Per pirmą šių metų pusmetį „airBaltic“ skraidino 170 tūkst. keleivių iš Lietuvos

1

Per pirmą šių metų pusmetį „airBaltic“ skraidino 170 tūkst. keleivių iš Lietuvos

Per pirmus šešis 2017-ųjų mėnesius Latvijos oro linijos „airBaltic“ pervežė 29 proc. daugiau keleivių iš Lietuvos, palyginus su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Iš viso „airBaltic“ skraidino daugiau nei 170 tūkst. keleivių iš Lietuvos.
Nuo sausio iki birželio „airBaltic“ iš Lietuvos skraidino 170 871 keleivį savo skrydžių kryptimis Europoje, Skandinavijoje, Rusijoje, NVS šalyse ir Viduriniuosiuose Rytuose. Trys populiariausios „airBaltic“ kryptys iš Vilniaus buvo Ryga, Amsterdamas ir Talinas.
Tuo pačiu laikotarpiu „airBaltic“ skraidino 19 569 keleivius savo maršrutu Palanga-Ryga, kuriuo dažniausiai naudojamasi pasiekti kitus patogius „airBaltic“ skrydžius iš Rygos. Populiariausios kryptys iš Palangos buvo Amsterdamas, Maskva, Oslas, Hamburgas ir Berlynas.
 Dėl didelės skrydžių paklausos, Tarptautinio Vilniaus oro uosto pakilimo tako rekonstrukcijos metu „airBaltic“ visus savo skrydžius vykdo iš Kauno oro uosto.
„airBaltic“ iš Vilniaus oro uosto vykdo tiesioginius skrydžius 6 kryptimis, įskaitant Rygą, Amsterdamą, Berlyną, Paryžių, Taliną ir Miuncheną. Papildomai, iš Rygos „airBaltic“ siūlo patogų susisiekimą daugiau nei 55 kryptimis, apimančiomis Europą, Skandinaviją, NVS šalis ir Viduriniuosius Rytus.
 „airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html
Apie „airBaltic“: „airBaltic“ („Air Baltic Corporation“) yra vienos punktualiausių oro linijos pasaulyje, jungiančios Baltijos regioną su daugiau nei 60 Europos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių. Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 80,05 proc. akcijų, o Lars Thuesen valdo beveik 20 proc. akcijų per jam priklausančią orlaivių nuomą „1 SIA“. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 29 lėktuvai – 6 „Bombardier CS300“ , 11 „Boeing 737“ bei 12 „Bombardier Q400Next Gen“. „airBaltic“ pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, pažangų aptarnavimą bei pasiekimus verslo restruktūrizavime. 2012 m. nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends“ pripažino „airBaltic“ viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų. Dvejus metus iš eilės, 2014 m ir 2015 m., „airBaltic“ pripažinta punktualiausia tarp pasaulio oro linijų bendrovių.

Daugiau informacijos:
Alise Briede
Korporatyvinės komunikacijos vadovė
A/S Air Baltic Corporation
Marupes reg.
Tehnikas street 3
Riga International Airport 
LV-1053 Riga, Latvia 
E-mail: pr@airbaltic.lv
Tel. (+371) 6720 7726

Pranešimą paskelbė : Agnė M. Pikšrytė, Integrity PR

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ Crocband™ Citrus/Grey 36,5
 
Crocs™ Crocband Sport Cord Clog Navy 47,5
 
Crocs™ Women's LiteRide Sandal Poppy/White 42,5
 
TOMS Cork Women's Altair Slipon Multi 40
 
TOMS Woven Stripe Women's Deconstructed Alpargata Red 37,5
Grėsmė kelyje – nematomi dviratininkai: ko reikia situacijai pakeisti?

Grėsmė kelyje – nematomi dviratininkai: ko reikia situacijai pakeisti?

Lietuvoje augant dviratininkų skaičiui vis aktualesni tampa ir jų saugumo kelyje klausimai. Draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje užsakymu atliktas tyrimas parodė, kad viena didžiausių problemų išlieka dviratininkų matomumas kelyje – ypač tamsiuoju paros metu. Net 82 proc. atliktos apklausos respondentų pavojingiausia su dviratininkais susijusia situacija kelyje įvardijo važiavimą dviračiu tamsiu paros metu be žibintų ar šviesą […]

  Straipsniai »

„airBaltic“ per pirmąjį 2019-ųjų pusmetį aptarnavo 20 proc. daugiau klientų

Per pirmąjį 2019 metų pusmetį oro linijų bendrovė „airBaltic“ aptarnavo daugiau nei 240 000 keleivių, keliaujančių į Lietuvą ir iš jos. Palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, oro linijos pervežė 20 proc. daugiau keleivių iš Lietuvos į Europos šalis, Skandinaviją, Rusiją, NVS šalis ir Vidurio Rytus. „Ateityje ir toliau planuojame didinti tiesioginių skrydžių skaičių iš visų […]

  Straipsniai »

Derėtis galima

Emocijos ar taisyklės. Kaip priimami sprendimai sektoriuje B2B? Ar gali pirkimai konkurso būdu apsaugoti nuo emocijų ir laikantis taisyklių padėti pasirinkti logistikos partnerį? Apie tai kalbamės su Aleksandru Kovalčuku, „AsstrA-Associated Traffic“ AG Konkursų valdymo skyriaus vadovu. – Aleksandrai, ar kompanija „AsstrA“ taiko konkursinės prekybos procedūras? Konkursiniai Klientai užtikrina beveik pusę „AsstrA“ pardavimų apimties, todėl dalyvavimas […]

  Straipsniai »
Festivalininkai renkasi keliones autobusais

Festivalininkai renkasi keliones autobusais

Jau kelintą vasarą Lietuvoje neatslūgsta festivalių populiarumo banga – vieni plečiasi, kiti startuoja naujuose vietose. Festivaliams masiškėjant atsiranda ir susisiekimo, automobilių parkavimo problemos.  Apie galimybes keliauti į muzikinius festivalius pasakoja vežėjų atstovai.  “Yra daug skirtingų keliavimo būdų į festivalį – automobiliu, traukiniu, autobusu, kartais net ir dviračiais keliauja žmonės. Mes kasmet ieškome vis įvairesnių keliavimo […]

  Straipsniai »