Naujiena vairuotojams: „Tele2“ pradėjo siūlyti privalomojo draudimo paslaugą

Naujiena vairuotojams: „Tele2“ pradėjo siūlyti privalomojo draudimo paslaugą

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ savo klientams suteiks galimybę įsigyti privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo paslaugą. Nuo šiol operatoriaus klientai už draudimą atsiskaityti galės paprasčiau ir greičiau, o taikomas mokestis visiems bus vienodas.

„Visuomet siekiame palengvinti savo klientų kasdienybę ir suteikti kuo daugiau bei įvairesnių paslaugų. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo šiol privalomojo draudimo paslauga jie naudotis galės patogiau, o dažnu atveju – ir pigiau“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą „Tele2“ klientai jau dabar gali užsisakyti tiesiogiai iš operatoriaus visuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje, o tam kreditinės kortelės nereikės – paslaugos mokestis bus pridedamas prie „Tele2“ mėnesio sąskaitos.

Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas „Tele2“ klientams kainuos 9,90 Eur/mėn. Vienodas mokesčio dydis bus taikomas nepriklausomai nuo vairuotojo vairavimo stažo ar automobilio markės, modelio ir galingumo.

Paslaugą, kurią „Tele2“ teikia kartu su draudimo bendrove „Gjensidige“, užsisakyti galės tik pagal sutartį mokantys operatoriaus klientai. Ją įsigyti galės visi 25 metų ir vyresni automobilio savininkai, kurie per pastaruosius 2 metus dėl savo kaltės nebus sukėlę eismo įvykio. Tos pačios sąlygos keliamos ir kitiems vairuotojams, kurie naudosis apdrausta transporto priemone.

Beje, apdrausti operatoriaus klientai galės ne tik savo, bet ir šeimos narių ar kitų artimųjų automobilius. Tiesa, draudimas negalios pavežėjimo ar kitas komercines paslaugas automobiliu teikiantiems asmenims.

„Draudimo paslaugas įsigyti tampa vis paprasčiau, esame šalia savo klientų ir siūlome jiems draudimo apsaugą tokiu būdu, koks šiandien yra patogiausias. Technologiniai sprendimai vairuotojams leidžia papildomai nebesirūpinti draudimo procesais“, – sakė „Gjensidige“ generalinis direktorius Marius Jundulas.

„Tele2“ yra pirmasis operatorius, savo klientams pasiūlęs nekintančio mokesčio dydžio ir nuo vairavimo stažo nepriklausančią privalomojo civilinio automobilio draudimo paslaugą.

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum“

Kiti skelbimai:
 
TOMS Popsicles Kid's Alpargata Cadet Blue 28,5
 
Crocs™ Funlab Shark Band Sandal Kids Navy 24
 
ZAXY Looney Tunes Thong 17762 Grey 37
 
Crocs™ Serena Metallic Bar Flip Womens Gold/Black 39,5
 
ZAXY Start V Black/Pink 35,5

Rekomenduojame

Kelių naudotojai karantino laikotarpiui gali sustabdyti metinių e. vinječių galiojimą

Kelių naudotojai karantino laikotarpiui gali sustabdyti metinių e. vinječių galiojimą

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) informuoja, kad kelių naudotojai, kurie nesinaudos mokamais Lietuvos keliais, gali karantino paskelbto Lietuvos teritorijoje laikotarpiui sustabdyti įsigytų metinių elektroninių vinječių (toliau – e. vinjetė) galiojimą. Sprendimas priimtas vadovaujantis Susisiekimo ministerijos ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimu. Kelių naudotojai, norėdami sustabdyti metinės elektroninės vinjetės galiojimo laiką […]

Išrinktas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovas

Išrinktas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovas

Susisiekimo ministerija informuoja, kad pasibaigus konkursui VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus pareigoms užimti, jo laimėtoju pripažintas Algis Latakas. Į šias pareigas jis galės būti paskirtas po įstatymų numatytos patikros. Konkurse į Klaipėdos uosto vadovo pareigas pretendavo 13 kandidatų. Būsimajam Klaipėdos uosto vadovui buvo keliamas reikalavimas turėti ne mažesnę kaip 5 metų vadovaujamo […]

Saugaus eismo dieną – dėmesys motociklų vairuotojams

Saugaus eismo dieną – dėmesys motociklų vairuotojams

Minint Saugaus eismo dieną, Susisiekimo ministerija ragina susilaikyti nuo nebūtinų kelionių, tačiau jei karantino metu yra būtinybė vykti į darbą ar parduotuvę – primenama nepamiršti saugaus eismo principų ir pagarbos kitiems eismo dalyviams. Atėjus pavasariui prasidėjo ir motociklininkų sezonas, į gatves vėl grįžta įvairaus tipo dviratės transporto priemonės. „Prasidėjus pavasariui keliuose pastebėsime daugiau dviratininkų ir […]

Padėjo atgabenti priemones su koronavirusu kovojantiems medikams – sulaukė šmeižto

Padėjo atgabenti priemones su koronavirusu kovojantiems medikams – sulaukė šmeižto

Logistikos įmones valdanti Lietuvos kapitalo bendrovė „Hoptrans“, vykdydama Vyriausybės specialųjį užsakymą, sėkmingai organizavo medicininės apsaugos priemonių, skirtų su koronaviruso infekcija kovojantiems šalies medikams, pervežimą iš Kinijos į Lietuvą. Tačiau sėkmingai įvykdytą medicinos priemonių pervežimo operaciją aptemdė paskleistas šmeižtas ir melas „Hoptrans“ grupės atžvilgiu. Kaip informavo Vytas Volkevičius, vienas iš „Hoptrans“ akcininkų, šiuo metu tai yra […]