Naujoji „Goodyear Eagle F1 SuperSport“ debiutavo tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje

Naujoji „Goodyear Eagle F1 SuperSport“ debiutavo tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje

Šių metų tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje „Goodyear“ pristatys didelio efektyvumo padangas – asortimento flagmaną, kurio išleidimo buvo laukiama nuo praeitų metų pabaigos. Parodos lankytojams bus pademonstruotos „Goodyear Eagle F1 SuperSport“, „Eagle F1 SuperSport R“ ir „Eagle F1 SuperSport RS“.

Šių padangų gamyboje buvo naudojamos inovatyvios technologijos ir mišiniai, padedantys gerokai sutrumpinti stabdymo kelią bei pagerinti rato apvažiavimo laiką neatsisakant vairavimo pranašumų, kuriuos sunkiau išmatuoti – atsako posūkiuose, stabdant ir priartėjus prie pajudėjimo momento.

Asortimentas „Goodyear SuperSport“

Remdamasi savo patirtimi lenktynėse, „Goodyear“ sukūrė ypač gerai su kelio danga sukimbančias ir valdomas padangas „Eagle F1 SuperSport“. Standžios protektoriaus briaunos užtikrina stabilumą keičiant kryptį, o didžiulis uždaras išorinis raštas ant padangos peties padeda išlaikyti kontrolę keičiantis apkrovai posūkiuose. Standžios šoninės sienelės dar labiau pagerina valdymą nemažindamos važiavimo komforto. Šios padangos skirtos važiuoti sausomis sąlygos, tačiau „Goodyear“ naujoviškai pritaikė padangas šlapiam keliui panaudodama kelių dalių mišinį – sausam keliui optimizuotos išorinės dalys suderintos su centriniais segmentais, kurie pritaikyti šlapiai dangai. Šiame produkte puikiai suderintos greito važiavimo posūkiuose galimybės, efektyvus stabdymas bei optimalus automobilio valdymas ant šlapios dangos.

„Eagle F1 SuperSport R“ dar geriau sukimba su kelio danga ir padidina vairavimo tikslumą tiek kelyje, tiek trasoje. Siekiant pagerinti sukibimą, panaudotas didelę trintį atlaikantis mišinys, puikiai sukimbantis sausame kelyje, o protektoriaus rašto tilteliai ant vidinio griovelio sumažina protektoriaus blokų deformaciją, kuri susidaro dėl didelės jėgos posūkiuose. Siekiant optimizuoti padangos sąlyčio plotą, kuris yra būtinas subalansuotam slėgio paskirstymui, buvo dar labiau pagerinti vairavimo tikslumo ir reagavimo rodikliai.

„Eagle F1 SuperSport RS“ yra lenktynėms pritaikytos „Goodyear“ padangos, padedančios siekti geriausių rezultatų trasoje, tačiau taip pat tinkamos naudoti ir kelyje. Aukštos kokybės specialiai lenktynėms skirtas gumos mišinys suteikia išskirtinį sukibimą ir valdymo lygį, kai kelias sausas.

Apie „Goodyear“

„Goodyear“ yra viena didžiausių padangas gaminančių bendrovių pasaulyje. Joje dirba apie 64 tūkst. žmonių, o gamyba vyksta 47 gamyklose, kurios yra 21 pasaulio šalyje. Bendrovės naujovių kūrimo centrai Akrone (Ohajo valstija, JAV) ir Colmar-Berge (Liuksemburgas) kuria moderniausius produktus ir paslaugas, kurie tampa naujais padangų pramonės technologijų etalonais. Daugiau informacijos apie „Goodyear“ ir jos produktus rasite interneto svetainėje www.goodyear.com/corporate.

Daugiau nuotraukų, rasite internetinėje naujienų svetainėje: http://news.goodyear.eu

Taip pat galite sekti mus tinkle „Twitter“: @Goodyearpress ir prisijungti prie mūsų grupės „ThinkGoodMobility“ tinkle „LinkedIn“.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Kiti skelbimai:
 
AUDIMAS Trumpa tampri marginta suknelė 20FL-012 Water Printed XL
 
AUDIMAS Ilgi daugiafunk.paplūdimio šortai 2011-518 Dutch Blue 56
 
AUDIMAS Parka su pašiltinimu THERMORE 2011-407 India Ink L
 
Nike 22-97-15-7 Black 15 42,5
 
AUDIMAS Atsegamas džemp. medv. vidumi 20LT-406 Black XL

Rekomenduojame

Lietuvos gyvenviečių gatvėse ir keliuose planuojami intensyvūs asfaltavimo darbai

Lietuvos gyvenviečių gatvėse ir keliuose planuojami intensyvūs asfaltavimo darbai

Beveik 40 šalies savivaldybių sulauks lėšų, už kurias šiemet bus asfaltuojami gyvenvietėse esantys bei gyvenvietes jungiantys keliai su žvyro danga. Gyvenviečių kelių infrastruktūrai gerinti susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu skirta daugiau nei 27 mln. eurų.  „Mūsų šalies miestuose ir gyvenvietėse vis dar yra nemažai neišasfaltuotų gatvių bei gyvenvietes jungiančių žvyrkelių – dalis jų jau netrukus […]

„Goodyear Blimp“ dirižablis sugrįžta į Europą

„Goodyear Blimp“ dirižablis sugrįžta į Europą

Į Europos padangę sugrįžta legenda – po beveik dešimties metų pertraukos į dangų vėl pakyla „Goodyear Blimp“ dirižablis. Tai yra viena paskutinių kompanijos investicijų, skirta stiprinti įmonės žinomumą ir verslo iniciatyvas Europoje. Daugiausiai dėmesio pastaruoju metu buvo skirta Europos rinkos produktų asortimento atnaujinimui, kurių ne vienas sulaukė apdovanojimų, taip pat su naujų partnerių augimu susietai […]

„Volkswagen“ ir „Audi“ automobilius jau galima įsigyti internetu

„Volkswagen“ ir „Audi“ automobilius jau galima įsigyti internetu

„Volkswagen“ ir „Audi“ atstovai Lietuvoje atvėrė elektronines parduotuves, kuriose vairuotojai galės išsirinkti ir gauti automobilį neišeidami iš namų. Naujai atidarytų el. parduotuvių lankytojai jau dabar gali ne tik apžiūrėti naujausius automobilių modelius ir susipažinti su jų techninėmis specifikacijomis, bet ir gauti ekspertinę konsultaciją, užsiregistruoti bandomajam važiavimui ar užsisakyti tokias papildomas paslaugas kaip automobilio registracija ar […]

Seimo nario Kęstučio Masiulio pranešimas: parlamentaras prašo neprivatizuoti Lietuvos aerodromų

Seimo nario Kęstučio Masiulio pranešimas: parlamentaras prašo neprivatizuoti Lietuvos aerodromų

2020 m. gegužės 27 d. pranešimas žiniasklaidai Seimo narys Kęstutis Masiulis kreipėsi į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją, ragindamas sustabdyti aerodromų naikinimą ir pristatyti visuomenei jų plėtros strategiją. „Nuo pat 1990 m. Lietuva neturi jokios rimtos strategijos, ką daryti su aerodromais. Turtas parceliuojamas, neprižiūrimas ir nykstantis. Aerodromai iki šiol gyvuoja tik entuziastų dėka. Valstybinės institucijos […]