdinių, įrengtas naujas apšvietimas, suoliukai. Šio projekto įgyvendinimui iki […]

  Straipsniai »