Naujas „Alltrucks Truck & Trailer Service“ partneris – pasaulyje pripažintas KRONE prekės ženklas

1

Naujas „Alltrucks Truck & Trailer Service“ partneris – pasaulyje pripažintas KRONE prekės ženklas

„Alltrucks Truck & Trailer Service“ ir KRONE, viena iš pirmaujančių priekabų gamintojų pasaulyje, pradeda į ateitį orientuotą bendradarbiavimą. Nuo 2021 m. vasario mėn. daugiau nei 700 „Alltrucks“ partnerių serviso centrų visoje Europoje jau gali naudotis originalios įrangos teikiama pridėtine verte, o transporto priemonių parkai – visapusiška įvairių gamintojų sunkvežimių ir priekabų priežiūra „Alltrucks“ serviso centrų tinkle.

„Alltrucks Truck & Trailer Service“ ir „KRONE Commercial Vehicle Group“ pradėjo bendradarbiauti visoje Europoje pasitelkdamos įvairiausių gamintojų transporto priemonių visapusiškos priežiūros serviso centrų koncepciją, kad galėtų toliau plėsti teikiamas paslaugas. Bendradarbiavimas prasidėjo Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Per kelis ateinančius mėnesius bendradarbiavimas „Alltrucks“ serviso tinkle bus palaipsniui plečiamas į visas kitas Europos šalis.

Užmegzdamas partnerystę su KRONE, „Alltrucks“ toliau gerina savo, kaip didžiausio nepriklausomo Europos komercinių transporto priemonių serviso tinklo, lyderio pozicijas rinkoje. Nuo šiol komercinių transporto priemonių serviso centrai, įtraukti į „Alltrucks“ tinklą, ir transporto priemonių parkai gali naudotis universaliu produktu ir paslauga, kurią siūlo originalios įrangos gamintojas.

„KRONE Commercial Vehicle Group“ specializuojasi komercinių transporto priemonių gamybos srityje nuo praėjusio amžiaus 8-ojo dešimtmečio pradžios. Dabar ji laikoma viena iš didžiausių ir pirmaujančių pasaulyje priekabų gamintoja bei novatoriškų techninių produktų kūrimo pradininke. Be to, plačiame ir nuolat augančiame KRONE produktų portfelyje yra visapusiškų mobilumo ir telematikos paslaugų. 

Ralfas Faustas, „Fahrzeugwerk Bernard Krone GmbH & Co KG“ generalinis direktorius ir komercinių transporto priemonių servisų tinklo vadovas, pažymi puikias abiejų bendradarbiaujančių šalių galimybes. Anot jo, partnerystė su „Alltrucks“ yra naudinga visiems – tiek klientams, tiek paslaugų partneriams, „tiek ir pačioms įmonėms.

„Mūsų prioritetas yra kuo didesnis klientų pasitenkinimas. Todėl kiekvieną dieną sunkiai dirbame, kad savo klientams galėtume pasiūlyti ne tik puikią gaminių, bet ir paslaugų kokybę. Bendradarbiavimas su „Alltrucks“ padėjo pasiruošti organizuojant su mūsų CELSINEO šaldymo agregatu susijusius mokymus, tiekti atsargines dalis ir dalytis sunkaus darbo patirtimi. Nuo šiol sujungsime atitinkamus mokymo paketus, kad jie apimtų ir visus KRONE gaminius, o tai mūsų klientams ir partneriams užtikrins galimybę naudotis šio bendradarbiavimo teikiama išskirtine pridėtine verte“, – sako R. Faustas.

Savo ruožtu „Alltrucks“ generalinis direktorius Homeras Smyrliadis pažymi, kad šiais laikais įmonės pripažįsta didėjančią paslaugų svarbą kaip lemiamą sėkmės veiksnį, todėl minėta partnerystė leis užtikrinti ne tik tiesioginę pridėtinę vertę abiem partneriams, bet ir puikias ateities perspektyvas.

„Poreikį kurti vertingas ir tvarias idėjas bei diegti paslaugas galime laikyti mūsų DNR. Nuo šiol tai darysime kartu su pasaulyje žinomu partneriu KRONE, kad patenkintume savo bendrų klientų lūkesčius. Atitinkamai nuolat plečiame kompetencijas ir paslaugų spektrą savo dirbtuvių tinkle, į kurį nekantraujame priimti ir partnerio klientus. Pasirinkę naują aukščiausios kokybės paslaugą „Alltrucks Fleet“, jie galės naudotis išskirtinėmis paslaugomis mūsų tinkle nepriklausomai nuo gamintojo“, – pabrėžia H. Smyrliadis.


Apie „Fahrzeugwerk Bernard Krone GmbH & Co. KG“
 

Šeimai priklausanti įmonė KRONE yra komercinių transporto priemonių ir žemės ūkio mašinų gamybos rinkos lyderė. Komercinių transporto priemonių verslo padalinio produktų portfelį sudaro užuolaidinės, izoterminės ir sausų birių krovinių puspriekabės, konteinerių važiuoklės, keičiamųjų kėbulų sistemos, priekabos ir CEP sričiai (kurjeriai, skubios siuntos ir siuntinių gabenimo tarnybos) skirtos transporto priemonės.

Visgi klientų poreikiai neapsiriboja vien transporto priemonėmis. Todėl KRONE siūlo visapusiškų paslaugų paketą, į kurį įtrauktos ir telematikos, finansavimo, transporto priemonių nuomos ir naudotų transporto priemonių pardavimo paslaugos. O „Krone Trailer Axle“ ašis ir „All-In-Krone“ priekaba užtikrina, kad klientai gauna viską iš vienų rankų, t. y. visais klausimais gali bendrauti su vienu kontaktiniu asmeniu. Ilgainiui KRONE siekia tapti pramonės lydere, todėl kuria naujos kartos logistikos paslaugas. Skaityti daugiau: www.krone-trailer.com

Apie „Alltrucks Truck & Trailer Service“

2013 m. bendrą įmonę „Alltrucks GmbH & Co. KG“ įkūrė pagrindiniai automobilių ir komercinių transporto priemonių tiekėjai „Bosch“, „Knorr-Bremse“ ir ZF. „Alltrucks Truck & Trailer“ prekės ženklo komercinių transporto priemonių serviso centruose siūlomos įvairios komercinio transporto, priekabų ir puspriekabių techninės priežiūros ir remonto paslaugos. Jos apima įvairių gamintojų transporto priemonių diagnostiką, techninės pagalbos telefono liniją, individualius mokymo kursus, techninę informaciją, visą parą teikiamą pagalbą, rinkodaros pagalbą ir profesionalų kokybės valdymą. Miunchene įsikūrusi sistemos buveinė nuolat plečia produktų portfelį ir įtraukia naujas bendradarbiavimo programas ir paslaugas transporto priemonių parkams vidutinės trukmės laikotarpiu visoje Europoje. D

Pranešimą paskelbė: Sandra Paškauskaitė, UAB „INK agency“

Kiti skelbimai:
 
REIMA Vipellys Lemon Yellow 26-29
 
Camper Iman K400299 Grey 38
 
Crocs™ Crocs CHERRIES G0734300-MU
 
REIMA Vipellys Neon Pink 30-33
 
ALTERCORE Katie Black 40

Rekomenduojame

Lietuvoje jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

Lietuvoje jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

„Tiguan“ – populiariausią „Volkswagen“ Europoje ir geriausiai parduodamą visureigį Baltijos šalyse – jau galima įsigyti ir su iš elektros tinklo kraunama hibridine pavara, kuri apjungia galingą elektros motorą bei 1,4 l TSI variklį. „Tiguan eHybrid“ galima važiuoti naudojant tik elektrą, tik benziną arba apjungti abiejų variklių galią. Pagrindinis iš tinklo kraunamo „eHybrid“ privalumas yra ypač […]

Pandemijos įtaka: lietuviai per karantiną vairuoja mažiau, estai ir latviai įpročių nepakeitė

Pandemijos įtaka: lietuviai per karantiną vairuoja mažiau, estai ir latviai įpročių nepakeitė

Pandemija pakeitė ne tik visuomenės bendravimo, bet ir vairavimo įpročius. Naujausio tyrimo duomenys rodo, kad 42 proc. Lietuvos gyventojų karantino laikotarpiu mažiau naudojasi automobiliu. Kaimyninėse valstybėse tendencijos priešingos – 57 proc. Estijos ir 48 proc. Latvijos žmonių transporto priemonę vairuoja tiek, kiek ir prieš pandemiją. Tai atskleidė draudimo bendrovės „Gjensidige“ užsakymu „NielsenIQ“ vasario mėnesį atlikta […]

„Audi A6 e-tron concept“ – naujas „e-voliucijos“ etapas

„Audi A6 e-tron concept“ – naujas „e-voliucijos“ etapas

„Audi“ ryžtingai vysto „e-voliuciją“ elektriniame mobilume ir 2021 m. Šanchajaus automobilių parodoje pristato pirmąjį inovacinės elektrinių automobilių šeimos modelį – keturių durelių „Audi A6 e-tron concept“, kurio gamybai bus naudojama visiškai nauja „Premium Platform Electric“ („PPE“) platforma. Jau 2022 metų pabaigoje bus pradėta serijinė C segmento, vėliau – B segmento modelių, turinčių „PPE“ platformą, gamyba. […]

Į miestus grįžtant spūstims, Žemės dienos proga „Bolt“ primena apie aplinkai draugiškus sprendimus

Į miestus grįžtant spūstims, Žemės dienos proga „Bolt“ primena apie aplinkai draugiškus sprendimus

Šalyje atsiveriant vis daugiau verslų ir ugdymo įstaigų, į miestų gatves piko metu grįžta automobilių spūstys, lemiančios oro užterštumą. Siekiant atkreipti dėmesį į tvaresnes kelionės alternatyvas, Europoje pirmaujanti pavėžėjimo platforma „Bolt“ Žemės dienos proga primena, kad gyventojai, rinkdamiesi elektra varomas transporto priemones, prisideda prie aplinkos tausojimo. Eismo užimtumą Vilniuje fiksuojančios navigacinės įrangos „Tom Tom“ programėlės […]