Naujasis restoranas Vilniaus oro uoste – įmantriausių skonių meka, kurioje nenuobodžiaus ir vaikai

1

Naujasis restoranas Vilniaus oro uoste – įmantriausių skonių meka, kurioje nenuobodžiaus ir vaikai

Po 35 dienas trukusios kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos duris pravėrusiame Vilniaus oro uoste skrydžio laukiančius keleivius pasitinka naujai įsikūręs restoranas. Įvairių pasaulio virtuvių patiekalų oro uosto išvykimo terminale nuo šiol kviečia paskanauti restoranas „PANK‘olis“. Jo sumanytojai tikina, kad restorane išalkusiųjų lauks ne tik daugiausiai patiekalų visame oro uoste siūlantis meniu, bet ir per televizorius transliuojamos įvairiausios programos bei atskiros erdvės vaikams.

Pasak vieno iš restorano „PANK‘olis“ įkūrėjų Dariaus Latvio, idėja atidaryti restoraną Vilniaus oro uoste su bendraminčiais svarstyta jau seniai.

„Oro uostas yra labai įdomi ir specifinė vieta, pasižyminti didele klientų įvairove bei skirtingais jų poreikiais. Tokiam iššūkiui vienbalsiai pritarė visa komanda“, – tikina D. Latvys, pažymėjęs, kad pirmieji keleiviai buvo aptarnauti jau rugpjūčio 18 d. rytą, t. y. iš karto, kai tik oro uostas atsidarė po tako rekonstrukcijos.

Pašnekovo teigimu, būtent oro uoste apsilankančių keleivių įvairovė ir padiktavo naujojo restorano meniu: čia lankytojai gali paragauti ne tik įprastų užkandžių, karštųjų patiekalų ir desertų, bet ir išbandyti įmantresnius gastronominius sprendimus.

„Pas mus rasite kelių rūšių sriubų, įvairių jūros gėrybių bei žuvies patiekalų, pavyzdžiui, tuno ar lašišos didkepsnis, totoriškas kepsnys (pranc. tartare), kepta sterko filė ar troškintos midijos. Turime atskirą meniu, skirtą vaikams, o kiekvienoje meniu kategorijoje galima rasti ir vegetariškų patiekalų. Keleiviams ir oro uosto darbuotojams restorano virėjai kiekvieną dieną teiks skirtingus dienos pietų pasiūlymus, o keletą kartų per savaitę pietų metu bus galima paskanauti vis kitos šalies nacionalinių patiekalų“, – pažymi D. Latvys.

Naujojo restorano atidarymu džiaugiasi ir Vilniaus oro uosto direktorius Olafas Martensas. Pasak jo, ši vieta keleiviams leis praleisti laiką iki skrydžio dar maloniau.

„Visus išalkusius ar norinčius prieš skrydį pasimėgauti kavos puodeliu keleivius kviečiame užsukti į „PAN‘kolį“, kuriame mielai kasdien lankosi ir Lietuvos oro uostų darbuotojai. Mūsų tikslas – suteikti keleiviams kuo platesnį pasirinkimą ne tik ieškant skrydžių, bet ir leidžiant laiką iki skrydžio oro uoste. Tikiu, kad dar viena duris atvėrusi maitinimo įstaiga prisidės prie to, kad laikas iki skrydžio neprailgtų“, – teigia O. Martensas. 

Latvys pažymi, kad dienos pietūs restorane patiekiami švediško stalo principu – klientas visuomet mato, kokį patiekalą renkasi, o virėjas paaiškina, iš ko pagaminti patiekalai, bei padeda apsispręsti, ką pasirinkti pietums.

Naujojo restorano atstovas taip pat pastebi, kad dar vienas restorano „PANK‘olis“ išskirtinumas – dėmesys vaikams. Mažiesiems lankytojams siūloma atskira žaidimų erdvė, kurioje galima piešti, žaisti stalo ir kompiuterinius žaidimus ar žiūrėti mėgstamus animacinius filmus. Tuo tarpu restorane įrengti televizoriai ir garso aparatūra, tad keleiviai, užkandžiaudami ir laukdami skrydžių, gali stebėti įvairiausias televizijos programas.

Šalia išvykimo vartų A1 ir A3 įsikūręs 334 kv. m pločio ir 120 sėdimų vietų „PANK‘olis“ skirtingų poreikių klientams bando įtikti ir siūlydamas didžiulę gėrimų įvairovę. Čia galima rasti aštuonis skirtingus „Illy“ kavos gėrimus, penkis nealkoholinio ir šešis įprastinio alaus bei sidro rūšis, taip pat stipriųjų gėrimų.

Apie Lietuvos oro uostus

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje.  Per 2016 m. jie aptarnavo 4,8 mln. keleivių ir 52 tūkst. skrydžių. Vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų 17 aviakompanijų skraidina 69 kryptimis į 59 miestus 26 šalyse. Tarptautinės oro uostųol tarybos (ACI Europe) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP prisideda 2,5 proc. 

Pranešimą paskelbė : – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“

Kiti skelbimai:
 
REIMA Lahti Jungle Green 52-54
 
New Balance ML574 Burgundy 43
 
New Balance ML373 Black CA2 44,5
 
REIMA Haapa Pale Green 48-50
 
Under Eye Complex Paakių kremas, 22,5 ml

Gargždai irgi sieks grąžinti žaliąsias rodykles

Penktadienį neeiliniame posėdyje Klaipėdos rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija, kuriai pirmininkauja Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys, svarstė žaliųjų rodyklių grąžinimo Gargždų miesto sankryžose klausimą. Kad jas reikia grąžinti, nutarta vienbalsiai, nes nuo nau­jų me­tų prie švie­so­fo­rų ne­li­kus len­te­lių su ža­lio­mis ro­dyk­lė­mis, visuomenėje ki­lo nepasitenkinimas dėl atsiradusių di­de­lių rytinių ir vakarinių eis­mo spūs­čių, ypatingai sankryžoje su […]

  Straipsniai »

Draudikai atkreipia dėmesį: ką reikia žinoti mokant vairuoti šeimos narį?

Kelias iki vairuotojo pažymėjimo gavimo – ilgas ir vingiuotas, todėl neretai norėdami tvirčiau jaustis per praktikos egzaminą, vairavimo įgūdžių lavinimą patikime ne instruktoriams, o artimiesiems. Tačiau „Regitros“ taisyklės nurodo – sėsti su artimuoju prie vairo galima tik išlaikius teorijos žinių egzaminą, be to, toks mokymasis neatleidžia nuo reikalavimo baigti 30 valandų praktinio vairavimo mokymo kursą […]

  Straipsniai »

Paprastesnė persikėlimo į Kuršių neriją tvarka besinaudojantiems bilieto kompensavimu: daugiau alternatyvų moksleiviams

Atsižvelgusi į gyventojų nuogąstavimus, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) kartu su AB „Smiltynės perkėla“ supaprastina bilieto kainos kompensavimu besinaudojančių moksleivių persikėlimo per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją į Kuršių neriją ir iš Kuršių nerijos tvarką: neturintys asmens tapatybės dokumento galės pateikti moksleivio pažymėjimą. Papildomas sistemos funkcionalumas pradės veikti nuo […]

  Straipsniai »

Įstatyme siūloma reglamentuoti transporto priemonių pripažinimą atliekomis

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika Seimui pristatė Atliekų tvarkymo įstatymo pakeitimus (projektas Nr. XIIIP-4292), kuriais siūloma nustatyti kriterijus, pagal kuriuos transporto priemonės būtų pripažintos eksploatuoti netinkamomis transporto priemonėmis, tai yra atliekomis. Numatoma, kad transporto priemonės būtų pripažįstamos atliekomis, jeigu transporto priemonės savininkui išduotas eksploatuoti netinkamos transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimas; jeigu transporto priemonė ardoma arba yra išardyta […]

  Straipsniai »