Per pirmą šių metų pusmetį „airBaltic“ skraidino 170 tūkst. keleivių iš Lietuvos

1

Per pirmą šių metų pusmetį „airBaltic“ skraidino 170 tūkst. keleivių iš Lietuvos

Per pirmus šešis 2017-ųjų mėnesius Latvijos oro linijos „airBaltic“ pervežė 29 proc. daugiau keleivių iš Lietuvos, palyginus su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Iš viso „airBaltic“ skraidino daugiau nei 170 tūkst. keleivių iš Lietuvos.
Nuo sausio iki birželio „airBaltic“ iš Lietuvos skraidino 170 871 keleivį savo skrydžių kryptimis Europoje, Skandinavijoje, Rusijoje, NVS šalyse ir Viduriniuosiuose Rytuose. Trys populiariausios „airBaltic“ kryptys iš Vilniaus buvo Ryga, Amsterdamas ir Talinas.
Tuo pačiu laikotarpiu „airBaltic“ skraidino 19 569 keleivius savo maršrutu Palanga-Ryga, kuriuo dažniausiai naudojamasi pasiekti kitus patogius „airBaltic“ skrydžius iš Rygos. Populiariausios kryptys iš Palangos buvo Amsterdamas, Maskva, Oslas, Hamburgas ir Berlynas.
 Dėl didelės skrydžių paklausos, Tarptautinio Vilniaus oro uosto pakilimo tako rekonstrukcijos metu „airBaltic“ visus savo skrydžius vykdo iš Kauno oro uosto.
„airBaltic“ iš Vilniaus oro uosto vykdo tiesioginius skrydžius 6 kryptimis, įskaitant Rygą, Amsterdamą, Berlyną, Paryžių, Taliną ir Miuncheną. Papildomai, iš Rygos „airBaltic“ siūlo patogų susisiekimą daugiau nei 55 kryptimis, apimančiomis Europą, Skandinaviją, NVS šalis ir Viduriniuosius Rytus.
 „airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html
Apie „airBaltic“: „airBaltic“ („Air Baltic Corporation“) yra vienos punktualiausių oro linijos pasaulyje, jungiančios Baltijos regioną su daugiau nei 60 Europos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių. Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 80,05 proc. akcijų, o Lars Thuesen valdo beveik 20 proc. akcijų per jam priklausančią orlaivių nuomą „1 SIA“. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 29 lėktuvai – 6 „Bombardier CS300“ , 11 „Boeing 737“ bei 12 „Bombardier Q400Next Gen“. „airBaltic“ pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, pažangų aptarnavimą bei pasiekimus verslo restruktūrizavime. 2012 m. nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends“ pripažino „airBaltic“ viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų. Dvejus metus iš eilės, 2014 m ir 2015 m., „airBaltic“ pripažinta punktualiausia tarp pasaulio oro linijų bendrovių.

Daugiau informacijos:
Alise Briede
Korporatyvinės komunikacijos vadovė
A/S Air Baltic Corporation
Marupes reg.
Tehnikas street 3
Riga International Airport 
LV-1053 Riga, Latvia 
E-mail: pr@airbaltic.lv
Tel. (+371) 6720 7726

Pranešimą paskelbė : Agnė M. Pikšrytė, Integrity PR

Kiti skelbimai:
 
Camper Oruga K200157 Black 014 38
 
Converse Chuck Taylor All Star Hi White/White 36,5
 
Camper Imar Copa K200929 White Natural 36
 
Vagabond Anni 4937-001 Black 37
 
Crocs™ Funlab Unicorn Charm Sandal Kids Lavender 28

Rekomenduojame

Taisyklės galioja ir dviračių takuose: ką pamiršta eismo dalyviai?

Taisyklės galioja ir dviračių takuose: ką pamiršta eismo dalyviai?

Dviračių sezonui įsibėgėjant, į miestų gatves ir užmiesčio kelius išrieda vis daugiau dviratininkų. Deja, dar ne visi dviračiais važinėja saugiai. Specialistai primena, kad tiek lekiant dviračių takais miestuose, tiek minant pedalus užmiestyje, svarbu atminti dviratininkams galiojančias taisykles ir reikalavimus, o taip pat – žinoti nerašytas taisykles, kurios leis prie vairo jaustis saugiau. Dviračių takas – […]

J. Narkevič: Dengiamos dėl karantino sunkumus patyrusių leidėjų išlaidos

J. Narkevič: Dengiamos dėl karantino sunkumus patyrusių leidėjų išlaidos

Vyriausybei skyrus 597 tūkst. AB Lietuvos pašto teikiamoms periodinių leidinių pristatymo kaimo vietovėse ir miestuose paslaugoms kompensuoti, leidėjams bus padengtos periodinių leidinių pristatymo išlaidos už 2 mėn.  „Mes žinome ir suprantame, kad periodinių leidinių leidėjai prasidėjus karantinui tapo pažeidžiami, susidūrė su nežinomybe, ar sugebės išlikti šiais sudėtingais laikais. Tikime, jog kompensuodami leidinių pristatymo išlaidas prisidėsime […]

Svarbūs Šiaulių regiono projektai sulaukė didžiosios dalies – net 84 Seimo narių palaikymo!

Svarbūs Šiaulių regiono projektai sulaukė didžiosios dalies – net 84 Seimo narių palaikymo!

Šiaulių miesto vadovai pastaruoju metu itin stengėsi, kad į Vyriausybėje rengiamą ekonomikos skatinimo planą, dar vadinamą Ateities ekonomikos DNR planu, patektų ir keletas ne tik miestui, regionui, bet ir visai šaliai svarbių projektų – Šiaulių oro uosto infrastruktūros išvystymo ir geležinkelio vėžės į Šiaulių LEZ teritoriją atstatymo projektai. Dabar Šiaulių iniciatyva sulaukė itin rimto palaikymo […]

Ruošiantis į kelionę lėktuvu: patarimai keliautojams oro uostuose

Ruošiantis į kelionę lėktuvu: patarimai keliautojams oro uostuose

Palengva grįžtanti keleivinė aviacija skrydžių pasiilgusiems keliautojams kelia vis daugiau džiaugsmo. Vis dėlto daugelyje šalių galiojant įvairiems apribojimams ir saugumo priemonėms, keliautojams būtina atsiminti tam tikrus pokyčius oro uostuose ir orlaiviuose. Siekiant palengvinti skrydžio pasiruošimo procesą, Lietuvos oro uostai primena pagrindines kelionių šiuo metu taisykles, padėsiančias užtikrinti jūsų ir aplinkinių saugumą. Namų darbai – atlikti […]