Nauja „Wizz Air“ kampanija skatina tvarumą ir vartotojų atsakingumą

Nauja „Wizz Air“ kampanija skatina tvarumą ir vartotojų atsakingumą

2022 m. sausio 20 d. Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air” tvirtina savo poziciją kaip tvariausios žemyno oro linijos – šiandien bendrovė pristato kampaniją „Skrisk su „Wizz Air“ – žaliausiomis oro linijomis“.

Kampanija yra ilgalaikio bendrovės įsipareigojimo daryti kuo įmanoma mažesnį poveikį klimato kaitai dalis. Starto proga „Wizz Air“ generalinis direktorius Jozsefas Varadi, pasidalino atviru laišku klientams. Jame jis išsakė septynis argumentus, kodėl „Wizz Air“ yra geriausias oro linijų pasirinkimas tiems, kam rūpi tvarumo iniciatyvos, ir paskatino vartotojus rinktis atsakingai.

„Wizz Air“ yra sparčiausiai auganti oro linijų bendrovė Europoje, kuri kasdien augančius klientų srautus stengiasi aptarnauti atsižvelgdama į tvarumo principus:

 1. Su „Wizz Air“ skrendančio keleivio CO2 pėdsakas vidutiniškai sudaro tik 57,2 gramo vienam keleivio kilometrui (apskaičiuota prieš pandemiją). Jei visos Europos oro linijos veiktų taip efektyviai, žemyno CO2 emisija iškart sumažėtų 34 procentais.
 2. „Wizz Air“ neskraido pustuščiais lėktuvais – taip išvengiama nereikalingos taršos.
 3. „Wizz Air“ lėktuvuose nėra verslo klasės kategorijos – tokia politika taip pat leidžia išvengti papildomos taršos.
 4. Oro linijų bendrovė skraido tik tiesioginiais maršrutais: vienas pakilimas, vienas nusileidimas, jokių jungiamųjų skrydžių, jokio papildomo kuro deginimo.
 5. „Wizz Air“ oro linijų parkas yra jauniausias ir moderniausias Europoje (lyginant su kitomis oro linijomis, turinčiomis 50 ir daugiau orlaivių).
 6. „Wizz Air“ orlaivių parke – tik moderniausi, aukščiausius variklių standartus atitinkančios komplektacijos lėktuvai, kurie leidžia užtikrinti kaip įmanoma mažesnį išmetamų teršalų kiekį.
 7. „Wizz Air“ skraido tik tokiais maršrutais, kuriems nėra trumpesnių, nei keturių valandų tiesioginė kelionė traukiniu, alternatyvų.

Nors šiuo metu „Wizz Air“ CO2 emisiją vienam keleivio kilometrui jau yra mažiausia, bendrovė tikisi iki 2030 m. ją sumažinti dar 25%, lyginant su 2019 m.

„Wizz Air“ orlaivių parkas – vienas jauniausių pasaulyje, vidutinis bendrovės lėktuvų amžius sudaro 5 metus ir yra gerokai mažesnis už sektoriaus vidurkį (apie 10 metų). Planuojama jog vidutinis „Wizz Air“ orlaivių amžius toliau mažės: tikimasi, kad iki 2024 m. jis sudarys 3,6 m., o iki 2026 m. – 3,2 m. Šį bendrovės sprendimą lemia įsipareigojimas siekti kuo didesnio tvarumo.

Jozsefas Varadi, „Wizz Air“ grupės vadovas, pabrėžia, kad „Wizz Air“ yra ambicinga oro linijų bendrovė.

„Mūsų strategija – per ateinantį dešimtmetį savo parką išauginti iki 500 orlaivių ir toliau siūlyti visiems prieinamas keliones lėktuvu. Ši kampanija yra įrodymas, kad vienu metu galima siekti ir augimo ir tvarumo. Vartotojus, kurie ieško kelionių lėktuvu, ši kampanija skatina įdėmiai patikrinti faktus, įsigilinti į naujausias technologijas ir nepasitikėti neaiškiais pažadais“, – komentuoja vadovas.

„Anglies dioksido emisiją mažinti galime tik visi kartu sutelkę jėgas. Todėl džiaugiamės tokia „Wizz Air“ ambicija, – komentuoja Julie Kitcher, „Airbus“ vykdančioji viceprezidentė, atsakinga už korporatyvinius reikalus ir komunikaciją.- „Wizz Air“ šiuo metu valdo daugiau kaip 140 lėktuvų parką ir yra pateikusi užsakymą dar beveik 500-ams orlaivių. Taip bendrovė įgyvendina užsibrėžtą tikslą skraidyti moderniausiais, aplinkai draugiškiausiais lėktuvais. Dirbdami su tokiomis oro linijomis kaip „Wizz Air“, taip pat – su šiuo metu atsirandančiomis naujausiomis technologijomis, matome, kad mūsų sektorius daro didžiulį progresą, siekdamas kad kelionės lėktuvais būtų kuo tvaresnės“.

Daugiau apie kampaniją „Skrisk su „Wizz Air“ – žaliausiomis oro linijomis“ skaitykite čia: www.wizzair.com/en-gb/greenest

 

Jūsų žiniai – atviras „Wizz Air“ vadovo laiškas vartotojams:

  

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 149 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Aviacijos profesionalų komanda teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir labai žemas bilietų kainas, todėl „Wizz Air“ 40 mln. keleivių tapo pirmaujančiu pasirinkimu, finansiniais metais F20, kurie baigiasi 2020 m. kovo 31 d. „Wizz Air“ akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, bendrovę įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW – 2020 metų aviakompanija, tai didžiausia garbė, kurią gali gauti oro bendrovė ar asmuo, pripažįstant asmenis ir organizacijas, pasižymėjusias puikiais rezultatais, naujovėmis ir puikiu aptarnavimu.

 

Daugiau informacijos:

Birutė Stanevičienė / UAB „Adverum“ / +370 65634995

Follow us on Instagram: @wizzair

Follow us on Facebook: @wizzair

Follow us on Twitter: @wizzair

                                                                                                                              

Pastabos redaktoriams:

 • Visi „Wizz Air” skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
 • „Wizz Air” yra įdiegusi patobulintą higienos sistemą. Pvz., keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, salono įgula turi dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines, visas pirkimo operacijas orlaivyje prašoma atlikti naudojantis bekontaktėmis priemonėmis, keleivių prašoma laikytis fizinio atstumo, visas paslaugas rekomenduojama užsisakyti ir pirkimus atlikti internetu, prieš skrydį ir t.t.
 • Visuose „Wizz Air” orlaiviuose sumontuoti HEPA filtrai išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų iš oro. Be to, visi lėktuvai yra kasdien valomi pagal griežtą grafiką, reguliariai dezinfekuojami rinkoje veiksmingiausiu pripažintu antivirusiniu tirpalu, ir papildomai tokiu pačiu tirpalu dezinfekuojami per naktį.
 • Kad užtikrintų keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą, „Wizz Air“ yra įdiegusi naują higienos reikalavimų sistemą. Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte naują „Wizz Air“ vaizdo įrašą apie sveikatą ir saugumą.
 • Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

Pranešimą paskelbė: Renata Rimkutė, UAB ADVERUM

Rekomenduojame

Europos investicijų banko konsultavimo paslaugų tarnyba remia žaliąją krovininę laivybą Lietuvos vidaus vandenyse

Europos investicijų banko konsultavimo paslaugų tarnyba remia žaliąją krovininę laivybą Lietuvos vidaus vandenyse

Projekto tikslas – atnaujinti krovinių gabenimą vandens transportu tarp dviejų didžiųjų Lietuvos miestų: Klaipėdos ir Kauno Per Europos investavimo konsultacijų centrą EIB teikia konsultacinę paramą Lietuvos vidaus vandens kelių direkcijai, kad šalies transporto infrastruktūra būtų tvaresnė Europos investicijų bankas (EIB) ir Lietuvos vidaus vandens kelių direkcija (VVKD) pasirašė konsultavimo paslaugų sutartį, pagal kurią bus teikiama […]

Dviračių gatvės Lietuvos miestuose: eismo organizavimas palankesnis ne automobiliams, bet dviratininkams

Dviračių gatvės Lietuvos miestuose: eismo organizavimas palankesnis ne automobiliams, bet dviratininkams

Nuo birželio 1 d. Lietuvos miestuose galės atsirasti „Dviračių gatvės“ – tokiu nauju kelio ženklu pažymėtos gatvės bus skirtos mišriam dviračių ir automobilių, kitų ne motorinių ir motorinių transporto priemonių eismui. Jose eismo dalyviams galios specialūs Kelių eismo taisyklių reikalavimai, o dviratininkai galės jaustis gerokai laisviau ir saugiau. „Dviračių gatvių atvėrimas – naujas žingsnis skatinant […]

Vilniuje pristatyta nauja gatvė

Vilniuje pristatyta nauja gatvė

Šnipiškės toliau atsinaujina – tarp Žalgirio iki Lvivo gatvių šiandien šventiškai atidaryta nauja beveik kilometro ilgio Kernavės gatvė.  Gatvė įrengta rūpinantis, kad ji būtų patogi, saugi, žalia, gyva, kaimyniška, tiesiog – jauki.  „Šnipiškės stiebiasi, priimdamos ir naujus verslus, ir naujus gyventojus, o kartu išlaikydamos autentišką dvasią. Kernavės gatvės vietoje prieš kelerius metus buvo tiesiog išvažinėtas molynas, […]

Moterų jūrininkių dienos proga „Stena Line“ praneša apie pirmąją laivo kapitonę

Moterų jūrininkių dienos proga „Stena Line“ praneša apie pirmąją laivo kapitonę

Nedaugelis žino, bet šiandien Tarptautinė jūrininkystės organizacija oficialiai mini Tarptautinę moterų jūrininkių dieną. Pasaulinis laivybos sektorius kasmet pažymi reikšmingą moterų vaidmenį jūrų pramonėje ir atkreipia dėmesį į iššūkius, su kuriais susiduriame norėdami padėti kiekvienai moteriai sėkmingai siekti karjeros jūroje. Švedijos keltų bendrovė „Stena Line“ gegužę taip pat švenčia įvairovės mėnesį, todėl kartu su šia proga […]

„Volkswagen“ ir „Audi“ pirmojo 2022-ųjų trečdalio rezultatai: nors iššūkių nemažėja, rinka pamažu atsigauna

„Volkswagen“ ir „Audi“ pirmojo 2022-ųjų trečdalio rezultatai: nors iššūkių nemažėja, rinka pamažu atsigauna

„Moller Baltic Import“, importuojanti „Volkswagen“ keleivinius bei komercinius automobilius Baltijos šalyse ir „Audi“ automobilius Lietuvoje bei Latvijoje, per pirmąjį 2022 metų trečdalį pagerino savo pardavimų rezultatus. Nors rinka susiduria su vis daugiau naujų iššūkių, naujų automobilių gamybos pajėgumai pamažu stabilizuojasi. „Volkswagen“ keleivinių elektromobilių pardavimai Baltijos šalyse išaugo 41 proc. Vienintelis smuktelėjęs segmentas buvo „Volkswagen“ komerciniai […]

Lietuva parengė dar vieną karinio mobilumo jungčių gerinimo projektų paketą ir siekia gauti ES finansavimą

Lietuva parengė dar vieną karinio mobilumo jungčių gerinimo projektų paketą ir siekia gauti ES finansavimą

Siekdama gerinti karinio mobilumo jungtis su Europa, Lietuva parengė projektų sąrašą ir Europos Komisijai (EK) teiks naujas paraiškas dėl dvigubos paskirties – civilinės ir karinės – transporto infrastruktūros projektų finansavimo. Šią galimybę suteikia gegužės 12 d. EK paskelbtas antrasis kvietimas teikti paraiškas finansuoti projektus pagal Europos infrastruktūros tinklų priemonę (CEF). Susisiekimo ir Krašto apsaugos ministerijos […]