„Oribalt Vilnius“ plėtra: didina logistikos centrą, darbuotojų gretas pildo ukrainiečiais

1

„Oribalt Vilnius“ plėtra: didina logistikos centrą, darbuotojų gretas pildo ukrainiečiais

„Oribalt Vilnius“ pradeda pirmąjį plėtros etapą – didina logistikos centro plotą, į naujas sandėlio technologijas investuos 300 tūkst. eurų. Įmonės vadovas Audrius Pivoras patvirtina, jog dabartinės patalpos yra pilnai užpildytos, tad fizinė plėtra ir su tuo susiję kiti procesai yra neišvengiami.

Įmonės darbuotojų gretas taip pat pildo į Lietuvą atvykstantys ukrainiečiai – „Oribalt Vilnius“ prisideda prie pagalbos teikimo ir įdarbina nuo karo bėgančius Ukrainos gyventojus.

„Statant logistikos centrą žinojome, jog patalpas neišvengiamai reikės plėsti, tiesa, plėtra vykdoma anksčiau, nei buvome numatę. Ją sąlygojo dvi pagrindinės priežastys – po pandemijos besistabilizuojanti farmacijos rinka bei sėkminga įmonės veikla. Didėjant darbų apimtims reikalingas ne tik papildomas plotas bei infrastruktūra, bet ir žmogiškieji ištekliai. Atsižvelgdami į dabartinę situaciją Ukrainoje mes prisidedame prie palaikymo iniciatyvų ir mielai priimame į Lietuvą atvykusius ukrainiečius“, – sako A. Pivoras.

Naujiems darbuotojams iš Ukrainos įmonė taip pat padeda įsikurti Lietuvoje, tvarkyti dokumentus ir bendrauti su valstybės institucijomis.

Tikimasi, jog logistikos centro plėtra patenkins įmonės poreikius artimiausius 5-ius metus. Padidintas plotas leis papildomai sandėliuoti 5 tūkst. vnt. palečių, kurios sudarys apie 20-25 % įmonėje vykdomos farmacinės logistikos paslaugų.

Padidinus logistikos centro plotą, „Oribalt Vilnius“ įmonė papildomai investuos 300 tūkst. eur. į sandėlio technologijas. Priestate bus įrengta siaurų pravažiavimų sistema (eng. narrow isle warehousing system), vertinama galimybė įrengti vertikalią prekių sandėliavimo sistemą ar konvejerį.

Greta logistikos ir sandėliavimo paslaugų, „Oribalt Vilnius“ taip pat valdo el. parduotuvę OriNori.lt. Inovatyviems technologiniams sprendimams planuojamos skirti investicijos padės užtikrinti internetinės parduotuvės plėtrą bei spartesnį  elektroninių užsakymų surinkimą.

Papildomos sandėliavimui skirtos patalpos bus įrengtos prie jau esamo sandėlio prijungiant priestatą, naujai įrengtos patalpos bus skirtos kambario temperatūros vaistų sandėliavimui. Užbaigus statybos darbus, bendras logistikos centro plotas sieks 9,6 tūkst. kv. m.

Logistikos centrą „Oribalt Vilnius“ ilgalaikės „built-to-suit“ sutarties pagrindu nuomojasi iš įmonės „BSP Logististic Property“. Šiuo metu yra pradėti priestato projektavimo darbai, statybos prasidės šių metų rudenį.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Rekomenduojame

Greičiausias „BWM M“ serijinis modelis – tokių išleis tik tūkstantį

Greičiausias „BWM M“ serijinis modelis – tokių išleis tik tūkstantį

Sportinių BMW automobilių gamybos padalinys „BMW M GmbH“, šiemet minintis 50 metų jubiliejų, pristatė itin greitą specialaus leidimo automobilį – „BMW M4 CSL“. Tai greičiausią garsiosios Niurburgringo trasos įveikimo laiką pademonstravęs BMW serijinis modelis. Šių sportiškų automobilių visame pasaulyje bus pagaminta tik 1 tūkstantis. Naujojo modelio pavadinime naudojamos raidės CSL žymi žodžius Competition, Sport ir […]

Europos investicijų banko konsultavimo paslaugų tarnyba remia žaliąją krovininę laivybą Lietuvos vidaus vandenyse

Europos investicijų banko konsultavimo paslaugų tarnyba remia žaliąją krovininę laivybą Lietuvos vidaus vandenyse

Projekto tikslas – atnaujinti krovinių gabenimą vandens transportu tarp dviejų didžiųjų Lietuvos miestų: Klaipėdos ir Kauno Per Europos investavimo konsultacijų centrą EIB teikia konsultacinę paramą Lietuvos vidaus vandens kelių direkcijai, kad šalies transporto infrastruktūra būtų tvaresnė Europos investicijų bankas (EIB) ir Lietuvos vidaus vandens kelių direkcija (VVKD) pasirašė konsultavimo paslaugų sutartį, pagal kurią bus teikiama […]

Dviračių gatvės Lietuvos miestuose: eismo organizavimas palankesnis ne automobiliams, bet dviratininkams

Dviračių gatvės Lietuvos miestuose: eismo organizavimas palankesnis ne automobiliams, bet dviratininkams

Nuo birželio 1 d. Lietuvos miestuose galės atsirasti „Dviračių gatvės“ – tokiu nauju kelio ženklu pažymėtos gatvės bus skirtos mišriam dviračių ir automobilių, kitų ne motorinių ir motorinių transporto priemonių eismui. Jose eismo dalyviams galios specialūs Kelių eismo taisyklių reikalavimai, o dviratininkai galės jaustis gerokai laisviau ir saugiau. „Dviračių gatvių atvėrimas – naujas žingsnis skatinant […]

Vilniuje pristatyta nauja gatvė

Vilniuje pristatyta nauja gatvė

Šnipiškės toliau atsinaujina – tarp Žalgirio iki Lvivo gatvių šiandien šventiškai atidaryta nauja beveik kilometro ilgio Kernavės gatvė.  Gatvė įrengta rūpinantis, kad ji būtų patogi, saugi, žalia, gyva, kaimyniška, tiesiog – jauki.  „Šnipiškės stiebiasi, priimdamos ir naujus verslus, ir naujus gyventojus, o kartu išlaikydamos autentišką dvasią. Kernavės gatvės vietoje prieš kelerius metus buvo tiesiog išvažinėtas molynas, […]

Moterų jūrininkių dienos proga „Stena Line“ praneša apie pirmąją laivo kapitonę

Moterų jūrininkių dienos proga „Stena Line“ praneša apie pirmąją laivo kapitonę

Nedaugelis žino, bet šiandien Tarptautinė jūrininkystės organizacija oficialiai mini Tarptautinę moterų jūrininkių dieną. Pasaulinis laivybos sektorius kasmet pažymi reikšmingą moterų vaidmenį jūrų pramonėje ir atkreipia dėmesį į iššūkius, su kuriais susiduriame norėdami padėti kiekvienai moteriai sėkmingai siekti karjeros jūroje. Švedijos keltų bendrovė „Stena Line“ gegužę taip pat švenčia įvairovės mėnesį, todėl kartu su šia proga […]

„Volkswagen“ ir „Audi“ pirmojo 2022-ųjų trečdalio rezultatai: nors iššūkių nemažėja, rinka pamažu atsigauna

„Volkswagen“ ir „Audi“ pirmojo 2022-ųjų trečdalio rezultatai: nors iššūkių nemažėja, rinka pamažu atsigauna

„Moller Baltic Import“, importuojanti „Volkswagen“ keleivinius bei komercinius automobilius Baltijos šalyse ir „Audi“ automobilius Lietuvoje bei Latvijoje, per pirmąjį 2022 metų trečdalį pagerino savo pardavimų rezultatus. Nors rinka susiduria su vis daugiau naujų iššūkių, naujų automobilių gamybos pajėgumai pamažu stabilizuojasi. „Volkswagen“ keleivinių elektromobilių pardavimai Baltijos šalyse išaugo 41 proc. Vienintelis smuktelėjęs segmentas buvo „Volkswagen“ komerciniai […]