Naujiena vairuotojams: „Tele2“ pradėjo siūlyti privalomojo draudimo paslaugą

Naujiena vairuotojams: „Tele2“ pradėjo siūlyti privalomojo draudimo paslaugą

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ savo klientams suteiks galimybę įsigyti privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo paslaugą. Nuo šiol operatoriaus klientai už draudimą atsiskaityti galės paprasčiau ir greičiau, o taikomas mokestis visiems bus vienodas.

„Visuomet siekiame palengvinti savo klientų kasdienybę ir suteikti kuo daugiau bei įvairesnių paslaugų. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo šiol privalomojo draudimo paslauga jie naudotis galės patogiau, o dažnu atveju – ir pigiau“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą „Tele2“ klientai jau dabar gali užsisakyti tiesiogiai iš operatoriaus visuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje, o tam kreditinės kortelės nereikės – paslaugos mokestis bus pridedamas prie „Tele2“ mėnesio sąskaitos.

Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas „Tele2“ klientams kainuos 9,90 Eur/mėn. Vienodas mokesčio dydis bus taikomas nepriklausomai nuo vairuotojo vairavimo stažo ar automobilio markės, modelio ir galingumo.

Paslaugą, kurią „Tele2“ teikia kartu su draudimo bendrove „Gjensidige“, užsisakyti galės tik pagal sutartį mokantys operatoriaus klientai. Ją įsigyti galės visi 25 metų ir vyresni automobilio savininkai, kurie per pastaruosius 2 metus dėl savo kaltės nebus sukėlę eismo įvykio. Tos pačios sąlygos keliamos ir kitiems vairuotojams, kurie naudosis apdrausta transporto priemone.

Beje, apdrausti operatoriaus klientai galės ne tik savo, bet ir šeimos narių ar kitų artimųjų automobilius. Tiesa, draudimas negalios pavežėjimo ar kitas komercines paslaugas automobiliu teikiantiems asmenims.

„Draudimo paslaugas įsigyti tampa vis paprasčiau, esame šalia savo klientų ir siūlome jiems draudimo apsaugą tokiu būdu, koks šiandien yra patogiausias. Technologiniai sprendimai vairuotojams leidžia papildomai nebesirūpinti draudimo procesais“, – sakė „Gjensidige“ generalinis direktorius Marius Jundulas.

„Tele2“ yra pirmasis operatorius, savo klientams pasiūlęs nekintančio mokesčio dydžio ir nuo vairavimo stažo nepriklausančią privalomojo civilinio automobilio draudimo paslaugą.

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum“

Kiti skelbimai:
 
EMU Australia Kitty Sneaker Pink 24
 
HELLY HANSEN Woodlands Coffee Bean/Natura/Black 45
 
Argan Infusion Anti Dandruff Shampoo Šampūnas nuo pleiskanų, 250ml
 
EMU Australia Leopard Brumby Midnight 28
 
HELLY HANSEN Seraphina Demi Women's Whiskey/Frosted Almond 38

ES investicijos magistralei Vilnius–Kaunas: skirtingo lygio sankryžos, naujos požeminės perėjos, didės leistinas greitis

Iki 2021 m. pavasario visa magistralė Vilnius–Kaunas atitiks automagistralėms keliamus reikalavimus. Eismo sąlygas pagerins skirtingo lygio sankryžos, naujos požeminės perėjos ir kiti rekonstrukcijos darbai, kuriems atlikti susisiekimo ministro įsakymu skirtos Europos Sąjungos fondų investicijos. „Lietuvos kelių tinkle magistralė Vilnius–Kaunas išsiskiria eismo intensyvumu. Ja važiuoja gerokai daugiau krovininių transporto priemonių nei kitomis magistralėmis. Tiek eismo saugai, […]

  Straipsniai »

Seimo nario D. Kreivio pranešimas: „Kyla grėsmė Lietuvos pašto ateičiai“

2019 m. lapkričio 13 d. pranešimas žiniasklaidai Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Dainius Kreivys kreipėsi į susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių, prašydamas skubiai pateikti paaiškinimus dėl Susisiekimo ministerijos ir asmeniškai ministro diskredituojamo vienos didžiausių valstybės valdomų bendrovių, AB Lietuvos paštas, valdymo. „Ministras privalo 5000 Lietuvos pašto darbuotojų, institucijoms ir visai visuomenei labai aiškiai, ir, […]

  Straipsniai »

Seimui pristatytas transporto priemonės pirmos registracijos mokesčio projektas

  Seimui pristatytas Motorinių transporto priemonių pirmos registracijos mokesčio įstatymo projektas Nr. XIIIP-4132, kuriuo siūloma nuo kitų metų sausio 1 d. reglamentuoti motorinių transporto priemonių apmokestinimo transporto priemonių pirmos registracijos mokesčiu tvarką. Mokestį mokėtų M1 klasei ar N1 klasei priskirtos motorinės transporto priemonės, pirmą kartą registruojamos Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių registre valdytojas. Numatoma, kad […]

  Straipsniai »

Susisiekimo ministras: sklandi Lietuvos pašto veikla bus užtikrinta

Susisiekimo ministerija apgailestauja, kad nepavyko surasti sutarimo su AB Lietuvos paštas valdybos nariais ir dėkoja už jų indėlį į bendrovės veiklą. Atsisakius valdybai tęsti darbą iki šių metų pabaigos, Susisiekimo ministerija skubiai suformuos naują valdybą. Jau inicijuotos procedūros naujų nepriklausomų narių atrankai, siekiant suformuoti nuolatinę bendrovės valdybą, kuri atitiktų EBPO reikalavimus. „Naujoji bendrovės valdyba turės […]

  Straipsniai »