„Moterų ralio 2020“ laimėtojos pagrindinio sėkmės formulės dėmens neišdavė

1

„Moterų ralio 2020“ laimėtojos pagrindinio sėkmės formulės dėmens neišdavė

Praėjusį savaitgalį vykusį šeštąjį „Moterų ralį“ laimėjo trijų moterų – Eglės Vaičiulytės, Lauros Kazbarienės ir Indrės Pažūsytės – komanda. Ralyje jos važiavo lemtingąjį trečią kartą. „Naiskar“ pavadinimą pasirinkęs ekipažas važiavo sportiniu „Audi A3“ automobiliu, pažymėtu 42 numeriu. Merginos ralio trasą įveikė be baudos minučių. Ši komanda nugalėjo bendroje ir daugiau nei dviejų narių įskaitose.

„Labai ruošėmės, treniravomės pagal ankstesnių metų „Moterų ralio“ kelio knygas, dalyvavome organizatorių renginiuose. Kiek įdedi pastangų į pasiruošimą, tokį rezultatą ir turi. Buvome pasiskirstę darbus ir kiekviena žinojome savo vaidmenį, tad nekilo klausimų, kas ir ką darys. Laimėti mums padėjo gera komandos strategija, pasitikėjimo suteikiantis automobilis ir slaptas mūsų sėkmės formulės dėmuo, kuris tegu lieka paslaptyje“, – sakė ekipažo vairuotoja Eglė Vaičiulytė.

Anot merginų, jos svarstė ar dalyvauti dviem ar trise. Sprendimas į komandą priimti Indrę, buvo teisingas – trys dalyvės yra „aukso viduriukas“. Indrė dalyvavo pirmą kartą, o Eglė su Laura – trečią. Merginos yra geros draugės, buvusios grupiokės.

„Ralio dvasią mums palaikė sportinė „Audi A3“, kurią paskolino Indrės vyras Simonas Kazbaras. Nors karštą dieną važiuoti automobilyje be kondicionieriaus buvo iššūkis, tačiau „riaumojantis“ galingesnio automobilio variklis leido labiau susikaupti, motyvavo ir davė pasitikėjimo savimi“, – sakė E. Vaičiulytė.

Komandos pavadinimas „Naiskar“, anot moterų, nieko bendro neturi su gražiu automobiliu. Tai savotiška nuoroda į Amerikoje populiarias NASCAR lenktynes. Nors jos pačios vadina save lenktynių naujokėmis, panašu, kad sėkmė paskatins jas dalyvauti automobilių sporto renginiuose dažniau.

Merginas jų rezultatas nustebino. Jos tikėjosi būti bent pirmajame trisdešimtuke. Pirmą kartą važiuodamos „Moterų ralyje“ jos buvo patekę į dešimtuką, antrąjį kartą – nukrito žemyn, o dabar – laimėjo. Labai patiko išmanioji programėlė, kurios pagalba buvo atliekamos užduotys. Pasak moterų, tai pridavė varžyboms solidumo ir skaidrumo.

„Naujokėms patartume turėti strateginį planą, nevažiuoti nesitreniravus, išbandyti važiavimą vadovaujantis kelio knyga, pasirinkti gerą greičio matavimo išmaniąją programėlę. Labai svarbus komandos susiklausymas, bendras tikslas. Reikia išlaikyti „šaltus nervus“, nusiraminti, būti kantrioms ir dirbti dėl bendro tikslo. Turi būti disciplina – kiekviena turi žinoti, ką darys“, – patarimais vienbalsiai dalijosi „Moterų ralį“ laimėjusios moterys.

Antrą geriausią rezultatą „Moterų ralyje 2020“ parodė komanda „Blue Shark“ (Nr. 291). Trečios – „Grožio energija (Nr. 45). Abi šios komandos atitinkamai tas pačias vietas užima bendroje ir daugiau nei dviejų narių įskaitose.

Apie 350 kilometrų „Moterų ralio“ maršrute ekipažai važiavo 4 slalomus, vidutinio greičio rungtį, šaudė iš lanko, įveikė kliūčių ruožą, Vilniuje ant „Akropolio“ ledo dalyvės pozavo stilingiausio ekipažo rinkimų fotosesijoje, Ukmergėje ilsėjosi, Utenos apskrityje aplankė Liesėnų piliakalnį, užsuko į Kernavę, Širvintas, Molėtus, sprendė žaismingus galvosūkius.

Kiekvienais metais daugiausia emocijų sulaukia stilingiausio ekipažo rinkimai. Šiemet šį titulą iškovojo ekipažas Nr. 112, pavadinimu „LEDI‘nės“. Žurnalo „L‘Officiel Lithuania“ apdovanojimus stilingiausioms komandoms įteikusi A. Jagelavičiūtė pabrėžė, kad šiemet visos dalyvės buvo pasiruošę, tačiau laimėtojos ją sužavėjo savo eklektiška ir harmoninga apranga, atitikusia temą „Kelionė laiku per Lietuvą“. Laimėtojos pasirinko krepšininkių įvaizdį.

Specialų stilistės Agnės Jagelavičiūtės prizą laimėjo komanda Nr. 215 „Nakties Siutės“. Moterys apsirengė laumėmis, ant galvos dėvėjo įspūdingus žolynų vainikus.

Azartiškiausia komanda tapo ekipažas Nr. 114 pavadinimu „Spanguolės“. Ši komanda išrenkama susumavus visų greičio rungčių rezultatus. „Spanguolės“ laimėjo ir antrąją vietą dviejų narių ekipažų įskaitoje.

Saugiausiu ekipažu paskelbta komanda „DEžaVU“ (Nr. 275). Ekipažą saugiausiu išrinko „Moterų ralyje“ dalyvavusios Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnės. Jų teigimu, be policininkių, būtent „DEžaVU“ komanda sustojo padėti į bėdą patekusioms vieno ekipažo merginoms.

Kaip ir pernai, šiemet moterys gavo dalyvės licenciją, tapo „Moterų ralio“ klubo narėmis, įsipareigojo būti saugumo keliuose ambasadorėmis.

„Moterų ralio“ rezultatus galima pamatyti renginio interneto svetainėje, adresu www.moteruralis.lt

Prizinių vietų rezultatai

Bendroji įskaita:

 1. Nr. 42 E. Vaičiulytė, L. Kazbarienė, I. Pažūsytė – „Naiskar“
 2. Nr. 291 I. Rudinskaitė, V. Raudytė, A. Aukštuolytė, I. Kovaitienė – „Blue Shark“
 3. Nr. 45 E. Danilova, K. Staniulytė, S. Dirsytė – „Grožio energija“

Pradedančiojo vairuotojo įskaita:

 1. Nr. 32 V. Daukšytė, D. Daukšienė, A. Daukšienė, R. Vebeliūnaitė-Virvytienė – „4mule“
 2. Nr. 73 M. Sajavičiūtė, K. Rukaitė, J. Ščetinina – „Laimėtojos“
 3. Nr. 20 O. Račiūnaitė, Š. Micienė, D. Malinauskaitė – „2fast4u“

Pirmą kartą dalyvaujančio renginyje įskaita:

 1. Nr. 3 J. Jonikienė, I. Tamošiūnienė, M. Bieliauskienė, I. Burbaitė – „Dvi x dvi“
 2. Nr. 323 O. Sereičikienė, J. Cygankova, J. Markauskaitė, J. Boris-Dombrovska – „Forest Ladies“
 3. Nr. 84 I. Damaškienė, K. Zinkevičė, A. Šaban, Ž. Storukaitė – „Mazdaratis“

Istorinių automobilių įskaita:

 1. Nr. 58 Ž. Treiderė, V. Novenčenko, L. Vasiliauskienė, R. Bali – „Ačiū“
 2. Nr. 92 A. Mažeikienė, R. Karpavičiūtė, V. Mažeikaitė, V. Danieliūtė – „Sėlinančios Vapsvos“
 3. Nr. 132 E. Laurynaitė, A. Laurynė, E. Misevičienė, D. Bumblytė, K. Savickaitė – „Šeimos kepykla“

Dviejų narių įskaita:

 1. Nr. 261 G. Eidimtė, G. Suchockienė – „We are the future“
 2. Nr. 114 L. Kraftė-Malasevicius, G. Vėsaitė – „Spanguolės“
 3. Nr. 27 V. Guobužienė, J. Guobužaitė – „Cosmos Ladies“

Daugiau negu dviejų narių:

 1. Nr. 42 E. Vaičiulytė, L. Kazbarienė, I. Pažūsytė – „Naiskar“
 2. Nr. 291 I.Rudinskaitė, V. Raudytė, A. Aukštuolytė, I. Kovaitienė – „Blue Shark“
 3. Nr. 45 E. Danilova, K. Staniulytė, S. Dirsytė – „Grožio energija“

Svečių įskaita:

 1. Nr. 188 V. Ryliakė, A. Bakutienė, R. Barisevičiūtė – „Čykos“
 2. Nr. 181 E. Puidokaitė, S. Jansonaitė, E. Viskontaitė, S. Senkauskaitė – „L‘Officiel 1“
 3. Nr. 193 K. Kirilova – „Inchcape 1“

„Mazda taurės“ įskaita:

 1. Nr. 14 V. Motiejūnaitė-Gedminė, G. Giedrienė, R. Giedrytė, N. Martinkėnaitė – „Born For Rally“
 2. Nr. 84 Nr. 84 I. Damaškienė, K. Zinkevičė, A. Šaban, Ž. Storukaitė – „Mazdaratis“
 3. Nr. 29 L. Stanionytė, A. Burneikaitė, L. Sergejevienė, J. Meškevičiūtė – „Beretės“

Komandinė įskaita:

 1. „Tos geresnės“
 2. „Pasiutus lapė“
 3. „Auteks Ladies“

Apie „Moterų ralį“

Nuotaikingas automobilių sporto renginys „Moterų ralis“ Lietuvoje organizuojamas nuo 2015 metų. Tai analogo Lietuvoje neturintis masiškiausias renginys „ant ratų“, skirtas tik moterims. Vos gimęs „Moterų ralis“ sulaukė gausaus dalyvių skaičiaus ir tapo vienu laukiamiausių aktyvių moterų laisvalaikio renginiu.

„Moterų ralio“ vienas tikslų – vairavimo kultūros ir saugumo kelyje didinimas. Ralio varžybos vyksta pagal Kelių eismo taisykles, čia svarbiausia – skubėti lėtai. Kelių šimtų kilometrų trasoje ralio dalyvių laukia lankytini objektai, nuotaikingos užduotys bei specialios vairavimo rungtys. Dalyvaudamos varžybose moterys įgauna daugiau vairavimo, orientavimosi kelyje patirties.

2018 metais užfiksuotas Lietuvos rekordas – „Masiškiausias moterų automobilių sporto renginys“ (320 ekipažų, kuriuos sudarė 1 250 moterų). „Moterų ralyje“ 2019 m. važiavo 1 444 moterys, 364 ekipažai.

Nuo 2019 m. „Moterų ralis“ tapo laisvalaikio ir sporto šventės „Active Fest Vilnius“ dalimi.

Daugiau informacijos apie renginį galima rasti svetainėje www.moteruralis.lt bei socialinio tinklo Facebook paskyroje „Moterų ralis“.

Pranešimą paskelbė: Rūta Trainytė, UAB „Report LT“

Kiti skelbimai:
 
REIMA Hopper Melange Grey 110
 
REIMA Parvin Melange Grey 110
 
Crocs™ Bayaband Clog Kid's Lemon 28
 
REIMA Hopper Raspberry Pink 110
 
REIMA Puhuri 510306 Navy 6985 98

Rekomenduojame

„Aviatic“ su strateginiais partneriais iš Izraelio spręs COVID-19 pandemijos mestus iššūkius: vysto šio ir kitų virusų prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius

„Aviatic“ su strateginiais partneriais iš Izraelio spręs COVID-19 pandemijos mestus iššūkius: vysto šio ir kitų virusų prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius

Pasaulinė COVID-19 pandemija stipriai sukrėtė aviacijos sritį, kuriai, kaip ir kiekvienam kitam sektoriui, teko ne tik spręsti kilusius iššūkius, bet ir ieškoti būdų kaip prisitaikyti prie naujos kasdienybės. Siekdama prisidėti prie kovos su pandemija, „Aviatic“ Šiaulių regione planuoja gaminti viruso prevencijai skirtus inovatyvius įrenginius – bekontaktę simptomų atpažinimo sistemą „TAMAR“ ir dezinfekavimo tunelį, kurie padės […]

Bus tvarkomas vienas blogiausių krašto kelių Lietuvoje

Bus tvarkomas vienas blogiausių krašto kelių Lietuvoje

Įsigaliojo VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir rangovo sutartis dėl krašto kelio Nr. 145 Kėdainiai–Šėta–Ukmergė ruožo nuo 26,80 iki 40,27 km rekonstravimo. Sutarties vertė – 11,97 mln. eurų su PVM. Darbai turi būti atlikti per 9 mėnesius nuo sutarties įsigaliojimo. Į šį terminą kasmetinė 3 mėnesių technologinė pertrauka neįskaičiuota. Sutartis pasirašyta 2020 m. rugsėjo 11 […]

Sportiškas, praktiškas ir elegantiškas: naujas „Audi Q5 Sportback“

Sportiškas, praktiškas ir elegantiškas: naujas „Audi Q5 Sportback“

Elegantiškas ir praktiškas, progresyvus ir sportiškas – toks yra naujas „Audi Q5 Sportback“. „Audi“ gamintojas pristato trečią CUV krosoverį, kuris papildė „e-tron Sportback“ ir „Q3 Sportback“ modelių šeimą. „Q5 Sportback“ yra dinamiškų linijų kupė, skirtas pirkėjams, kurie vertina ne tik išraiškingą dizainą ir technologines naujoves, bet ir sportišką charakterį, derinamą su kasdieniu praktiškumu. O paprastas […]

Efektyvesnės veiklos siekis: „Kelių priežiūra“ skatina ekovairavimą

Efektyvesnės veiklos siekis: „Kelių priežiūra“ skatina ekovairavimą

AB „Kelių priežiūra“ siekdama kuo efektyvesnės bendrovės veiklos, pradėjo įgyvendinti naują vidinį projektą – ekovairavimą. Remiantis jau atliktais testavimo rezultatais, pradžioje bus siekiama sutaupyti 10 proc. kuro – taip kiekviena iš 21 kelių tarnybos galės sutaupyti net iki 700 litrų kuro kiekvieną mėnesį. „Bendrovė didelį dėmesį skiria priežiūros kokybei ir efektyvumui. Šiuo metu vienas iš […]