Naujiena vairuotojams: „Tele2“ pradėjo siūlyti privalomojo draudimo paslaugą

Naujiena vairuotojams: „Tele2“ pradėjo siūlyti privalomojo draudimo paslaugą

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ savo klientams suteiks galimybę įsigyti privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo paslaugą. Nuo šiol operatoriaus klientai už draudimą atsiskaityti galės paprasčiau ir greičiau, o taikomas mokestis visiems bus vienodas.

„Visuomet siekiame palengvinti savo klientų kasdienybę ir suteikti kuo daugiau bei įvairesnių paslaugų. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo šiol privalomojo draudimo paslauga jie naudotis galės patogiau, o dažnu atveju – ir pigiau“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą „Tele2“ klientai jau dabar gali užsisakyti tiesiogiai iš operatoriaus visuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje, o tam kreditinės kortelės nereikės – paslaugos mokestis bus pridedamas prie „Tele2“ mėnesio sąskaitos.

Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas „Tele2“ klientams kainuos 9,90 Eur/mėn. Vienodas mokesčio dydis bus taikomas nepriklausomai nuo vairuotojo vairavimo stažo ar automobilio markės, modelio ir galingumo.

Paslaugą, kurią „Tele2“ teikia kartu su draudimo bendrove „Gjensidige“, užsisakyti galės tik pagal sutartį mokantys operatoriaus klientai. Ją įsigyti galės visi 25 metų ir vyresni automobilio savininkai, kurie per pastaruosius 2 metus dėl savo kaltės nebus sukėlę eismo įvykio. Tos pačios sąlygos keliamos ir kitiems vairuotojams, kurie naudosis apdrausta transporto priemone.

Beje, apdrausti operatoriaus klientai galės ne tik savo, bet ir šeimos narių ar kitų artimųjų automobilius. Tiesa, draudimas negalios pavežėjimo ar kitas komercines paslaugas automobiliu teikiantiems asmenims.

„Draudimo paslaugas įsigyti tampa vis paprasčiau, esame šalia savo klientų ir siūlome jiems draudimo apsaugą tokiu būdu, koks šiandien yra patogiausias. Technologiniai sprendimai vairuotojams leidžia papildomai nebesirūpinti draudimo procesais“, – sakė „Gjensidige“ generalinis direktorius Marius Jundulas.

„Tele2“ yra pirmasis operatorius, savo klientams pasiūlęs nekintančio mokesčio dydžio ir nuo vairavimo stažo nepriklausančią privalomojo civilinio automobilio draudimo paslaugą.

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum“

Kiti skelbimai:
 
Sandisk flashdrive Ultra Flair 256GB USB3.0 (100 MB/s)
 
X-Fitted Plastic Case With Swarovski Crystals for Apple iPhone 6 / 6S Pink / Blossoming
 
Mocco Ultra Back Case 0.3 mm Silicone Case for Nokia 3 Transparent
 
Evelatus SILICONE Samsung Galaxy Note 8 dėklas Transparent
 
Mocco Ultra Back Case 0.3 mm Silicone Case for Samsung N920 Galaxy Note 5 Transparent

Ekologiška viešojo transporto revoliucija – Vilniuje pristatyti pirmieji Lietuvoje elektriniai autobusai

Vilnius tęsia didžiausią miesto istorijoje viešojo transporto atnaujinimą – šiandien gausų būrį naujų autobusų papildė penki pirmieji Lietuvoje elektriniai autobusai „Karsan Jest Elektric“. Jais vilniečiai iš Katedros aikštės Gedimino prospektu leidosi į specialias potyrių keliones, o nuo šio savaitgalio autobusus galės išbandyti visi keleiviai. Sekmadienį jie išvažiuos į 89-ąjį maršrutą, kuris taps pirmuoju visiškai elektrifikuotu […]

  Straipsniai »
Atmintinė keliaujantiems lėktuvu: ką reikėtų žinoti apie Šengeno erdvę?

Atmintinė keliaujantiems lėktuvu: ką reikėtų žinoti apie Šengeno erdvę?

Nors Lietuva Šengeno erdvėje yra daugiau kaip 10 metų, neretam keliautojui, ypač skrendančiam iš oro uosto pirmą kartą, kyla klausimų apie keliones Šengeno ir ne Šengeno erdvėse. Lietuvos aviacijos ekspertai aiškina apie šių erdvių ypatumus ir pataria, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad kelionė praeitų sklandžiai ir nekeltų jokių rūpesčių. Oro uostuose – dvi atskiros […]

  Straipsniai »
Lietuvoje pradedama pažangių antrosios kartos biodegalų gamyba

Lietuvoje pradedama pažangių antrosios kartos biodegalų gamyba

Pasvalyje įsikūrusi bioetanolio ir biodujų gamybos bendrovė „Kurana“ pirmoji įmonė Baltijos šalyse iš pradėjo gaminti antrosios kartos degalus. Iki šiol „Kurana“ iš grūdų gamino tik pirmosios kartos bioetanolį, įmaišomą į benziną. Pradėti antrosios kartos bioetanolio gamybą paskatino Lietuvos įsipareigojimas didinti atsinaujinančių išteklių dalį transporto sektoriuje bei pareiga pasiūlyti dar mažiau taršius degalus. Per metus planuoja […]

  Straipsniai »
Studentų artimieji perspėjami atidžiau patikrinti automobilių draudimo sutartis

Studentų artimieji perspėjami atidžiau patikrinti automobilių draudimo sutartis

Į didžiuosius miestus suplūdę studentai netrukus apsipras su kasdieniais maršrutais, o draudikai prognozuoja, kad kaip ir kasmet spalį jie įsidrąsins persėsti į savo automobilius. Todėl jauniausios amžiaus grupės vairuotojų eismo įvykių suvestinėse kitą mėnesį turėtų padaugėti. Savo ruožtu jaunuolių artimieji perspėjami net ir iš geros valios nebandyti gudrauti su civilinės transporto atsakomybės polisais ir prieš […]

  Straipsniai »