Liuksemburge – automatizuota „Goodyear“ padangų gamykla

Liuksemburge – automatizuota „Goodyear“ padangų gamykla

Atsiliepdama į augančius aukščiausios klasės padangų klientų ir vartotojų poreikius bei plėsdama savo jungtinio verslo modelį, „Goodyear Tire & Rubber Company“ planuoja pastatyti naują, pažangias technologijas naudojančią, automatizuotą gamyklą Liuksemburge. Naujoji gamykla pradės veikti 2019 m.

Pažangus gamybos procesas „Mercury“ įgyvendins klientų užsakymus pagal poreikį

Patentuotas gamybos procesas „Mercury“ pasižymi automatizuotomis, tarpusavyje sujungtomis darbinėmis stotimis. Jose naudojamos pridėtinės gamybos technologijos leis efektyviai, mažais kiekiais ir pagal poreikį gaminti aukščiausios klasės padangas pakaitinės ir originalios įrangos klientams.

Pasak „Goodyear“ pirmininko, generalinio direktoriaus ir prezidento Richardo J. Kramerio, transporto priemonių modelių skaičiaus augimas didina aukščiausios klasės padangų paklausą.

„Mercury“ padės įveikti didėjančio sudėtingumo padangų rinkoje keliamus sunkumus, toliau augant transporto priemonių modelių ir klientams pateikiamų galimybių skaičiui, – apie „Mercury“ ir įmonės planus gamyklos pristatymo renginyje pranešė J. Krameris. – Šis procesas paspartins darbą ir padidins lankstumą, kad galėtume patenkinti augantį poreikį mažiems aukščiausios kokybės „Goodyear“ padangų kiekiams už prieinamą kainą ir kad galėtume pristatyti jas klientams pagal poreikį greičiau nei bet kada. „Mercury“ išplės mūsų jungtinio verslo modelį, kuris sujungia visus išteklius – nuo gamybos cechų iki klientų, perkančių „Goodyear“ produktus internete ir mažmeninės prekybos vietose. Ši sistema puikiai papildys dabartinius gamyklų procesus ir suteiks didelį konkurencinį pranašumą.“

Naujoji „Goodyear“ gamykla – 2019 m.

Nauja gamykla, kurią planuojama atidaryti 2019 m., bus netoli „Goodyear“ naujovių kūrimo centro Liuksemburge ir padangų bandymų centrų.

Į šią gamyklą įmonė investuoja 77 mln. JAV dolerių. Ji kiekvienais metais pagamins apytiksliai 500 tūkst. padangų, joje bus sukurta maždaug 70 naujų darbo vietų.

„Mercury“ gamybos procese naudojama technologija buvo kuriama ir bandoma pastaruosius penkerius metus „Goodyear“ naujovių kūrimo ir tobulinimo centruose.

Procesas buvo pavadintas „Mercury“ pagal mitologinio prekybos ir keliautojų dievo Merkurijaus vardą. Šis dievas įkvėpė ir įmonės įkūrėją Franką A. Seiberlingą, sukūrusį „Goodyear“ prekės ženklą su sparnuota pėda.

Apie „Goodyear“

„Goodyear“ yra viena iš didžiausių padangas gaminančių bendrovių pasaulyje. Joje dirba apie 65 tūkstančiai žmonių, o gamyba vyksta 47 gamyklose, kurios yra 21 pasaulio valstybėje. Bendrovės naujovių kūrimo centrai Akrone (Ohajo valstija, JAV) ir Kolmar Berge (Liuksemburgas) kuria moderniausius produktus bei paslaugas, kurie tampa naujais padangų pramonės etalonais. Daugiau informacijos apie „Goodyear“ ir jos produktus rasite interneto svetainėje www.goodyear.eu.

Papildomi paveikslėliai pateikti mūsų internetinių naujienų puslapyje: http://news.goodyear.eu

Sekite mus „Twitter“ @Goodyearpress ir prisijunkite prie „ThinkGoodMobility“ grupės „LinkedIn“ svetainėje.

Pranešimą paskelbė : Kristina Jugulytė, PR Service

Kiti skelbimai:
 
Camper Oruga K200157 Black 014 38
 
Converse Chuck Taylor All Star Hi White/White 36,5
 
Camper Imar Copa K200929 White Natural 36
 
Vagabond Anni 4937-001 Black 37
 
Crocs™ Funlab Unicorn Charm Sandal Kids Lavender 28

Rekomenduojame

Susisiekimo ministerija: įsisenėjusios LAKD problemos tęsiasi metų metus

Susisiekimo ministerija: įsisenėjusios LAKD problemos tęsiasi metų metus

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) vėluoja atlikti numatytus darbus ir tinkamai nesprendžia kilusių problemų, kurios kasmet kartojasi – parodė Susisiekimo ministerijos atliktas LAKD vidaus auditas.  Vidaus audito metu buvo vertintas LAKD 2016–2019 m. projektų, finansuojamų iš Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) lėšų ir 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinės paramos fondų lėšų, vykdymo efektyvumas, […]

Į rekreacines bei kurortines vietoves važiuosime geresniais keliais

Į rekreacines bei kurortines vietoves važiuosime geresniais keliais

Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu papildomai skirta 9,3 mln. eurų kelių, vedančių į lankytinas ir rekreacines vietoves remontui. Šios investicijos suteikiamos iš Vyriausybės skirtų 150 mln. eurų valstybinės ir vietinės reikšmės kelių infrastruktūrai gerinti.  „Netrukus bus remontuojama ir restauruojama dar daugiau kelių, vedančių į mūsų šalies lankytinas bei kurortines vietoves. Manau, kad turėdami galimybę keliauti […]

Tyrimas: mobiliuoju telefonu vairuodami naudojasi du trečdaliai Lietuvos gyventojų

Tyrimas: mobiliuoju telefonu vairuodami naudojasi du trečdaliai Lietuvos gyventojų

Mobiliuoju telefonu automobilyje naudojasi 65 procentai Lietuvos gyventojų. Beveik pusė – 43 proc. – jų išmanųjį telefoną pasitelkia navigacijai, įjungdami populiariausias kelionių programėles, 34 proc. – skambina ir kalbasi naudodamiesi laisvų rankų įranga, 12 proc. klausosi mėgstamos muzikos. Tačiau net dešimtadalis prisipažįsta vairuodami skambinantys telefonu be laisvųjų rankų įrangos, o dar 10 proc. jų naršo […]

„Volkswagen“ leido žvilgtelėti į naująjį „Arteon“: virtuali pasaulinė premjera įvyks birželio 24-ąją

„Volkswagen“ leido žvilgtelėti į naująjį „Arteon“: virtuali pasaulinė premjera įvyks birželio 24-ąją

Dinamiškasis keturių durų „fastback“ bus ne tik atnaujintas, bet ir siūlomas nauju „shooting brake“ kėbulu Naujomis jėgainėmis, išmaniomis komforto ir vairuotojo pagalbos sistemomis iš esmės atnaujinta modelių gama „Volkswagen“ jau pristatė pirmuosius naujojo „Arteon“ vaizdus. Kartu su iki šiol gamintu „Gran Turismo“ modeliu pasirodys ir naujasis „Shooting Brake“ variantas. „Naujasis „Arteon Shooting Brake“ leido mums […]