Lietuvos paštas: registruotos siuntos – vėl įteikiamos į rankas

Lietuvos paštas: registruotos siuntos – vėl įteikiamos į rankas

Švelnėjant karantino sąlygoms, AB Lietuvos paštas po truputį grįžta prie įprasto paslaugų teikimo – nuo šiol registruotos siuntos iki 2 kg įteikiamos gavėjui namuose tiesiai į rankas, o ne paliekamos pašto dėžutėse. Gavėjas, priėmęs registruotąją siuntą ar korespondenciją, turės pasirašyti laiškininko planšetėje arba ant popierinio sąrašo. Nors siuntų įteikimo procesas atnaujinamas, laiškininkai griežtai laikosi visų saugumo reikalavimų.

„Šalyje įvedus karantiną įmonės viduje pakeitėme labai daug procesų, kad apsaugotume tiek klientus, tiek savo darbuotojus. Vis dar laikomės griežtų saugumo reikalavimų, tačiau po truputį grįžtame prie įprasto paslaugų teikimo, – sako Lietuvos pašto korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė. – Norime atkreipti klientų dėmesį ir tuo pačiu paprašyti jų būti sąmoningais, saugoti savo bei siuntą ar korespondenciją pristatančio laiškininko sveikatą – dar prieš atidarant duris perspėti, jeigu yra saviizoliacijoje, užsidėti veido apsaugos priemonę, priimant siuntą, laikytis saugaus atstumo“.

Kaip ir karantino metu, laiškininkai siuntą bei korespondenciją įteikinės laikydamiesi principo „iki slenksčio“ –  paslaugos teikiamos lauke arba daugiabučio laiptinėje, laikantis saugaus 2 metrų atstumo. Kiekvienas laiškininkas yra aprūpintas asmeninėmis apsaugos priemonėmis – medžiagine kauke, dezinfekciniu skysčiu. Po klientų aptarnavimo laiškininkas dezinfekuojasi rankas ir darbo priemones, jei jas lietė klientas. Tuo atveju, jeigu žmogus yra saviizoliacijoje, laiškininkas jo aptarnauti negali, todėl siuntą bus galima atsiimti pašte, mobiliojo laiškininko pastovėjimo vietoje arba per įgaliotą asmenį. 

Primenama, kad dalis siuntų, ant kurių nurodytas gavėjo telefono numeris ir kurios netelpa į pašto dėžutę, vis dar nukreipiamos į LP EXPRESS terminalus. Apie šias siuntas klientai informuojami trumpąja SMS žinute (su terminalo adresu ir PIN kodu).  

Balandžio pabaigoje veiklą atnaujino ir daugelis Lietuvos pašto „PayPost“ klientų aptarnavimo skyrių, taip praplečiant finansinių paslaugų teikimo vietų skaičių. Šiuose skyriuose klientai gali patogiai atsiimti išmokas, sumokėti mokesčius, atlikti pinigines perlaidas bei kitas finansines paslaugas.   

Pašto skyriuose šiuo metu teikiamos siuntų priėmimo, išdavimo, pensijų, pašalpų išmokėjimo, įmokų priėmimo, kreditavimo, prenumeratos užsakymo, perlaidų priėmimo, išmokėjimo paslaugos, galima nusipirkti mažmenos prekių. Iš klientų siuntimui priimamos tik pačių supakuotos siuntos, nėra galimybės skyriuje atidaryti išperkamųjų siuntų. V. Budrienė atkreipia dėmesį – jeigu tik įmanoma, prašoma atsisakyti ėjimo į pašto skyrių, ypač, rizikos grupėje esančių asmenų. Jeigu visgi yra neatidėliotinų priežasčių ateiti, prašoma laikytis sveikatos saugumą užtikrinančių taisyklių: didesnio nei 2 metrų atstumo nuo kitų pašto klientų ir darbuotojų; jeigu tuo metu paskelbta pertrauka, kurios metu dezinfekuojamos patalpos, prašoma palaukti pašto išorėje; savo eilės prašoma laukti pašto patalpose laikantis saugaus atstumo nuo kitų klientų.

Daugiau informacijos apie Lietuvos pašto paslaugas karantino metu:

https://www.post.lt/lt/pagalba/patarimai/svarbi-informacija-karantino-metu.

Pranešimą paskelbė: Monika Pivoraitė, AB Lietuvos paštas

Kiti skelbimai:
 
AUDIMAS Trumpa tampri marginta suknelė 20FL-012 Water Printed XL
 
AUDIMAS Ilgi daugiafunk.paplūdimio šortai 2011-518 Dutch Blue 56
 
AUDIMAS Parka su pašiltinimu THERMORE 2011-407 India Ink L
 
Nike 22-97-15-7 Black 15 42,5
 
AUDIMAS Atsegamas džemp. medv. vidumi 20LT-406 Black XL

Rekomenduojame

Valstybinės ir vietinės reikšmės keliams remontuoti skirta per 23 mln. eurų

Valstybinės ir vietinės reikšmės keliams remontuoti skirta per 23 mln. eurų

Šiais metais numatomiems atlikti Lietuvos kelių remonto darbams papildomai skiriama 23,3 mln. eurų. Šios investicijos skirtos susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu, įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo planą.  „Už šias lėšas visose šalies apskrityse, įvairiuose rajonuose bei savivaldybėse bus taisomi valstybinės ir vietinės reikšmės keliai, tad dar šiais metais daugelyje Lietuvos […]

Lietuvos gyvenviečių gatvėse ir keliuose planuojami intensyvūs asfaltavimo darbai

Lietuvos gyvenviečių gatvėse ir keliuose planuojami intensyvūs asfaltavimo darbai

Beveik 40 šalies savivaldybių sulauks lėšų, už kurias šiemet bus asfaltuojami gyvenvietėse esantys bei gyvenvietes jungiantys keliai su žvyro danga. Gyvenviečių kelių infrastruktūrai gerinti susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu skirta daugiau nei 27 mln. eurų.  „Mūsų šalies miestuose ir gyvenvietėse vis dar yra nemažai neišasfaltuotų gatvių bei gyvenvietes jungiančių žvyrkelių – dalis jų jau netrukus […]

„Goodyear Blimp“ dirižablis sugrįžta į Europą

„Goodyear Blimp“ dirižablis sugrįžta į Europą

Į Europos padangę sugrįžta legenda – po beveik dešimties metų pertraukos į dangų vėl pakyla „Goodyear Blimp“ dirižablis. Tai yra viena paskutinių kompanijos investicijų, skirta stiprinti įmonės žinomumą ir verslo iniciatyvas Europoje. Daugiausiai dėmesio pastaruoju metu buvo skirta Europos rinkos produktų asortimento atnaujinimui, kurių ne vienas sulaukė apdovanojimų, taip pat su naujų partnerių augimu susietai […]

„Volkswagen“ ir „Audi“ automobilius jau galima įsigyti internetu

„Volkswagen“ ir „Audi“ automobilius jau galima įsigyti internetu

„Volkswagen“ ir „Audi“ atstovai Lietuvoje atvėrė elektronines parduotuves, kuriose vairuotojai galės išsirinkti ir gauti automobilį neišeidami iš namų. Naujai atidarytų el. parduotuvių lankytojai jau dabar gali ne tik apžiūrėti naujausius automobilių modelius ir susipažinti su jų techninėmis specifikacijomis, bet ir gauti ekspertinę konsultaciją, užsiregistruoti bandomajam važiavimui ar užsisakyti tokias papildomas paslaugas kaip automobilio registracija ar […]