Nauji „Bentley“ modeliai augino 2019-ųjų pardavimus: daugiau nei 10 tūkst. automobilių per metus

Nauji „Bentley“ modeliai augino 2019-ųjų pardavimus: daugiau nei 10 tūkst. automobilių per metus

Gaminamų automobilių gamą plečiantis „Bentley Motors“ 2019 metais pardavimus augino 5 proc. Per praėjusius metus prabangus britų prekės ženklas iš viso pardavė 11 006 automobilius. Tai jau septinti metai iš eilės, kai „Bentley Motors“ parduoda daugiau nei 10 tūkstančių automobilių per metus.

Pernai, kai bendrovė šventė savo šimtmetį, Šiaurės ir Pietų Amerika tapo pagrindiniu „Bentley“ pardavimų regionu, tačiau žemyninė Europa bei Didžioji Britanija taip pat išlieka reikšmingomis rinkomis. Bendrovės sėkmę lėmė ne tik naujų unikalių modelių pristatymas, bet ir išaugęs kitų populiarių modelių, tokių kaip „Continental GT W12“ ir „Bentayga V8“ populiarumas.

„Continental GT“ paklausa išaugo pristačius didesnio pajėgumo V8 variklį kupė ir kabrioleto modeliams. Lyderiaujančio „Bentayga“ modelio paklausą augino ir pristatyta jo hibridinė versija, žyminti pirmąjį „Bentley“ žingsnį elektromobilių rinkoje.

Pasaulinio pripažinimo pelniusio „Grand Tourer“ modelis „Bentley Continental GT“ tapo perkamiausiu britų prekės ženklo automobiliu 2019 m. – jo pardavimai išaugo net 54 proc. „Bentayga“ pardavimai išaugo 18 proc.

Pasak „Bentley Motors“ pirmininko ir generalinio direktoriaus Adriano Hallmarko, 2019-ieji buvo išskirtiniai metai „Bentley“ dėl daugelio priežasčių. „Mūsų pardavimai viršijo 11 tūkst. automobilių jau ketvirtąjį kartą per 100 metų istoriją. Tai yra septinti metai iš eilės, kai bendrovė pardavė daugiau nei 10 tūkst. vienetų. Šį rezultatą lėmė didelė paklausa visuose regionuose, sėkmingas kabrioleto „Continental GT“ pristatymas rinkoje. Šie rezultatai užtikrina „Bentley“ pelningumą, demonstruoja sėkmingą pokyčių įgyvendinimą ir skelbia žinią apie „Bentley“ potencialą 2020 metams ir visam ateinančiam šimtmečiui,“ – teigė „Bentley“ generalinis direktorius.

Metus bendrovė baigė rekordiškai – dirbdama su 238 mažmenininkais 68 rinkose.

Šiaurės ir Pietų Amerikos regione parduota 2 913 automobilių – 30 proc. daugiau nei 2018 m. Šis regionas tapo didžiausia „Bentley“ rinka, o tam daugiausia įtakos turėjo rekordiniai naujojo „Continental GT“ – prabangaus „Grand Tourer“ modelio pardavimai. Europoje klientams buvo pristatyta 2 670 automobilių, 5 proc. daugiau nei 2018 m. – tai ketvirtadalis visų pasaulinių pardavimų. Vietinė „Bentley“ rinka Didžiojoje Britanijoje ir toliau rodė puikius rezultatus – 1 492 parduoti automobiliai – dešimtadaliu daugiau nei praėjusiais metais.

2019 m. „Bentley“ pristatė 852 automobilius į Viduriniuosius Rytus. Kinijoje buvo parduoti 1 940 automobiliai. Japonijoje ir Korėjoje „Bentley“ iš viso pardavė 651 automobilį. Azijos ir Ramiojo Vandenyno regione parduoti 488 automobiliai.

„Bentley“ antrasis šimtmetis pažymėtas naujojo „Flying Spur“ pristatymu rinkai, tad 2020-ieji turėtų būti dar vieni puikūs metai tiek pačiam prekės ženklui, tiek jo gerbėjams. Naujasis prabangus keturių durų „Gran Touring“ sedanas „Flying Spur“ pirmiesiems klientams bus pristatytas šių metų pradžioje.

Pranešimą paskelbė: Lina Mickutė, UAB „INK agency“

Kiti skelbimai:
 
REIMA Hopper Melange Grey 110
 
REIMA Parvin Melange Grey 110
 
Crocs™ Bayaband Clog Kid's Lemon 28
 
REIMA Hopper Raspberry Pink 110
 
REIMA Puhuri 510306 Navy 6985 98

Rekomenduojame

„Vitras-S“ pakeitė pavadinimą į „Top Rails“, plės paslaugų spektrą

„Vitras-S“ pakeitė pavadinimą į „Top Rails“, plės paslaugų spektrą

Geležinkelio infrastruktūros ir statybos remonto bendrovė „Vitras-S“ įregistravo naują pavadinimą ir ketina žengti į naujas veiklos sritis. UAB „Top Rails“ ir toliau užsiims geležinkelio statybos darbais, tačiau bendrovės užsakymų portfelyje vis didesnę dalį turėtų užimti didesnę pridėtinę vertę kuriantys inžinerijos projektai. Šią vasarą įvyko pokyčių ir „Top Rails“ akcininkų struktūroje. Anksčiau 84 proc. įmonės akcijų […]

Ką reikia žinoti prieš sėdant prie pakaitinio automobilio vairo?

Ką reikia žinoti prieš sėdant prie pakaitinio automobilio vairo?

Daugelis savo kasdienybės nebeįsivaizduoja be automobilio, todėl net ir kelių dienų pertrauka be asmeninės transporto priemonės tampa rimtu iššūkiu. Pastebima, kad pastaruoju metu šalies vairuotojai vis dažniau renkasi pakaitinio automobilio paslaugą, kurią siūlo jų draudimų bendrovės. Vis tik važinėjant tokiu automobiliu, svarbu įsidėmėti keletą svarbių taisyklių, numatytų daugumoje šios paslaugos sutarčių. Klientams prireikia vis dažniau […]

J.Narkevič: Skiriame papildomą finansavimą antrojo kelio statybai ruože Livintai-Gaižiūnai

J.Narkevič: Skiriame papildomą finansavimą antrojo kelio statybai ruože Livintai-Gaižiūnai

Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu antrojo kelio statyboms ruože Livintai-Gaižiūnai beveik 2 mln. eurų padidinta finansavimo dalis iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. Įgyvendinus projektą bus užtikrintas greitesnis ir saugesnis traukinių eismas, saugi sankirta su automobilių keliu, taupomas keleivių ir krovinių vežimo laikas, sumažės aplinkos tarša bei triukšmo lygis.  „Šis Kaišiadorių rajone esantis geležinkelio ruožas […]

„airBaltic“ Lietuvoje perskraidino 22 proc. daugiau keleivių nei liepą

„airBaltic“ Lietuvoje perskraidino 22 proc. daugiau keleivių nei liepą

Oro linijų kompanija „airBaltic“ šių metų rugpjūčio mėnesį į Lietuvą ir iš jos perskraidino daugiau nei 32 000 keleivių arba 22 proc. daugiau nei liepą. Iš visų trijų Baltijos šalių sostinių į Europą kompaniją iš viso perskraidino 137 830 keleivių arba 9 proc. mažiau nei šių metų liepą. „Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti savo keleiviams geriausią […]