Padangos sunkvežimiams ir vilkikams: viskas, ką apie tai reikia žinoti (I dalis)

1

Padangos sunkvežimiams ir vilkikams: viskas, ką apie tai reikia žinoti (I dalis)

Jūsų namų ūkiui ar įmonei priklauso keletas sunkvežimių ar vilkikų? Tokiu atveju belieka tik pridurti, jog tai – transporto priemonės, kurioms turite ne tik skirti  nemažai dėmesio, bet ir turėti daug informacijos apie tam tikras jų detales. Padangos, skirtos šioms  transporto priemonėms, taip pat ne išimtis. Taigi, ką svarbu apie tai žinoti? Skirkite kelias minutes šiam straipsniui  – surasite atsakymus į daugelį svarbių klausimų.

Kaip žinia, svarbiausias tikslas, kuriam prireikia sunkvežimio ar vilkiko, yra pervežimai. Į tai svarbu atkreipti dėmesį ir renkantis padangas – reikia akcentuoti, tai, jog tokiu atveju verta pirmenybę radialinėms padangoms, kadangi jos turi puikią savybę: dėl puikaus sukibimo sunaudojama mažiau kuro.

Paskutiniu metu ypač populiarėja įstrižinio tipo padangos.  Vis dėlto, jei jūsų tikslas yra išsirinkti puikiai  tinkančias padangas vilkikui arba sunkvežimiui, tokiu atveju verta prisiminti, jog įstrižinėms padangos nėra puikus pasirinkimas, kadangi jos yra skirtos  tik trumpoms distancijoms įveikti.

Kokybiškos sunkvežimių padangos, ar vilkikų padangos – ne tiek jau ir mažai  kainuojantis pirkinys, na to tuo atveju, jei naujomis padangomis norite aprūpinti ne vieną, o keliolika ar net kelias dešimtis vilkikų ar sunkvežimių, bendra pirkinio suma bus iš tiesų nemaža. Na,  o ką daryti tuo atveju, jei visos sumos negalite sumokėti iš karto? Net ir tuomet yra puiki išeitis – neretai įmonės, kurios parduoda tokią produkciją, suteikia galimybę – galimybę atsiskaityti už prekes išsimokėtinai. Taigi, jei naujų padangų jūsų turimoms transporto priemonėms reikia jau dabar, tačiau negalite šiam tikslui skirti didelės pinigų sumos, išeitis yra – padangas pirkite iš tų įmonių, kurios suteiks galimybę už pirkinį atsiskaityti dalimis.

Plotis, aukštis ir skersmuo  – tai vieni svarbiausių parametrų, apie kuriuos reikėtų turėti informacijos, ruošiantis pirkti padangas šioms transporto priemonėms.

Vis dėlto, tai tikrai dar ne viskas, ką verta žinoti apie vilkikams bei sunkvežimiams skirtas padangas – svarbios informacijos yra kur kas daugiau. Progą su jau susipažinti turėsite kitoje dalyje.

 

Kiti skelbimai:
 
Mocco Ultra Back Case 0.3 mm Silicone Case for Sony Xperia XZ1 Transparent
 
White Diamonds Liquid Plastic Case With Swarovski Crystals for Samsung G920 Galaxy S6 Transparent – Pink
 
Dux Ducis Light Case Premium High Quality and Protect Silicone Case For Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus Transparent – Blue
 
Adriatica A1246.5216Q
 
Samsung EB425161LU Original Battery Trend S7560 / Ace 2 1500 mAh (OEM)

Panevėžio gatves jau šluoja moderni technika

Panevėžio miesto savivaldybė ES lėšomis įsigijo ir AB „Panevėžio specialus autotransportas“ naudoti perdavė 2 naujas daugiafunkces gatvių valymo mašinas. Abi turi naujausios technologijos „Euro 6” emisijos standarto variklius, kurie atitinka griežtus aplinkosaugos reikalavimus. Naujoji technika į Panevėžio gatves išvažiavo praėjusią savaitę. „Naujausios technologijos ir papildoma įranga leis efektyviau išvalyti miesto gatves. Šios mašinos pirmiausia sudrėkina […]

  Straipsniai »
Klonuota įranga įsiviešpatauja ir automobilių servisuose

Klonuota įranga įsiviešpatauja ir automobilių servisuose

Automobilių pramonė vystosi sparčiais žingsniais į priekį ir įdiegiamų inovacijų kiekviename automobilių modelyje sparčiai daugėja. Kiekvienos automobilių markės gamintojai taip stipriai konkuruoja rinkoje tarpusavyje, jog vartotojams sunku skirti tiek laiko, jog sužinoti kiekvieną dieną paskelbiamas naujienas. Norint užimti kiek įmanoma daugiau rinkos, gamintojai naujuose modeliuose atnaujina tam tikras sistemas arba įdiegia naujas, tai gali būti […]

  Straipsniai »
Modifikuoti automobiliai – ne lietuviškoms žiemoms

Modifikuoti automobiliai – ne lietuviškoms žiemoms

Vairuotojai Lietuvoje turi du sezonus – šiltąjį ir šaltąjį. Motociklų vairuotojai, savaime suprantama, savo dvirãčius naudoja tik šiltuoju – maždaug pusmetį. Tačiau nemažai automobilių savininkų daro tą patį – savo mylimais modeliais gatvėse pasirodo tik jau įpusėjus pavasariui, o spalio mėnesį stato atgal į garažą. Dažniausiai tai – modifikuoti išskirtiniai automobiliai, kurie lietuviškų žiemų metu […]

  Straipsniai »
Lietuvos vežėjų sąjungai degalus tieks „Circle K“

Lietuvos vežėjų sąjungai degalus tieks „Circle K“

Kanados kapitalo degalinių tinklas „Circle K Lietuva“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos vežėjų sąjunga dėl degalų tiekimo sąjungos nariams. Lietuvos vežėjų sąjungos generalinis sekretorius Sigitas Žilius sako, kad vienas iš pagrindinių organizacijos tikslų – siekti sumažinti sąnaudas savo nariams, todėl degalų ir kitų greito vartojimo prekių tiekėju buvo pasirinktas „Circle K“ tinklas. „Savo veikloje daug […]

  Straipsniai »