Pasiekta reikšminga riba – „TIP Trailer Service“ perduotos 20 000-oji ir 20 001-oji puspriekabės

Pasiekta reikšminga riba – „TIP Trailer Service“ perduotos 20 000-oji ir 20 001-oji puspriekabės

„TIP Trailer Service“ ir „Schmitz Cargobull“ sutvirtina savo ilgametę partnerystę.

Stambūs klientai paprastai reguliariai teikia didelius užsakymus. „Schmitz Cargobull“ tarptautinių didelių klientų pardavimų vadovas Jörgas Irsfeldas ir „Schmitz Cargobull“ tarptautinių didelių klientų vadybininkas Alwinas Lürweris „TIP Trailer Service“ perdavė 20 000-ąją ir 20 001-ąją puspriekabes. Jas priėmė „TIP Trailer Service“ atstovai: centrinio regiono generalinis direktorius Oliveris Bange‘as, Šiaurės šalių generalinis direktorius Christianas Petersenas, Europos vyriausiasis tiekimo vadybininkas Daniello Cohenas ir Centrinio regiono operacijų vadovas Peteris Marquardtas. „Schmitz Cargobull“ daugiau nei dvidešimt metų reguliariai tiekia transporto priemones vienai didžiausių Europos nuomos įmonių.

Jubiliejinės transporto priemonės nedidelės ceremonijos metu buvo perduotos šalių atstovams. 20 000-oji ir 20 001-oji puspriekabės pažymėtos specialiais užrašais. Perdavimo ceremonijai parinkta išskirtinė vieta – Steverburgas Notulne.

 „Bėgant metams, augo mūsų verslas ir stiprėjo asmeniniai ryšiai“, – pabrėžia Oliveris Bange‘as, kalbėdamas apie partnerystę. Šie pasitikėjimu grįsti santykiai svarbūs abiem pusėms. Jų reikšmė pastaraisiais metais tik išaugo.

 „Faktas, kad TIP“ įsigijo 20 000 transporto priemonių, liudija ne tik tai, kad abipusė partnerystė yra itin sėkminga, bet ir abiejų sukauptą turtingą patirtį. Didžiuojamės, kad pastaraisiais metais kartu sėkmingai dirbame ir optimistiškai žvelgiame į ateitį“, – teigia Jörgas Irsfeldas.

 Pristatytos transporto priemonės – „S.CS UNIVERSAL“ užuolaidinės puspriekabės, pritaikytos keliauti traukiniais. Jos turi pažangiausias saugos priemones, pvz., žybsinčius šoninius gabaritinius žibintus. Paprastai „TIP“ renkasi „Schmitz Cargobull“ „S.CS“ serijos užuolaidines „GENIOS“ puspriekabes. Jų valcuotos ir šaltai formuotos konstrukcijos pasižymi nuomos įmonėms reikšmingomis savybėmis: jos tvirtos, lanksčios, be to, jas paprasta remontuoti. Įspūdingas naujosios „GENIOS“ važiuoklės modulinis dizainas suteikia galimybę įvairiai konfigūruoti įrangą, taip pat pasirinkti skirtingus atstumus tarp ratų ir ašių, todėl, prireikus remontuoti šiuos prietaisus, paprasčiau pakeisti elementus. Tai padės gerokai lengviau dirbti daugiau nei 900 „TIP“ mechanikų, prižiūrinčių ir remontuojančių ne tik savo transporto priemonių parką, bet ir klientų transporto priemones daugiau nei 70 firminių dirbtuvių. „Esant didelėms sąnaudoms, itin svarbu, kad transporto priemonių valdytojai gebėtų toliau kontroliuoti bendrąsias eksploatavimo sąnaudas (TCO). Pasiekti tokį sąnaudų aiškumą ir skaidrumą naudinga ir klientui, ir nuomotojui“, – tikina Alwinas Lürweris

Daugiau nei penkiasdešimt metų transporto priemonių parkus valdanti ir prižiūrinti įmonė „TIP“ tai gali drąsiai patvirtinti: „Klientai vertina, kai sąnaudos yra planuojamos, todėl sąmoningai renkasi lanksčias mūsų siūlomas nuomos galimybes ir serviso paslaugas“, – priduria Oliveris Bange‘as.

Naujoviška technologija taikoma taip pat ir izoterminėms kietašonėms puspriekabėms. Papildoma įranga apima slėginius kampų buferius, padedančius saugiai pastatyti puspriekabę prie krovimo rampos, ir daugiafunkces duris. Puspriekabėse taip pat dažnai įmontuojami kroviniams tvirtinti skirti elementai, pvz., naujai sukurti krovinio tvirtinimo bėgeliai arba nauja dviejų aukštų krovimo sistema. Išbandyta ir patikrinta „ROTOS“ važiuoklė, turinti „Schmitz Cargobull“ ašį, montuojama į visas puspriekabes.

Siekiant užtikrinti ilgalaikį ir glaudų bendradarbiavimą, svarbiausia pasirūpinti patikima gaminių kokybe, lemiančia optimalų jų prieinamumą, ir nuolat diegti naujoves.

Būtent todėl daugelyje tiekiamų puspriekabių įrengta „TrailerConnect®“ priekabų telematikos sistema. „TrailerConnect“ telematikos sistema yra kokybiška ir jos naudojimas naudingas praktikoje. Šie privalumai lėmė, kad nuo 2017 m. „TIP Nordics“ Skandinavijos regione ir kitose Europos šalyse naudoja naujausios kartos „Schmitz Cargobull“ telematikos sistemą.

 „TIP Trailer Service“ yra viena pirmaujančių Europos komercines transporto priemones nuomojančių bendrovių. Ji siūlo plataus spektro paslaugas: nuo tikslios ir reikiamos puspriekabės komplektacijos įsigijimo, finansavimo organizavimo, nuomos, kasdienių operacijų, priežiūros bei remonto, taip pat panaudotų komercinių transporto priemonių pirkimo ir pardavimo. Šios bendrovės padaliniai įkurti daugiau nei 70 vietų visoje Europoje. „TIP Trailer Service“ gaminiai platinami ir paslaugos teikiamos 16 šalių.

Apie „Schmitz Cargobull“

Įmonė „Schmitz Cargobull AG“, per metus pagaminanti apie 58 000 transporto priemonių ir pasamdanti apie 5 800 darbuotojų, lyderiauja Europos puspriekabių, priekabų kėbulų ir priekabų, skirtų kontroliuojamos temperatūros režimo reikalaujančioms prekėms, bendriesiems kroviniams bei biriosioms prekėms, rinkoje. Bendrovės pardavimai 2016–2017 m. verslo metais siekė daugiau nei 2 mlrd. EUR. Ši Šiaurės Vokietijoje savo veiklą pradėjusi pramonės pradininkė iš pradžių susikūrė visapusišką prekės ženklo strategiją. Transporto bendrovė nuolat diegė kokybės standartus kiekviename lygmenyje: nuo mokslinių tyrimų ir plėtros iki gamybos bei specializuotų paslaugų, pvz., konsultavo, tiekė priekabų telematiką, finansavimą, atsargines dalis ir naudotas transporto priemones.

Pranešimą paskelbė: Jolanta Gunevič, UAB Schmitz Cargobull Baltic

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ LiteRide Flip Navy/Melon 36,5
 
Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Candy Pink 27
 
Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Candy Pink 30
 
BENSIMON Tennis Lacet Femme Denim C15B 37
 
Crocs™ Sexi Flip Oyster 41
Keturiasdešimt „Ford Focus“ atspalvių

Keturiasdešimt „Ford Focus“ atspalvių

Daugiavaikė „Focus“ šeima šiemet pasipildys dar dviem nariais  Vilnius, gegužės 24 d. Jau šiandien Lietuvoje galima užsisakyti 40 skirtingų „Ford Focus“ versijų,  tačiau sąrašas nėra baigtas – į Lietuvą dar turėtų atvykti sportiškasis „Focus ST“, taip pat galima užsisakyti prabangiausios versijos „Vignale“ . Tuomet sąraše bus 50 skirtingų variantų ir „Focus“ taps vienu universaliausių modelių […]

  Straipsniai »

Panevėžyje sudegę vilkikai draudimo bendrovei atsieis penktadalį milijono eurų

Pirmadienio naktį Panevėžyje sudegusių vilkikų savininkų patirta žala gali siekti iki ketvirčio milijonų eurų, skaičiuoja nuostolius atlyginsiančios draudimo bendrovės BTA specialistai. Tai viena didžiausių KASKO draudimo žalų, kurias bendrovei yra tekę atlyginti pastaraisiais metais. „Per gaisrą Panevėžyje visiškai supleškėjo BTA apdrausti 5 vilkikai ir 4 puspriekabės. Kai kurios transporto priemonės taip stipriai sudegusios, kad neliko […]

  Straipsniai »
„Modus Group“ planuose – trys nauji „Autobrava Motors“ salonai

„Modus Group“ planuose – trys nauji „Autobrava Motors“ salonai

Tarptautinės įmonių grupės „Modus Group“ valdomas „Alfa Romeo“, „Fiat“, „Fiat Professional“ ir „Jeep“ atstovas Lietuvoje „Autobrava Motors“ ruošiasi pokyčiams. Įmonės planuose – trys naujos atstovybės didžiuosiuose šalies miestuose. Į atstovybes Kaune (šalia magistralinio kelio A1) ir Klaipėdoje bus persikelta dar šią vasarą. Antroje metų pusėje – ir nauja atstovybė Vilniuje. „FCA koncerno automobiliai populiarėja Lietuvoje […]

  Straipsniai »
Kauno autobusų stotis ruošiasi keleivių antplūdžiui

Kauno autobusų stotis ruošiasi keleivių antplūdžiui

Dėl „Rail Baltica“ projekto numatytų geležinkelio darbų šių metų gegužės 22 dieną ruože nuo Palemono iki Kauno geležinkelio stoties stabdomas traukinių eismas. Keleiviai vykstantys į Vilnių arba iš jo turės keliauti ne nuo geležinkelio stoties, o nuo Palemono traukinių stotelės. Tokiems tarpmiestinio susisiekimo pokyčiams ruošiasi autobusų atstovai, besitikintys padidėjusio keleivių srauto. Apie stoties ir vežėjų […]

  Straipsniai »