Pasiekta reikšminga riba – „TIP Trailer Service“ perduotos 20 000-oji ir 20 001-oji puspriekabės

Pasiekta reikšminga riba – „TIP Trailer Service“ perduotos 20 000-oji ir 20 001-oji puspriekabės

„TIP Trailer Service“ ir „Schmitz Cargobull“ sutvirtina savo ilgametę partnerystę.

Stambūs klientai paprastai reguliariai teikia didelius užsakymus. „Schmitz Cargobull“ tarptautinių didelių klientų pardavimų vadovas Jörgas Irsfeldas ir „Schmitz Cargobull“ tarptautinių didelių klientų vadybininkas Alwinas Lürweris „TIP Trailer Service“ perdavė 20 000-ąją ir 20 001-ąją puspriekabes. Jas priėmė „TIP Trailer Service“ atstovai: centrinio regiono generalinis direktorius Oliveris Bange‘as, Šiaurės šalių generalinis direktorius Christianas Petersenas, Europos vyriausiasis tiekimo vadybininkas Daniello Cohenas ir Centrinio regiono operacijų vadovas Peteris Marquardtas. „Schmitz Cargobull“ daugiau nei dvidešimt metų reguliariai tiekia transporto priemones vienai didžiausių Europos nuomos įmonių.

Jubiliejinės transporto priemonės nedidelės ceremonijos metu buvo perduotos šalių atstovams. 20 000-oji ir 20 001-oji puspriekabės pažymėtos specialiais užrašais. Perdavimo ceremonijai parinkta išskirtinė vieta – Steverburgas Notulne.

 „Bėgant metams, augo mūsų verslas ir stiprėjo asmeniniai ryšiai“, – pabrėžia Oliveris Bange‘as, kalbėdamas apie partnerystę. Šie pasitikėjimu grįsti santykiai svarbūs abiem pusėms. Jų reikšmė pastaraisiais metais tik išaugo.

 „Faktas, kad TIP“ įsigijo 20 000 transporto priemonių, liudija ne tik tai, kad abipusė partnerystė yra itin sėkminga, bet ir abiejų sukauptą turtingą patirtį. Didžiuojamės, kad pastaraisiais metais kartu sėkmingai dirbame ir optimistiškai žvelgiame į ateitį“, – teigia Jörgas Irsfeldas.

 Pristatytos transporto priemonės – „S.CS UNIVERSAL“ užuolaidinės puspriekabės, pritaikytos keliauti traukiniais. Jos turi pažangiausias saugos priemones, pvz., žybsinčius šoninius gabaritinius žibintus. Paprastai „TIP“ renkasi „Schmitz Cargobull“ „S.CS“ serijos užuolaidines „GENIOS“ puspriekabes. Jų valcuotos ir šaltai formuotos konstrukcijos pasižymi nuomos įmonėms reikšmingomis savybėmis: jos tvirtos, lanksčios, be to, jas paprasta remontuoti. Įspūdingas naujosios „GENIOS“ važiuoklės modulinis dizainas suteikia galimybę įvairiai konfigūruoti įrangą, taip pat pasirinkti skirtingus atstumus tarp ratų ir ašių, todėl, prireikus remontuoti šiuos prietaisus, paprasčiau pakeisti elementus. Tai padės gerokai lengviau dirbti daugiau nei 900 „TIP“ mechanikų, prižiūrinčių ir remontuojančių ne tik savo transporto priemonių parką, bet ir klientų transporto priemones daugiau nei 70 firminių dirbtuvių. „Esant didelėms sąnaudoms, itin svarbu, kad transporto priemonių valdytojai gebėtų toliau kontroliuoti bendrąsias eksploatavimo sąnaudas (TCO). Pasiekti tokį sąnaudų aiškumą ir skaidrumą naudinga ir klientui, ir nuomotojui“, – tikina Alwinas Lürweris

Daugiau nei penkiasdešimt metų transporto priemonių parkus valdanti ir prižiūrinti įmonė „TIP“ tai gali drąsiai patvirtinti: „Klientai vertina, kai sąnaudos yra planuojamos, todėl sąmoningai renkasi lanksčias mūsų siūlomas nuomos galimybes ir serviso paslaugas“, – priduria Oliveris Bange‘as.

Naujoviška technologija taikoma taip pat ir izoterminėms kietašonėms puspriekabėms. Papildoma įranga apima slėginius kampų buferius, padedančius saugiai pastatyti puspriekabę prie krovimo rampos, ir daugiafunkces duris. Puspriekabėse taip pat dažnai įmontuojami kroviniams tvirtinti skirti elementai, pvz., naujai sukurti krovinio tvirtinimo bėgeliai arba nauja dviejų aukštų krovimo sistema. Išbandyta ir patikrinta „ROTOS“ važiuoklė, turinti „Schmitz Cargobull“ ašį, montuojama į visas puspriekabes.

Siekiant užtikrinti ilgalaikį ir glaudų bendradarbiavimą, svarbiausia pasirūpinti patikima gaminių kokybe, lemiančia optimalų jų prieinamumą, ir nuolat diegti naujoves.

Būtent todėl daugelyje tiekiamų puspriekabių įrengta „TrailerConnect®“ priekabų telematikos sistema. „TrailerConnect“ telematikos sistema yra kokybiška ir jos naudojimas naudingas praktikoje. Šie privalumai lėmė, kad nuo 2017 m. „TIP Nordics“ Skandinavijos regione ir kitose Europos šalyse naudoja naujausios kartos „Schmitz Cargobull“ telematikos sistemą.

 „TIP Trailer Service“ yra viena pirmaujančių Europos komercines transporto priemones nuomojančių bendrovių. Ji siūlo plataus spektro paslaugas: nuo tikslios ir reikiamos puspriekabės komplektacijos įsigijimo, finansavimo organizavimo, nuomos, kasdienių operacijų, priežiūros bei remonto, taip pat panaudotų komercinių transporto priemonių pirkimo ir pardavimo. Šios bendrovės padaliniai įkurti daugiau nei 70 vietų visoje Europoje. „TIP Trailer Service“ gaminiai platinami ir paslaugos teikiamos 16 šalių.

Apie „Schmitz Cargobull“

Įmonė „Schmitz Cargobull AG“, per metus pagaminanti apie 58 000 transporto priemonių ir pasamdanti apie 5 800 darbuotojų, lyderiauja Europos puspriekabių, priekabų kėbulų ir priekabų, skirtų kontroliuojamos temperatūros režimo reikalaujančioms prekėms, bendriesiems kroviniams bei biriosioms prekėms, rinkoje. Bendrovės pardavimai 2016–2017 m. verslo metais siekė daugiau nei 2 mlrd. EUR. Ši Šiaurės Vokietijoje savo veiklą pradėjusi pramonės pradininkė iš pradžių susikūrė visapusišką prekės ženklo strategiją. Transporto bendrovė nuolat diegė kokybės standartus kiekviename lygmenyje: nuo mokslinių tyrimų ir plėtros iki gamybos bei specializuotų paslaugų, pvz., konsultavo, tiekė priekabų telematiką, finansavimą, atsargines dalis ir naudotas transporto priemones.

Pranešimą paskelbė: Jolanta Gunevič, UAB Schmitz Cargobull Baltic

Kiti skelbimai:
 
Kingston SSDNow UV500 480 GB, SSD form factor 2.5“, SSD interface SATA, Write speed 500 MB/s, Read speed 520 MB/s
 
Logilink True Wireless Headset BT0044 Black, Bluetooth
 
Silicon Power Ultima U03 16 GB, USB 2.0, White
 
Nikon D3500 + AF-P DX 18–55 VR
 
Kaitlentė Electrolux LIV63430BW

Teismas paskelbė nutartį dėl E.Mikėno ir grupės asmenų veiksmų

Vilniaus apygardos teismas galutiniu ir neskundžiamu sprendimu paliko galioti 2019 m. sausio 18 d. nutartį (nutartis pridedama), kuria teisėjas konstatuoja, kad Erlando Mikėno ir grupės asmenų veiksmuose yra akivaizdūs nusikalstamos veikos požymiai, numatyti BK 300 straipsnio 1 dalyje, todėl dėl šios veikos turi būti pradėtas ikiteisminis tyrimas. Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į Lietuvos nacionalinės vežėjų […]

  Straipsniai »

DHL kompanija sertifikuota kaip “Top Employer Global” penktus metus iš eilės

DHL Express – vienintelė kompanija, gavusi tokį pripažinimą visuose regionuose Pasaulinė tarptautinių skubių siuntų pristatymo lyderė yra viena iš vos 14 kompanijų, gavusios “Top Employer Global” titulą Amsterdamas/Bona, 2019 vasario 15: DHL Express, pasaulinė logistikos ir tarptautinių skubių siuntų pristatymo lyderė, penktus metus iš eilės buvo pripažinta kaip lyderiaujantis globalus darbdavys. “Top Employers” institutas įteikė […]

  Straipsniai »

„Temsa“ į Kauną pristatė 25 ekologiškus autobusus

KAUNAS, Lietuva, 2019 m. vasario 15 d., /PRNewswire/ — TEMSA, kuri jau pagamino apie 15 tūkst. keleivinių ir turistinių autobusų, šiandien riedančių 66 šalių keliais visame pasaulyje, neseniai laimėjo antrojo pagal dydį Lietuvos miesto Kauno savivaldybės surengtą viešojo transporto autobusų pirkimo konkursą. Netrukus į miesto gatves išriedėsiantys 25 autobusai „TEMSA LF 12“ buvo pristatyti per […]

  Straipsniai »
Vilniaus gatvėse – partizanų nuotraukomis ir citatomis papuošti autobusai

Vilniaus gatvėse – partizanų nuotraukomis ir citatomis papuošti autobusai

Artėjant Vasario 16-ajai, į sostinės gatves išvažiavo partizanų nuotraukomis ir citatomis papuoštas viešasis transportas – šiemet sukanka 70 metų, kai buvo pasirašyta Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio deklaracija. Ant autobusų galima išvysti Adolfo Ramanausko-Vanago, Jono Žemaičio-Vytauto, Juozo Šibailos-Merainio, Leonardo Vilhelmo Grigonio-Užpalio, Petro Bartkaus-Žadgailos, Vytauto Gužo-Kardo, Bronislovo Liesio-Nakties ir Aleksandro Grybino-Fausto, Šaulių sąjungos mintis apie laisvę, kovą, […]

  Straipsniai »