Oficialu: „Lietuvos geležinkelių“ apsaugą perima „Ekskomisarų biuras“

1

Oficialu: „Lietuvos geležinkelių“ apsaugą perima „Ekskomisarų biuras“

„Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupės pastatų ir kitų objektų apsaugą perima viena didžiausių saugos tarnybų „Ekskomisarų biuras“. Viešąjį konkursą dėl apsaugos paslaugų laimėjusi įmonė skelbia, kad sutartis su didžiausia geležinkelių grupe Baltijos šalyse jau pasirašyta, o pilnai perimti objektų apsaugą įsipareigota rudenį.

Perims ir elektroninę, ir fizinę apsaugą

„Ekskomisarų biuras“ teiks stebėjimo ir reagavimo paslaugas maždaug 200 LTG grupės objektų, o fizinė apsauga bus užtikrinama apie 60 visoje šalyje išsidėsčiusių objektų, kuriuose saugumą fiziškai užtikrins saugos tarnybos darbuotojai.

Su LTG sutartį pasirašiusios „Ekskomisarų biuro“ generalinis direktorius Vytautas Labeckas pabrėžia, kad tai – vienas didžiausių galimų bendradarbiavimų šalies apsaugos sektoriuje.

„Džiaugiamės, kad galime savo ilgametę patirtį panaudoti tokiame reikšmingame, strateginiame objekte ir užtikrinti jo saugumą. Vertiname pasitikėjimą mūsų įmone ir sieksime užtikrinti geriausią paslaugų kokybę“, – sako „Ekskomisarų biuro“ vadovas V. Labeckas.

LTG Saugos ir rizikų valdymo direktorius Rolandas Šlepetys teigia, jog grupė žengia efektyvumo keliu ir siekia su geležinkelių veikla tiesiogiai nesusijusias veiklas patikėti rinkai.

„LTG grupėje turime įvairių objektų, kuriems reikalingas patikimas saugumo partneris. Esu tikras, jog naujasis saugos partneris tą atliks profesionaliai, efektyviai ir mūsų objektų saugumo lygis išliks toks pats aukštas“, – sako Rolandas Šlepetys.

Darbuotojus kviečia įsidarbinti „Ekskomisarų biure“

Pasirašius sutartį dėl apsaugos paslaugų teikimo „Ekskomisarų biurui“ suteiktas iki 4 mėnesių laikotarpis, skirtas sklandžiai perimti visoje Lietuvoje išsidėsčiusių objektų apsaugą. Pradėjus derinti objektų perėmimą, taip pat buriama komanda – objektams saugoti bus pasitelkta 300 darbuotojų.

„Ekskomisarų biuro“ vadovas neslepia, kad įsidarbinti jų apsaugos tarnyboje bus siūloma anksčiau „Lietuvos geležinkelius“ saugojusios bendrovės „Saugos paslaugos“, darbuotojams.

„Vertiname turimą jų patirtį bei kvalifikaciją, tad aktyviai kviečiame prisijungti prie mūsų komandos žmones, kurie galės tęsti darbus jiems jau gerai pažįstamuose „Lietuvos geležinkelių“ objektuose“, – akcentuoja vienos didžiausių šalyje apsaugos tarnybos vadovas V. Labeckas.

Konkursą laimėjęs „Ekskomisarų biuras“ apsaugos paslaugas LTG grupei sutartimi įsipareigojo teikti trejus metus. 

„Ekskomisarų biuras“ yra pirmoji ir viena didžiausių saugos tarnybų Lietuvoje, įkurta 1994 m. Šiuo metu bendrovėje dirba beveik 1300 vadybininkų, specialistų, apsaugų darbuotojų, saugančių daugiau nei 15 000 objektų visoje Lietuvoje. „Ekskomisarų biuro“ apyvarta 2020 m. siekė daugiau nei 16 mln. eurų ir buvo 5 proc. didesnė nei 2019 m.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Kiti skelbimai:
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Rekomenduojame

Pristatyta į Lietuvą atkeliaujanti nauja, nuotoliniu būdu valdomų automobilių pritaikymo technologija

Pristatyta į Lietuvą atkeliaujanti nauja, nuotoliniu būdu valdomų automobilių pritaikymo technologija

Artimiausiu metu Lietuvos vartotojams bus pristatyta į šalį atkeliaujanti nauja technologinė galimybė – per nuotolį valdomų automobilių techninis funkcionalumas ir pritaikymas automobilių dalijimosi srityje. Šios technologijos pranašumus, kurie viešai bus pademonstruoti kitą savaitę, su susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu susitikime trečiadienį aptarė automobilių dalijimosi paslaugas Baltijos šalyse teikiančios įmonės „CityBee“ vadovai.   „Lietuvos transporto sektorius, kaip […]

Susisiekimo ministerijos tikslas – Lietuvoje registruotų orlaivių skrydžiai į JAV

Susisiekimo ministerijos tikslas – Lietuvoje registruotų orlaivių skrydžiai į JAV

Lietuva sieks gauti JAV federalinės aviacijos administracijos (FAA) leidimą Lietuvoje registruotiems orlaiviams vykdyti skrydžius į JAV. Susisiekimo ministerija pavedė Transporto kompetencijų agentūrai įgyvendinti projektą, kad iki 2023 m. sausio 1 d. būtų sėkmingai atliktas skrydžiams organizuoti reikalingas FAA auditas ir gautas šios organizacijos leidimas. „Siekiame, kad Lietuvoje registruoti orlaiviai galėtų organizuoti skrydžius į JAV, veikti […]

Kaip elgtis išvydus švyturėlius: patarė nedaryti kelių esminių klaidų

Kaip elgtis išvydus švyturėlius: patarė nedaryti kelių esminių klaidų

Rudenį į gatves pajudant vis daugiau transporto priemonių nesnaudžia ir specialiųjų transporto priemonių vairuotojai. Dažnai jie kelią pro intensyvų eismą skinasi apie save pranešdami švyturėliais, į kuriuos privalu reaguoti visiems eismo dalyviams. Draudimo bendrovės ERGO atstovas primena, kaip reikėtų reaguoti į skirtingų spalvų švyturėlius ir elgtis kelyje, kad nebūtų sukeliamos pavojingos situacijos. Stebėkite aplinką ERGO […]

„IAA MOBILITY 2021“ parodoje debiutavo naują vairavimo patirtį suteikiantis „Huawei AR–HUD“

„IAA MOBILITY 2021“ parodoje debiutavo naują vairavimo patirtį suteikiantis „Huawei AR–HUD“

Rugsėjo antrą savaitę Miunchene, Vokietijoje, surengtoje 2021 m. Tarptautinėje mobilumo parodoje (IAA MOBILITY 2021) „Huawei“ pristatė naujausios kartos papildytos realybės projekcinį vairuotojo ekraną (AR-HUD). Šis sprendimas automobilio priekinį stiklą paverčia pirmojo asmens vaizdo (First Person View) ekranu, kuriame, pasitelkiant pažangias technologijas, integruotos saugumo, informacijos ir pramogų funkcijos, sukuriančios visiškai naują vairavimo patirtį. Turėdama daugiau nei […]

Oro vežėjo  „Alitalia“ nebeliks: pataria, kaip elgtis jos bilietus įsigijusiems vartotojams

Oro vežėjo „Alitalia“ nebeliks: pataria, kaip elgtis jos bilietus įsigijusiems vartotojams

Oro vežėjų rinka ruošiasi svarbiems pokyčiams: nuo spalio 15 d. Italijos vyriausybei priklausiusią  aviakompaniją „Alitalia“ pakeis „Italia Trasporto Aereo“ bendrovė, plačiau žinoma kaip ITA.  Finansinių problemų „Alitalia“ turėjo jau anksčiau, tačiau koronaviruso pandemija padėtį dar pablogino, todėl po mėnesio lėktuvai su „Alitalia“ ženklu bus visam laikui nutupdyti. Ką reikia žinoti šio oro vežėjo bilietus įsigijusiems […]

„Wizz Air“ pilotų atlyginimus grąžina į priešpandeminį lygį

„Wizz Air“ pilotų atlyginimus grąžina į priešpandeminį lygį

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air” šiandien praneša, kad nuo š. m. spalio 1 d pilotams grąžina tokius atlyginimus, kokie jie buvo prieš pandemiją. Pilotų atlyginimus oro linijų bendrovės buvo priverstos mažinti prasidėjus COVID-19 pandemijai; „Wizz Air“ – vienos pirmųjų oro linijų, nusprendusių juos atstatyti. Įmonė taip pat skelbia, kad, norėdama įgyvendinti savo […]