Pasiekta reikšminga riba – „TIP Trailer Service“ perduotos 20 000-oji ir 20 001-oji puspriekabės

Pasiekta reikšminga riba – „TIP Trailer Service“ perduotos 20 000-oji ir 20 001-oji puspriekabės

„TIP Trailer Service“ ir „Schmitz Cargobull“ sutvirtina savo ilgametę partnerystę.

Stambūs klientai paprastai reguliariai teikia didelius užsakymus. „Schmitz Cargobull“ tarptautinių didelių klientų pardavimų vadovas Jörgas Irsfeldas ir „Schmitz Cargobull“ tarptautinių didelių klientų vadybininkas Alwinas Lürweris „TIP Trailer Service“ perdavė 20 000-ąją ir 20 001-ąją puspriekabes. Jas priėmė „TIP Trailer Service“ atstovai: centrinio regiono generalinis direktorius Oliveris Bange‘as, Šiaurės šalių generalinis direktorius Christianas Petersenas, Europos vyriausiasis tiekimo vadybininkas Daniello Cohenas ir Centrinio regiono operacijų vadovas Peteris Marquardtas. „Schmitz Cargobull“ daugiau nei dvidešimt metų reguliariai tiekia transporto priemones vienai didžiausių Europos nuomos įmonių.

Jubiliejinės transporto priemonės nedidelės ceremonijos metu buvo perduotos šalių atstovams. 20 000-oji ir 20 001-oji puspriekabės pažymėtos specialiais užrašais. Perdavimo ceremonijai parinkta išskirtinė vieta – Steverburgas Notulne.

 „Bėgant metams, augo mūsų verslas ir stiprėjo asmeniniai ryšiai“, – pabrėžia Oliveris Bange‘as, kalbėdamas apie partnerystę. Šie pasitikėjimu grįsti santykiai svarbūs abiem pusėms. Jų reikšmė pastaraisiais metais tik išaugo.

 „Faktas, kad TIP“ įsigijo 20 000 transporto priemonių, liudija ne tik tai, kad abipusė partnerystė yra itin sėkminga, bet ir abiejų sukauptą turtingą patirtį. Didžiuojamės, kad pastaraisiais metais kartu sėkmingai dirbame ir optimistiškai žvelgiame į ateitį“, – teigia Jörgas Irsfeldas.

 Pristatytos transporto priemonės – „S.CS UNIVERSAL“ užuolaidinės puspriekabės, pritaikytos keliauti traukiniais. Jos turi pažangiausias saugos priemones, pvz., žybsinčius šoninius gabaritinius žibintus. Paprastai „TIP“ renkasi „Schmitz Cargobull“ „S.CS“ serijos užuolaidines „GENIOS“ puspriekabes. Jų valcuotos ir šaltai formuotos konstrukcijos pasižymi nuomos įmonėms reikšmingomis savybėmis: jos tvirtos, lanksčios, be to, jas paprasta remontuoti. Įspūdingas naujosios „GENIOS“ važiuoklės modulinis dizainas suteikia galimybę įvairiai konfigūruoti įrangą, taip pat pasirinkti skirtingus atstumus tarp ratų ir ašių, todėl, prireikus remontuoti šiuos prietaisus, paprasčiau pakeisti elementus. Tai padės gerokai lengviau dirbti daugiau nei 900 „TIP“ mechanikų, prižiūrinčių ir remontuojančių ne tik savo transporto priemonių parką, bet ir klientų transporto priemones daugiau nei 70 firminių dirbtuvių. „Esant didelėms sąnaudoms, itin svarbu, kad transporto priemonių valdytojai gebėtų toliau kontroliuoti bendrąsias eksploatavimo sąnaudas (TCO). Pasiekti tokį sąnaudų aiškumą ir skaidrumą naudinga ir klientui, ir nuomotojui“, – tikina Alwinas Lürweris

Daugiau nei penkiasdešimt metų transporto priemonių parkus valdanti ir prižiūrinti įmonė „TIP“ tai gali drąsiai patvirtinti: „Klientai vertina, kai sąnaudos yra planuojamos, todėl sąmoningai renkasi lanksčias mūsų siūlomas nuomos galimybes ir serviso paslaugas“, – priduria Oliveris Bange‘as.

Naujoviška technologija taikoma taip pat ir izoterminėms kietašonėms puspriekabėms. Papildoma įranga apima slėginius kampų buferius, padedančius saugiai pastatyti puspriekabę prie krovimo rampos, ir daugiafunkces duris. Puspriekabėse taip pat dažnai įmontuojami kroviniams tvirtinti skirti elementai, pvz., naujai sukurti krovinio tvirtinimo bėgeliai arba nauja dviejų aukštų krovimo sistema. Išbandyta ir patikrinta „ROTOS“ važiuoklė, turinti „Schmitz Cargobull“ ašį, montuojama į visas puspriekabes.

Siekiant užtikrinti ilgalaikį ir glaudų bendradarbiavimą, svarbiausia pasirūpinti patikima gaminių kokybe, lemiančia optimalų jų prieinamumą, ir nuolat diegti naujoves.

Būtent todėl daugelyje tiekiamų puspriekabių įrengta „TrailerConnect®“ priekabų telematikos sistema. „TrailerConnect“ telematikos sistema yra kokybiška ir jos naudojimas naudingas praktikoje. Šie privalumai lėmė, kad nuo 2017 m. „TIP Nordics“ Skandinavijos regione ir kitose Europos šalyse naudoja naujausios kartos „Schmitz Cargobull“ telematikos sistemą.

 „TIP Trailer Service“ yra viena pirmaujančių Europos komercines transporto priemones nuomojančių bendrovių. Ji siūlo plataus spektro paslaugas: nuo tikslios ir reikiamos puspriekabės komplektacijos įsigijimo, finansavimo organizavimo, nuomos, kasdienių operacijų, priežiūros bei remonto, taip pat panaudotų komercinių transporto priemonių pirkimo ir pardavimo. Šios bendrovės padaliniai įkurti daugiau nei 70 vietų visoje Europoje. „TIP Trailer Service“ gaminiai platinami ir paslaugos teikiamos 16 šalių.

Apie „Schmitz Cargobull“

Įmonė „Schmitz Cargobull AG“, per metus pagaminanti apie 58 000 transporto priemonių ir pasamdanti apie 5 800 darbuotojų, lyderiauja Europos puspriekabių, priekabų kėbulų ir priekabų, skirtų kontroliuojamos temperatūros režimo reikalaujančioms prekėms, bendriesiems kroviniams bei biriosioms prekėms, rinkoje. Bendrovės pardavimai 2016–2017 m. verslo metais siekė daugiau nei 2 mlrd. EUR. Ši Šiaurės Vokietijoje savo veiklą pradėjusi pramonės pradininkė iš pradžių susikūrė visapusišką prekės ženklo strategiją. Transporto bendrovė nuolat diegė kokybės standartus kiekviename lygmenyje: nuo mokslinių tyrimų ir plėtros iki gamybos bei specializuotų paslaugų, pvz., konsultavo, tiekė priekabų telematiką, finansavimą, atsargines dalis ir naudotas transporto priemones.

Pranešimą paskelbė: Jolanta Gunevič, UAB Schmitz Cargobull Baltic

Kiti skelbimai:
 
EMU Australia Kitty Sneaker Pink 24
 
HELLY HANSEN Woodlands Coffee Bean/Natura/Black 45
 
Argan Infusion Anti Dandruff Shampoo Šampūnas nuo pleiskanų, 250ml
 
EMU Australia Leopard Brumby Midnight 28
 
HELLY HANSEN Seraphina Demi Women's Whiskey/Frosted Almond 38

Seimo nario D. Kreivio pranešimas: „Kyla grėsmė Lietuvos pašto ateičiai“

2019 m. lapkričio 13 d. pranešimas žiniasklaidai Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Dainius Kreivys kreipėsi į susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių, prašydamas skubiai pateikti paaiškinimus dėl Susisiekimo ministerijos ir asmeniškai ministro diskredituojamo vienos didžiausių valstybės valdomų bendrovių, AB Lietuvos paštas, valdymo. „Ministras privalo 5000 Lietuvos pašto darbuotojų, institucijoms ir visai visuomenei labai aiškiai, ir, […]

  Straipsniai »

Seimui pristatytas transporto priemonės pirmos registracijos mokesčio projektas

  Seimui pristatytas Motorinių transporto priemonių pirmos registracijos mokesčio įstatymo projektas Nr. XIIIP-4132, kuriuo siūloma nuo kitų metų sausio 1 d. reglamentuoti motorinių transporto priemonių apmokestinimo transporto priemonių pirmos registracijos mokesčiu tvarką. Mokestį mokėtų M1 klasei ar N1 klasei priskirtos motorinės transporto priemonės, pirmą kartą registruojamos Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių registre valdytojas. Numatoma, kad […]

  Straipsniai »

Susisiekimo ministras: sklandi Lietuvos pašto veikla bus užtikrinta

Susisiekimo ministerija apgailestauja, kad nepavyko surasti sutarimo su AB Lietuvos paštas valdybos nariais ir dėkoja už jų indėlį į bendrovės veiklą. Atsisakius valdybai tęsti darbą iki šių metų pabaigos, Susisiekimo ministerija skubiai suformuos naują valdybą. Jau inicijuotos procedūros naujų nepriklausomų narių atrankai, siekiant suformuoti nuolatinę bendrovės valdybą, kuri atitiktų EBPO reikalavimus. „Naujoji bendrovės valdyba turės […]

  Straipsniai »

Pasirašyta sutartis dėl ilgalaikės Lietuvos susisiekimo plėtros iki 2050 m. strategijos rengimo

Susisiekimo ministerijos iniciatyva pradedama rengti Lietuvos susisiekimo plėtros iki 2050 m. strategija, kuria siekiama numatyti optimalias ilgalaikes šalies transporto sektoriaus plėtros kryptis ir prioritetus. Pagal pasirašytą strategijos rengimo sutartį ją numatoma parengti iki kitų metų liepos mėnesį. „Ilgalaikė susisiekimo strategija suteiks pagrindą kryptingai, gerąja užsienio valstybių praktika pagrįstai tolimesnei Lietuvos transporto sektoriaus plėtrai. Tai leis […]

  Straipsniai »